Fildena 150mg Extra Power

109,00 zł
Brutto

Producent: Fortune Health Care.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.


Fildena Extra Power tabletki 150mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 104,00 zł Aż do 10,00 zł
3 99,00 zł Aż do 30,00 zł
4 94,00 zł Aż do 60,00 zł
5 89,00 zł Aż do 100,00 zł
6 87,00 zł Aż do 132,00 zł
7 85,00 zł Aż do 168,00 zł
8 83,00 zł Aż do 208,00 zł
9 81,00 zł Aż do 252,00 zł
10 79,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Fildena 150 Mg (Cytrynian Sildenafilu)

Tabletki Fildena 150 mg o działaniu hamującym PDE-5 pomagają w dostarczaniu większej ilości krwi do tkanek prącia przez tętnice karne. To powoduje twardość erekcji.

Podobnie jak w przypadku każdej innej pigułki ED, ta kategoria generycznych tabletek Sildenafil jest głównie przyjmowana przez pacjentów z zaburzeniami erekcji i impotencją.

Kup Fildena 150 mg online

Aby kupić tabletki Fildena 150 mg przez Internet, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to porównać ceny na portalach. Ma to na celu zorientowanie się, która strona internetowa lub portal oferuje maksymalne oszczędności i oferuje rabaty.

Ten sposób zakupu tabletek Fildena 150 mg jest najlepiej zalecany dla osób rozważających długoterminowe podejście do leczenia zaburzeń erekcji za pomocą tabletek.

Producent

Pochodzący z terenów Indii wiodący gigant farmaceutyczny Fortune Healthcare jest producentem i właścicielem patentu na tabletki 150 mg firmy Fildena.

Weź tabletkę Fildena 150 mg tylko wtedy, gdy lekarz zgodzi się z przyjmowaniem tabletek.

Jakie są zastosowania tabletki Fildena 150 mg (cytrynian sildenafilu)

W tej ogólnej kategorii tabletek Sildenafil masz tylko jedno końcowe zastosowanie tabletek Fildena 150 mg. Ma to na celu zwiększenie efektów erekcji, które w razie potrzeby powodują erekcję lub twardość. Zażywanie tabletek Fildena da ci tymczasowe lekarstwo na problemy z erekcją.

Ile tabletek Fildena 150 Mg (cytrynian sildenafilu) należy użyć?

Kiedy zażywasz tabletki Fildena 150 mg, przyjmujesz ilość odpowiadającą 150 mg generycznego Sildenafilu, ponieważ jest to główny składnik aktywny tabletek.

Pamiętaj, że jest to generalnie wyższa dawka, która nie jest zalecana wszystkim pacjentom z zaburzeniami erekcji, z wyjątkiem tych, którzy mają poważny problem z zaburzeniami erekcji. 150 mg generycznej pigułki Fildena Sildenafil należy również przyjmować dopiero po uzyskaniu solidnych dowodów na unikanie krytycznych skutków.

Jak wziąć Fildena 150 Mg (cytrynian sildenafilu)

Tabletki doustne produkowane pod marką Fildena należy zażywać z wodą. Gdy już będziesz mieć pigułkę w ustach, weź trochę wody i połykaj ją w całości. Wszystko to należy robić, pamiętając, aby nie rozgniatać leku przed spożyciem ani nie żuć tabletek w jamie ustnej.

Jak działa Fildena 150 Mg (cytrynian sildenafilu)?

Zasada działania Fildena 150 mg jest podobna do innych tabletek z kategorii hamującej hormon PDE-5. Tabletki zaczną działać na twoje erekcje, gdy wydzielanie hormonów PDE-5 zostanie odcięte.

Dzieje się tak, gdy rozszerzenie naczyń krwionośnych prącia następuje z powodu wyzwalającego działania tlenku azotu. Wraz z rosnącym efektem rozszerzania naczyń krwionośnych wzrasta wrażliwość twojego penisa z powodu większej ilości krwi w tkankach penisa.

Skutki uboczne sildenafilu

Nie wszystkie skutki uboczne można zaliczyć do jednego. Chociaż istnieją ogólnie łagodne skutki uboczne, inne mogą być ciężkie i mieć katastrofalne skutki. Zwróć uwagę na skutki uboczne, które znaleźliśmy poniżej –

Ból głowy

Zawroty głowy

Biegunka

Wymioty nudności

Skurcze żołądka

Problemy z trawieniem

Zaczerwienienie twarzy

Wysypki na skórze

Ból w klatce piersiowej

Trudności w oddychaniu

Bolesne erekcje

Spadek ciśnienia krwi

Niewyraźne oczy

Przedawkowanie leku Fildena 150 mg może z łatwością wywołać najgorsze skutki uboczne generycznego Sildenafilu. Podczas gdy odpowiednia dawka pomaga wywołać erekcję, przedawkowanie generycznego Sildenafilu może wywołać skutki uboczne. W związku z tym należy wziąć pigułkę z dawką, którą można łatwo utrzymać i sobie z nią poradzić. Sugestię dotyczącą tego samego należy przyjąć dopiero po zasięgnięciu opinii lekarza.

Interakcje leków

Podczas gdy generyczny Sildenafil hamujący hormon PDE-5 może powodować twardość w erekcji, jego działanie może być słabsze w obecności pewnych składników leku w organizmie. Nawet najgorsze możesz zacząć odczuwać skutki uboczne.

Poniżej wymieniono niektóre z substancji leczniczych, których lepiej unikać podczas przyjmowania regularnej dawki leku Fildena 150 mg.

Niektóre antybiotyki, leki przeciwgrzybicze i generyczne składniki przeciwwirusowe. Aby poznać całą listę, udaj się do lekarza.

Dowolny lek zawierający związki azotanowe lub nawet pochodne azotanowe

Tabletki na koagulację krwi

Tabletki regulujące i zapobiegające spadkowi ciśnienia krwi

Tabletki z alfa-blokerami

Inne leki ze składnikiem generycznym innym niż generyczny Sildenafil

Ostrzeżenie i środki ostrożności

Przed użyciem tabletki Fildena 150 Mg (cytrynian sildenafilu)

Unikaj używania płynnych substancji, takich jak alkohol i sok grejpfrutowy, ze względu na wysoce sprzeczne efekty.

Czego należy unikać podczas przyjmowania tabletek Fildena 150 Mg (cytrynian sildenafilu)?

Jak wspomniano powyżej, wszelkie substancje lecznicze podane powyżej oraz substancje dwupłynne wymienione w powyższym punkcie nie powinny być stosowane ze względu na silnie sprzeczne reakcje.

Kiedy nie używasz 150 mg Fildena (cytrynian sildenafilu)

Nie możesz zażywać tabletek, jeśli lekarz zaleci ci, aby jego decyzja w tym zakresie była ostateczna. Ogólnie rzecz biorąc, osoby z ciężkimi chorobami serca lub po poważnej operacji kardiochirurgicznej, pacjenci z zaburzeniami wątroby, nerek i nerwów powinni trzymać się z daleka od stosowania tabletek.

Powiedz swojemu lekarzowi, jeśli

Jeśli używasz sprzecznych substancji, jak podano powyżej, lub przeszłaś jakiekolwiek orientacyjne operacje i stany, jak podano powyżej, lepiej poinformować o tym lekarza.

Magazynowanie

Aby zapewnić najlepsze warunki, należy przechowywać generyczne tabletki Sildenafil Fildena 150 mg w środowisku o niskiej wilgotności i temperaturze o ekstremalnych zakresach od 10 do 30 stopni Celsjusza.

Konkretne referencje

Komentarze

Napisz swoją opinię

Fildena 150mg Extra Power

Producent: Fortune Health Care.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.


Fildena Extra Power tabletki 150mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię