Kamagra 100mg opakowanie
 • Kamagra 100mg opakowanie
 • Kamagra 100mg opakowanie
 • Kamagra 100mg opakowanie
 • Kamagra 100mg tabletka
 • Kamagra 100mg tabletka
 • Kamagra 100mg opakowanie

Kamagra 100mg

49,00 zł
Brutto

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera: 4 Tabletki, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 100mg.

Kamagra 100mg w tabletkach - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Najtaniej na rynku !!! Każde opakowanie posiada długi termin ważności.

Niezawodny, łatwo przyswajalny, o długim działaniu i odpowiedniej sile działania. Najbardziej opłacalny wybór, w stosunku ceny do jakości działania.

Minimalne zamówienie to dwa opakowania, zawierając po 4 tabletki leku, czyli razem 8 tabletek.

Upusty cenowe dostępne przy zakupie od 3 do 10 opakowań. W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosimy o kontakt bezpośredni - oferujemy bardzo duże zniżki.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
3 41,00 zł Aż do 24,00 zł
4 37,00 zł Aż do 48,00 zł
5 34,00 zł Aż do 75,00 zł
6 33,00 zł Aż do 96,00 zł
7 32,00 zł Aż do 119,00 zł
8 31,00 zł Aż do 144,00 zł
9 29,00 zł Aż do 180,00 zł
10 27,00 zł Aż do 220,00 zł
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Kamagra 100mg w tabletkach - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Kamagra to zdecydowanie najbardziej popularny lek na poprawę potencji, sprzedawany przez naszą aptekę. Jej przewaga jest niepodważalna, a cena niezwykle atrakcyjna. Wielu zadowolonych pacjentów wybrało ten skuteczny specyfik. Dowiedz się jak działa Kamagra 100 mg, jak ją stosować, co zrobić przez pierwszym jej zażyciem i jak rozpoznać oryginalne leki produkowany przez Ajanta pharma limited.

Co to jest Kamagra 100mg w tabletkach ?

Kamagra 100mg w tabletkach to lek, przeznaczony dla dorosłych mężczyzn, cierpiących na zaburzenia erekcji. Lek wyprodukowany na bazie składnika, który zawiera medykament na poprawę potencji - Viagra. Szybko stał się tańszą, a wcale nie gorszą alternatywą dla tego najbardziej popularnego środka.

Kamagra jest dla mężczyzn, którzy pragną poprawić swoją łóżkową formę, prawdziwym objawieniem, gdyż jej działanie jest niezwykle skuteczne, a jednocześnie otrzymujemy ten lek w cenie o wiele mniejszej niż porównywalne tego typu środki na poprawę erekcji. Ilość zadowolonych pacjentów stale się zwiększa, wraz z nowymi postaciami w jakich występuje ten lek. A warto wiedzieć, że Kamagrę można, zażywać również w postaci żelu doustnego, napoju z rozpuszczalnych tabletek typu pluszz lub w postaci cukierków dla ssania.

Kamagra trafiła do aptek na całym świecie w roku 2010, od razu stając się hitem sprzedaży. Zdecydowanie największą popularność zdobyła zwłaszcza w USA, gdzie jej sprzedaż przekroczyła wszelkie przewidywania.

Jak wygląda oryginalny produkt Kamagra 100mg ?

Kamagra w tabletkach ma postać czterech zielono-niebieskich, łatwo przyswajalnych przez organizm, pastylek. Zamknięte w szczelnym opakowaniu, na którym zawsze widnieje data ważności leku do spożycia oraz hologram producenta z nazwą produktu. Każda pojedyncza pastylka posiada oznaczenie z skrótem nazwy środka (KGR), w postaci niewielkiej wklęsłości, a po drugiej stronie oznaczenie ilości aktywnego środka o nazwie Sildenafil (w przypaku Kamagry jest to 100mg), odpowiadającego za osiągniecie i utrzymanie erekcji. Każdy oferowany przez nas produkt, posiada długi termin ważności do spożycia, sięgający nawet do dwóch lat. Przykładamy szczególną wagę, aby nigdy do Twoich rąk nie trafił produkt, nie posiadający wszystkich oznak oryginalności.

Jakie działanie wywołuje zażywanie leku ?

Kamagra u osób cierpiących na zaburzenia erekcji przywraca sprawność fizyczną, wywołując odpowiednie ukrwienie i nie dopuszczając do nadmiernego odpływu krwi z prącia. U osób bez wykrytych zaburzeń ze wzwodem środek ten powoduje poprawę jakości erekcji i jej trwania, a także jej intensywności. Zwiększone również jest odczuwanie czułości po żażyciu tego środka.  Lek ten pokazuje swoje działanie po około 30 do 120 minut po zażyciu, w zależności od organizmu osoby przyjmującej środek. Jeśli lekarz nie zaleci innej dawki, pacjent powinien przyjąć jedną tabletkę. Nie wolno przekraczać dawki 100mg czyli jednej tabletki na dobę, ale warto też robić przerwy przy dłuższym używaniu tego leku. Kamagra nie powinna być używana po obfitym, tłustym posiłku, gdyż znacząco osłabia to jej wpływ. Jej działanie objawia się jedynie w momencie podniecenia seksualnego, a nie przez cały czas po zażyciu leku, co pozwala na normalne funkcjonowanie pacjenta. Silna i stabilna erekcja utrzymuję się przez około cztery do sześciu godzin. Mężczyznie jest również znacznie łatwiej przejść do ponownego ponownego stosunku, gdyż regeneracja nie trwa tak długo jak bez użycia Kamagry.

Jaki jest skład leku Kamagra 100mg w tabletkach?

Kamagra to środek oparty na bazie aktywnego środka o nazwie Sildenafil, który występuje z nim w postaci cytrynianu. 100mg w opisie naszego środka oznacza właśnie ilość Cytrynianu Sildenafilu. Inne składniki leku to, występujące w małych dawkach to: celuloza mikrokrystaliczna, wodofosforan wapnia, sól sodowa kroskarmelozy, magnez stearynianu, hypromeloza, dwutlenek tytanu, laktoza, glicerol trioctan, lak z indygotyną. Wszystkie te skłądniki są bezpieczne dla ludzi na nich nie uczulonych. Przed używiem leku warto przeczytać ulotkę i sprawdzić czy w składzie leku nie występują śladowe ilości innych potencjalnie niebezpiecznych składników, na które możemy być uczuleni. Jego właściwa nazwa z jezyka angielskiego to Sildenafil Citrate IP i dokładnie taką nazwę powinno zawierac oryginalne pudełko Kamagry 100mg Indyjskiej Firmy Ajanta Pharma Limited.

Czy używanie Kamagry w tabletkach jest bezpieczne?

Jeżeli przyczytasz i zastosujesz się do umieszczonych w ulotce lub na naszej stronie informacji, to używanie Kamagry jest w pełni bezpieczne. Zawsze przed pierwszym użyciem skontaktuj się w lekarzem, opowiedź jemu o swoim stanie zdrowia. Poinformuj go jednocześnie o wszystkich przebytych do tego czasu chorobach i dolegliwościach. Nie mieszaj Kamagry z sokiem z grajfrutów, gdyż jego właściwości zaburzają dziłanie leku. Dalece niewskazane jest stosowanie tego leku wraz z alkoholem czy innymi używkami zmieniającymi świadmość. Nie warto spożywać Kamagry po obfitym posiłku, lek wtedy może nie spełnić swojego zadania.  Warto popić lek dużą ilością niegazowanej wody. Prześpieszy to jego działanie i poprawi przyswajalność leku przez organizm.

Kamagry 100mg nie powinny używać osoby z:

-Choroby układu krążenia
-Nadciśnienie tętnicze
-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu
-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby
-Niedawno przebyty zawał serca
-Chorobą wieńcową

Możliwe skutki uboczne:

-Niestrawność
-Ból głowy
-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła
-Osłabienie organizmu oraz omdlenia

Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Kamagra 100mg nadal jest bezpiecznym produktem. Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu. Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

Najczęściej zadawane pytania na temat Kamagry :

1) Czym różni się zwykła Kamagra 100mg od Kamagry Golda:

Różnica pomiędzy zwykłą Kamagra 100mg, a Kamagra Gold 100mg to przede wszystkim przy tej drugiej mniej skutków ubocznych !!! Kamagra Gold to limitowana wersja Kamagra zwykłej. Ajanta Pharma wprowadzila do produkcji trochę inna edycję swojego głównego produktu o nazwie Kamagra 100mg . Te dwa produkty tej renomowanej Indyjskiej firmy nie różnią się składem opisanym na opakowaniu ulotce i tzw. blistrze (listku).

Różni się tylko wykonaniem samego blistra oraz trochę wyższą ceną. Na obu blistrach powinna być czerwona kreska przechodząca wzdłuż opakowania oraz mieniący się w słońcu hologram firmy Ajanta Pharma Limited - który świadczy o oryginalności tego produktu.
Wygląd tabletki w obu przypadkach jest taki sam. Poniżej prezentujemy różnice w ich wykonaniu.

Kamagra zwykła 100mg:

Na oryginalnej Kamagrze zwykłej powinna być wytłoczona wyraźnie data produkcji na dole blistra oznaczona literą M, np: M09/2017 i zaraz obok data ważności produktu oznaczona literka E np: E08/2021. Na odwrocie z góry blistra powinien być też wytłoczony numer serii, np: BN BN00771 jest też oznaczenie producenta: Ajanta Pharma Limited. Kolor tabletki powinien być jasno zielony z logiem producenta na jednej stronie, a z napisem KGR-100 na drugiej.

Kamagra Gold :

Na oryginalnej Kamagrze Gold tak samo jak w przypadku zwykłej Kamagry mamy na odwrocie podane daty produkcji np. M05/2014 i ważności np. E04/2018 oraz numer seryjny producenta np. No. MH/DRUGS/NKD/108A i hologram. Blister Kamagry Gold na awersie ma wytłoczone poprzeczny napis „Gold” na całej jego powierzchni.
Natomiast na jego odwrocie jest też zielona kreska w kształcie litery „Z” przechodząca przez cały blister. Tabletka powinna mieć kolor jasno zielony z logiem producenta na jednej stronie i z napisem KGR-100 na drugiej.

2) Dlaczego warto wybrać właśnie Kamagrę:

Jeśli zamierzamy kupić i użyć leki na potencje, to powinniśmy się zastanowić, które z tych medykamentów są najlepsze dla naszego organizmu i jak działają, dzięki temu będziesz bardziej zadowolony z ich użytkowania, bo będą bardziej skuteczne. Jeśli chodzi o leki na potencję, to nie należy sugerować się tylko i wyłącznie ich ceną, ale składnikiem z którego są zrobione i dopasować dany składnik do swojego organizmu.

Często niektóre z tych tabletek mają swoje tańsze odpowiedniki i czasem warto po nie sięgnąć. Dobrym zamiennikiem jest Kamagra, czyli zamiennik popularnej Viagry. Ich skład jest dokładnie taki sam, dlatego oba te leki są tak samo skuteczne, z tym że Kamagra firmy Ajanta Pharma jest znacznie tańsza i można ją kupić bez recepty.

Jeśli więc szukasz leku tak samo skutecznego jak popularna, ale droga niebieska pigułka, warto postawić na ten lek.

3) Ajanta Pharma - kilka słów na temat producenta Kamagry 100mg:

Ajanta Pharma jest farmaceutyczną specjalistyczną firmą zajmującą się produkcją, opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek światowy wysokiej jakości leków.

Firma ta zaangażowana jest również w program "Serve Health Care Needs Worldwide", produkując szeroką gamę produktów specjalistycznych, skierowanych do różnych segmentów terapeutycznych w leczeniu pacjentów, dostosowanych do każdego rynku, na którym są obecni. Rozumiejąc potrzeby swoich klientów, wykorzystują najnowocześniejsze technologie do wdrażania innowacyjnych produktów.

Firma Ajanta prowadzi 7 najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych. Pięć w Indiach i dwa na Mauritiusie. Pięć obiektów w Indiach zostało zatwierdzone pomyślnie przez amerykańską Agencje Żywności i Leków. W dalszym ciągu rozszerzają swoje możliwości produkcyjne, aby sprostać wymaganiom rynku.

W Indiach są obecni w rozwiniętych wysoko specjalistycznych segmentach kardiologii, leczenia bólu, dermatologii i okulistyki, w których są w stanie zapewnić niezmiennie innowacyjne produkty.

Posiadają również zaawansowane Centrum Badawczo-Rozwojowe, które ma zespół ponad 860 naukowców pracujących nad innowacyjnymi produktami dla różnych rynków na całym świecie.

Instytucjonalna działalność tej spółki obejmuje dostawy do różnych organów rządowych w Indiach i dostarczanie produktów przeciwmalarycznych w ramach programów zatwierdzonych przez „World Health Organization” w Afryce.

Firma Ajanta Pharma Limited zatrudnia ponad 6500 osób na całym świecie, a ich produkty sprzedawane są w ponad 30 krajach. Członkowie zespołu Ajanty są zmuszeni do wypełnienia swojej misji czyli do „zaspokajania potrzeb globalnej opieki zdrowotnej dzięki empatii, innowacji i technologii ".


KAMAGRA.NET.PL - Twoja rzetelna apteka.


1

Arkusz danych

Czas działania leku
6h
Producent
Ajanta Pharma
Ilość mg w leku
100mg
Postać leku
Tabletki do połknięcia
Ilość leku w jednym opakowaniu
4 tabletki
Aktywny składnik leku
Sildenafil
Lek działa po czasie
około 30 min

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2024-04-15

Czy wydłuża stosunek

Mam chęć kupić te tabletki na spróbowanie ale nie mam problemu z potencją czy wielokrotnością lecz szybko dochodzę bo po 7/10 minutach i czy wydłuży stosunek

Oceń 

2024-03-14

Kamagra

Towar zgodny z opisem w dobrej cenie. Polecam

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2023-01-07

Kamagra

Wszystko ok zgodne z zamówieniem polecam.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2022-05-13

Kamagra 100

Szybko i solidnie, polecam Aptekę :-) zawsze zamawiam dla męża.

Oceń 

2020-02-14

kamagra 100mg

Niedrogi środek na wzód Teraz biorę ale z braku kasy na coś lepszego. Są tabletki z silniejszym dzialaniem ale również kilka razy droższe

Oceń 

2020-02-14

Tabletki (kamagra)

Kupiłem jak wpadłem w panikę,że któregoś wieczoru mój penis nie chciał powstać. Pomimo podniecenia i stymulacji. Parnerka zareagowała ze zrozumieniem ale bałem się,że jak problem będzie się powtarzał to może nie być już taka wyrozumiała jak do tej pory . Kupiłem kamagrę i to był dobry pomysł . Działa super rewelacyjnie .

Oceń 

2020-02-14

kamagra

abletki bardzo dobre Jak pierwszy raz wzialem tabletke to rzucilem się wygłodniały na swoją żonę, aż się zdziwiła. Penis po godinie od tabletki jest maksymalnie twardy. A jesli zacznie opadać to wystarczy jak dziewczyna weźmie do ręki czy do ust i znowu staje. Wytrysk mocniejszy chociaż ilość nasienia chyba taka sama jak wczesniej.

Oceń 

2020-02-14

kama

Erekcja jest większa, twardość tak samo chociaż to zalełży również od tego jak jestem podniecony. Jak jestem bardzo podniecony to mogę po go hardzie nawet kilka razy w ciągu jednej nocy co było niemożłliwe bez tabletki naewt jak nie miałem problemów z potencją. Penis jest równie twardy jak wtedy kiedy miałem 15 lat hehe

Oceń 

2020-02-14

kamagra 100mg

Dobry na potencje ale rowniez na wydluzenie wytrysku. Moge teraz nawet pol godziny gdzie bez tabletek rzadko kiedy wytrzymywalem 5 minut. Za drugim razem jest jeszcze dluzej. Konczymy teraz jak zona mowi,ze juz jej sie nie chce tak dlugo kochac. Najwazniejsze ze teraz nie mam problemu z zadowoleniem jej.

Oceń 

2020-01-25

jest git

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie, leki w porządku. Polecam !!!

Oceń 

2020-01-25

Najtaniej !!!

Szukałem dziś długo kto ma kamagre najtaniej dostępną i wychodzi że macie najtaniej. Czekam na przesyłkę ;)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

Pozytyw

Wszystko przebiegło sprawnie, polecam.

Oceń 

2020-01-25

Polecam !

Trochę miałem obaw, przed złożeniem zamówienia, ale okazało się wszycho ok. Polecam. Dostałem kamagrę z dlugą datą ważności na 2016!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

Kamagra 100

Jestem pod wrażeniem szybkości obsługi w czwartek rano zamówienie w piątek wieczorem do odbioru. SUPER od innego dostawcy dużo dłużej a ostatnio 2 tygodnie i zero odzewu.POLECAM

Oceń 

2020-01-25

...

Chcę Wam bardzo podziękować za pozytywne dla mnie załatwienie sprawy, i do tego bardzo szybko. Na pewno będę Was polecał. Dziękuje i pozdro.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

Romeo

Transakcja jak najbardziej w porządku ,produkty 100% pewne i jak w opisie działają super.Dla nie zdecydowanych powiem tylko tyle -naprawdę warto jeżeli się ma chwilowe problemy.Jedyny sprzedawca z którym jest kontakt a to ważne.Polecam tą Apteke.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

kamgara

Świetne tabletki na potencje!!!
po 30 min.wzwód bez żadnego podniecania się...Będę zawsze tu kupował....

Oceń 

2020-01-25

kamagra.net.pl

Bardzo pozytywne podejscie do klienta...100% profesionalizmu ...polecam serdecznie...

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

Oryginal

Pokazałem tabletki bratu, który jest farmaceutą. Tabletki oryginalne. Polecam ten sklep.

Oceń 

2020-01-25

SUPER

Dziękuję za perfekcyjna obsługę. Wszystko jak należy. Realizacja zamówienia wręcz wzorowa .
Polecam przez duże P. )

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

Kamagra

super dziala

Oceń 

2020-01-25

Kama

Cena super, lek oryginalny, wysyłka szybko i ok, polecam .

Oceń 

2020-01-25

nokaułt - dostawa szybka

Wszystko jak należy. Sklep godny polecenia. Po dwóch nieudanych próbach zamówienia oryginalnej kamagry zwątpiłem ale do trzech razy sztuka. Działa niesamowicie i kobieta w 100% zadowolona:)

Oceń 

2020-01-25

Super kamagra

Super

Oceń 

2020-01-25

Polecam

Wszystko w porządku, polecam tą aptekę ;)

Oceń 

2020-01-25

Kama

Apteka super. Towar igła. Polecam.

Oceń 

2020-01-25

Apteka ok

Można śmiało polecić, wysyłka błyskawiczna, działa bez zastrzeżeń

Oceń 

2020-01-25

Polecam

Wartko zakupić :)

Oceń 

2020-01-25

kamagra 100

super:) Dziala .

Oceń 

2020-01-25

Ok

Działa w 100 procentach .

Oceń 

2020-01-25

marek

działa

Oceń 

2020-01-25

Bradzo polecam kamagra.net.pl

W 3 dni robocze dostalem towar, opakowanie oryginalne, lek nie przeterminowany, bardzo rzetelna firma jakich tu malo w internecie, jestem bardzo zadowolony i bede zamawial sobie wiecej. Polecam goraco.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

Rewelacja

Zakupiłem, spróbowałem. Najpierw pół tabletki, na próbę. Efekt był ale słaby lecz następnego dnia wziąłem całą. Efekt niesamowity. Erekcja jak skała a po wszystkim 10 minut przerwy i jeszcze raz. Po 4 i pół godzinie powtórka. Jak jakiś nastolatek. Żadnego opadania członka w trakcie a z tym był największy problem. Czas stosunku też się wydłużył. Panowie jeśli macie takie problemy jak ja wynikające z przemęczenia, ciężkiej harówki co dzień, stresu to warto zainwestować tę parę złotych i cieszyć się seksem jak za młodych lat a kobieta zaspokojona to kobieta szczęśliwa. Polecam.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

Ok

Raz juz tu kupilem i bylo ok, potem zamowilem gdzie indziej i się nadziałem 3x.... na szczescie w poczcie meilowej znalazlem te strone :D

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

kamagra

wszysko ok

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

sprawdze

spr i dam znac -ale wyglada na oryginał .

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

dobry sprzedawca

Polecam wszystkim niezdecydowanym a będącym w potrzebie.Wszystko w porządku,towar orginalny z długą datą ważności.Bardzo szybka przesyłka- już na drugi dzień po zamówieniu.Na pewno wrócę tam jeszcze raz przynajmniej.Wielka POCHWAŁA

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

Najtaniej

Uzywam duzo tego srodka - szukalem dlugo , tylko oni maja tak tanio. Polecam brac powyzej 10 listkow.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

Kamczina

Wszystko ORG a produkt to klasyk dla mnie.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

Sildenafil 100

Kamagra to jest najlepszy lek na potencje dla osób takich jak ja po 50ątce.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Kamagra 100mg

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera: 4 Tabletki, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 100mg.

Kamagra 100mg w tabletkach - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Najtaniej na rynku !!! Każde opakowanie posiada długi termin ważności.

Niezawodny, łatwo przyswajalny, o długim działaniu i odpowiedniej sile działania. Najbardziej opłacalny wybór, w stosunku ceny do jakości działania.

Minimalne zamówienie to dwa opakowania, zawierając po 4 tabletki leku, czyli razem 8 tabletek.

Upusty cenowe dostępne przy zakupie od 3 do 10 opakowań. W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosimy o kontakt bezpośredni - oferujemy bardzo duże zniżki.

Napisz swoją opinię