Carevitra 40mg

149,00 zł
Brutto

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Carevitra 40mg w tabletkach - oryginalne leki na potencję dla Panów. Zawiera 40mg Vardenafilu.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 144,00 zł Aż do 10,00 zł
3 139,00 zł Aż do 30,00 zł
4 134,00 zł Aż do 60,00 zł
5 129,00 zł Aż do 100,00 zł
6 127,00 zł Aż do 132,00 zł
7 125,00 zł Aż do 168,00 zł
8 123,00 zł Aż do 208,00 zł
9 121,00 zł Aż do 252,00 zł
10 119,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Carevitra 40mg opis.

Lek o nazwie Carevitra 40mg zawiera czynną substancję: Vardenafil w dawce 40 mg . Jest to lek najwyższej generacji, gdyż powoduje najmniej skutków ubocznych w porównaniu z innymi substancjami oraz działa nawet po użyciu alkoholu.

Jak należy stosować środek Carevitra 40mg ?

Środek Carevitra 40mg należy zażyć około 20-40 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Nie trzeba podjąć czynności seksualnych dokładnie po tym czasie, lecz po tym czasie ma się pewność iż w przypadku podniecenia seksualnego środek ten przywraca prawidłowy, wzwód w wyniku zwiększenia napływu krwi do prącia.

W jakim celu się stosuję  Carevitra 40mg ?

Środek Carevitra 40mg  stosowany jest w leczeniu zaburzeń erekcji, polegających na niezdolności dotrzymania lub uzyskania wzwodu prącia (erekcji) w stopniu wystarczającym dla osiągnięcia dobrego stosunku płciowego. Warunkiem skuteczności preparatu Carevitra 40mg  jest podniecenie seksualne.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Carevitra 40mg ?

Niestety, nawet jeżeli istnieją wskazania do stosowania preparatu, nie zawsze można go stosować. Nie możesz stosować preparatu jeżeli jesteś uczulony (wykazujesz nadwrażliwość) na którykolwiek składnik preparatu.

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu są również: równoległe stosowanie azotanów lub donorów tlenku azotu w jakiejkolwiek postaci, ciężka niewydolność wątroby, schyłkowa niewydolność nerek wymagająca leczenia dializami, niedociśnienie tętnicze (<90/50 mm Hg ), niedawno przebyty udar mózgu lub zawał serca, niestabilna dławica piersiowa, wrodzone choroby zwyrodnieniowe siatkówki (na przykład retinopatia barwnikowa), równoległe stosowanie silnych inhibitorów izoenzymu CYP3A4 (indynawir, rytonawir, a u mężczyzn po siedemdziesiątym piątym roku życia także itrakonazolu lub ketokonazolu stosowanego doustnie).

Nie należy stosować preparatu u osób, które utraciły wzrok w jednym oku z powodu nie tętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Nie należy zazwyczaj stosować u osób, u których aktywność seksualna jest niewskazana (na przykład: ciężka niewydolność serca, niestabilna dławica piersiowa).

Jak działa Carevitra 40mg ?

Erekcja wzwodu prącia jest procesem hemodynamicznym. Podczas pobudzenia seksualnego dochodzi do uwalniania tlenku azotu. Związek ten aktywuje enzym cyklazę guanylową, co prowadzi do zwiększenia stężenia cyklicznego monofosforanu guanozyny  cGMP ) w ciałach jamistych członka. To  powoduje rozkurcz mięśni gładkich prącia pozwalający na większy napływ krwi do niego. Stężenie   GMP zależy od szybkości jego syntezy z udziałem cyklazy guanylowej oraz od szybkości jego rozpadu przez hydrolizujące GMP fosfodiesterazy (PDE). Substancja Vardenafi silnie i selektywnie blokuje fosfodiesterazę 5 (PDE5), specyficzną wobec GMP. Hamuje zatem rozpad GMP i na tej drodze zwiększa jego stężenie w organiżmie. Vardenafil znacznie nasila działanie endogennego tlenku azotu w ciałach jamistych wskutek hamowania PDE5. Dlatego w wyniku seksualnego pobudzenia  dochodzi do uwolnienia tlenku azotu, hamowanie PDE5 przez Vardenafil powoduje zwiększenie stężenia GMP w jamistych ciałach. Pobudzenie seksualne jest konieczne do wystąpienia korzystnych efektów leczniczych substancją Vardenafil.

Carevitra 40mg nie powinny używać osoby z :

- schyłkowa niewydolność nerek wymagająca leczenia dializami.

- dławica piersiowa.

- równoległe stosowanie azotanów lub donorów tlenku azotu w jakiejkolwiek postaci.

- uczulone na Vardenafil lub inne składniki leku Carevitra 40mg.

- wrodzone choroby zwyrodnieniowe siatkówki

- niedawno przebyty udar mózgu

- ciężka niewydolność wątroby.

- zawał serca.

- niedociśnienie tętnicze (<90/50 mm Hg)

Możliwe skutki uboczne:

- efekt czerwonej twarzy.

- bóle głowy.

-niestrawność.

- erekcja trwająca 5 godzin.

Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Carevitra 40mg nadal jest  bezpiecznym produktem.

Konkretne referencje

Komentarze

Napisz swoją opinię

Carevitra 40mg

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Carevitra 40mg w tabletkach - oryginalne leki na potencję dla Panów. Zawiera 40mg Vardenafilu.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię