vriligy-60-mg-tabletki-pudelko
  • vriligy-60-mg-tabletki-pudelko
  • vriligy-60-mg-tabletki-blister

Vriligy 60mg

129,00 zł
Brutto

Producent:  Centurion Laboratories.

Opakowanie zawiera:  10 tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Vriligy 60mg oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 124,00 zł Aż do 10,00 zł
3 119,00 zł Aż do 30,00 zł
4 114,00 zł Aż do 60,00 zł
5 109,00 zł Aż do 100,00 zł
6 107,00 zł Aż do 132,00 zł
7 105,00 zł Aż do 168,00 zł
8 103,00 zł Aż do 208,00 zł
9 101,00 zł Aż do 252,00 zł
10 99,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Vriligy 60mgTabletki Vriligy 60 mg zawierają dapoksetynę która jest specjalnie stosowana w leczeniu i zapobieganiu przedwczesnemu wytrysku (PE) u mężczyzn.


Do czego stosuje się pigułki Vriligy 60 mg?

Vriligy 60 mg (dapoksetyna 60 mg) stosuje się w leczeniu przedwczesnego wytrysku (PE), który jest jedną z najczęstszych przyczyn zaburzeń seksualnych u mężczyzn. Jest definiowany jako wczesny wytrysk z minimalną stymulacją seksualną przed lub wkrótce po penetracji i może powodować stres i problemy z relacjami. Vriligy jest stosowany w celu poprawy kontroli nad ejakulacją i wydłużenia odstępu czasu przed wystąpieniem ejakulacji podczas stosunku, dla mężczyzn z uporczywym lub nawracającym PE.


Jak działają tabletki Vriligy 60 mg?

Tabletki Vriligy 60 mg zawierają dapoksetynę 60 mg, selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), który jest stosowany specjalnie do przedwczesnego wytrysku (PE), ponieważ ma szybki początek działania, z maksymalnym efektem w ciągu 1-2 godzin i krótkim okresem półtrwania, co oznacza, że ​​jest szybko usuwany z organizmu w ciągu 24 godzin. Wytrysk to odruch, w którym pośredniczy współczulny układ nerwowy. Kiedy stymulacja seksualna osiągnie pewien próg, aktywowane są komórki nerwowe czuciowe w rdzeniu kręgowym i impulsy nerwowe są wysyłane do mózgu, które następnie wysyłają wiadomości z powrotem do neuronów ruchowych kontrolujących mięśnie prącia, które kurczą się, aby wywołać wytrysk.

Uważa się, że odruch wytrysku odbywa się za pośrednictwem serotoniny, specyficznej substancji chemicznej mózgu lub neuroprzekaźnika, który jest zaangażowany w przekazywanie sygnałów nerwowych, co umożliwia komórkom mózgu komunikację.

Uważa się, że niskie poziomy serotoniny w pewnych obszarach mózgu są odpowiedzialne za powodowanie PE. Dapoksetyna w Vriligy blokuje wychwyt zwrotny serotoniny z synapsy, która jest luką między komórkami nerwowymi, przez którą przesyłane są komunikaty chemiczne z jednej komórki nerwowej do drugiej. Jeśli wychwyt serotoniny przez pierwszą komórkę nerwową (pre-synaptyczną) zostanie zablokowany, oznacza to, że dla odbierającej komórki nerwowej (postsynaptycznej) pozostaje więcej serotoniny, co umożliwia komórkom nerwowym dłuższą komunikację między sobą. To działanie dapoksetyny w Vriligy 60 pomaga przedłużyć zdolność do utrzymania aktywności seksualnej bez przedwczesnego wytrysku i utrzymać kontrolę nad ejakulacją przez dłuższy czas.


Co zawiera pigułki Vriligy 60 mg ?

Tabletki Vriligy 60 mg zawierają aktywny składnik dapoksetyny, selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), który jest stosowany do leczenia i zapobiegania przetrwałemu lub nawracającemu przedwczesnemu wytrysku (PE). Zawierają również: laktozę, celulozę-mikrokrystaliczną, kroskarmelozę sodową, krzemionkę koloidalną bezwodną, ​​stearynian magnezu, hypromelozę, dwutlenek tytanu, czerń tlenku żelaza, żółty tlenek żelaza.

Kilka leków oddziałuje z tabletkami Vriligy w dawce 60 mg i nie należy ich przyjmować podczas przyjmowania leku Vriligy lub tylko po dyskusji i instrukcji od lekarza:


Leki, które wywołują poważną reakcję z Vriligy: inhibitory monoaminooksydazy w depresji, tiorydazyna w schizofrenii, antykoagulant warfaryna zwiększają ryzyko krwawienia, NLPZ, takie jak aspiryna lub ibuprofen St. John's Wort, leki przeciwmigrenowe, takie jak sumatryptan, analgetyk tramadol, leki przeciwdepresyjne, leki przeciwdepresyjne jak paroksetyna lub citalopram, leki przeciwdepresyjne SNRI, takie jak wenlafaksyna, lit dla zaburzeń nastroju.
Leki, które wpływają na Vriligy: tiorydazynę do schizofrenii, leki przeciwgrzybicze, takie jak ketokonazol, antybiotyki, takie jak erytromycyna, leczenie HIV, takie jak rytonawir i atazanawir, blokery kanału wapniowego, takie jak diltiazem na nadciśnienie.


Jak zażywać  Vriligy 60mg ?

Należy przyjmować tabletki Vriligy w dawce 60 mg połykane w całości, popijając szklanką wody z posiłkiem lub bez posiłku. Powinieneś wziąć tabletkę Vriligy 1-3 godziny przed planowaną aktywnością seksualną.

Skutki uboczne jakie pojawiają się u nielicznej grupy pacjentów to bóle głowy, pleców, ramion, mięśni, nóg. U bardzo niewielkiej grupy pacjentów mogą wystąpić zgaga, niestrawność, zarumienienie, zatkany nos. Jeżeli znajdziesz się w grupie 2% badanych pacjentów i doznasz długotrwałych objawów niepożądanych skontaktuj się z lekarzem. Tadapox otrzymał certyfikat bezpiecznego leku w roku 2015.Vriligy 60mg  nie powinny używać osoby z :


-uczulone na dapoxetyne

-chorobą układu krążenia

-choroba niedokrwienna serca

-z ciężką niewydolność wątroby lub nerek

-ze stwierdzoną miażdżycą

-z arytmią komorową

-z kardiomiopatią

-ze zwężeniem zastawki aortalnej lub jej ciężką wadą zastawkową

-ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówk-stosujące leki uwalniające tlenek azotu z grupy nitratów, np. nitrogliceryny, monoazotan i diazotan izosorbidu

-po przebytym zawale serca

-po przebytym udarze mózgu

-z niekontrolowanym i złośliwym nadciśnieniem tętniczym oraz niskim ciśnieniem poniżej 90/50 mmHg


Możliwe skutki uboczne Vriligy 60mg :


-niestrawność

-zaczerwienienie twarzy

-nagła utrata wzroku

-uczucie zatkanego nosa

-ból głowy

-widzenie na niebiesko

-erekcja trwająca ponad 4 godziny

-brak ostrości widzenia

-zaburzenia rytmu serca

-problemy z oddychaniem
 Skutki uboczne występują u zaledwie 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Vriligy 60mg nadal jest  bezpiecznym produktem.


 Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

 Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

 Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Vriligy 60mg tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.

21

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2020-02-14

Dzala nawet 10godzin

Na mnie działało 10 godzin - caly zatarty .

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-14

60mg dapoksetyna

Wszystko szybko i sprawnie :)

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-14

Dapoxetyna

Bardzo lubię tę aptekę

Oceń 

2020-02-14

Vriligy 60mg

Jest szybki w działaniu a co za tym idzie opoznia na dlugo .

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-14

Polecam

Polecam apteka - wszystko tak jak w opisie.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Vriligy 60mg

Producent:  Centurion Laboratories.

Opakowanie zawiera:  10 tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Vriligy 60mg oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię