kamagra-gold-100-mg-opakowanie
 • kamagra-gold-100-mg-opakowanie
 • kamagra-gold-blister
 • kamagra-gold-tyl-blistra
 • kamagra-gold-przod-tyl-blistra
 • kamagra-gold-tyl-opakowania

Kamagra Gold 100mg

52,00 zł
Brutto

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera: 4 Tabletki, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 100mg.


Kamagra Gold w tabletkach 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Nowy produkt na rynku !!! Polecamy przez specjalistów z branży farmaceutycznej.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 4 tabletki leku.

Upusty cenowe dostępne przy zakupie 2, 3, 4, 5 i 10 opakowań. W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosimy o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
3 44,00 zł Aż do 24,00 zł
4 40,00 zł Aż do 48,00 zł
5 37,00 zł Aż do 75,00 zł
6 36,00 zł Aż do 96,00 zł
7 35,00 zł Aż do 119,00 zł
8 34,00 zł Aż do 144,00 zł
9 31,00 zł Aż do 189,00 zł
10 29,00 zł Aż do 230,00 zł
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Kamagra Gold 100mg w tabletkach - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Kamagra Gold to zdecydowanie najbardziej popularny lek na poprawę potencji, sprzedawany przez naszą aptekę. Jej przewaga jest niepodważalna, a cena niezwykle atrakcyjna. Wielu zadowolonych pacjentów wybrało ten skuteczny specyfik. Dowiedz się jak działa Kamagra Gold 100 mg, jak ją stosować, co zrobić przez pierwszym jej zażyciem i jak rozpoznać oryginalne leki produkowany przez Ajanta pharma limited.

Co to jest Kamagra Gold 100mg w tabletkach ?

Kamagra Gold 100mg w tabletkach to lek, przeznaczony dla dorosłych mężczyzn, cierpiących na zaburzenia erekcji. Lek wyprodukowany na bazie składnika, który zawiera medykament na poprawę potencji - Viagra. Szybko stał się tańszą, a wcale nie gorszą alternatywą dla tego najbardziej popularnego środka.

Kamagra Gold jest dla mężczyzn, którzy pragną poprawić swoją łóżkową formę, prawdziwym objawieniem, gdyż jej działanie jest niezwykle skuteczne, a jednocześnie otrzymujemy ten lek w cenie o wiele mniejszej niż porównywalne tego typu środki na poprawę erekcji. Ilość zadowolonych pacjentów stale się zwiększa, wraz z nowymi postaciami w jakich występuje ten lek. A warto wiedzieć, że Kamagrę można, zażywać również w postaci żelu doustnego, napoju z rozpuszczalnych tabletek typu pluszz lub w postaci cukierków dla ssania.

Kamagra Gold trafiła do aptek na całym świecie w roku 2010, od razu stając się hitem sprzedaży. Zdecydowanie największą popularność zdobyła zwłaszcza w USA, gdzie jej sprzedaż przekroczyła wszelkie przewidywania.

Jak wygląda oryginalny produkt Kamagra Gold 100mg ?

Kamagra Gold w tabletkach ma postać czterech zielono-niebieskich, łatwo przyswajalnych przez organizm, pastylek. Zamknięte w szczelnym opakowaniu, na którym zawsze widnieje data ważności leku do spożycia oraz hologram producenta z nazwą produktu. Każda pojedyncza pastylka posiada oznaczenie z skrótem nazwy środka (KGR), w postaci niewielkiej wklęsłości, a po drugiej stronie oznaczenie ilości aktywnego środka o nazwie Sildenafil (w przypaku Kamagry jest to 100mg), odpowiadającego za osiągniecie i utrzymanie erekcji. Każdy oferowany przez nas produkt, posiada długi termin ważności do spożycia, sięgający nawet do dwóch lat. Przykładamy szczególną wagę, aby nigdy do Twoich rąk nie trafił produkt, nie posiadający wszystkich oznak oryginalności.

Jakie działanie wywołuje zażywanie leku ?

Kamagra u osób cierpiących na zaburzenia erekcji przywraca sprawność fizyczną, wywołując odpowiednie ukrwienie i nie dopuszczając do nadmiernego odpływu krwi z prącia. U osób bez wykrytych zaburzeń ze wzwodem środek ten powoduje poprawę jakości erekcji i jej trwania, a także jej intensywności. Zwiększone również jest odczuwanie czułości po żażyciu tego środka.  Lek ten pokazuje swoje działanie po około 30 do 120 minut po zażyciu, w zależności od organizmu osoby przyjmującej środek. Jeśli lekarz nie zaleci innej dawki, pacjent powinien przyjąć jedną tabletkę. Nie wolno przekraczać dawki 100mg czyli jednej tabletki na dobę, ale warto też robić przerwy przy dłuższym używaniu tego leku. Kamagra nie powinna być używana po obfitym, tłustym posiłku, gdyż znacząco osłabia to jej wpływ. Jej działanie objawia się jedynie w momencie podniecenia seksualnego, a nie przez cały czas po zażyciu leku, co pozwala na normalne funkcjonowanie pacjenta. Silna i stabilna erekcja utrzymuję się przez około cztery do sześciu godzin. Mężczyznie jest również znacznie łatwiej przejść do ponownego ponownego stosunku, gdyż regeneracja nie trwa tak długo jak bez użycia Kamagry.

Jaki jest skład leku Kamagra Gold 100mg w tabletkach?

Kamagra Gold to środek oparty na bazie aktywnego środka o nazwie Sildenafil, który występuje z nim w postaci cytrynianu. 100mg w opisie naszego środka oznacza właśnie ilość Cytrynianu Sildenafilu. Inne składniki leku to, występujące w małych dawkach to: celuloza mikrokrystaliczna, wodofosforan wapnia, sól sodowa kroskarmelozy, magnez stearynianu, hypromeloza, dwutlenek tytanu, laktoza, glicerol trioctan, lak z indygotyną. Wszystkie te skłądniki są bezpieczne dla ludzi na nich nie uczulonych. Przed używiem leku warto przeczytać ulotkę i sprawdzić czy w składzie leku nie występują śladowe ilości innych potencjalnie niebezpiecznych składników, na które możemy być uczuleni. Jego właściwa nazwa z jezyka angielskiego to Sildenafil Citrate IP i dokładnie taką nazwę powinno zawierac oryginalne pudełko Kamagry 100mg Indyjskiej Firmy Ajanta Pharma Limited.

Czy używanie Kamagry w tabletkach jest bezpieczne?

Jeżeli przyczytasz i zastosujesz się do umieszczonych w ulotce lub na naszej stronie informacji, to używanie Kamagry jest w pełni bezpieczne. Zawsze przed pierwszym użyciem skontaktuj się w lekarzem, opowiedź jemu o swoim stanie zdrowia. Poinformuj go jednocześnie o wszystkich przebytych do tego czasu chorobach i dolegliwościach. Nie mieszaj Kamagry z sokiem z grajfrutów, gdyż jego właściwości zaburzają dziłanie leku. Dalece niewskazane jest stosowanie tego leku wraz z alkoholem czy innymi używkami zmieniającymi świadmość. Nie warto spożywać Kamagry po obfitym posiłku, lek wtedy może nie spełnić swojego zadania. Warto popić lek dużą ilością niegazowanej wody. Prześpieszy to jego działanie i poprawi przyswajalność leku przez organizm.

Kamagry 100mg nie powinny używać osoby z:

-Choroby układu krążenia
-Nadciśnienie tętnicze
-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu
-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby
-Niedawno przebyty zawał serca
-Chorobą wieńcową

Możliwe skutki uboczne:

-Niestrawność
-Ból głowy
-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła
-Osłabienie organizmu oraz omdlenia

Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Kamagra Gold 100mg nadal jest bezpiecznym produktem. Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15-25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu. Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

Najczęściej zadawane pytania na temat Kamagry Gold:

1) Czym różni się zwykła Kamagra Gold od Kamagry 100mg:

Różnica pomiędzy zwykłą Kamagra 100mg, a Kamagra Gold 100mg to przede wszystkim przy tej drugiej mniej skutków ubocznych !!! Kamagra Gold to limitowana wersja Kamagra zwykłej. Ajanta Pharma wprowadzila do produkcji trochę inna edycję swojego głównego produktu o nazwie Kamagra 100mg. Te dwa produkty tej renomowanej Indyjskiej firmy nie różnią się składem opisanym na opakowaniu ulotce i tzw. blistrze (listku).

Różni się tylko wykonaniem samego blistra oraz trochę wyższą ceną. Na obu blistrach powinna być czerwona kreska przechodząca wzdłuż opakowania oraz mieniący się w słońcu hologram firmy Ajanta Pharma Limited - który świadczy o oryginalności tego produktu.
Wygląd tabletki w obu przypadkach jest taki sam. Poniżej prezentujemy różnice w ich wykonaniu.

Kamagra zwykła 100mg:

Na oryginalnej Kamagrze zwykłej powinna być wytłoczona wyraźnie data produkcji na dole blistra oznaczona literą M, np: M09/2017 i zaraz obok data ważności produktu oznaczona literka E np: E08/2021. Na odwrocie z góry blistra powinien być też wytłoczony numer serii, np: BN BN00771 jest też oznaczenie producenta: Ajanta Pharma Limited. Kolor tabletki powinien być jasno zielony z logiem producenta na jednej stronie, a z napisem KGR-100 na drugiej.

Kamagra Gold :

Na oryginalnej Kamagrze Gold tak samo jak w przypadku zwykłej Kamagry mamy na odwrocie podane daty produkcji np. M05/2014 i ważności np. E04/2018 oraz numer seryjny producenta np. No. MH/DRUGS/NKD/108A i hologram. Blister Kamagry Gold na awersie ma wytłoczone poprzeczny napis „Gold” na całej jego powierzchni.
Natomiast na jego odwrocie jest też zielona kreska w kształcie litery „Z” przechodząca przez cały blister. Tabletka powinna mieć kolor jasno zielony z logiem producenta na jednej stronie i z napisem KGR-100 na drugiej.

2) Dlaczego warto wybrać właśnie Kamagrę Gold:

Jeśli zamierzamy kupić i użyć leki na potencje, to powinniśmy się zastanowić, które z tych medykamentów są najlepsze dla naszego organizmu i jak działają, dzięki temu będziesz bardziej zadowolony z ich użytkowania, bo będą bardziej skuteczne. Jeśli chodzi o leki na potencję, to nie należy sugerować się tylko i wyłącznie ich ceną, ale składnikiem z którego są zrobione i dopasować dany składnik do swojego organizmu.

Często niektóre z tych tabletek mają swoje tańsze odpowiedniki i czasem warto po nie sięgnąć. Dobrym zamiennikiem jest Kamagra, czyli zamiennik popularnej Viagry. Ich skład jest dokładnie taki sam, dlatego oba te leki są tak samo skuteczne, z tym że Kamagra firmy Ajanta Pharma jest znacznie tańsza i można ją kupić bez recepty.

Jeśli więc szukasz leku tak samo skutecznego jak popularna, ale droga niebieska pigułka, warto postawić na ten lek.

3) Ajanta Pharma - kilka słów na temat producenta Kamagry Gold 100mg:

Ajanta Pharma jest farmaceutyczną specjalistyczną firmą zajmującą się produkcją, opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek światowy wysokiej jakości leków.

Firma ta zaangażowana jest również w program "Serve Health Care Needs Worldwide", produkując szeroką gamę produktów specjalistycznych, skierowanych do różnych segmentów terapeutycznych w leczeniu pacjentów, dostosowanych do każdego rynku, na którym są obecni. Rozumiejąc potrzeby swoich klientów, wykorzystują najnowocześniejsze technologie do wdrażania innowacyjnych produktów.

Firma Ajanta prowadzi 7 najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych. Pięć w Indiach i dwa na Mauritiusie. Pięć obiektów w Indiach zostało zatwierdzone pomyślnie przez amerykańską Agencje Żywności i Leków. W dalszym ciągu rozszerzają swoje możliwości produkcyjne, aby sprostać wymaganiom rynku.

W Indiach są obecni w rozwiniętych wysoko specjalistycznych segmentach kardiologii, leczenia bólu, dermatologii i okulistyki, w których są w stanie zapewnić niezmiennie innowacyjne produkty.

Posiadają również zaawansowane Centrum Badawczo-Rozwojowe, które ma zespół ponad 860 naukowców pracujących nad innowacyjnymi produktami dla różnych rynków na całym świecie.

Instytucjonalna działalność tej spółki obejmuje dostawy do różnych organów rządowych w Indiach i dostarczanie produktów przeciwmalarycznych w ramach programów zatwierdzonych przez „World Health Organization” w Afryce.

Firma Ajanta Pharma Limited zatrudnia ponad 6500 osób na całym świecie, a ich produkty sprzedawane są w ponad 30 krajach. Członkowie zespołu Ajanty są zmuszeni do wypełnienia swojej misji czyli do „zaspokajania potrzeb globalnej opieki zdrowotnej dzięki empatii, innowacji i technologii.

Twoja rzetelna apteka !

2

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2024-03-14

Bardzo dobry lek

Wszystko zgodnie ze zdjeciami

Oceń 

2022-08-16

najtaniej w tej aptece

Polecam. Kupuję Kamagre Gold . Jest najtańsze w kamagra.net.pl.

Oceń 

2022-08-16

zielone tabletki

Szybka wysyłka,produkt zgodny z opisem, konkurencyjne ceny pudełko i ulotka w zestawie. Polecam

Oceń 

2022-08-16

Tylko kamagra

Sklep zasługuje na 6 gwiazdek nic do zarzucenia. Najlepiej kupować 10 opakowań cenowo wychodzi najlepiej.

Oceń 

2021-11-28

kamagra

( to moje 13 !!! zamówienie)-zamówienie przyjęte 1.07.2021(środa) godz.20.32
skompletowano 04.07.2021(niedziela) godz.12.18
Nie był to dla mnie problem. Dziękuję.

Oceń 

2020-02-15

Kgr-100mg gold

Tabletki polecił mi lekarz na problemy z potencją Kupiłem sobie na początku na próbę kilka. Ogólnie działanie było super, potem przypsiał mi wieksze opakowanie.Jednak od jakiegos czasu podczas przyjmowania kamagra właczają mi się lekkie bóle głowy.

Oceń 

2020-02-15

tomasz

Zaczyna działać już po 30 minutach od wzięcia tabletki. W moim przypadku efekt trzyma się bardzo długo po potrafi trwać do dwóch dni nawet ( rzecz jasna dzialanie jest o wiele lepsze pierwszego dnia),

Oceń 

2020-02-15

usatysfakcjonowany

Jestem cukrzykiem oraz choruje na nadcisnienie Wszystko to spowodowalo zaburzenia erekcji, Urolog doradzil mi branie przed stosunkiem polowy tabletki kamagra. Dziala a penis nie jest tak twardy jak przed moimi problemami ze zdrowiem. Najwazniejsze jest jednak to ze jestem w stanie. Kazdy przeciez wie ze problemy z erekcja to bolesna i trudna sprawa dla kazdego mezczyzny.
Od jakiegos czasu jednak widze pewne oslabienie dzialania Mam nadzieje ze nie bede musial jednak przechodzic na pelna tabletke.

Oceń 

2020-01-26

POSTE RESTANTE

WITAM MAM 65 LAT ZAWSZE ZAMAWIALEM PRODUKTY NA POCZTE ALE OD JAKIEGOS CZASU PRZEKONAlEM SIE ZEBYM ZAMAWIAL NA PACZKOMAT I TO BYL STRZAL W DZIESIATKE !!! NIE DOSC ZE MOGE ODEBRAC LEKI 24 NA DOBE TO NIE MUSZE STAC W KOLEJKACH - DOSTAJE SMS Z KODEM ODBIORU I ODBIERAM KIEDY CHCE.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-26

KGR-100mg Gold

Naprawde polecam ta stronke, maja najwiecej produktów do wyboru - zawsze kupuje od nich wysyłaja w 24 godziny i odbieram sobie w paczkomacie bez stania w kolejkach na poczcie.

Oceń 

2020-01-26

kamagra GOLD

Dzieki tej stronie zapomniałem że miałem już TEN problem.

Oceń 

2020-01-26

Bardzo dobra

Troche lepsza od zwykłej kamagry, albo tak mi sie wydaje bo to GOLD.

Oceń 

2020-01-26

Gold Kamagra

Chyba działa tak samo jak zwykła kamagra ale działa i to dobrze. Zawsze używam do baletu lepiej najpierw zażyć później pic alkohol .

Oceń 

2020-01-26

Polecam tą Apteke Internetową

kupiłem już 2 razy i wszystko super - oryginał polecam.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-26

Polecam

Zakup pierwszy raz kontak super przesyła szybką towar exstra Kamagra 100 mg .

Oceń 

2020-01-26

Kamagra gold 100mg

Jestem bardzo zadowolony z zakupu,przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko,na pewno będę robił tu zakupy.Pozdrawiam

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

Jacek M

POLECAM SKLEP SZYBKA WYSYŁKA PRODYKTY ORGINALNE JAK PODANE POLECAM CENY ATRAKCYJNE I ZADOWOLENIE

Oceń 

2020-01-25

kama

Powiedzcie mi czy oni nie są oszustami..?

 • 0 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

Dzieny :)

Super obsługa, wielkie dzieny za błyskawiczną wysyłkę, na pewno wrócę.

Oceń 

2020-01-25

gold 100mg

Najlepsza kama, działa długo i żadnych złych objawów nie mam po niej.

Oceń 

2020-01-25

Mareczek

Najlepsza Kamagra moim skromnym zdaniem. Najszybciej działa ;)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-25

gold original

To co sprzedajacie to naprawde oryginal, wyslalem golda ojcu ktory jest farmaceuta i rzeczywiscie sklad jest w pelni oryginal :) niedlugo wracam do was po wieksze zakupu

ps. sorry za brak polskich znakow, jestem w uk ;)

 • 1 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Kamagra Gold 100mg

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera: 4 Tabletki, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 100mg.


Kamagra Gold w tabletkach 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Nowy produkt na rynku !!! Polecamy przez specjalistów z branży farmaceutycznej.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 4 tabletki leku.

Upusty cenowe dostępne przy zakupie 2, 3, 4, 5 i 10 opakowań. W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosimy o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię