Super Avana 2w1

139,00 zł
Brutto

Producent: Sunrise Remedies Pvt..


Opakowanie zawiera:4 Tabletki, pudełko, ulotka.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 4 tabletki leku.


Najnowszy składnik w tym leku na potencje dla Panów (Avanafil 100mg+Dapoxetyna 60mg)

Najtaniej na rynku !!! Każde opakowanie posiada długi termin ważności.

Upusty cenowe dostępne przy zakupie od 2 do 10 opakowań. W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosimy o kontakt bezpośredni - oferujemy bardzo duże zniżki.

Extra Super Avana 2w1 - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Ilość

Super Avana 2w1 Tabletki.

Ten lek generyczny jest jednym z najskuteczniejszych leków dostępnych na rynku, który jest znany ze swojej skuteczności w leczeniu zaburzeń seksualnych u mężczyzn. Jego użyteczność polega na osobliwości dwóch aktywnych składników, takich jak Avanafil i Dapoxetina, które mają na celu poprawę zdrowia seksualnego mężczyzn. Avanafil jest lekiem przepisywanym w celu zapobiegania zaburzeniom erekcji oraz przedwczesnego wytrysku. Zaleta tego składnika jest podwójna. Po pierwsze jest to najskuteczniejszy lek znany na rynku, a po drugie jest dobrze przyjmowany również przez starszych mężczyzn. Skuteczność tego składnika w leczeniu zaburzeń erekcji została również potwierdzona przez FDA w 2012 roku.

Generyczna tabletka avanafil / dapoksetyna produkowana przez Sunrise Remedies jest przepisywana na zaburzenia erekcji u mężczyzn. Pomaga mężczyznom uzyskać erekcję i utrzymać ją przez długi czas, aby mogli osiągnąć satysfakcję seksualną. Lek jest mieszanką Generic Stendra (Avanafil 100 mg) i Generic Priligy (Dapoksetyna 60 mg), który działa cuda w naprawianiu zaburzeń seksualnych. Generic Stendra działa na linii innych podobnych leków na rynku, takich jak inhibitory fosfodiesterazy typu 5. Z drugiej strony Generic Priligy to lek, który leczy przedwczesny wytrysk. Różne badania przeprowadzone przez FDA wykazały, że Avanafil jest uwalniany z organizmu szybciej niż jakikolwiek inny lek tej samej klasy.

Jak działają tabletki Super Avana 2w1.

Avanafil działa skutecznie w usuwaniu zaburzeń erekcji poprzez zwiększenie produkcji cGMP (cyklicznego monofosforanu guanozyny) w tkankach prącia. Jest wytwarzany jako rozpuszczalny biały krystaliczny proszek, który rozpuszcza się w rozpuszczalnikach organicznych i tylko w niewielkim stopniu w wodzie. Zwiększony poziom cGMP zapewnia więcej krwi w mięśniach gładkich penisa, rozluźnia je i pomaga w uzyskaniu erekcji. Jednocześnie lek działa również na naczynia krwionośne, które pobierają krew z obszaru prącia, zmniejszając ich rozmiar. Zmniejszony rozmiar oznacza, że ​​mniejsza ilość krwi zostanie usunięta z penisa i nastąpi silna erekcja.

Jak korzystać z tabletek Super Avana 2w1.

Przyjmuj dawki zgodnie z zaleceniami i zaleceniami lekarza. Możesz często odwiedzać lekarza, aby od czasu do czasu zmieniać dawkę, aby uzyskać lepsze wyniki. Postępuj zgodnie ze wskazówkami i nie bierz większej lub mniejszej dawki z własnej woli. Lek przyjmuje się zwykle 30 minut przed stosunkiem seksualnym i zgodnie z zaleceniami lekarza.

Nie otrzymasz erekcji za pomocą Avanafil, jeśli nie otrzymasz stymulacji seksualnej. Erekcja nie zachodzi tylko po spożyciu leku. Najlepiej działa przyjmowany bez posiłku. Nie należy zażywać leku więcej niż raz dziennie i zachować odstęp 24 godzin między dawkami.

Jaka jest dawka?

Ten lek cieszy się dużym powodzeniem wśród mężczyzn borykających się z zaburzeniami erekcji i działa w ponad 80% przypadków. Tabletkę należy połknąć popijając szklanką wody, aby uniknąć gorzkiego smaku leku.

Jednak wynik różni się w zależności od osoby w zależności od tempa rozkładu i szybkości wchłaniania enzymów przez organizm. Początkowa dawka nie powinna być większa niż 100 mg i musi być przyjmowana doustnie na pół godziny przed stosunkiem.

Dawka podtrzymująca powinna wynosić od 50 do 200 mg doustnie, a maksymalna dawka może wynosić do 200 mg na dzień. Musisz zgłosić się do lekarza, jeśli wystąpi bolesna erekcja, która trwa dłużej niż 4 godziny. Priapizm, który jest stanem długotrwałej erekcji, może spowodować uszkodzenie penisa. Lek należy przechowywać w temperaturze pokojowej w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.

Pominięta dawka

Lek stosuje się bez harmonogramu na receptę, dzięki czemu można go przyjmować zgodnie z potrzebami.

W przypadku przedawkowania

W razie przypadkowego przedawkowania natychmiast udaj się do lekarza.

Jakie są skutki uboczne?

Poniżej znajduje się lista niektórych poważnych skutków ubocznych tego generycznego leku. Natychmiast udaj się do lekarza, jeśli wystąpią następujące objawy.

Niewielki efekt uboczny

Istnieje kilka niewielkich skutków ubocznych związanych ze stosowaniem Super Avana 2w1, które są następujące:

Ból pleców

Bół głowy

Katar, ból gardła lub objawy przeziębienia

Zaczerwienienie (ciepło, zaczerwienienie lub uczucie mrowienia)

Poważne efekty uboczne :

Istnieje kilka poważnych skutków ubocznych związanych ze stosowaniem tej kapsułki, które są następujące

Zmiany widzenia, nagła utrata wzroku

Duszność

Uczucie oszołomienia

Dzwonienie w uszach lub nagła utrata słuchu

Nudności

Ból lub ucisk w klatce piersiowej

Ból rozprzestrzeniający się na twoją szczękę lub ramię

Wyzysk

Ból, ciepło lub zaczerwienienie jednej lub obu nóg

Obrzęk dłoni lub stóp

Erekcja, która jest bolesna lub trwa dłużej niż 4 godziny

Ogólne instrukcje

Należy powstrzymać się od picia ALKOHOLU, ponieważ może to zwiększyć działania niepożądane tego środka. Podczas przyjmowania tabletek należy unikać przyjmowania więcej niż trzech napojów zawierających alkohol. Grejpfruty i produkty grejpfrutowe również należy unikać, aby pozbyć się skutków ubocznych.

Kiedy nie używać?

Unikaj przyjmowania ogólnego leku zawierającego awanafil / dapoksetynę w połączeniu z tłustymi pokarmami, ponieważ zmniejszy to działanie leku. Super Avana 2w1 nie należy przyjmować, jeśli pacjent przyjmuje inne leki zawierające azotany. Jeśli pacjent przyjmuje jakikolwiek inny lek, przed rozpoczęciem przyjmowania tego leku będzie musiał poczekać 14 dni

Leku nie należy przepisywać kobietom w ciąży lub karmiącym dziecko.

Czy ten lek może chronić przed HIV / AIDS?

Te dodatkowe leki generyczne Super Super Avana nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, takimi jak AIDS. Tak więc bezpieczny seks jest najlepszą opcją.

KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.

 

Konkretne referencje

Komentarze

Napisz swoją opinię

Super Avana 2w1

Producent: Sunrise Remedies Pvt..


Opakowanie zawiera:4 Tabletki, pudełko, ulotka.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 4 tabletki leku.


Najnowszy składnik w tym leku na potencje dla Panów (Avanafil 100mg+Dapoxetyna 60mg)

Najtaniej na rynku !!! Każde opakowanie posiada długi termin ważności.

Upusty cenowe dostępne przy zakupie od 2 do 10 opakowań. W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosimy o kontakt bezpośredni - oferujemy bardzo duże zniżki.

Extra Super Avana 2w1 - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Napisz swoją opinię