Carefill 40mg

149,00 zł
Brutto

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Carefill 40mg w tabletkach - oryginalne leki na potencję dla Panów. Zawiera 40mg Tadalafilu.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 144,00 zł Aż do 10,00 zł
3 139,00 zł Aż do 30,00 zł
4 134,00 zł Aż do 60,00 zł
5 129,00 zł Aż do 100,00 zł
6 127,00 zł Aż do 132,00 zł
7 125,00 zł Aż do 168,00 zł
8 123,00 zł Aż do 208,00 zł
9 121,00 zł Aż do 252,00 zł
10 119,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Lek o nazwie Carefill 40mg  zawiera czynną substancję: Tadalafilu w dawce 40 mg . Jest to lek najwyższej generacji, gdyż powoduje najmniej skutków ubocznych w porównaniu z innymi substancjami oraz działa nawet po użyciu alkoholu.

Jak należy stosować środek Carefill 40mg ?

Środek Carefill 40mg należy zażyć około 20-40 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Nie trzeba podjąć czynności seksualnych dokładnie po tym czasie, lecz po tym czasie ma się pewność iż w przypadku podniecenia seksualnego środek ten przywraca prawidłowy, wzwód w wyniku zwiększenia napływu krwi do prącia.

W jakim celu się stosuję  Carefill 40mg  ?

Środek Carefill 40mg  stosowany jest w leczeniu zaburzeń erekcji, polegających na niezdolności dotrzymania lub uzyskania wzwodu prącia ( erekcji ) w stopniu wystarczającym dla osiągnięcia dobrego stosunku płciowego. Warunkiem skuteczności preparatu Carefill 40mg  jest podniecenie seksualne.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Carefill 40mg  ?

Niestety, nawet jeżeli istnieją wskazania do stosowania preparatu, nie zawsze można go stosować. Nie możesz stosować preparatu jeżeli jesteś uczulony (wykazujesz nadwrażliwość) na którykolwiek składnik preparatu.

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu są również: równoległe stosowanie azotanów lub donorów tlenku azotu w jakiejkolwiek postaci, ciężka niewydolność wątroby, schyłkowa niewydolność nerek wymagająca leczenia dializami, niedociśnienie tętnicze (<90/50 mm Hg ), niedawno przebyty udar mózgu lub zawał serca, niestabilna dławica piersiowa, wrodzone choroby zwyrodnieniowe siatkówki (naprzykład retinopatia barwnikowa), równoległe stosowanie silnych inhibitorów izoenzymu CYP3A4 (indynawir, rytonawir, a u mężczyzn po siedemdziesiątym piątym roku życia także itrakonazolu lub ketokonazolu stosowanego doustnie).

Nie należy stosować preparatu u osób, które utraciły wzrok w jednym oku z powodu nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Nie należy zazwyczaj stosować u osób, u których aktywność seksualna jest niewskazana (na przykład: ciężka niewydolność serca, niestabilna dławica piersiowa).

Jak działa Carefill 40mg ?

Erekcja wzwodu prącia jest procesem hemodynamicznym. Podczas pobudzenia seksualnego dochodzi do uwalniania tlenku azotu. Związek ten aktywuje enzym cyklazę guanylową, co prowadzi do zwiększenia stężenia cyklicznego monofosforanu guanozyny  cGMP ) w ciałach jamistych członka. To  powoduje rozkurcz mięśni gładkich prącia pozwalający na większy napływ krwi do niego. Stężenie   GMP zależy od szybkości jego syntezy z udziałem cyklazy guanylowej oraz od szybkości jego rozpadu przez hydrolizujące GMP fosfodiesterazy (PDE). Substancja Tadalafil silnie i selektywnie blokuje fosfodiesterazę 5 (PDE5), specyficzną wobec GMP. Hamuje zatem rozpad GMP i na tej drodze zwiększa jego stężenie w oryganiżmie. Tadalafil znacznie nasila działanie endogennego tlenku azotu w ciałach jamistych wskutek hamowania PDE5. Dlatego w wyniku seksualnego pobudzenia  dochodzi do uwolnienia tlenku azotu, hamowanie PDE5 przez Tadalafil powoduje zwiększenie stężenia GMP w jamistych ciałach. Pobudzenie seksualne jest konieczne do wystąpienia korzystnych efektów leczniczych substancją Tadalafil.

Cerafill 40 mg Tadalafil. rozwinie sferę waszej intymności, pogłębiając jeszcze bardziej więzi, która was łączą!

Liczba mężczyzn, którzy cierpią na zaburzenia erekcji, stale rośnie. Żyjemy w czasach, w których panuje wszechobecny pośpiech oraz stres. Te negatywne czynniki, zdecydowanie wpływają na naszą kondycję psychiczną i fizyczną, przyczyniając się do bardzo destrukcyjnych zmian w naszym życiu, niekiedy nawet nieodwracalnych. Oznacza to, że stale jesteśmy narażeni na różnego rodzaju trudności w życiu codziennych, które przekładają się później na stan naszej psychiki oraz na kondycję naszego organizmu!

Bo jeśli cofniemy się wstecz, to na horyzoncie pokazuje nam się radosny i pełen spokoju człowiek, żyjący w zgodzie z naturą! Tak, to prawda – w przeszłości ludzie mniej chorowali, ponieważ żyli zdecydowanie wolniej! Taki model, jest już anachroniczny i wyparty, przez wszechobecny pośpiech!

Jakość naszego życia, zamiast ulec zmianie na lepsze, zdecydowanie się pogorszyła! Przy takich ułatwieniach, jakie daje nam współczesny świat, nie jesteśmy w stanie funkcjonować według jakieś harmonii, którą cały czas wypierają nieustanny pośpiech oraz stres, przyczyniając się do skracania naszego życia! Bo przecież, napięcie towarzyszy nam niemalże przez cały czas – martwimy się, czy zdążymy odebrać dziecko ze szkoły, o spłatę kredytu, o naszych bliskich… Wszystkie te negatywne aspekty, przekładają się na funkcjonalność naszego organizmu, a co za tym idzie, na nasze organy!

Impotencja, jest stanem chorobowym, który wprowadza w zakłopotanie każdego mężczyznę, bez względu na wiek czy funkcjonalność organizmu!

Bo jeśli nie jesteśmy w stanie zaspokoić naszej partnerki, to znaczy, że rzeczywiście coś tu nie gra!

Mężczyźnie, który odkryje, że ma do czynienia z tą przykrą jednostką chorobową, bardzo często towarzyszy obniżenie poczucia własnej wartości i przerażenie, które pojawia się przy każdej możliwej okazji, w której dochodzi do zbliżenia!

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Carefill 40mg vardenafil, to produkt, który stosując regularnie, wyleczy Twoje dolegliwości, związane z zaburzeniami erekcji i sprawi, że seks z powrotem stanie się dla Ciebie przyjemnością oraz ekscytującym doznaniem, a nie utrapieniem!

Stań więc naprzeciw swojej dolegliwości i pokonaj ją! Najwyższy czas, aby Twoje życie seksualne stało się pełne zmysłowości, wykraczającej poza wszelką galaktykę!

Pokaż swojej bliskiej osobie, że jesteś odpowiedzialnym mężczyzną i kiedy pojawia się sytuacja kryzysowa, nie będziesz jej bagatelizował!

Dlatego nasza apteka internetowa służy Ci pomocą! Carefill 40mg Tadalafil sprawi, że seks stanie się dla Ciebie i Twojej bliskiej osoby niesamowitym, przyjemnym doświadczeniem, opartym na szczerości, intensywności oraz autentyczności!

Nasza seksualność, jest powiązana z poczuciem wartości. Zaburzenia erekcji, powodują u mężczyzny złe samopoczucie oraz brak chęci do zbliżenia seksualnego. Pojawia się apatia.

Przyjrzymy się seksualności, opierając się na następującym schemacie: fallus – erekcja – męskość. Na przykładzie tej osi widzimy, że zaburzenia erekcji, przyczyniają się do obniżenia męskiej samooceny. Seksualność, jest wrodzonym atrybutem każdego mężczyzny oraz stanowi wrodzoną funkcję organizmu, podlegającej wewnętrznym oraz zewnętrznym uwarunkowaniom.

Seksualność i psychika, stanowią jedność, dlatego jeśli pojawia się dysfunkcja, polegająca na obniżeniu kondycji seksualnej, to ma ona przede wszystkim negatywny wpływ, na psychikę mężczyzny!

Jeśli czujesz, że Twoje organy intymne, odmawiają Ci posłuszeństwa, to wybierz Carefill 40mg Tadalafil, który już po zażyciu pierwszej tabletki, rozpocznie regeneracje Twojej kondycji seksualnej, poprawiając jednocześnie Twój nastrój oraz samopoczucie!

Seksualność, jest integralną częścią naszej duszy a seks, stanowi pewnego rodzaju rytuał, wykraczający poza wszelkie, ziemskie normy!

Carefill 40mg  nie powinny używać osoby z :

- wrodzone choroby zwyrodnieniowe siatkówki

- niedawno przebyty udar mózgu

- ciężka niewydolność wątroby

- zawał serca

- niedociśnienie tętnicze (<90/50 mm Hg)

- schyłkowa niewydolność nerek wymagająca leczenia dializami

- dławica piersiowa

- równoległe stosowanie azotanów lub donorów tlenku azotu w jakiejkolwiek postaci

- uczulone na Tadalafil lub inne składniki leku Carefill 40mg. 

Możliwe skutki uboczne:

- efekt czerwonej twarzy

- bóle głowy

-niestrawność

- erekcja trwająca 5 godzin

Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Carefill 40mg nadal jest  bezpiecznym produktem.

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2024-05-03

polecam serdecznie

Ceny specyfików bardzo dobre. Zaleta niewielka kwota zakupu przy darmowej wysyłce.

Napisz swoją opinię

Carefill 40mg

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Carefill 40mg w tabletkach - oryginalne leki na potencję dla Panów. Zawiera 40mg Tadalafilu.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię