Avana 100mg

139,00 zł
Brutto

Producent: Sunrise Remedies Pvt..

Opakowanie zawiera:4 Tabletki, pudełko, ulotka.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 4 tabletki leku.


Najnowszy składnik w tym leku na potencje dla Panów (Avanafil 100mg)

Najtaniej na rynku !!! Każde opakowanie posiada długi termin ważności.

Upusty cenowe dostępne przy zakupie od 2 do 10 opakowań. W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosimy o kontakt bezpośredni - oferujemy bardzo duże zniżki.

Avana 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 134,00 zł Aż do 10,00 zł
3 131,50 zł Aż do 22,50 zł
4 129,00 zł Aż do 40,00 zł
5 127,00 zł Aż do 60,00 zł
6 125,00 zł Aż do 84,00 zł
7 123,00 zł Aż do 112,00 zł
8 121,00 zł Aż do 144,00 zł
9 119,00 zł Aż do 180,00 zł
10 118,00 zł Aż do 210,00 zł
Ilość

Do czego służy Avana?

Avana tabletki 100 mg są stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji (impotencji) u mężczyzn, czyli niezdolności do osiągnięcia lub utrzymania prącia w stanie erekcji odpowiedniej do aktywności seksualnej, z powodu niedostatecznego napływu krwi do prącia. Tabletki Avana 100mg rozluźniają naczynia krwionośne w prąciu zwiększając przepływ krwi i powodując erekcję, która jest naturalną odpowiedzią na pobudzenie seksualne. Jednak tabletki Avana 100 mg będą działać tylko wtedy, gdy jesteś podniecony seksualnie.

Jak działa Avana?

Tabletki Avana 100 mg zawierają awanafil, inhibitor fosfodiesterazy typu 5, który jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji (impotencji) u mężczyzn. Podczas stymulacji seksualnej w tkance erekcyjnej prącia uwalniany jest tlenek azotu, który aktywuje enzym cyklazę guanylową. Enzym ten zwiększa poziom substancji chemicznej zwanej cyklicznym monofosforanem guanozyny (cGMP), która rozluźnia naczynia krwionośne prącia i pozwala krwi wypełnić gąbczaste tkanki erekcji, powodując erekcję. Inny enzym zwany fosfodiesterazą typu 5 (PDE5) rozkłada cGMP, zapobiegając przepływowi krwi do prącia, co powoduje utratę erekcji. Avanafil w tabletkach Avana 100mg działa na tkankę erekcji prącia, hamując działanie PDE5 i zwiększając przepływ krwi, powodując erekcję. To działanie awanafilu w tabletkach Avana 100 mg rozwiązuje zaburzenia erekcji, umożliwiając naturalny proces stymulacji seksualnej, aby aktywować mechanizm cGMP do osiągnięcia i utrzymania erekcji.

Jak długo trwa Avana?

Tabletki Avana 100 mg należy zażyć w ciągu godziny przed planowanym stosunkiem i w większości przypadków pomaga uzyskać erekcję w około 30 minut, która utrzymuje się przez około 4 godziny, pod warunkiem, że jesteś podniecony seksualnie. Tabletki Avana 100mg nie działają bez pobudzenia.

Co zawiera Avana?

Tabletki Avana 100 mg zawierają aktywny składnik awanafil, inhibitor fosfodiesterazy typu 5, stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji (impotencji) u mężczyzn, poprzez zwiększenie przepływu krwi do prącia.

Leczenie zaburzeń erekcji (impotencja) za pomocą Avana

Tabletki Avana 100 mg zawierają awanafil, inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn (impotencja). Przyjmowany przed planowaną aktywnością seksualną, awanafil w tabletkach Avana 100 mg hamuje rozkład (przez enzym PDE5) substancji chemicznej zwanej cGMP, wytwarzanej w tkance erekcji prącia podczas podniecenia seksualnego, a działanie to umożliwia przepływ krwi do penisa, powodując erekcja.

Jakie są skutki uboczne Avany?

Najczęściej zgłaszanymi działaniami niepożądanymi podczas przyjmowania tabletek Avana 100 mg są bóle głowy, zawroty głowy lub uczucie pustki w głowie, uderzenia gorąca, przekrwienie błony śluzowej nosa, niestrawność (zgaga), nudności. Mniej częste działania niepożądane obejmują zaburzenia widzenia, zwiększone tworzenie łez powodujące łzawienie oczu, zmiany ciśnienia krwi (hipo i nadciśnienie), senność, duszność (duszność), ból (w stawach pleców, brzuch).

Kiedy nie należy stosować Avany?

Nie należy stosować tabletek Avana 100 mg, jeśli:

jesteś uczulony na awanafil lub jakiekolwiek składniki Avana

przyjmujesz jakiekolwiek leki azotanowe, takie jak nitrogliceryna na dusznicę bolesną, ponieważ może to prowadzić do poważnego spadku ciśnienia krwi

masz chorobę wątroby lub nerek

masz stan, w którym stosunek płciowy jest niewskazany z powodu problemów sercowo-naczyniowych lub serca lub miałeś zawał serca lub udar w ciągu ostatnich 6 miesięcy

mieć nieprawidłowo wysokie lub niskie ciśnienie krwi

masz chorobę oczu, taką jak nietętnicza przednia niedokrwienna neuropatia nerwu wzrokowego (NAION), która powoduje utratę wzroku lub masz barwnikowe zwyrodnienie siatkówki

mieć stany, które mogą predysponować do priapizmu (erekcje trwające 4 godziny lub dłużej), takie jak anatomiczne zniekształcenie prącia, anemia sierpowata, szpiczak mnogi lub białaczka

pić duże ilości alkoholu lub soku grejpfrutowego

przyjmujesz leki, które mogą wchodzić w interakcje z preparatem Avana lub mogą zwiększać ryzyko działań niepożądanych, antybiotyki, takie jak erytromycyna i ryfampicyna, werapamil lub diltiazem (na wysokie ciśnienie krwi), rytonawir lub sakwinawir na HIV, leki przeciwgrzybicze, takie jak itrakonazol lub ketakonazol, nieselektywne leki alfa - blokery, takie jak doksazosyna na wysokie ciśnienie krwi, tamsulosyna i prazosyna na powiększoną prostatę, azotany, takie jak triazotan glicerolu na dusznicę bolesną i inne choroby serca.

Jakie leki wchodzą w interakcje z Avaną?

Kilka leków wchodzi w interakcje z tabletkami Avana 100 mg i nie należy ich przyjmować podczas przyjmowania leku Avana lub tylko po omówieniu i instrukcji lekarza:

Leki wpływające na Avanę: antybiotyki, takie jak erytromycyna i ryfampicyna, leki przeciwgrzybicze, takie jak itrakonazol lub ketakonazol, rytonawir lub sakwinawir na HIV, werapamil lub diltiazem na wysokie ciśnienie krwi,

Leki, na które wpływa Avana: nieselektywne alfa-blokery, takie jak doksazosyna na wysokie ciśnienie krwi, tamsulosyna i prazosyna na powiększoną prostatę, azotany, takie jak triazotan glicerolu na dusznicę bolesną i inne choroby serca

Jak należy przyjmować Avanę?

Należy zażyć jedną tabletkę Avana 100 mg, popijając szklanką wody około 15-30 minut przed aktywnością seksualną z jedzeniem lub bez, chociaż jedzenie może opóźnić efekt. Działanie tabletek Avana 100 mg może trwać nawet 4-5 godzin po zażyciu tabletki. Powinieneś zażywać nie więcej niż jedną tabletkę dziennie i tylko wtedy, gdy planujesz seks. Dawka leku Avana, którą pacjent przyjmuje, powinna być zgodna z zaleceniami lekarza i może zostać zmieniona, jeśli przyjmowana dawka jest za silna lub za słaba.

Jak długo należy brać Avanę?

Powinieneś zażywać tylko jedną tabletkę Avana 100mg, kiedy planujesz uprawiać seks; nie jest przeznaczony jako zwykły lek.

Jak należy przechowywać Avanę?

Tabletki Avana 100 mg należy przechowywać w temperaturze poniżej 25°C w chłodnym, suchym miejscu.

Konkretne referencje

Komentarze

Napisz swoją opinię

Avana 100mg

Producent: Sunrise Remedies Pvt..

Opakowanie zawiera:4 Tabletki, pudełko, ulotka.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 4 tabletki leku.


Najnowszy składnik w tym leku na potencje dla Panów (Avanafil 100mg)

Najtaniej na rynku !!! Każde opakowanie posiada długi termin ważności.

Upusty cenowe dostępne przy zakupie od 2 do 10 opakowań. W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosimy o kontakt bezpośredni - oferujemy bardzo duże zniżki.

Avana 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Napisz swoją opinię