avaforce-100mg-opakowanie
  • avaforce-100mg-opakowanie
  • avaforce-100mg-blister
  • avaforce-100mg-blister-tyl

Avaforce 100mg

139,00 zł
Brutto

Producent: Centurion Laboratories.

Opakowanie zawiera: 4 Tabletki, pudełko, ulotka.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 4 tabletki leku.


Najnowszy składnik w tym leku na potencje dla Panów (Avanafil 100mg)

Najtaniej na rynku !!! Każde opakowanie posiada długi termin ważności.

Upusty cenowe dostępne przy zakupie od 2 do 10 opakowań. W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosimy o kontakt bezpośredni - oferujemy bardzo duże zniżki.

Zudena 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 134,00 zł Aż do 10,00 zł
3 131,50 zł Aż do 22,50 zł
4 129,00 zł Aż do 40,00 zł
5 127,00 zł Aż do 60,00 zł
6 125,00 zł Aż do 84,00 zł
7 123,00 zł Aż do 112,00 zł
8 121,00 zł Aż do 144,00 zł
9 119,00 zł Aż do 180,00 zł
10 117,00 zł Aż do 220,00 zł
Ilość

Avaforce 100 mgAvaforce 100 mg zawierający składnik energetyczny awanafil jest inhibitorem PDE5 (inhibitor fosfodiesterazy typu 5). Zwiększy krążenie krwi do pewnych elementów budowy ciała poprzez pozbawienie stresu tkanki mięśniowej. Blokuje PDE5 w łatwych komórkach mięśniowych wyściełających naczynia krwionośne zaopatrujące ciało jamiste w penisa. Leczenie jest często stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji. Często jest to wcześniejszy zabieg, który dodatkowo przechodzi przez ciało przy szybszym ładowaniu niż większość leków na zaburzenia erekcji.


Co to jest Avaforce 100 mg Tablet?

Avanafil Avaforce 100 mg jest doustnym lekiem stosowanym w leczeniu impotencji (niezdolności do osiągnięcia lub utrzymania erekcji prącia), znanej również jako zaburzenie erekcji (ED). Jest stosowany w klasie leków zwanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Działa, pomagając zwiększyć przepływ krwi do penisa podczas stymulacji seksualnej. Avaforce 100 mg Tablet Pomaga to osiągnąć i utrzymać erekcję.


Zastosowania Avaforce 100 mg

Avaforce 100 mg Tabletka stosowana jest w leczeniu zaburzeń erekcji.


Jak działa Avaforce 100 mg

Pacjenci, którzy doświadczyli zawału serca lub mają inne powikłania sercowo-naczyniowe, wysokie lub bardzo niskie ciśnienie krwi lub mają krzepnięcie krwi. Ktokolwiek ma reakcję alergiczną na Avanafil. Każdy, kto stosuje leki, w tym kwas azotowy lub azotany, które można stosować między innymi w niektórych szczególnych przypadkach dławicy piersiowej (ból w klatce piersiowej).

Jednym z najczęściej stosowanych azotanów są nitrogliceryna i dinitro izosorbidowe. Jeśli masz dusznicę bolesną i nie jesteś pozytywny, jeśli niektóre z tych leków, które obecnie przyjmujesz, reagują na niektóre z powyższych, porozmawiaj ze swoim lekarzem przed zastosowaniem Avanal (Avanafil). Wspólne stosowanie preparatu Avanal (Avanafil) wraz z różnymi lekami wymaga akceptacji lekarza prowadzącego, szczególnie jeśli pacjent przyjmuje cymetydynę, erytromycynę i ketokonazol.


Avaforce 100 mg jak przyjmować

Tabletki Avaforce należy jeść doustnie popijając szklanką wody. Przyjmowanie jedzenia naprawdę zależy od dawki tabletek, które dana osoba spożywa, tak jakby osoba przyjmowała tabletki 100 mg lub 200 mg, nie ma problemu, nawet jeśli jesz po przyjęciu tego leku, ale jeśli dana osoba spożywa 100 mg Dawka to jedzenie nie powinno być czasownikiem.

Lek należy spożywać około 30 minut przed aktywnością seksualną. Istnieje ścisła polityka, aby nie spożywać tego leku więcej niż raz na 24 godziny. Dawka leku, który spożywasz, może być ustalona przez lekarza dopiero po jego sprawności fizycznej i nigdy nie powinieneś zwiększać dawki bez konsultacji z lekarzem.


Zastosowania terapeutyczne Avaforce 100 Mg

Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z przyjmowanych leków i utrzymywać istniejącą listę w celu wykazania, że ​​farmaceuta. Avaforce 100 Mg może wpływać na działanie innych leków. Przed zażyciem leku Avaforce 100 Mg, podaj swojemu lekarzowi zapis wszystkich leków na receptę i bez recepty, które obecnie zażywasz.

Pamiętaj, aby porozmawiać z lekarzem, jeśli bierzesz azotany, inhibitory proteazy HIV, doustne leki przeciwgrzybicze, antybiotyki, leki blokujące receptory alfa w leczeniu nadciśnienia lub inne leki stosowane w leczeniu problemów z impotencją. Jeśli nie masz pewności, poproś lekarza lub farmaceutę o listę leków, których nie można uzyskać za pomocą Avaforce 100 Mg.
Unikaj narkotyków podczas przyjmowania Avaforce 100 Mg

Picie alkoholu może nasilać niektóre działania niepożądane leku Avaforce 100 Mg. Unikaj picia więcej niż 3 napojów alkoholowych podczas przyjmowania Avaforce 100 Mg.

Sok grejpfrutowy i grejpfrutowy mogą wchodzić w interakcje z Avaforce 100 Mg i prowadzić do niepożądanych efektów ubocznych. Unikaj stosowania produktów grejpfrutowych, biorąc Avanaforce 100 Mg.

Ten lek nie ochroni Cię przed chorobami przenoszonymi drogą płciową - w tym HIV i AIDS. Używanie prezerwatywy jest jedynym sposobem na ochronę przed tymi chorobami.


Mechanizm działania avaforce 100 mg

    Avaforce 100 mg tabletki 100 mg zawierają Avaforce 100 mg inhibitor fosfodiesterazy typu 5, który jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji (impotencji) u mężczyzn. Podczas stymulacji seksualnej tlenek azotu uwalnia się w tkance erekcyjnej penisa, co aktywuje.
    Enzym ten zwiększa poziom substancji chemicznej zwanej cyklicznym monofosforanem guanozyny (cGMP), która rozluźnia naczynia krwionośne w penisie i pozwala krwi wypełnić gąbczaste tkanki erekcyjne, powodując erekcję. Inny enzym zwany fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) rozkłada cGMP, zapobiegając przepływowi krwi do penisa, co powoduje utratę erekcji.
    Avaforce 100 mg w tabletkach Avaforce 100 mg działa na tkankę erekcyjną penisa, hamując działanie PDE5 i zwiększając przepływ krwi w celu spowodowania erekcji. To działanie leku Avaforce 100 mg w tabletkach Avaforce 100 mg rozwiązuje zaburzenia erekcji, umożliwiając naturalny proces stymulacji seksualnej w celu aktywacji mechanizmu cGMP w celu osiągnięcia i utrzymania erekcji.

Środki ostrożności dotyczące tabletki Avaforce 100 mg

Przed zastosowaniem leku Avaforce porozmawiaj ze swoim lekarzem o swoim zdrowiu. Powinieneś poinformować swojego lekarza, jeśli miałeś zawał serca, nieregularne bicie serca, ból w klatce piersiowej, niewydolność serca, operację serca, udar mózgu, nadciśnienie, niedociśnienie, anemię sierpowatą, szpiczaka mnogiego, białaczkę, problemy z krwawieniem, zaburzenia żołądkowe, uszkodzenie wątroby, uszkodzenie nerek lub jakiekolwiek inne schorzenie. Powiedz także lekarzowi, czy twój penis ma deformacje lub czy masz erekcję, która trwała dłużej niż 4 godziny.

KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.

Konkretne referencje