Tadanova 20mg

119,00 zł
Brutto

Producent: Mednova.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Składnik Czynny - Tadalafil 20mg.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 114,00 zł Aż do 10,00 zł
3 109,00 zł Aż do 30,00 zł
4 104,00 zł Aż do 60,00 zł
5 99,00 zł Aż do 100,00 zł
6 97,00 zł Aż do 132,00 zł
7 95,00 zł Aż do 168,00 zł
8 93,00 zł Aż do 208,00 zł
9 91,00 zł Aż do 252,00 zł
10 89,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Tadanova 20mg.

Tadanova 20mg to duza forma Tadalafilu dostepna na rynku . Jest produkowany przez fabrykę Mednova Formulation, indyjską firmę . Głównym aktywnym składnikiem leku jest tadalafil aż w 20miligramach.

Jak działanie ma Tadanova 20mg

Leczy  zaburzenia erekcji przez długie 36 godzin. Tadanova 20mg jest zalecany przez lekarzy oraz może ci to przepisać, jeśli masz objawy zaburzenia erekcji. Tadalafil jest  przydatny tylko dla mężczyzn, kobiety nie mogą korzystać z jego zalet.

Jakie istotne szczegóły musisz znać ?.

Składniki Tadanova 20mg  czyli  Tadalafil generyczny pozostaje w organizmie przez ponad 46 godzin. Może zostać  nawet dłużej , jeśli masz problemy z wątrobą lub nerkami . Należy też  przerwać  aktywność seksualną , jeśli po przyjęciu tego leku wystąpią zawroty głowy ból w klatce piersiowej lub nudności . Duża aktywność seksualna może powodować problemy z sercem . Jest to szczególnie niebezpieczne, jeżeli ktoś cierpiał na chorobę serca lub jego przed zastosowaniem.

Nie powinieneś przyjmowac tego leku jeżeli?

Jeśli bierzesz azotany, musisz unikać przyjmowania Tadanova 20mg lub generycznego Tadalafilu, ponieważ może to spowodować spadek ciśnienia krwi. Jest to niebezpieczne, zwłaszcza jeśli masz problemy sercowo-naczyniowe. Nie możesz przyjmować tego leku, jeśli używasz narkotyków. Mogą oddziaływać z lekiem, powodując niepożądane reakcje organizmu. Twój lekarz powinien wiedzieć, czy masz alergię na jego składniki. Jeśli okaże się, że jeden ze składników tego leku może powodować reakcje alergiczne, lekarz może go nie zalecać. Jeśli wystąpi wysypka, trudności w oddychaniu podczas przyjmowania tego leku, należy wezwać pomoc medyczną. Są to objawy alergiczne wywołane przez jakiś składnik leku.

Czy Tadanova jest dla wszystkich ?

- Problemy sercowo-naczyniowe

- Wysokie lub niskie ciśnienie krwi

 

- Problemy z nerkami wymagające dializy

- Problemy z komórkami krwi

- Utrata wzroku

- Problem z krwawieniem z żołądka   

- Zdeformowany kształt penisa

Jeśli też doświadczyłeś erekcji trwającej wiecej niż 5 godzin, powinieneś nie brać tego leku bez rozmowy ze specjalistą .

Jak  ten lek  czyli Tadanova 20mg leczy problemy z erekcją ?

Tadanova 20mg zakłóca produkcję hormonu zwanego PDE5 . Rozluźnia naczynia krwionośne otaczające penisa, aby umożliwić zwiększony przepływ krwi podczas stosunku . Podczas stosowania Tadanova 80mg mężczyźni mogą łatwo uzyskać i utrzymać twardą erekcję ale tylko po pobudzeniu seksualnym .

Tadanova 20mg to jedyny lek zatwierdzony do leczenia problemów z erekcją przez 38 godzin. Lek może zacząć działać już po 30 minutach ( na pusty żołądek), więc możliwe jest również spontaniczny sex. Tadanova 20mg Tadalafil 20mg może leczyć umiarkowane i duże problemy z erekcją . Może być przyjmowany z jedzeniem lub bez, więc jest łatwy w użyciu .

Jak przyjmować Tadanova 20mg.

Tadanova 20mg działa najlepiej po pół godzinie przed aktywnością seksualną. Nie otrzymasz erekcji, dopóki nie będziesz stymulowany seksualnie. Erekcja zniknie sama po spotkaniu seksualnym. Efekty działania leku mogą trwać do 36 godzin, dzięki czemu możesz cieszyć się efektami leczenia przez ponad jeden dzień.

Ogólnie rzecz biorąc, Tadanova 20mg można przyjmować doustnie z jedzeniem lub bez - lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Istnieją dwie metody, które lekarz może zalecić Tadanova 20mg w leczeniu problemów z funkcjonowaniem seksualnym - albo przyjmujesz je w razie potrzeby, albo raz dziennie. W większości przypadków, jeśli pacjent powinien przyjmować ten lek codziennie, lekarz może przepisać mniejszą dawkę 2,5 do 5 mg. dzień. Jest to korzyść dla tych, którzy angażują się w czynności seksualne o każdej porze dnia - ponieważ efekt może trwać do 36 godzin. Z drugiej strony, jeśli Tadanova 20mg byłby przyjmowany tylko wtedy, gdy byłby potrzebny, prawdopodobnie zalecana byłaby wyższa dawka.

Uboczne efekty Tadanova 20mg.

Skutki uboczne to :

- Bół głowy

- Niestrawność

- Ból pleców

- Ból mięśni

- Zaczerwienienie skóry

- Katar

Działania te powinny ustąpić po kilku godzinach.

Środki ostrożności przy użyciu Tadanova 20mg.

Nie używaj Tadanova 20mg lub powiedz swojemu lekarzowi, że masz problemy z układem sercowo-naczyniowym, ból w klatce piersiowej, niskie ciśnienie krwi, choroby serca, atak serca, arytmię,  wysokie ciśnienie krwi, uszkodzenie wątroby, problemy z krwawieniem, uszkodzenie nerek, wrzody, anemię sierpowatą lub jeśli Twój penis jest anatomicznie zdeformowany.

Konkretne referencje

Komentarze

Napisz swoją opinię

Tadanova 20mg

Producent: Mednova.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Składnik Czynny - Tadalafil 20mg.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię