kamagra-cukierki-100mg
  • kamagra-cukierki-100mg
  • kamagra-cukierki-opakowanie
  • kamagra-cukierki-blister-tyl

Kamagra cukierki 100mg

79,00 zł
Brutto

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera: 4 Tabletki, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 100mg.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Kamagra cukierki 100mg do ssania - oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 4 tabletki leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Ilość

Co to jest Kamagra tabletki do ssania 100mg ?Kamagra w tabletkach do ssania to najnowszy lek poprawiający potencję u mężczyzn. Jest to wynalazek firmy Ajanta Pharma, stworzony dla użytkowników którzy nie lubią łykać tabletek. Kamagra do ssania jest to cukierek, który powoli rozpuszcza się w buzi i ma przyjemny smak, a także jest łatwo przyswajalny przez organizm pacjenta. Oryginalna Kamagra do ssania jest dostępna w dwóch smakach truskawkowym z cytryną i anansowym z miętą.

Jak wygląda oryginalny produkt Kamagra tabletki do ssania 100mg ?

Oryginalny lek Kamagra do ssania to produkt pakowany po cztery cukierki koloru jasnego z elementami smakowymi, truskawka z elementami koloru czerwonego, a smak ananasa z elementami żółtymi. Kamagra do ssania, posiada na kazdym opakowaniu unikalny numer seryjny i datę wazności leku do spożycia.


Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Kamagra tabletki do ssania 100mg ?

Kamagra działa na układ krwionośny rozkurczająco, pozwalając na swobodny przepływ krwi do prącia, a także pozwala zachować ten stan przez długi czas, w zależności od przyjętej dawki. Kamagra do ssania działa jedynie wtedy, gdy mężczyzna osiąga stan podniecenia seksualnego, dlatego może być bezpiecznie stosowana nie tylko bezpośrednio przed samym zbliżeniem. Działanie Kamagry do ssania objawia się mniej więcej po 30min. od spożycia, ale w zalezności od organizmu, może się to nieznacznie zmieniać.


Jaki jest skład leku Kamagra tabletki do ssania 100mg ?

Każda pojedyncza tabletka Kamagry posiada 100mg aktywnego środka poprawiającego potencję o nazwie Sildenafil. Pozostałe substancję leku nie mają własciwości aktywnych i nie biorą udziału w procesie poprawy potencji. Jednak przed użyciem Kamagry koniecznie należy zapoznać się z pełnym składem leku i sprawdzić czy nie jesteśmy uczuleni na inne składniki tego preparatu.


Czy używanie Kamagra tabletki do ssania 100mg jest bezpieczne?


Tak, Kamagra jest lekiem bardzo bezpiecznym i nie stwierdzono żadnych niepożądanych zachowań pacjentów. Kamagry nie powinni jednak używać ludzie ze zdiagnozowanymi wadami serca. O innych przeciwskazaniach należy przeczytać na ulotce dołączonej do leku. Zawsze przed użyciem Kamagry należy powiadomić o tym swojego lekarza i przedstawić jemu swoją historię choroby. Nie poleca się łączenia tego leku z alkoholem oraz obfitymi posiłkami.Kamagry w cukierkach  100mg nie powinny używać osoby z :


-Choroby układu krążenia

-Nadciśnienie tętnicze

-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu

-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby

-Niedawno przebyty zawał serca

-Chorobą wieńcową


Możliwe skutki uboczne:


-Niestrawność

-Ból głowy

-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła

-Osłabienie organizmu oraz omdlenia


Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo niewielu efektów ubocznych, kamagra w cukierku 100mg nadal jest  bezpiecznym produktem.


 Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

 Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

 Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom kamagra cukierki 100mg tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.Czy można łączyć Kamagre w cukierku  z alkoholem :Problem po alkoholu z erekcją i wytryskiem to często omawiane zagadnienie. Choć mała dawka alkoholu może ułatwić zbliżenie i zmniejszyć stres, to obfite lub częste spożywanie dużych dawek alkoholu ma bardzo duży wpływ na naczynia krwionośne naszego organizmu i zdolność do uzyskania prawidłowego wzwodu i wytrysku. Jest również rzeczą normalną, że osoba w stanie po użyciu dużej dawki alkoholu, która ma poważne problemy z utrzymaniem równowagi czy mówieniem, nie tylko będzie nie atrakcyjnym partnerem seksualnym, ale też nie będzie zdolna do odbycia stosunku płciowego.

Drugorzędna ważną kwestią to jest, że alkohol w organizmie wyzwala  reakcje o podobnym mechanizmie, co orgazm, więc ciągła stymulacja wywołana bardzo dużym spożyciem tej substancji może zmniejszać wrażliwość na inne bodźce, w tym właśnie pobudzenie seksualne.

Na domiar złego ciągłe nadużywanie alkoholu jest przyczyną różnych schorzeń wątroby, co wyraźnie zmniejsza ilość wytwarzanego  testosteronu  przez nią. Niedobór tego męskiego hormonu obniża popęd płciowy, co przekłada się na mniejsze zainteresowanie stosunkiem seksualnym i słabszą reakcją na pobudzenie przez partnera.


Sildenafil  składnik kamagry a alkohol :

Tabletki  na potencję ( Kamagra Chewable czyli sildenafil 100mg ) ułatwiają osiągnięcie pożądanego wzwodu , odbycie stosunku seksualnego i uzyskanie wytrysku, zażywanie w dużych dawkach alkoholu natomiast  dramatycznie zmniejsza możliwości seksualne. Dlatego podejmując leczenie preparatami na potencję i przedwczesny wytrysk, należy zupełnie zrezygnować z picia dużych dawek alkoholu. Pozwala to na pełne wykorzystanie potencjału zawartej w nich substancji i uzyskanie maksymalnego efektu, czyli satysfakcji z odbycia stosunku. Duże dawki alkoholu mogą całkowicie zneutralizować działanie tabletek na potencję, a dodatkowo poprzez interakcje ze składnikami leku mogą tez nasilić działania uboczne i spowodować wystąpienie  powikłań. Należy zaakceptować  fakt, że duże jego dawki są wrogiem udanego stosunku płciowego, to jeden z podstawowych etapów leczenia zaburzeń potencji i erekcji.


Ciekawostki :

Kilka słów na temat producenta Kamagry Chewable 100mg :


Ajanta Pharma jest farmaceutyczną specjalistyczną firmą zajmującą się produkcją , opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek światowy wysokiej jakości leków .  Są Zaangażowani w "Serve Health Care Needs Worldwide" , produkują szeroką gamę  produktów specjalistycznych skierowanych do różnych segmentów terapeutycznych w leczeniu pacjentów , dostosowanych do każdego rynku , na którym są obecni . Rozumieją potrzeby swoich klientów i wykorzystują  najnowocześniejsze technologie do wdrażania  innowacyjnych produktów .


Firma Ajanta prowadzi 7 najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych . Pięć w Indiach i dwa na Mauritiusie . Pięć obiektow w Indiach zostały zatwierdzone pomyślnie przez amerykańską Agencja Żywności i Leków . W dalszym ciągu rozszerzają  swoje możliwości produkcyjne , aby sprostać wymaganiom wzrostu w przyszłości .


Markowy generyczny biznes rozprzestrzenia się w Indiach i ponad 30 krajach wschodzących w Europie , Afryce , Bliskim Wschodzie i w Azji Południowo-Wschodniej . W Indiach są obecni w rozwiniętych wysoko specjalistycznych segmentach kardiologii , leczenia bólu , dermatologii i okulistyki w których są w stanie zapewnić niezmiennie innowacyjne produkty , z których wiele jest na pierwszym miejscu na rynku , dla wygody i zdrowia pacjenta .


Na Rynkach wschodzących są głównymi ofiarodawcami markowych produktów generycznych , takie rynki to w Azja i Afryka . Zaprojektowali spersonalizowany koszyk produktów dla każdego z tych rynków i obsługujemy dużą gamę segmentów terapeutycznych , nawet takich jak produkty przeciwmalaryczne , przeciwbakteryjne , przeciwcukrzycowe , kardiologiczne , ortopedyczne , pediatryczne , ginekologiczne , oddechowe i ogólne .


Posiadają również zaawansowane Centrum  Badawczo - Rozwojowe dla gotowych preparatów i syntezę Aktywnego Farmaceutycznego Składnika ( API ) różnych postaci dawkowania . Ich centrum badawczo-rozwojowe ma zespół ponad 860 naukowców pracujących nad innowacyjnymi produktami dla różnych rynków na całym świecie . Zdobyli duże zdolności do opracowywania preparatów generycznych i  procesów chemicznych na przestrzeni lat .


Stopniowo budują większa obecność na amerykańskim rynku dzięki wybranemu portfolio produktów , które obejmują złożone technologiczne produkty , aby uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku . Oczekują , że rynek amerykański będzie ich kluczowym czynnikiem wzrostu w nadchodzących latach .

Instytucjonalna Działalność tej Spółki obejmuje dostawy do różnych organów rządowych w Indiach i dostarczanie produktów przeciwmalarycznych w ramach programów zatwierdzonych przez World Health Organization w Afryce .


Firma Ajanta Pharma Limited zatrudnia ponad 6500 osób na całym świecie , a ich produkty sprzedawane są w ponad 30 krajach. Członkowie zespołu Ajanty są zmuszeni do wypełnienia swojej (misji) czyli  zobowiązanie do " zaspokajania potrzeb globalnej opieki zdrowotnej dzięki empatii, innowacji i technologii " .


Ajanta Pharma mocno wierzy w rozwój swojego najważniejszego aktywa - czyli Ludzi . Firma inwestuje w wiele aspektów związanych z zasobami ludzkimi , czy to osiąganie doskonałości w praktykach wprowadzających , tworzenie wygodnego środowiska pracy , działania angażujące swoich pracowników , podejmowanie nowych wyzwań , ciągłe szkolenia , zwiększanie osobistego rozwoju , budowanie motywacji , dostarczanie okazji do wykorzystania ukrytego talentu w innych dziedzinach , takich jak sport , kultura itp . a przede wszystkim zapewniają najwyższą satysfakcję zawodową z wykonywanych przez nich zadań .

Jednym z takich ważnych programów jest Continuous Learning ( CLP - Ajanta ) , który prowadzony jest dla osób na wszystkich poziomach tej organizacji . Poza szkoleniem w swoich własnych obszarach funkcjonalnych , CLP zapewniają również ekspozycję na tematy ich  rozwoju osobistego , takie jak zdrowie , jedzenie , związki , etykiety, zarządzanie sobą , finanse osobiste itp. Całe to ćwiczenie jest świadomym wysiłkiem z ich strony , aby zbudować jaśniejsza przyszłość nie tylko dla swojej firmy , ale także dla ludzi , którzy przez lata tak rzetelnie jej służyli i którzy nadal służą jej do dnia dzisiejszego .
6

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2022-12-07

Cukierki

WSZYSTKO OK :) to już moje 46 !!! zamówienie w ostatnich 5/6 latach. Bardzo szybko i sprawnie
Wiarygodna opinia
Polecam. Dobra cena.

Oceń 

2020-01-27

Kamagra chewable 100mg.

kamagra w cukierku, slodki owocowy smak i dlugie dzialanie . Polecam apteke i ten produkt .

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-27

Kamagra cukierki 100mg. Ajanta Pharma

Kamagra do ssania Polo 100mg. Ajanta Pharma

Oceń 

2020-01-27

Smak dobry

smaczny cukierek i szybciej dziala niz kamagra zwykla w tabletce

Oceń 

2020-01-27

super zamiennik

Super zamiennik normalnej tabletki i zadziałał po 30 minutach.

Oceń 

2020-01-27

Cukierki

Chcesz zeby kobieta sie nie domyslila - wez cukierka.

Oceń 

2020-01-27

Dobrze działa

Witam , biore z tej Apteki juz 4 lata i nie dosyc ze cena sie nie zmienia to zawsze maja dostepny ten lek w magazynie .
Polecam Ją i wam .

  • 0 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-27

polecam

Towar zgodny z opisem! Tylko poczta polska się nie spieszy:(
Polecam!!!!

Oceń 

2020-01-27

Kamagra do ssania

Moja lepsza połówka zakupiła tą kamagrę do ssania i obiecała zamieścić komentarz, jak wszystko będzie ok i było, więc prosze bardzo :) lek smaczny, smakuje kompletnie nie jak lekarstwo, wydajny i dobrze dziala. Wysyłka i kontakt ze sklepem tez w porządku, więc spokojnie polecam.

Oceń 

2020-01-27

Jest ok

Ananas jest ok, próbowałem, smakuje mi, ale polecam brać po pół tabletki, bo moc ma to cholerstwo bardzo przepisową ;)

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Kamagra cukierki 100mg

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera: 4 Tabletki, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 100mg.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Kamagra cukierki 100mg do ssania - oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 4 tabletki leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię