• Wyprzedaż!
super-tadapox-100-mg-tabletki-opakowanie
  • super-tadapox-100-mg-tabletki-opakowanie
  • super-tadapox-100-mg-tabletki-blister-przod-tyl
  • super-tadapox-100-mg-tabletka

Super Tadapox 40mg + 60mg

160,00 zł
Brutto

Producent: Cipla-Global Pharmaceutical Company.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Super Tadapox tabletki 40mg + 60mg- oryginalne leki na potencję dla Panów. Zawiera 40mg Tadafilu i 60mg Depoksytyny. Lek poprawia potencję i przedłuża stosunek abyś mógł go lepiej kontrolować.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 155,00 zł Aż do 10,00 zł
3 150,00 zł Aż do 30,00 zł
4 145,00 zł Aż do 60,00 zł
5 140,00 zł Aż do 100,00 zł
6 138,00 zł Aż do 132,00 zł
7 136,00 zł Aż do 168,00 zł
8 134,00 zł Aż do 208,00 zł
9 132,00 zł Aż do 252,00 zł
10 130,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Super Tadapox 40mg + 60mg


Super Tadapox to połączenie dwóch leków czyli też 2 składników- Tadalafilu 40mg i Dapoxetine 60mg, a więc są to dwie substancje w jednej tabletce. Dapoksetyna od dawna stanowi skuteczne lekarstwo na przedwczesny wytrysk i lepszą kontrolę tego problemu.

Super Tadapox 40mg + 60mg to lek mający stanowić konkurencję dla znanego poprzednika Cialisu. Tak jak jego poprzednik stanowi świetne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy nie potrzebują dużych dawek aktywnego środka na poprawę erekcji, a góruje nad nim ceną, jak też i jakością kiedyś popularnego produktu .Lek ten produkowany jest przez światowy koncern farmaceutyczny o nazwie Cipla-Global Pharmaceutical Company i jest to jego glówny produkt z dzialu leków na poprawe potecji. W sklad tego leku wchodzą dwa różne środki polączone ze sobą w jedna tabletke, jest to 40mg tadalafilu i aż 60mg dapoxetine, co daje nam w sumie 100mg substancji czynnej.


Za niezwykle wysoką skuteczność leku Super Tadapox 40mg + 60mg, odpowiada jego składnik o nazwie Tadalafil, który poprawia ukrwienie i transport krwi do prącia.
Tadapox pokazuje swoje działanie najlepiej w momencie podniecenia seksualnego, ale także wtedy kiedy stosujemy się do zasady maksymalnie 1 tabletki na dobę. Nie warto poprzedzać zażycia Super Tadapox 40mg + 60mg obfitym posiłkiem, ani nie wolno mieszać go z alkoholem. Efekt leku może utrzymywać się nawet do 36 godzin. A pierwsze zalety działania leku można zauważyć po około 30 minutach, w zależności od organizmu. Aktywny środek na poprawę potencji poprawia ukrwienie prącia, a także przepływ krwi do niego.


Skutki uboczne jakie pojawiają się u nielicznej grupy pacjentów to bóle głowy, pleców, ramion, mięśni, nóg. U bardzo niewielkiej grupy pacjentów mogą wystąpić zgaga, niestrawność, zarumienienie, zatkany nos. Jeżeli znajdziesz się w grupie 2% badanych pacjentów i doznasz długotrwałych objawów niepożądanych skontaktuj się z lekarzem. Tadapox otrzymał certyfikat bezpiecznego leku w roku 2015.

Super Tadapox 40mg + 60mg nie powinny używać osoby z :


- uczulone na sildenafil + dapoksetyny lub inne składniki Tadapoxu

-chorobą układu krążenia

-choroba niedokrwienna serca

-z ciężką niewydolność wątroby lub nerek

-ze stwierdzoną miażdżycą

-z arytmią komorową

-z kardiomiopatią

-ze zwężeniem zastawki aortalnej lub jej ciężką wadą zastawkową

-ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówk-stosujące leki uwalniające tlenek azotu z grupy nitratów, np. nitrogliceryny, monoazotan i diazotan izosorbidu

-po przebytym zawale serca

-po przebytym udarze mózgu

-z niekontrolowanym i złośliwym nadciśnieniem tętniczym oraz niskim ciśnieniem poniżej 90/50 mmHg


Możliwe skutki uboczne:


-niestrawność

-zaczerwienienie twarzy

-nagła utrata wzroku

-uczucie zatkanego nosa

-ból głowy

-widzenie na niebiesko

-erekcja trwająca ponad 4 godziny

-brak ostrości widzenia

-zaburzenia rytmu serca

-problemy z oddychaniem Skutki uboczne występują u zaledwie 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Tadapox nadal jest  bezpiecznym produktem .


 Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

 Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

 Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Super Tadapox 40mg + 60mg tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja rzetelna apteka.


Kilka słów o producencie Tadapox czyli Cipla-Global Pharmaceutical Company.


Cipla powstała z wizji Dr. K.A. Hamieda, aby wykorzystać indyjskie doświadczenie w zakresie samowystarczalności w przemyśle chemicznym i farmaceutycznym w Indiach. Dr K.A. Hamied był wzorowym wizjonerem, który prowadził różnego rodzaju biznesy, był chemikiem, przedsiębiorcą i pionierem, aktywnym uczestnikiem indyjskiej walki o niepodległość, bliskim sojusznikiem Mahatmy Gandhiego, dr Zakira Hussaina i wielu innych, wspiera i sponsoruje instytuty doskonałości naukowej w Indiach.

Cipla zatrudnia wyselekcjonowanych specjalistów nie tylko ze względu na ich wiedzę i doświadczenie, ale także ze względu na ich gorliwość, aby zmienić świat opieki zdrowotnej.

Firma uważa, że ich największym kapitałem są pracownicy, którzy prowadzą do dobrobytu i wzrostu w przyszłości. Kierując się wizją, "Nikt nie może być odrzucony", Cipla zawsze koncentrowała się na wytwarzaniu niedrogich, światowej klasy leków o reputacji bezkompromisowych standardów jakości na całym świecie.

Cipla nie tylko daje pracę, ale jest dumna, że pomaga zbudować karierę dla siebie, dając szansę uczenia się, wykonywania i rozwoju. Funkcja Human Resources przyczynia się do rozwoju historii Cipli, pracując jako strategiczny partner w biznesie. Wymagania techniczne i jakościowe firmy w połączeniu z wizją znacznego wzrostu w ciągu najbliższych kilku lat, napędzają potrzebę zbudowania przez firmę zwinnej, zaangażowanej i energicznej siły roboczej. Robiąc to Cipla nadal koncentruje się na wartościach firmy i jej podstawowej filozofii umieszczania ludzi przed zyskami.

Głównym ich celem było zbudowanie zdolności organizacyjnej poprzez podniesienie umiejętności na różnych poziomach, szkolenie sił sprzedaży i podnoszenie kompetencji zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami biznesowymi.
Skoncentrowano się również na wzmocnieniu kierownictwa obecnego, średniego i wyższego szczebla.

Zespół Kontroli Jakości (QC) zapewnia dostarczanie produktów o wysokim standardzie, przeprowadzając przegląd krok po kroku. QC jako centrum doskonałości, zapewnia zgodność i stosuje systematyczne interwencje, takie jak optymalizacja standardowych procedur operacyjnych w odniesieniu do krytycznych parametrów jakościowych, kompleksowe procedury przeciwpancerne i ukierunkowane budowanie zdolności.


Zasoby i infrastruktura :

-Zaawansowane, wyrafinowane machinerie i instrumenty
-Najnowocześniejsze zakłady produkcyjne i laboratoria
-Kompetentny zespół korporacyjny, który wspiera i koncentruje się na kluczowych funkcjach
-Kompleksowe zasady i procedury dotyczące jakości
-Kompetentny, entuzjastyczny i oddany personel
-Ciągłe monitorowanie przez wyspecjalizowany zespół ds. Zapewnienia jakości i samokontroli
-Kontrolowane systemy komputerowe

Cipla zdobyła światowe uznanie za przestrzeganie najwyższych standardów jakości i otrzymała zatwierdzenia od różnych ministerstw zdrowia i głównych międzynarodowych agencji regulacyjnych.
 
Test porównawczy jakości Cipla osiąga się poprzez ścisłe przestrzeganie następujących zasad:

Ich najnowocześniejsze zakłady produkcyjne są zgodne z cGMP (aktualne Dobre Praktyki Wytwarzania) zgodnie z normami krajowymi i międzynarodowymi. Są wyposażone w zaawansowane technicznie zaawansowane maszyny, aby osiągnąć wysoki poziom dokładności i precyzji.
Ich laboratoria kontroli jakości mają najnowocześniejsze, precyzyjne urządzenia, które budują jakość na każdym etapie przetwarzania. Mają wyspecjalizowaną grupę osób, którzy konsekwentnie zapewniają, że najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa są przestrzegane przy produkcji.
Utrzymują światową jakość swoich produktów i usług na rynkach krajowych i zagranicznych, zapewniając w ten sposób każdemu pacjentowi dostęp do najlepszych leków na świecie.
Ciągle ulepszają swoje zakłady produkcyjne i dostosowują innowacje technologiczne w zakładach, aby konsekwentnie doskonalić i produkować wysokiej jakości leki w przystępnej cenie od najlepszej firmy farmaceutycznej w Indiach.
Każdy produkt, który powstaje w ich fabrykach ma gwarancję jakości na światowym poziomie.

41

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2020-02-12

Polecam

Mogę zaświadczyć, że nie jestem żadnym opłacanym botem czy coś. Używam tego od wielu lat i jest skuteczny w 9 na 10 przypadków. Działa ponad dobę, opóźnia wytrysk - wszystko pod kontrolą. Wspaniały wynalazek.

Oceń 

2020-02-02

kamagra.net.pl

Bez zastrzeżeń. Mila obsluga

Oceń 

2020-02-02

Cipla

Jestem zadowolony i to od wielu lat ze srodków tej firmy .

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-02

Tadapox Super

Tak konkretnego działania się absolutnie nie spodziewałem. Działanie przerosło moje najśmielsze oczekiwania i marzenia. Świetne tabletki, szybko reaguje na ciało.

Oceń 

2020-02-02

Tadapox

Zawsze brałem Tadapox ale lepiej dopłacic 20zł i miec wiecej tadalafilu w tabletce - dziala 2 dni ale jak ide do sklepu to przestaje dzialac . Super ze potrzeba bodziec do działania tej substancji...

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-02

LEKI Z DAPOXETYNĄ

SAME POZYTYWY

Oceń 

2020-02-02

Super tada

Ok. Bez problemu.

Oceń 

2020-02-02

40mg + 60mg

Dawno nie miałem tyle radości z seksu. Mocna i silna erekcja jak za dawnych lat. naprawdę doskonale działa i cieszę się, że tym właśnie tabletkom zaufałem.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-02

Żólte

Świetne tabletki. Znana i solidna marka leków. Właśnie dlatego na nie postawiłem. Żołte tabletki jednak faktycznie czynią cuda.

Oceń 

2020-02-02

Super tadapox

Te tabletki naprawdę działają. Byłem sceptycznie nastawiony przed zakupem, ale jednak są dobre. Błyskawicznie oddziałują na moje ciało. Wzwód mogłem uzyskać już po w sumie kilkunastu minutach.

Napisz swoją opinię

Super Tadapox 40mg + 60mg

Producent: Cipla-Global Pharmaceutical Company.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Super Tadapox tabletki 40mg + 60mg- oryginalne leki na potencję dla Panów. Zawiera 40mg Tadafilu i 60mg Depoksytyny. Lek poprawia potencję i przedłuża stosunek abyś mógł go lepiej kontrolować.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię