• Wyprzedaż!
vikalis-40-mg-tabletki-opakowanie-przod
  • vikalis-40-mg-tabletki-opakowanie-przod
  • vikalis-40-mg-tabletki-opakowanie-blister-przod-tyl

Vikalis 40mg VX

129,00 zł
Brutto

Vikalis 40mg VX

Producent: Shree Venkatesh LTD.

Opakowanie zawiera: 10 tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Vikalis 40 oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 124,00 zł Aż do 10,00 zł
3 119,00 zł Aż do 30,00 zł
4 114,00 zł Aż do 60,00 zł
5 109,00 zł Aż do 100,00 zł
6 107,00 zł Aż do 132,00 zł
7 105,00 zł Aż do 168,00 zł
8 103,00 zł Aż do 208,00 zł
9 101,00 zł Aż do 252,00 zł
10 99,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Vikalis 40mg VX.
Vikalis 40mg VX, lek na potencję renomowanej indyjskiej firmy Shree-Venkatesh. Jak sama nazwa wskazuje, jest produkowany w Indiach i jest najlepszym obecnie zamiennikiem popularnego kiedyś leku firmy Eli Lilly, o nazwie Cialis.

Głównym składnikiem leku Vikalis 40mg VX Shree Venkatesh, jest Tadalafil (substancja czynna leku) dla mężczyzn, u których występują zaburzenia erekcji. Producent leku zapewnia, że lek działa na każdego mężczzynę, niezależnie od rodzaju problemu.

Vikalis 40 mg VX - Tadalafil może działać nawet do 30h, czyli o wiele więcej niż Sildanafil, który otrzymuje sie do 8 h w organiźmie. Właśnie dlatego często nazywany jest "tabletką weekendową". Dzięki przedłużonemu czasowi działania rodzina leków Vikalis stała się jedną z najbardziej przepisywanych leków na zaburzenia potecji. Vikalis zawiera substancję czynna zwana tadalafilem, która pobudza przepływ krwi do prącia. Dzieję się tak tylko podczas stymulacji seksualnej, a prowadzi do poprawy jakości i przedłużenia stosunku. Zarówno 20 mg i 40mg, działa już po około 20 minutach od zastosowania, a efekt utrzymuje się do 30 godzin. Zażywania leku nie należy poprzedzać obfitym lub tustym posiłkiem.

Dlaczego warto kupować Vikalis 20mg i 40mg VX firmy Shree-Venkatesh właśnie z naszej apteki?

- Najlepsza cena w porównaniu do innych aptek
- Wszystkie oferowane leki dostaniesz bez recepty
- Łatwość składania zamowień przez internet, nawet bez logowania
- Komfort. Zamawiasz leki w pięciu kliknieciach, a kurier dostarczy dyskretnie zapakowaną paczkę w 2 dni, prosto do Twoich drzwi lub na wskazany paczkomat.
- Profesjonalizm. Bardzo staramy się, abyś zawsze otrzymał produkt na miarę Twoich oczekiwań.  Podchodzimy do każdego Klienta i jego zamówienia bardzo indywidualnie.

Jak działa lek o nazwie Vikalis 40mg VX?

Składnik aktywny leku (tadalafil 40mg) zwiększa napływ krwi do członka dopiero w momencie pobudzenia seksualnego, dzięki czemu łatwiej osiągnąć i utrzymać wzwód trwający całą długość polepszonego wtedy stosunku seksualnego. Lek ten rozpręża naczynia krwionośne znajdujące się w prąciu, dzięki czemu krew może swobodnie wpłynąć do ich wnętrza, wywołując erekcję.

Podczas podniecenia seksualnego, nukleotyd zwany C GMP uwalniany jest w organiźmie. Ten organiczny związek chemiczny, rozkurcza naczynia krwionośne w penisie i umożliwia intensywniejszy przepływ krwi. PDE-5 jest naturalnym enzymem, który rozkłada C GMP po erekcji.

Brak harmonii przy procesie erekcji może prowadzić do szybkiej pracy enzymu PDE-5, co wywołuje utratę erekcji lub brak możliwości osiągnięcia dobrego wzwodu. Tadalafil zapobiega bardzo szybkiemu działaniu PDE-5, przez co dużo łatwiej pacjentowi osiągnąć i utrzymać pożadany efekt erekcji.

Jak należy stosować lek o nazwie Vikalis 40mg VX:
Zalecana dawka początkowa wynosi najlepiej całą tabletkę Vikalis 40 mg VX, 20 minut przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 40 mg tadalafilu, ale dobrze jest tez obserwowac same działanie preparatu przy stymulacji seksualnej. Efekt Vikalisu pojawia się po około 20 minutach od zastosowania i trwa do 30 godzin. Przed zastosowaniem leku o nazwie Vikalis 40mg VX unikaj spożywania nadmiernej ilości alkoholu, a jak już go używasz, to najpierw zastosuj później spożywaj. Tłuste pokarmy i alkohol moga zmniejszyć efek dzialania tego leku.
Brak harmonii przy procesie erekcji może prowadzić do szybkiej pracy enzymu PDE-5, co wywołuje utratę erekcji lub brak możliwości osiągnięcia dobrego wzwodu. Tadalafil zapobiega bardzo szybkiemu działaniu PDE-5, przez co dużo łatwiej pacjentowi osiągnąć i utrzymać pozadana efekt erekcji.

Opis skutkow ubocznych po zażyciu Vikalis 40mg VX.

Najczęściej spotykane i występujace działania niepożądane wskutek zażycia Vikalis VX 40 mg to: bóle głowy, barków, mięśni, ramion kończyn dolnych, a także efekt czerwonej twarzy, niestrawność, uczucie zatkanego nosa i zgaga.

Wymienione skutki uboczne doświadcza jedynie około 1-12% pacjentów.


Kilka słów o producencie Vikalis 40mg - Shree Venkatesh International Limited.


Shree Venkatesh International Limited jest certyfikowaną przez ISO9001: 2008 firmą zarejestrowaną zgodnie z ustawą o rejestrach spółek, zajmującą się wszystkimi rodzajami eksportu leków generycznych, preparatów farmaceutycznych i leków luzem z Indii mających swoją siedzibę w Gujarat, która jest również znana jako centrum produkcyjne do preparatów farmaceutycznych w Indiach.

Firma zajmuje się oferowaniem markowych leków produkowanych przez międzynarodowe firmy, takie jak Pfizer, Novartis, Abott, GSK, Eli Lily, Merck, a jednocześnie oferuje leki generyczne produkowane przez Indyjskie firmy farmaceutyczne, takie jak Ajanta Pharma, Ranbaxy, Cipla, Wockhardt itp.
Oferują również produkty OTC, takie jak ciążowe paski testowe, mierniki Accucheck i różne produkty Markowe.

Firma ta oferuje również usługi produkcji kontraktowej dla zagranicznych nabywców do produkcji tabletek, kapsułek, zastrzyków, syropów itp. W obiektach certyfikowanych przez WHO-GMP, a także pełni rolę agentów wciągających do dostarczania różnych leków luzem i API, zgodnie z wymogiem zagranicznych nabywców.

Firma ta działa również w imieniu kilku firm brytyjskich w zakresie produkcji kontraktowej w obiektach zatwierdzonych przez MHRA.
Realizują zamówienia na leki dla aptek internetowych we wszystkich wyżej wymienionych produktach.

49

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2020-02-08

Wszystko na odpowiedni czas

Wszystko na najwyższym poziomie

Oceń 

2020-02-08

Suplementy diety

Apteka kamagra.net.pl to najlepsza apteka internetowa z tymi środkami.

Oceń 

2020-02-08

Leki

Jestem zadowolony i moja kobieta też.

Oceń 

2020-02-08

łowca

Szczerze nie pisze opinii ale przy takim dzialaniu nie moglem sie powstrzymac , piatka z plusem.

Oceń 

2020-02-08

leki na potecje

Kupilem i sie nie zawiodlem , polecam aptekowicza.

Oceń 

2020-02-08

KRIS

Super sprawa , jak dla mnie brak srodkow ubocznych i dzialal 30godzin :)

Napisz swoją opinię

Vikalis 40mg VX

Vikalis 40mg VX

Producent: Shree Venkatesh LTD.

Opakowanie zawiera: 10 tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Vikalis 40 oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię