Cenforce 200mg

Nowy

Producent : Centurion Laboratories .

Opakowanie zawiera : 10 Tabletek , pudełko , ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań .

Cenforce tabletki 200mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Więcej szczegółów

120,00 zł

220,00 zł za 2

Dodaj do listy zakupów

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
10 30,00 zł Do 300,00 zł
9 28,00 zł Do 252,00 zł
8 26,00 zł Do 208,00 zł
7 24,00 zł Do 168,00 zł
6 22,00 zł Do 132,00 zł
5 20,00 zł Do 100,00 zł
4 15,00 zł Do 60,00 zł
3 13,00 zł Do 39,00 zł
2 10,00 zł Do 20,00 zł

Opis

Producent: Centuries Laboratories
Aktywny składnik leku: Sildenafil
Ilość aktywnego składnika: 200mg
Działa po: około 30 min
Działa do: 24 h
Ilość: 10 tabletek
Lek w postaci: Tabletki

Więcej informacji

Cenforce 200mg

Cenforce 200mg jest to jeden z najmocniejszych leków na poprawę potencji, a zarazem najbardziej jeden z najpopularniejszych leków opartych na Sildenafilu na całym świecie. Lek ten staje się liderem sprzedaży wśród leków na poprawę erekcji. Preparat jest zalecany dla dorosłych Panów w celu zwalczania lub wspomagania walki z zaburzeniami erekcji.

Cenforce jest lekiem zawierającym 200mg Cytrynianu Sildenafilu. Środek ten zapewnia znacznie lepsze ukrwienie prącia, wspomagając przepływ krwi przez układ krwionośny.

Tak jak w przypadku innych Cenforców lek, hamuje działanie enzymów PDE 5. Podczas hamowania enzymu PDE typu 5 uwalnia się tlenek azotu, który pobudza receptory do produkcji związków wysokoenergetycznych (cGMP) i zwiększa ich stężenie, lek dodatkowo "rozkłada je w czasie" w konsekwencji wydłużając okres dużego stężenia - długotrwałej erekcji.

Cenforce jest dostępny w różnych stężeniach aktywnego środka Sildenafilu, 100 mg, 150 mg i 200 mg. Dawka leku do jednorazowego przyjmowania powinna być specjalnie dostosowana dla każdego pacjenta osobno i powinna być zgodna z zaleceniami lekarza. Zawsze zaczynaj przyjmowanie leku, od dawki mniejszej niż zalecana, a dopiero w przypadku braku efektów ubocznych, zaleca się stopniowe zwiększanie dawki, aż do normalnej dawki leku.

Tabletki Cenforce 200mg należy przyjmować doustnie wraz z dużą ilością wody, około 60 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Nie zaleca się przyjmowania leku na pusty żołądek, bez popijania dużą ilością wody. Nie należy także łączyć Cenforce z żadnym innym lekiem, alkoholem, ani wraz z obfitymi posiłkami.

Podczas przyjmowania leku mogą wystąpić skutki uboczne i efekty niepożądane, gdyż na lek reaguje na każdy organizm inaczej. Rzadko dochodzi do występowanie działań niepożądanych, jednak należy liczyć się z tym, że takowe mogą wystąpić. Lekkie zawroty i bóle głowy, biegunka, wysypka, odruch wymiotny lub inne niegroźne, ale uciążliwe efekty uboczne. W przypadku przekroczenia dawki leku może wystąpić ból prącia. Sporadycznie mogą pojawić się lekkie zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, delikatne dzwonienie w uszach. Jeżeli objawy nie ustępują przez dłuższy czas, należy skonsultować się z lekarzem. Osoby uczulone na składnik leku Sildenafil nie powinny przyjmować leku.

Środek ten nie jest przeznaczony do przyjmowania dla kobiet. Równoległe stosowanie leków z grupy azotanów jest zabronione. Pacjenci po udarze lub neuropatii wzrokowej, również nie mogą przyjmować leku. Lek nie jest polecany również w przypadku ciężkiego niedociśnienia, u mężczyzn z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek lub wątroby, arytmią serca, u osób, u których występuje choroba niedokrwienna serca, mężczyźni po zawale mięśnia sercowego.

Po zażyciu Cenforce 200mg, nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych, nie należy spożywać alkoholu i soku z winogron. W przypadku przedawkowania lub innych niepożądanych efektów ubocznych, utrzymujących się przez dłuższy czas, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Cenforce 200mg nie powinny używać osoby z :

-Choroby układu krążenia

-Nadciśnienie tętnicze

-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu

-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby

-Mężczyźni po zawale mięśnia sercowego

-Chorobą wieńcową

-Pacjenci po udarze lub neuropatii wzrokowej

-Arytmią serca

-Choroba niedokrwienna serca

Możliwe skutki uboczne:

-niestrawność

-ból głowy

-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła

-Osłabienie organizmu oraz omdlenia

-kołowanie w głowie

-zatkany nos

Skutki uboczne występują  zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Cenforce 200mg nadal jest  bezpiecznym produktem .

Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Cenforce 200mg tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.

Kilka słów o producencie Cenforce 200  Centurion Laboratories .

Profil znanej Indyjskiej firmy Centurion Laboratories za zadanie ma zdobyć miejsce wśród najlepszych światowych producentów , dostawców i eksporterów leków przeciwbólowych , na potencje , łysienie , dolegliwości żołądkowo-jelitowych , antybakteryjnych , maści antyseptycznych , na wysokie ciśnienie krwi , ziołowych kremów do skóry , witamin i produktów mineralnych . Koronowany prestiżową certyfikacją ISO 9001: 2000, WHO-GMP, awansują w branży z najlepszą jakością , skutecznością i bezpieczeństwem w produkcji leków przeciwbólowych oraz na dostarczanie świadczeń zdrowotnych i medycznych . Są one pakowane przy użyciu zautomatyzowanych maszyn i procesów , co zapewnia zachowanie oryginalnej wartości leczniczej . Wszystkie ich skuteczne leki farmaceutyczne są eksportowane na cały świat . Z zaangażowaniem w służbę bractwu medycznemu szukają nowych sposobów ulepszania swoich produktów . W naszym dziale leków na potencje produkują z najlepsza starannością i zachowaniem norm Światowej Organizacji Zdrowia takie produkty jak Cenforce 100,150,200 miligram z czynnym składnikiem sildenafil . W swojej ofercie posiadają również leki na poprawe potencji ze skladnikami czynnymi takimi jak tadalafil (Vidalista 20,40,60 mg.) , verdenafil (Vilitra 20,40,60 mg.) , dapoxetine Vriligy (30,60,90mg.) 

Opinie

Oceń 
2018-01-07

Cenforce

Bardzo dobrze dziala z alkoholem.

Oceń 
2017-01-02

Jacek

Polecam tabletki mega doznania

Oceń 
2016-06-15

Mega jazda ;-)

Ruszy nawet największy flak hehe ;-) Polecam

Oceń 
2016-01-28

la ostrych zawodników

zachecony mega dawka sprobowałem cenforce 200, nie zawiodlem sie, kop jak nic innego i jeszcze dostałem leki z data na 2018 rok - kozak jak dla mnie

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Cenforce 200mg

Cenforce 200mg

Producent : Centurion Laboratories .

Opakowanie zawiera : 10 Tabletek , pudełko , ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań .

Cenforce tabletki 200mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz opinię

Zobacz też inne nasze produkty: