Promocja Kamagra tabletki musujące 100mg Zobacz większe

Kamagra Effervescent 100mg - Plusz

Nowy

Producent : Ajanta pharma limited.

Opakowanie zawiera :  7 tabletek musujacych , tuba .

Składnik leku : Sildenafil 100mg .

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Kamagra tabletki Plusz musujące 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Sprawdź nową Kamagrę w postaci tabletek do rozpuszczania w wodzie. Napój Kamagra łatwo przyswaja się przez organizm, jest smaczny, a jego działanie nie różni się od zwykłej Kamagry w tabletkach do połykania.  

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Więcej szczegółów

100,00 zł

-40,00 zł

140,00 zł

Dodaj do listy zakupów

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
10 58,00 zł Do 580,00 zł
9 56,00 zł Do 504,00 zł
8 54,00 zł Do 432,00 zł
7 52,00 zł Do 364,00 zł
6 50,00 zł Do 300,00 zł
5 48,00 zł Do 240,00 zł
4 46,00 zł Do 184,00 zł
3 44,00 zł Do 132,00 zł
2 42,00 zł Do 84,00 zł

Opis

Producent: Ajanta Pharma
Aktywny składnik leku: Sildenafil
Ilość aktywnego składnika: 100mg
Działa po: około 30 min
Działa do: 6 h
Lek w postaci: Tabletki typu plusz do rozpuszczania

Więcej informacji

Co to jest Kamagra Plusz tabletki musujące 100mg ?

Kamagra tabletki musujące 100mg to lek poprawiający potencję przeznaczony dla pełnoletnich mężczyzn cierpiących na zaburzenie erekcji. Wystepuje on w postaci tabletek, rozpuszanych w wodzie, tak jak popularne tabletki z witaminami typu pluszz.

Jak wygląda oryginalny produkt Kamagra tabletki musujące 100mg ?

Kamagra w postaci tabletek musujących to opakowanie, tuba zawierające 7 pomarańczowych pastylek do rozpuszczania w wodzie. Tabletka szybko rozpuszcza się i barwi wodę na pomarańczowy kolor. Taka forma leku jest bardzo łatwo przyswajalna i jej działanie jest bardzo szybkie do zaobserwowania.

Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Kamagra tabletki musujące 100mg ?

Kamagra w tabletkach musujących działa na takiej samej zasadzie jak jej odpowiedniki w tabletkach do połknięcia. Lek poprawia ukrwienie i przepływ krwi do męskich narządów rozrodczych, co pozwala osiągnąć zadawalający poziom erekcji i pozwala utrzymać ją znacznie dłużej. Lek działa tylko w momencie pobudzenie seksualnego, a nie non-stop, przez co może być przyjmowany nawet w sytuacji w której nie możemy pozwolić sobie na pobudzenie seksualne.

Jaki jest skład leku Kamagra tabletki musujące 100mg ?

W skład leku Kamagra wchodzi przede wszystkim środek o nazwie Sildenafil. On jest odpowiedzialny za poprawę ukrwienia i przepływu krwi. W każdej jednj tabletce Kamagry w tabletkach musujących jest 100mg teego środka. Jest to jedyny aktywny składnik leku, który to lek zawiera również substację smakowe, a także kilka innych nie aktywnych, czyli mniej ważnych składników. Wszystkie inne składniki leku są dostepnę w ulotce dołączonej do opakowania leku. 

Czy używanie Kamagra tabletki musujące 100mg jest bezpieczne?

Tak, o ile spełnimy najpierw kilka warunków. Na pewno przed zażyciem każdego leku na potencję, koniecznie należy skontaktować się z lekarzem i poinformować go o chęci przyjęcia leku. Należy również poinformować go o nazwie i składzie leku. Jeżeli lekarz nie stwierdzi przeciwskazań, można bezpiecznie przyjmować lek, pamiętając jednak, aby nie łączyć jego przyjmowania z alkoholem, ani z tłustymi posiłkami. 

Kamagry Effervescent w Pluszu 100mg nie powinny używać osoby z :

-Choroby układu krążenia

-Nadciśnienie tętnicze

-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu

-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby

-Niedawno przebyty zawał serca

-Chorobą wieńcową

Możliwe skutki uboczne:

-Niestrawność

-Ból głowy

-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła

-Osłabienie organizmu oraz omdlenia

Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, kamagra Effervescent 100mg w pluszu nadal jest  bezpiecznym produktem .

 Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

 Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

 Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

 

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Kamagra Effervescent 100mg w pluszu tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.

Czy można łączyć Kamagre w pluszu z alkoholem :

Problem po alkoholu z erekcją i wytryskiem to często omawiane zagadnienie . Choć mała dawka alkoholu może ułatwić zbliżenie i zmniejszyć stres  , to obfite lub częste spożywanie dużych dawek alkoholu ma bardzo duży wpływ na naczynia krwionośne naszego organizmu i zdolność do uzyskania prawidłowego wzwodu i wytrysku . Jest również rzeczą normalną , że osoba w stanie po użyciu dużej dawki alkoholu , która ma poważne problemy z utrzymaniem równowagi czy mówieniem , nie tylko będzie nie atrakcyjnym partnerem seksualnym , ale też nie będzie zdolna do odbycia stosunku płciowego .

Drugorzędna ważną kwestią to jest , że alkohol w organizmie wyzwala  reakcje o podobnym mechanizmie , co orgazm , więc ciągła stymulacja wywołana bardzo dużym spożyciem tej substancji może zmniejszać wrażliwość na inne bodźce , w tym właśnie pobudzenie seksualne .

Na domiar złego ciągłe nadużywanie alkoholu jest przyczyną różnych schorzeń wątroby , co wyraźnie zmniejsza ilość wytwarzanego  testosteronu  przez nią . Niedobór tego męskiego hormonu obniża popęd płciowy , co przekłada się na mniejsze zainteresowanie stosunkiem seksualnym i słabszą reakcją na pobudzenie przez partnera .

Sildenafil  składnik Kamagry Plusz a alkohol :

Tabletki  na potencję ( Kamagra w pluszu czyli sildenafil 100mg ) ułatwiają osiągnięcie pożądanego wzwodu , odbycie stosunku seksualnego i uzyskanie wytrysku , zażywanie w dużych dawkach alkoholu natomiast  dramatycznie zmniejsza możliwości seksualne  . Dlatego podejmując leczenie preparatami na potencję i przedwczesny wytrysk , trzeba zupełnie zrezygnować z picia dużych dawek alkoholu . Pozwala to na pełne wykorzystanie potencjału zawartej w nich substancji i uzyskanie maksymalnego efektu , czyli satysfakcji z odbycia stosunku . Duże dawki alkoholu mogą całkowicie zneutralizować działanie tabletek na potencję  , a dodatkowo poprzez interakcje ze składnikami leku mogą tez nasilić działania uboczne i spowodować wystąpienie  powikłań . Należy zaakceptować  fakt , że duże jego dawki są wrogiem udanego stosunku płciowego, to jeden z podstawowych etapów leczenia zaburzeń potencji i erekcji .

Ciekawostki :

Kilka słów na temat producenta Kamagry w pluszu 100mg :

Ajanta Pharma jest farmaceutyczną specjalistyczną firmą zajmującą się produkcją , opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek światowy wysokiej jakości leków .  Są Zaangażowani w "Serve Health Care Needs Worldwide" , produkują szeroką gamę  produktów specjalistycznych skierowanych do różnych segmentów terapeutycznych w leczeniu pacjentów , dostosowanych do każdego rynku , na którym są obecni . Rozumieją potrzeby swoich klientów i wykorzystują  najnowocześniejsze technologie do wdrażania  innowacyjnych produktów .

Firma Ajanta prowadzi 7 najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych . Pięć w Indiach i dwa na Mauritiusie . Pięć obiektow w Indiach zostały zatwierdzone pomyślnie przez amerykańską Agencja Żywności i Leków . W dalszym ciągu rozszerzają  swoje możliwości produkcyjne , aby sprostać wymaganiom wzrostu w przyszłości .

Markowy generyczny biznes rozprzestrzenia się w Indiach i ponad 30 krajach wschodzących w Europie , Afryce , Bliskim Wschodzie i w Azji Południowo-Wschodniej . W Indiach są obecni w rozwiniętych wysoko specjalistycznych segmentach kardiologii , leczenia bólu , dermatologii i okulistyki w których są w stanie zapewnić niezmiennie innowacyjne produkty , z których wiele jest na pierwszym miejscu na rynku , dla wygody i zdrowia pacjenta .

Na Rynkach wschodzących są głównymi ofiarodawcami markowych produktów generycznych , takie rynki to w Azja i Afryka . Zaprojektowali spersonalizowany koszyk produktów dla każdego z tych rynków i obsługujemy dużą gamę segmentów terapeutycznych , nawet takich jak produkty przeciwmalaryczne , przeciwbakteryjne , przeciwcukrzycowe , kardiologiczne , ortopedyczne , pediatryczne , ginekologiczne , oddechowe i ogólne .

Posiadają również zaawansowane Centrum  Badawczo - Rozwojowe dla gotowych preparatów i syntezę Aktywnego Farmaceutycznego Składnika ( API ) różnych postaci dawkowania . Ich centrum badawczo-rozwojowe ma zespół ponad 860 naukowców pracujących nad innowacyjnymi produktami dla różnych rynków na całym świecie . Zdobyli duże zdolności do opracowywania preparatów generycznych i  procesów chemicznych na przestrzeni lat .

Stopniowo budują większa obecność na amerykańskim rynku dzięki wybranemu portfolio produktów , które obejmują złożone technologiczne produkty , aby uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku . Oczekują , że rynek amerykański będzie ich kluczowym czynnikiem wzrostu w nadchodzących latach .

Instytucjonalna Działalność tej Spółki obejmuje dostawy do różnych organów rządowych w Indiach i dostarczanie produktów przeciwmalarycznych w ramach programów zatwierdzonych przez
World Health Organization w Afryce .

Firma Ajanta Pharma Limited zatrudnia ponad 6500 osób na całym świecie , a ich produkty sprzedawane są w ponad 30 krajach. Członkowie zespołu Ajanty są zmuszeni do wypełnienia swojej (misji) czyli  zobowiązanie do " zaspokajania potrzeb globalnej opieki zdrowotnej dzięki empatii, innowacji i technologii " .

Ajanta Pharma mocno wierzy w rozwój swojego najważniejszego aktywa - czyli Ludzi . Firma inwestuje w wiele aspektów związanych z zasobami ludzkimi , czy to osiąganie doskonałości w praktykach wprowadzających , tworzenie wygodnego środowiska pracy , działania angażujące swoich pracowników , podejmowanie nowych wyzwań , ciągłe szkolenia , zwiększanie osobistego rozwoju , budowanie motywacji , dostarczanie okazji do wykorzystania ukrytego talentu w innych dziedzinach , takich jak sport , kultura itp . a przede wszystkim zapewniają najwyższą satysfakcję zawodową z wykonywanych przez nich zadań .

Jednym z takich ważnych programów jest Continuous Learning ( CLP - Ajanta ) , który prowadzony jest dla osób na wszystkich poziomach tej organizacji . Poza szkoleniem w swoich własnych obszarach funkcjonalnych , CLP zapewniają również ekspozycję na tematy ich  rozwoju osobistego , takie jak zdrowie , jedzenie , związki , etykiety, zarządzanie sobą , finanse osobiste itp. Całe to ćwiczenie jest świadomym wysiłkiem z ich strony , aby zbudować jaśniejsza przyszłość nie tylko dla swojej firmy , ale także dla ludzi , którzy przez lata tak rzetelnie jej służyli i którzy nadal służą jej do dnia dzisiejszego .

Opinie

Oceń 
2018-03-10

Kamagra Effervescent

Najlepiej działa i juz po 20 minutach czuje pierwsze efekty podania.

Oceń 
2018-01-06

Plusz kamagra

Jednym slowem POLECAM !!!

Oceń 
2017-12-31

Super zamoiennik tabletki

Bardzo dobry zamiennik tabletek , pije witaminki i nikt nie wie ze to leki.

Oceń 
2017-12-31

Dokladnie taki sam

Otrzymałem dokładnie to co zamówiłem - czyli oryginał .

Oceń 
2017-12-11

Kamagra

Wszystko ok , dobra cena i dluga data waznosci a na tym mi zależało bo dorzucam czasem mojemu Facetowi :)

Oceń 
2016-01-20

PLUSSSSSZZZZZZZ

Bardzo wydajny środek, jak dla mnie nie opłaca się kupować tabletek. Rozpuszczam 1/4 plusza i mam ten sam stan co po tabletach. Plusszzzz is the best ;)

Oceń 
2015-09-22

Super!

Bardzo opłacalny wybór, dla mnie najlepszy, bo można sobie to dawkować w naprawdę małych porcjach. Polecam !!!

Oceń 
2015-07-09

Tylko plusssszzzzzz ;)

Jak dla mnie najbardziej opłacalny środek, jedną tabletkę dzielę na 4 i działa jakbym brał całą. Polecam :)

Oceń 
2015-05-30

5 gwiazdek

Ode mnie 5 gwiazdek, a nawet więcej. Idealny lek, gdy potrzebujesz tylko lekkiej poprawy potencji, ze względu na dawkowanie, biorę ile chce, żeby działał tylko wtedy kiedy chce i to przez krótko, a nie przez 3 dni.
Jak dla mnie najlepszy!

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Kamagra Effervescent 100mg - Plusz

Kamagra Effervescent 100mg - Plusz

Producent : Ajanta pharma limited.

Opakowanie zawiera :  7 tabletek musujacych , tuba .

Składnik leku : Sildenafil 100mg .

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Kamagra tabletki Plusz musujące 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Sprawdź nową Kamagrę w postaci tabletek do rozpuszczania w wodzie. Napój Kamagra łatwo przyswaja się przez organizm, jest smaczny, a jego działanie nie różni się od zwykłej Kamagry w tabletkach do połykania.  

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz opinię

Zobacz też inne nasze produkty: