Cobra 130mg

95,00 zł
Brutto

Producent: Vega-Extra limited.

Opakowanie zawiera: 6 Tabletek, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 130mg.

Zniżki cenowe juz od 2 opakowań.

Cobra w tabletach 130mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 6 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 90,00 zł Aż do 10,00 zł
3 85,00 zł Aż do 30,00 zł
4 80,00 zł Aż do 60,00 zł
5 75,00 zł Aż do 100,00 zł
6 73,00 zł Aż do 132,00 zł
7 71,00 zł Aż do 168,00 zł
8 69,00 zł Aż do 208,00 zł
9 67,00 zł Aż do 252,00 zł
10 65,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Cobra 130mg :

Cobra 130mg, to zupełnie nowy, dużo mocniejszy lek na potencję od King Cobry 120mg. Jest przeznaczony dla wymagających klientów, którym nie wystarczają typowe, znane środki. Dlatego też został opracowany dużo później niż dotychczasowa Cobra. Zawiera dodatkowe 10 mg substancji, dzięki czemu działa skuteczniej, szybciej i intensywniej. Gwarantuje niepowtarzalne doznania Panom w każdym wieku, w każdej sytuacji.

Warto przy tym dodać, że Cobra 130mg nie jest żadnym nieznanym, rzadko spotykanym lekiem. Zawiera tę samą substancję, co Viagra, czyli Sildenafil 130mg. To właśnie ta substancja sprawia, że lek działa tak jak powinien, dając niepowtarzalne wrażenia każdemu mężczyźnie. Poza tym lek ten jest nowocześniejszy, generuje dużo mniej skutków ubocznych, jest jeszcze bezpieczniejszy. Nasi klienci zaobserwowali dużo rzadsze występowanie takich objawów, zawroty głowy, ból głowy, zaczerwienie twarzy.

Główny składnik, który zastosowano w leku, wpływa nie tylko pozytywnie na erekcję, wzwód, ale przede wszystkim jest skuteczny w leczeniu tego typu problemów, przypadłości. Sprawia, że mężczyzna czuje się pewniej, nie odczuwa żadnych problemów z tym związanych. Może również okazać się, że systematyczne użytkowanie Cobra 130mg sprawi, że mężczyzna całkowicie pozbędzie się niechcianych problemów. Niepowodzenia w uprawianiu sexu najczęściej skutkują obniżeniem nastroju, zniechęceniem w związku, czasami nawet rozpadem związku.

Cobra 130mg- jest lekiem w postaci tabletek, przeznaczonym dla mężczyzn pragnących poprawić swoją potencję. Lek charakteryzuje się zwiększoną dawką aktywnego składnika Sildenafilu, a każda tabletka zawiera aż 130 mg tego środka.

Leki na potencję zdobywają coraz szerszą popularność. Dzieje się to za sprawą, przede wszystkim, problemów, które dotykają coraz młodszych mężczyzn. Presja w domu, problemy finansowe, stres, kłótnie sprawiają, że coraz młodsi mężczyźni mają problem z osiągnięciem wzwodu albo ich członek opada zbyt szybko. Tymczasem tak dobry lek, jak Cobra 130mg, może całkowicie zniwelować ten problem. W dwudziestym pierwszym wieku szkoda byłoby nie korzystać z tego typu udogodnień, dlatego też warto zapoznać się z ofertą, jaką daje rynek leków bez recepty. Leki te są szeroko dostępne, można je zamówić bez najmniejszych problemów. Wystarczy wejść do pierwszego lepszego sklepu internetowe, by zapoznać się z szeroką ofertą niedrogich leków. Leki te najczęściej produkowane są w Indiach, są zgodne z procedurami i dopuszczone przez WHO, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne. Stosują je zarówno przedsiębiorcy, menadżerowie najwyższych szczebli, jak i ludzie na dużo niższych stanowiskach. Warto dodać, że problemy z potencją nie zważają na wiek, zajmowaną pozycję, status społeczny czy dotychczasowe doświadczenia seksualne. Jest to schorzenie jak każde inne, dlatego też nie warto koncentrować się na problemach, ale raczej na sposobach walki z tymi dolegliwościami. W tym wypadku Cobra 130mg stanowi idealne rozwiązanie na te problemy.

Cobra 130mg nie powinny używać osoby z :

-Choroby układu krążenia

-Nadciśnienie tętnicze

-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu

-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby

-Niedawno przebyty zawał serca

-Chorobą wieńcową

Możliwe skutki uboczne:

-niestrawność

-ból głowy

-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła

-Osłabienie organizmu oraz omdlenia

Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych.

Cobra 130mg nadal jest bezpiecznym produktem.

Mimo swojej nowoczesności, Cobra 130mg nie będzie dobra dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę ze lekami na potencję. Zaleca się rozpoczynanie od dużo mniejszych dawek, dzięki organizm będzie mógł przyzwyczaić się do nowego leku a także jego działania. Lek można stosować maksymalnie raz dziennie.

Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Cobra 130mg tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2023-07-01

Polecam

Dużo Fajniej działa niż 120mg a do tego jedna tabletka więcej.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2022-12-07

Cobra 130mg

Zawsze stosowałem Cobre 120mg ale ta 130 jest dużo lepsza i działa dłużej, albo może do tamtej się przyzwyczaiłem. Polecam

Napisz swoją opinię

Cobra 130mg

Producent: Vega-Extra limited.

Opakowanie zawiera: 6 Tabletek, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 130mg.

Zniżki cenowe juz od 2 opakowań.

Cobra w tabletach 130mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 6 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię