Malegra 100mg

109,00 zł
Brutto

Producent: Sunrise - Remedies Pvt. ltd.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletki leku.

Malegra 100mg Sildenafil 

Najtaniej na rynku !!! Każde opakowanie posiada długi termin ważności.

Upusty cenowe dostępne przy zakupie od 2 do 10 opakowań. W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosimy o kontakt bezpośredni - oferujemy bardzo duże zniżki.

Malegra 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 104,00 zł Aż do 10,00 zł
3 99,00 zł Aż do 30,00 zł
4 94,00 zł Aż do 60,00 zł
5 89,00 zł Aż do 100,00 zł
6 87,00 zł Aż do 132,00 zł
7 85,00 zł Aż do 168,00 zł
8 83,00 zł Aż do 208,00 zł
9 81,00 zł Aż do 252,00 zł
10 79,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Opis Malegra 100

Malegra 100 to lek na zaburzenia erekcji. Lek ten może być również pomocny w leczeniu nadciśnienia płucnego. Zaburzenia erekcji charakteryzują również osoby, które mają trudności z uzyskaniem erekcji, nawet po wystarczającej stymulacji lub zbyt szybkiej utracie jędrności. zaburzenie jest również znane jako impotencja. Problem ten dotyka mężczyzn w każdym wieku i ze wszystkich środowisk. Złe nawyki żywieniowe, uzależnienia, stres, nadużywanie narkotyków, palenie i inne czynniki mogą przyczyniać się do impotencji. Zaburzenie to można łatwo leczyć. Każdy, kto kiedykolwiek stosował ten lek, zauważył znaczną zmianę w swoim życiu seksualnym. Wielu zdołało nawet ją wyeliminować. Szybkość działania Malegra jest tym, co czyni go wyjątkowym. Działa bezpośrednio na punkt źródłowy i nie wpływa na inne funkcje organizmu. Sunrise Remedies, wiodąca indyjska apteka, jest producentem Malegry. Ta firma jest również w WHO i GMP Rząd przyznał firmie certyfikat A +. W jednym miejscu można również znaleźć różne leki na problemy z erekcją, takie jak cytrynian sildenafilu i tadalafil. oferuje również punkt kompleksowej obsługi dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie zdrowia seksualnego. Firma produkuje leki o różnych dawkach, które można stosować na całym świecie. 

Zapomnij o impotencji i zaburzeniach erekcji stosując Malegra 100mg Sildenafil 10 tabletek.

Wprowadzenie:

Substancją czynną leku Malegra 100 mg jest cytrynian syldenafilu 100 mg. Ten produkt jest dostępny w opakowaniu zawierającym 10 tabletek leku. Ten produkt jest szeroko stosowany w leczeniu impotencji u mężczyzn w dowolnym wieku oczywiście po ukończeniu 18 lat. Jest stosowany w leczeniu wszelkich dysfunkcji seksualnych u mężczyzn i umożliwia im podniecenie seksualne. Używając tego produktu użytkownicy uzyskają sztywniejszy twardy penis, co pozwoli im dłużej wytrzymać podczas seksu. Malegra 100mg to bardzo wysokiej jakości generyczna adaptacja cytrynianu sildenafilu, która daje użytkownikowi wszystkie korzyści związane z oryginalnym produktem. Teraz ten produkt jest dostępny w znacznie niższej cenie.

Efekty produktu:

Malegra 100 mg jest obecnie szeroko stosowana w zwalczaniu problemu impotencji seksualnej u mężczyzn.

Jeśli ktoś boryka się z problemem twardości, najlepiej będzie skorzystać z tego produktu.

Stosowanie leku Malegra 100 mg pomoże działać nawet 3-5 godzin podczas stosunku.

Malegra 100 mg to szybko działający lek, który w ciągu 40-60 minut od przyjęcia dawki tego leku umożliwi Ci wspaniały i długotrwały seks.

Dzienna porcja i sposób użycia:

Jeśli przyjmujesz ten lek po raz pierwszy, zalecana dawka to 100 mg.

Najczęściej stosowana dawka leku Malegra to 100 mg dla przeciętnych użytkowników, co oznacza, że ​​wystarczy jedna tabletka dziennie. Jest to dawka, która poradzi sobie z prawie każdym przypadkiem męskiej impotencji seksualnej.

Należy pamiętać, że w ciągu 24 godzin należy przyjąć tylko jedną dawkę leku Malegra.

Możesz wziąć ten lek popijając szklanką wody.

Codzienną dawkę tego super sterydu można przyjmować 30-50 minut przed stosunkiem. W niektórych przypadkach wskazane będzie również przyjęcie tego produktu zaledwie 15-30 minut przed stosunkiem.

Jedną z istotnych zalet stosowania tego produktu jest jego długowieczność. Efekty tego leku mogą utrzymywać się nawet do 4-5 godzin.

Aby uzyskać najlepszy efekt leku, należy go przyjmować na pusty żołądek. Przyjmowanie leku po jedzeniu może opóźnić jego działanie.

Jeśli uważasz, że jakakolwiek substancja zastosowana w tym produkcie może być dla Ciebie szkodliwa, powinieneś spróbować zażyć dawkę 25 mg tego produktu.

Możesz zwiększyć dzienną dawkę, konsultując się z lekarzem, który przepisze Ci najbardziej odpowiednią dawkę dzienną zgodnie z aktualnym stanem zdrowia.

Możliwe efekty uboczne:

U niektórych mężczyzn stosowanie leku Malegra 100mg może powodować pewne działania niepożądane. Dzieje się tak, gdy pacjent nie przyjmie dokładnej dawki przepisanej przez lekarza. Ale ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni na całym świecie, którzy stosowali Malegra 100mg leku, nie doświadczyli skutków ubocznych. Jeśli zdarzy się, że wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane w wyniku zażywania tego leku, należy natychmiast powiadomić o tym lekarza. Niektóre z typowych skutków ubocznych Malegra 100mg, z którymi mogą się spotkać mężczyźni, to:

Bóle głowy

Biegunka

Problemy ze wzrokiem

Wysypki

Zawroty głowy

Wrażliwy na światło

Problemy ze słuchem

Niestrawność

Zaczerwieniona skóra

Konkretne referencje

Komentarze

Napisz swoją opinię

Malegra 100mg

Producent: Sunrise - Remedies Pvt. ltd.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletki leku.

Malegra 100mg Sildenafil 

Najtaniej na rynku !!! Każde opakowanie posiada długi termin ważności.

Upusty cenowe dostępne przy zakupie od 2 do 10 opakowań. W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosimy o kontakt bezpośredni - oferujemy bardzo duże zniżki.

Malegra 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Napisz swoją opinię