fildena-double-200mg
  • fildena-double-200mg

Fildena 200mg Double

115,00 zł
Brutto

Producent: Fortune Healt Care.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.


Fildena Double 200mg (sildenafil 200mg) - oryginalne leki na potencje dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Ilość

Opis

Fildena 200 mg (cytrynian sildenafilu 200 mg) to rozwiązanie, którego szukasz, jeśli masz impotencję seksualną. Wielu mężczyzn na całym świecie cierpi na impotencję seksualną, znaną również jako zaburzenia erekcji. Może się zdarzyć, że cierpisz również na ten sam problem, dlatego starałeś się znaleźć rozwiązanie tego problemu, więc mógłbyś spróbować dowiedzieć się wszystkiego, jak możesz rozwiązać ten poważny problem. Oto wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o czynnym składniku Fildena, cytrynian sildenafilu oraz informacje o tym, jak może pomóc w zaburzeniach erekcji.
Co to jest Fildena 200?

Fildena jest również znana jako „magiczna pigułka”, ponieważ pomaga mężczyznom na całym świecie uzyskać erekcję i utrzymać ją przez dłuższy czas. Niezdolność seksualna, zwana także zaburzeniami erekcji, jest częstym problemem, z którym borykają się mężczyźni na całym świecie. Mężczyźni na całym świecie zażywają Fildenę 200 mg w tabletkach, aby zwalczyć stosunek seksualny i uzyskać doskonałą, długotrwałą erekcję.
Do czego służy Fildena 200?

Fildena 200 mg jest również nazywana „Fildena Double”. Fildena 200 mg działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do penisa. Tak więc, kiedy spożywasz ten lek, dostajesz erekcji, która może trwać nawet 4 godziny. Został stworzony do leczenia nadciśnienia płucnego, ale głównym zastosowaniem tego leku jest leczenie stymulacji seksualnej i zaburzeń erekcji u mężczyzn.


Jakie są skutki uboczne Fildena 200mg?

Fildena zaobserwowano, że większość mężczyzn nie odczuwa żadnych skutków ubocznych w wyniku zastosowania Fildena, czy to przy jakiejkolwiek dawce, takiej jak wspaniałe produkty Fildena 200 mg lub jakikolwiek inny. Ale ponieważ jest to lek, mogą wystąpić pewne skutki uboczne, gdy niektórzy mężczyźni go używają. W przypadku zastosowania leku Fildena 100 i zaobserwowania jakichkolwiek działań niepożądanych, należy natychmiast poinformować o tym lekarza.


    Bół głowy
    Cardiopalmus
    Zarumieniona twarz
    Biegunka
    Ból w mięśniach
    Zmniejszona wrażliwość
    Nudności
    Wysypki
    Alergie
    Lokalne zaczerwienienie na twarzy
    Szum w uszach
    Łzawienie
    Senność
    Słabość
    Wymioty
    Spojówka
    Częstoskurcz
    Kołatanie serca
    Nudności
    Krwawe oddawanie moczu
    Suchość w jamie ustnej
    Bolesne erekcje
    Przedłużone erekcje


W przypadku każdego leku z pewnością byłbyś zainteresowany, aby wiedzieć, czy istnieją jakieś niezbędne środki ostrożności, o których powinieneś wiedzieć przed zastosowaniem leku Fildena. Dlatego przed użyciem Fildena 200 mg lub jakiejkolwiek innej dawki Fildena, oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać:

    Fildena 200 mg jest wskazana, aby nie stosować leku Fildena, jeśli cierpisz na choroby wątroby, niskie ciśnienie krwi, wysokie ciśnienie krwi, choroby nerek, reakcje alergiczne i problemy z sercem.
    Nie spożywaj alkoholu, kiedy planujesz przyjmować Fildenę, tak jak pijesz alkohol, a działanie leku może zająć znacznie więcej czasu.
    Nigdy nie bierz Fildena 200 mg, jeśli spożyłeś wysokotłuszczowy posiłek o wysokiej zawartości tłuszczu, ponieważ zmniejszy to działanie leku.
    Jeśli zdarza ci się przyjmować leki ziołowe, na receptę, interakcje lub leki bez recepty, najlepiej skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem leku Fildena.

Jak wziąć Fildena 200mg?

Jeśli chcesz zobaczyć szybkie wyniki działania Fildeny, musisz trzymać tabletkę pod językiem. Po tym, jak wszystko się rozpuści, zobaczysz, że wyniki będą miały miejsce w mniej niż 30 minut. Ale ważne jest, aby pamiętać, że Fildena można przyjmować tylko raz na 24 godziny. Idealnie powinieneś również wziąć ten lek na około godzinę przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Aby jak najlepiej wykorzystać lek, najlepiej wziąć go na pusty żołądek.
Jakie jest właściwe dawkowanie Fildeny 200 mg?

Właściwa dawka dla Fildena lub w tym przypadku Fildena 100 lub jakakolwiek inna dawka tego leku byłaby uzależniona od stanu twojego obecnego stanu zdrowia. Ponadto dawkowanie może się również różnić w zależności od wieku. Jeśli jesteś młody, możesz użyć wyższej dawki. Ale niezależnie od wieku, kiedy zaczynasz stosować Fildena 50, najlepiej jest stosować najniższą dostępną dawkę sildenafilu 25 mg

Producent Fildena

Fildena jest produkowana przez Fortune Healthcare; jest to jeden z ogólnoświatowych leków na zaburzenia erekcji, który zawiera aktywne składniki farmaceutyczne, cytrynian sildenafilu.
Dlaczego warto kupić Fildena 200 mg z USA

KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.

Konkretne referencje

Komentarze

Napisz swoją opinię

Fildena 200mg Double

Producent: Fortune Healt Care.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.


Fildena Double 200mg (sildenafil 200mg) - oryginalne leki na potencje dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię