Cobra oral Jelly 200mg (w żelu)

149,00 zł
Brutto

Producent: Vega


Opakowanie zawiera:  7 saszetek, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 100mg.

Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 saszetek leku.


Już od 2 opakowań zniżki cenowe.

Ilość

Kto stosuje Cobra 200mg Oral Jelly?

Cobra 200mg Jelly jest silnym inhibitorem PDE-5 stosowanym w leczeniu skutków ciężkich zaburzeń erekcji. Jest to lek generyczny markowego leku na zaburzenia erekcji, Viagry, który wykorzystuje cytrynian sildenafilu, ten sam składnik aktywny. Jest oferowany w podwójnej mocy i jako żel, którą pije się zamiast typowego leku w postaci tabletek. Oferuje to tym, którzy zmagają się z ekstremalnymi zaburzeniami erekcji i trudnościami w połykaniu tabletek, płynny lek, który doskonale nadaje się do łatwego spożycia w razie potrzeby.Chociaż Cobra 200mg Jelly jest stosowany głównie jako środek wspomagający leczenie zaburzeń erekcji, jest on znany z alternatywnego zwalczania nadciśnienia płucnego dla użytkowników, którzy preferują łatwe spożywanie żelu zamiast leków w postaci tabletek. Nadciśnienie płucne to stan chorobowy, który powoduje wysokie ciśnienie krwi w naczyniach krwionośnych pacjentów zaopatrujących płuca. W dalszej części tego artykułu skupimy się głównie na zdolności do wspomagania stymulacji seksualnej u mężczyzn.Pacjenci stosujący Cobra 200mg Oral Jelly muszą pamiętać, że jest on dwukrotnie silniejszy niż standardowe leki na zaburzenia erekcji np.Kamagra żel. Oferując znacznie większą dawkę sildenafilu 200 mg, lek ten jest idealny dla mężczyzn, u których niższe dawki leku okazały się nieskuteczne w walce z zaburzeniami erekcji.

Jak działa Cobra 200mg Oral Jelly?

Ogólnie większość leków generycznych Viagry wykazuje takie samo działanie po spożyciu, to samo dotyczy Cobra 200mg Orol Jelly. Po zażyciu leku, krew zostanie skierowana do naczyń krwionośnych w penisie pacjenta, co z kolei spowoduje większe rozluźnienie mięśni i pomaga w osiagnieciu erekcji.W ludzkim ciele znajdują się enzymy zwane PDE-5. Są one odpowiedzialne za zakłócanie produkcji cGMP (cyklicznego monofosforanu guanozyny); ta substancja chemiczna odpowiada za rozluźnienie mięśni. Po zażyciu żelu Cobra 200mg Oral Jelly powstaje ściana blokująca substancję chemiczną PDE-5, co pozwala na zwiększenie ilości cGMP lub cyklicznego monofosforanu guanozyny. Dzięki temu użytkownik będzie w stanie osiągnąć i utrzymać mocną i długą erekcję podczas aktywności seksualnej. Mężczyźni przyjmujący Cobra 200mg Oral Jelly muszą być świadomi, że nie jest on klasyfikowany jako afrodyzjak, co oznacza po prostu, że użytkownicy będą potrzebować stymulacji seksualnej, aby doświadczyć jego obecności. Stosując cobra 200mg Oral Jelly, można spodziewać się około 45 minut, zanim użytkownik zauważy całość efektów jej działania. Niektórzy pacjenci mogą zauważyć inny wynik niż przeciętny mężczyzna, niektórzy mogą doświadczyć szybkiego czasu reakcji, a niektórzy wolniejszego czasu rozpoczęcia. Wynika to z szybkości metabolizmu każdego użytkownika. Na działanie tego leku wpływa spożywanie tłustych rzeczy i cytrusów.

Jak długo utrzymuje się działanie leku Cobra 200mg Oral Jelly?

Ponieważ Cobra Oral Jelly 200mg występuje w większej dawce niż leki na zaburzenia erekcji zawierające cytrynian sildenafilu, działanie leku utrzymuje się nieco dłużej, około 8-10 godzin, co różni się od typowego 4-6-godzinnego czasu działania. Wyniki różnią się w zależności od osoby spożywającej Cobra 200mg Oral Jelly, jest to jednak średni czas działania leku dla większości użytkowników. Należy uważać, aby nie przekroczyć zalecanych dawek tego leku.Jeśli po upływie 4 godzin od zażycia leku Cobra 200mg Oral Jelly nie występuje już podniecenie seksualne, ale erekcja została utrzymana, zaleca się, aby użytkownicy rozważyli skontaktowanie się z lekarzem lub udali się do najbliższego szpitala, aby wyeliminować ryzyko jakichkolwiek komplikacji. Użytkownikom zaleca się zachowanie ostrożności podczas stosowania Cobra 200mg Oral Jelly, jeśli lekarz zalecił im stosowanie niższej dawki leku zastasuj sie do jego wskazówek.

Skutki uboczne Cobra 200mg Oral Jelly:

Rozstrój żołądka

Bóle głowy

Problemy z rozróżnianiem niektórych kolorów

Zawroty głowy

Trudności w oddychaniu

Wrażliwość na światło

Zaczerwienienie skóry

Podwyższone tętno

Niewyraźne widzenie

Krwawienie z nosa

Nagła częściowa lub całkowita ślepota

Bolesna pulsująca erekcja

Priapizm (ciągła erekcja trwająca ponad 4 godziny)

Zawał serca

Napad drgawek

Czy używanie Cobra 200mg jest bezpieczne?

Używanie leku w postaci żelu doustnego jest w pełni bezpieczne, ale musi być zawsze poprzedzone wizytą u lekarza, któremu należy przedstawić całą swoją historię przebytych chorób, a następnie poinformować go, o obecnym stanie zdrowia, a także poinformować go o chęci przyjęcia określonego preparatu. Zawsze przed zażyciem dostarczonego leku, należy dokładnie przeczytać ulotkę i sprawdzić czy leki nie spowodują uczulenia lub innych niepożądanych skutków ubocznych. Zawsze należy stosować się do zaleceń dotyczących dawkowania leku, a także nie mieszać leków poprawiających potencję z alkoholem i tłustym obfitym posiłkiem. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów należy natychmiast skontaktować się ze swoim lekarzem.

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2024-05-01

Polecam

Szybko ,ok zapakowane .Polecam

Oceń 

2024-04-19

Szybka i sprawna dostawa

Szybka i sprawna dostawa . Paczka przyszła tak, jak ja nadal sprzedawca , elegancko ….

Napisz swoją opinię

Cobra oral Jelly 200mg (w żelu)

Producent: Vega


Opakowanie zawiera:  7 saszetek, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 100mg.

Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 saszetek leku.


Już od 2 opakowań zniżki cenowe.

Napisz swoją opinię