Dapocare 90mg

159,00 zł
Brutto

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Dapocare 90mg w tabletkach - oryginalne leki na potencję dla Panów. Zawiera 90mg Dapoxetiny. Lek pozwala lepiej kontrolować długość stosunku.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 154,00 zł Aż do 10,00 zł
3 149,00 zł Aż do 30,00 zł
4 144,00 zł Aż do 60,00 zł
5 139,00 zł Aż do 100,00 zł
6 137,00 zł Aż do 132,00 zł
7 135,00 zł Aż do 168,00 zł
8 133,00 zł Aż do 208,00 zł
9 131,00 zł Aż do 252,00 zł
10 129,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Dapocare 90mg

Dapocare 90mg to generyczna wersja Priligy, pierwszego na świecie doustnego leku na przedwczesny wytrysk. Psychogenny przedwczesny wytrysk, taki jak niedoświadczona aktywność seksualna, nadmierny stres i uraz spowodowany przeszłymi niepowodzeniami seksualnymi, jest spowodowany niedoborem serotoniny.

Substancja czynna dapoksetyna pełni funkcję stabilizującą ilość serotoniny, neuroprzekaźnika spełniającego funkcję stabilizacji stanu psychicznego.

To produkt, który kompensuje brak serotoniny, uspokaja podniecenie i pomaga kontrolować czas do wytrysku.

Działanie Dapocare 90mg 

Przedwczesny wytrysk spowodowany nadmiernym wydzielaniem noradrenaliny jest wspomagany przez substancję czynną dapoksetynę zawartą w Dapocare 90 mg, stabilizującą ilość neuroprzekaźnika serotoniny.

Dapocare 90mg czas działania

Maksymalne stężenie we krwi następuje po około 1 godzinie od zażycia leku, a działanie utrzymuje się przez około 3 do 5 godzin.

Istnieją indywidualne różnice w efektach i efektach w zależności od budowy ciała, wielkości ciała, kondycji fizycznej itp.

Dapoksetyna, substancja czynna leku Dapocare 90 mg, jest także składnikiem leku przeciwdepresyjnego zwanego selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), który pomaga stabilizować ilość serotoniny w mózgu.

Serotonina jest neuroprzekaźnikiem, który łagodzi niepokój, strach i napięcie odczuwane przez mózg oraz stabilizuje stan psychiczny. Stabilizując ilość, można wydłużyć czas wytrysku.

Dapocare 90mg zawartość/zawartość

Opakowanie zawiera 10 tabletek.

Każdy Dapocare 90mg zawiera 90mg dapoksetyny.

Dawkowanie

Jak stosować Dapocare 90mg 

Lek należy przyjmować na 1-3 godziny przed spodziewaną aktywnością seksualną. Całą tabletkę należy popić szklanką wody lub letniej wody, aby uniknąć goryczy leku.

Podczas przyjmowania nie ma wpływu jedzenia. Przyjmuj tylko raz dziennie, w odstępie co najmniej 24 godzin.

Zalecana dawka Dapocare 90mg

Zalecana dawka początkowa wynosi 30 mg, stosownie do potrzeb. Jeżeli indywidualna reakcja na dawkę 30 mg jest niewystarczająca i tolerowana bez żadnych skutków ubocznych, zalecaną dawkę można w razie potrzeby zwiększyć do 60 mg lub 90mg.

Nie należy przedawkować, ponieważ prawdopodobieństwo i nasilenie działań niepożądanych zwiększają się wraz ze wzrostem spożycia substancji czynnej. Dapocare 90mg nie jest lekiem, który należy przyjmować regularnie, codziennie. Przyjmuj tylko wtedy, gdy planujesz aktywność seksualną.

Środki ostrożności podczas stosowania leku Dapocare 90mg

Zalecenia dotyczące odpowiedniego nawodnienia. Podczas stosowania leku Dapocare 90mg należy pić dużo wody lub letniej wody.

Nie należy stosować tego leku, gdy organizm jest odwodniony, na przykład gdy nie pije się wody dłużej niż 4 do 6 godzin, poci się przez dłuższy czas lub ma biegunkę. Aby uniknąć ryzyka zawrotów głowy i omdlenia, przed zażyciem należy się nawodnić.

Skutki alkoholu

Podczas stosowania leku Dapocare 90mg  należy unikać spożywania alkoholu.

Połączenie alkoholu i dapoksetyny może nasilić działanie neurokognitywne związane z alkoholem, a także skutki niepożądanych napadów neurokardiologicznych, takich jak omdlenia. Zwiększa to ryzyko zwiększonego ryzyka przypadkowej niepełnosprawności.

Podczas stosowania tego leku nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać niebezpiecznych maszyn, ponieważ może to powodować senność i zawroty głowy.

Efekt uboczny Dapocare 90mg

Główne skutki uboczne

Zgłaszano głównie bóle głowy, zaburzenia snu, zawroty głowy, wymioty, biegunkę, zmęczenie, senność, pragnienie, wymioty, biegunkę itp.

Jeśli poczujesz się źle lub zawroty głowy, natychmiast połóż się, aby się uspokoić. Składniki są wydalane z organizmu w czasie krótszym niż jeden dzień, więc objawy często ustępują z czasem.

Jeśli objawy działań niepożądanych utrzymują się dłużej niż jeden dzień po zażyciu leku, nie należy przesadzać i skonsultować się z lekarzem.

Rzadkie skutki uboczne

Zgłaszano przypadki niedociśnienia ortostatycznego, takie jak zawroty głowy, drętwienie kończyn lub całego ciała oraz uczucie przytłoczenia, jako objawy pojawiające się, gdy pacjent nagle wstanie.

Jeśli podczas stosowania tego leku poczujesz się źle, nie należy prowadzić samochodu, obsługiwać maszyn ani używać narzędzi. Jeśli wystąpią poważne skutki uboczne, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2024-01-05

Polecam

Wysoko oceniam obsługę zamówienia. Daję 5 gwiazdek , bo oferta jest
bardzo szeroka jeśli chodzi o Dapoxetyne.

Napisz swoją opinię

Dapocare 90mg

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Dapocare 90mg w tabletkach - oryginalne leki na potencję dla Panów. Zawiera 90mg Dapoxetiny. Lek pozwala lepiej kontrolować długość stosunku.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię