Vidalista CT 20mg Cukierki

110,00 zł
Brutto

Producent: Centurion Laboratories.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Vidalista CT 20mg Chewable Tadalafil w postaci Cukierka do ssania.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 105,00 zł Aż do 10,00 zł
3 100,00 zł Aż do 30,00 zł
4 95,00 zł Aż do 60,00 zł
5 90,00 zł Aż do 100,00 zł
6 88,00 zł Aż do 132,00 zł
7 86,00 zł Aż do 168,00 zł
8 84,00 zł Aż do 208,00 zł
9 82,00 zł Aż do 252,00 zł
Ilość

Opis Vidalista CT.

Vidalista CT 20 mg cukierki do ssania są stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Jest w postaci tzw. cukierka do ssania.

Preparat o nazwie Vidalista CT 20 mg ma postać małych blado żółtychn owalnych tabletek (cukierków)

W jakim celu stosuje się Tadalafil?

Preparat ten jest stosowany w leczeniu zaburzeń tzw. erekcji (zwanych też impotencją).

U dorosłych mężczyzn, polegających na niezdolności do uzyskania lub utrzymania wzwodu prącia (erekcji) w stopniu wystarczającym dla osiągnięcia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Warunkiem skuteczności preparatu Tadalafil jest stymulacja seksualna. Jak stosować Tadalafil? Zalecaną dawką preparatu Tadalafil jest 20mg, przyjmowane razem z jedzeniem lub niezależnie od niego ale długość jego wchłaniania się znacząco wydłuża, na pusty żoładek stosuje sie go na co najmniej 30 minut przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Maksymalna zalecana częstotliwość stosowania to jedena tabletka  na dobę. Pacjenci z zaburzeniem czynności wątroby lub ciężkim zaburzeniem czynności nerek powinni przyjmować dawkę nie wiekszą niż 10 mg na 24h. Zdecydowanie odradza się stałe, codzienne przyjmowanie preparatu Tadalafil, ponieważ jego działanie zwykle utrzymuje się dłużej niż jedne dzień czyli do 36h a bezpieczeństwo długotrwałego stosowania preparatu po wydłużonym codziennym dawkowaniu nie jest wystarczająco znane.


Jak działa Tadalafil ?

Substancja czynna preparatu Tadalafil, należy do grupy leków zwanych „inhibitorami fosfodiesterazy 5 (PDE5)”. Tadalafil hamuje enzym fosfodiesterazy, który normalnie powoduje rozpad substancji znanej pod nazwą cyklicznego GMP (cGMP). Podczas normalnej stymulacji seksualnej cGMP jest produkowany w prąciu, gdzie powoduje rozkurcz mięśni gładkich ciał jamistych (corpora cavernosa), pozwalający na większy napływ krwi do ciał jamistych, co wywołuje erekcję. Hamując rozpad cGMP, preparat Tadalafil przywraca prawidłowy wzwód. Stymulacja seksualna jest jednak nadal potrzebna.


Jak badano Tadalafil ?

Preparat Tadalafil badano w sześciu głównych badaniach z udziałem 1287 pacjentów, u których jego działanie porównywano z placebo (leczenie obojętne). Jedno badanie obejmowało jedynie mężczyzn z ©EMEA 2006 2/2 cukrzycą. Wyznacznikiem skuteczności była zdolność do uzyskania i utrzymania erekcji. Informacje zapisywano w dwóch kwestionariuszach wypełnianych w domu.

Jakie korzyści ze stosowania preparatu Scifil zaobserwowano w badaniach ?

We wszystkich badaniach preparat Tadalafil okazał się znacznie bardziej skuteczny niż placebo. W przypadku jednego z kwestionariuszy, w którym maksymalna liczba punktów wynosiła 30, pacjenci, którzy uzyskiwali wynik zbliżony do 15, po przyjmowaniu preparatu Tadalafil 20mg uzyskiwali odpowiednio wynik 21,5 lub 27. Ogółem, w badaniach dotyczących populacji ogólnej, 80% pacjentów zgłaszało poprawę erekcji po przyjmowaniu preparatu Tadalafil w porównaniu z 34% pacjentów stosujących placebo.

Jakie ryzyko wiąże się ze stosowaniem preparatu Tadalafil ?

Najczęstsze działania niepożądane (u więcej niż 1 pacjenta na 10) to ból głowy i niestrawność. Pełny wykaz wszystkich zgłaszanych działań niepożądanych związanych ze stosowaniem preparatu Tadalafil przedstawiono w ulotce dla pacjenta. Preparatu Tadalafil nie powinny stosować osoby nadwrażliwe (uczulone) na tadalafil lub którykolwiek składnik preparatu, i u których nie jest wskazana aktywność seksualna (np. mężczyźni z chorobą serca). Preparatu Scifilnie powinni także przyjmować pacjenci, którzy doznali utraty widzenia spowodowanej zaburzeniami przepływu krwi do nerwu w gałce ocznej (NAION, czyli niedokrwienna przednia neuropatia nerwu wzrokowego). Przeciwwskazane jest przyjmowanie preparatu Tadalafil z azotanami (leki stosowane w leczeniu dławicy piersiowej). Lekarz powinien rozważyć potencjalne ryzyko zaburzeń związanych z aktywnością seksualną u mężczyzn z chorobami układu sercowonaczyniowego. Preparatu Tadalafil nie badano u pacjentów, którzy w ostatnich 3 miesiącach przebyli zawał serca lub którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy przebyli udar, lub mieli zaburzenia ciśnienia krwi lub serca (nieregularne bicie serca). Pełny wykaz ograniczeń przedstawiono w ulotce dla pacjenta.

Na jakiej podstawie zatwierdzono preparat Tadalafil ?

Komitet ds. Produktów Leczniczych Stosowanych u Ludzi (CHMP) zdecydował, że korzyści ze stosowania preparatu Tadalafil przewyższają ryzyko związane z leczeniem mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Komitet zalecił przyznanie pozwolenia na dopuszczenie preparatu Tadalafil do obrotu. Inne informacje o preparacie Tadalafil ; Dnia 12 listopada 2002 r. Komisja Europejska przyznała firmie Centurion Laboratories. pozwolenie na dopuszczenie do obrotu dla preparatu Tadalafil ważne na terytorium całej Unii Europejskiej.


Kilka słów o producencie Vidalista 20mg  Centurion Laboratories.Profil znanej Indyjskiej firmy Centurion Laboratories za zadanie ma zdobyć miejsce wśród najlepszych światowych producentów, dostawców i eksporterów leków przeciwbólowych, na potencje, łysienie, dolegliwości żołądkowo-jelitowych, antybakteryjnych, maści antyseptycznych, na wysokie ciśnienie krwi , ziołowych kremów do skóry, witamin i produktów mineralnych.
Koronowany prestiżową certyfikacją ISO 9001: 2000, WHO-GMP, awansują w branży z najlepszą jakością, skutecznością i bezpieczeństwem w produkcji leków przeciwbólowych oraz na dostarczanie świadczeń zdrowotnych i medycznych. Są one pakowane przy użyciu zautomatyzowanych maszyn i procesów, co zapewnia zachowanie oryginalnej wartości leczniczej. Wszystkie ich skuteczne leki farmaceutyczne są eksportowane na cały świat. Z zaangażowaniem w służbę bractwu medycznemu szukają nowych sposobów ulepszania swoich produktów. W naszym dziale leków na potencje produkują z najlepsza starannością i zachowaniem norm Światowej Organizacji Zdrowia takie produkty jak Cenforce 100,150,200 miligram z czynnym składnikiem sildenafil. W swojej ofercie posiadają również leki na poprawe potencji ze skladnikami czynnymi takimi jak tadalafil (Vidalista 20,40,60 mg.), verdenafil (Vilitra 20,40,60 mg.), dapoxetine Vriligy (30,60,90mg.)

Konkretne referencje

Komentarze

Napisz swoją opinię

Vidalista CT 20mg Cukierki

Producent: Centurion Laboratories.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Vidalista CT 20mg Chewable Tadalafil w postaci Cukierka do ssania.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię