dapoxy-60-mg-tabletki-opakowanie
  • dapoxy-60-mg-tabletki-opakowanie
  • dapoxy-60-mg-tabletki-blister-przod
  • dapoxy-60-mg-tabletki-blister-tyl
  • dapoxy-60-mg-tabletki-pudelko-tyl

Dapoxy 60mg

129,00 zł
Brutto

Producent: Shree Venkatesh LTD.

Opakowanie zawiera:  10 tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Dapoxy 60mg oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 124,00 zł Aż do 10,00 zł
3 119,00 zł Aż do 30,00 zł
4 114,00 zł Aż do 60,00 zł
5 109,00 zł Aż do 100,00 zł
6 107,00 zł Aż do 132,00 zł
7 105,00 zł Aż do 168,00 zł
8 103,00 zł Aż do 208,00 zł
9 101,00 zł Aż do 252,00 zł
10 99,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Dapoxy 60mg:Dapoxy 60mg Indyjskiej renomowanej firmy Shree venkatesh LTD zawiera 60mg słynnej  dapoxetyny dobrze dzialajacej na przedłużenie i poprawe stosunku seksualnego, ktora ma na celu walczyć z przedeczesnym wytryskiem. Problem ten jest spotykany u 13% męskiej populacji od 25 do 60 roku życia.  Jest to więc  problem dobrze znany w dzisiejszych czasach caraz więcej liczbie ludz w tym wieku i na niego cierpiącym.  Coraz cześciej też renomowane Firmy farmaceutyczne postanawiają walczyc z tym dyskretnym i wstydliwym problemem. Zaczeły więc produkować leki na potęcje na bazie samej Dapoxetyny w stężeniu od 30mg aż do nawet 90mg. Jednym z czołowych właśnie takich leków jest  przez nas wprowadzony właśnie do sprzedaży Dapoxy 60mg.


Opis dzałania :


Wybiórczy i silny, bardzo szybko działający inhibitor zwrotnego wychwytu serotoniny (SSRI). Hamuje również wychwyt zwrotny dopaminy i noradrenaliny. Przypuszcza się, że mechanizm działania dapoksetyny w leczeniu ejakulacji przedwczesnej wiąże się z hamowaniem neuronalnego wychwytu zwrotnego serotoniny z nasileniem następowym jej działania na receptory pre- i postsynaptyczne układu współczulnego. Po jego podaniu lek wchłania się szybko, wynosi 30min–2 h. Całkowita dostępność biologiczna wynosi 43 % ( zakres 16–75% ). Lek charakteryzuje się liniową farmakokinetyką w zakresie dawek 30–90 mg. Podczas stosowania wielokrotnych kolejnych dawek leku, AUC dapoksetyny oraz jej metabolitu demetylodapoksetyny (DED) zwiększają się o ok. 50% w porównaniu z wartościami AUC po zastosowaniu dawki pierwszej. Pokarm wysokotłuszczowy zmniejsza c max dapoksetyny o 10 %, zwiększa jej AUC o 12 % oraz niewielkim stopniu zwiększa t max, jednak nie ma to znaczenia klinicznego. Dapoksetyna wiąże się z białkami osocza w 98 % a DED w 97,5 %. Lek ulega metabolizmowi w nerkach i wątrobie, głównie przy udziale CYP2D6, CYP3A4 oraz monooksygenazy flawinowej ( FMO1 ). Po podaniu lek ulega efektowi przejścia pierwszego i jest w stopniu dużym metabolizowany do wielu pochodnych, głównie na drodze N -oksydacji, N -demetylacji, glukuronizacji, hydroksylacji, oraz siarczanowania. Dapoksetyna w niezmienionej postaci oraz w postaci nieaktywnego N-tlenku są substancjami głównymi krążącymi w osoczu. W osoczu obecne są także DED oraz didemetylodapoksetyna. Działanie DED jest porównywalne z działaniem dapoksetyny, a siła działania tego metabolitu odpowiada 55 % aktywności  macierzystego leku. Wartości AUC i c max niezwiązanej frakcji DED stanowią odpowiednio 51 % i 24 % tych wartości oznaczanych dla niezwiązanej ilości dapoksetyny . Metabolity dapoksetyny wydalane są głównie z moczem. Brak w moczu leku w postaci niezmienionej. Początkowy t 1/2 dapoksetyny wynosi ok. 1,5 godziny, a końcowy – 19 godzin. Wartość AUC u osób z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek jest dobra. Dwu krotnie większa niż u osób z prawidłową czynnością nerek. U osób z łagodnymi zaburzeniami czynności wątroby C max niezwiązanej dapoksetyny zwiększa się o 29 %, a AUC nie ulega zmianie C max oraz AUC niezwiązanej czynnej frakcji ( suma ekspozycji na niezwiązaną dapoksetynę i DED ) są mniejsze odpowiednio o 31% i 6%. W przypadku umiarkowanych zaburzeń czynności wątroby wartość C max niezwiązanej dapoksetyny zasadniczo nie  zmienia się, natomiast AUC zwiększa się o 67 %C max czynnej frakcji zasadniczo nie zmienia się, a jej AUC zwiększa się dwu krotnie. Stężenie dapoksetyny i DED w osoczu u osób wolno metabolizujących substancje z udziałem CYP2D6 jest większe niż u osób metabolizujących szybko.Wskazania do podania.

Leczenie ejakulacji przedwczesnej u mężczyzn 19–65 roku życia spełniających wymienione kryteria - czas opóźnienia ejakulacji krótszy niż 2 minuty, znaczny niepokój osobisty lub interpersonalny jako konsekwencja przedwczesnej ejakulacji, chroniczna lub nawracająca ejakulacja przy minimalnej stymulacji seksualnej lub krótko po penetracji oraz niezależnie od kontroli mężczyzny , słaba kontrola nad ejakulacją, ejakulacje przedwczesne podczas większości stosunków seksualnych w czasie ostatnich 7 miesięcy w wywiadzie.


Dawkowanie Dapoxy 60 :


Niezależnie od posiłków tabletki należy przyjmować w całości . Początkowo 60 mg na dzień 1–3 h przed planowaną aktywnością seksualną, w zależności od odpowiedzi organizmu na lek i jego tolerancji dawkę można zwiększyć maksymalnie do 90 mg jeden raz dziennie, jeśli pacjent doświadczył reakcji ortostatycznych po podaniu pierwszej dawki - nie należy zwiększać. Lek nie jest przeznaczony do codziennego stosowania, nie przyjmować częściej niż jeden raz na dzień. Po 4 tygodniach leczenia lub po podaniu co najmniej 12 dawek ocenić stosunek i korzyści z leczenia do ryzyka z nim związanego. Dane dotyczące skuteczności i bezpieczeństwa stosowania leku przez 24 tygodnie są ograniczone. Zaleca się maksymalne zachowanie ostrożności u osób z łagodnymi zaburzeniami czynności nerek, jak i u osób z wolno metabolizujących substancje z udziałem CYP2D6 podczas zwiększania dawki do 90 mg oraz u pacjentów leczonych inhibitorami CYP2D6.


Dapoxy 60 mg nie powinny używać osoby z :

-Choroby układu krążenia

-Nadciśnienie tętnicze

-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu

-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby

-Niedawno przebyty zawał serca

-Chorobą wieńcową


Możliwe skutki uboczne:

-Niestrawność

-Ból głowy

-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła

-Osłabienie organizmu oraz omdlenia

-Bóle kończyn ( górnych i dolnych )

-Dziwne sny

-drżenie

Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Dapoxy 60 nadal jest  bezpiecznym produktem.

 Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

 Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

 Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

 

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Dapoxy 60 tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.


Kilka słów o producencie Dapoxy 60mg - Shree Venkatesh International Limited.


Shree Venkatesh International Limited jest certyfikowaną przez ISO9001: 2008 firmą zarejestrowaną zgodnie z ustawą o rejestrach spółek, zajmującą się wszystkimi rodzajami eksportu leków generycznych, preparatów farmaceutycznych i leków luzem z Indii mających swoją siedzibę w Gujarat, która jest również znana jako centrum produkcyjne do preparatów farmaceutycznych w Indiach.

Firma zajmuje się oferowaniem markowych leków produkowanych przez międzynarodowe firmy, takie jak Pfizer, Novartis, Abott, GSK, Eli Lily, Merck, a jednocześnie oferuje leki generyczne produkowane przez Indyjskie firmy farmaceutyczne, takie jak Ajanta Pharma, Ranbaxy, Cipla, Wockhardt itp.
Oferują również produkty OTC, takie jak ciążowe paski testowe, mierniki Accucheck i różne produkty Markowe.

Firma ta oferuje również usługi produkcji kontraktowej dla zagranicznych nabywców do produkcji tabletek, kapsułek, zastrzyków, syropów itp. W obiektach certyfikowanych przez WHO-GMP, a także pełni rolę agentów wciągających do dostarczania różnych leków luzem i API, zgodnie z wymogiem zagranicznych nabywców.

Firma ta działa również w imieniu kilku firm brytyjskich w zakresie produkcji kontraktowej w obiektach zatwierdzonych przez MHRA.
Realizują zamówienia na leki dla aptek internetowych we wszystkich wyżej wymienionych produktach.20

Konkretne referencje