super-cock-160-mg-tabletki-opakowanie-przod
  • super-cock-160-mg-tabletki-opakowanie-przod
  • super-cock-160-mg-tabletki-opakowanie-blister-przod
  • super-cock-160-mg-tabletki-opakowanie-blister-tyl

Super Cock 160mg

99,00 zł
Brutto

Producent: Shree Venkatesh LTD.

Opakowanie zawiera:  4 tableteki, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Super Cock w tabletkach 100mg + 60mg - oryginalne leki na potencję dla Panów. Lek ten nie tylko poprawia potencję, ale także znacząco wydłuża aktywność seksualną u mężczyzn.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 4 tabletki leku.

Zniżki cenowe od 2 opakowań.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Ilość

Co to jest Super Cock?Super Cock to nowość na rynku leków na potencję. Jego unikalność polega na tym, że działa na dwa sposoby. Pierwsze zadanie to poprawienie potencji, dzięki  dawce - 100mg, aktywnego środka Sildenafil i 60mg innego środka o nazwie dapoxetine odpowiedzialnego za  poprawiającego dlugości podczas stosunku. Mężczyzna po zażyciu leku wraca do pełnej sprawności już po około 15-30 min.

Dlatego zaletą Cock Super jest polepszenie i przedłużenie czasu aktywności mężczyzny, czyli to czego oczekuje każdy faceta i jego partnerka. Nie znajdziesz równie skutecznego środka na potencję, który jednocześnie przedłuża stosunek seksualny, a jego zażywanie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia przyjmującego.


Jak wygląda oryginalny produkt Super Cock ?

Oryginalny produkt Super  Cock jest pakowany w pudełko papierowe zawierające cztery tabletki i ulotke w tym opakowaniu, a tabletki mają kolor jasno-niebieski w kształcie trojkąta o zaokrąglonych ramionach. Każde opakowanie jest szczelnie zamknięte z nadrukowanym specjalnym kodem do zdrapania. Opakowanie Cock Super nie posiada paska z hologramem. Na każdym opakowaniu znajdziemy wybitą datę ważności i unikalny numer seryjny, a także nadrukowaną nazwę producenta tego leku, czyli firmę Shree Venkatesh.


Jakie działanie wywołuje zażywanie leku Super Cock ?

W znaczący sposób poprawia potencję u mężczyzn, poprzez poprawę przepływu krążenia krwi w męskich narządach rozrodczych. Co wyróżnia Super Cock-a to jej dodatkowe działanie, to znaczy  przedłuża stosunek seksualny, pomagając mężczyźnie dłużej kontrolować przedwczesny koniec zblizenia. Dodatkowa zaleta to, to że intensyfikuje doznania podczas zbliżenia.


Jaki jest skład leku Super Cock tabletki ?

Skład Super Cock-a to 100mg dawka środka Sildenafil w postaci Cytrynianu - odpowiadającego za poprawę potencji, a także 60mg środka o nazwie Dapoxetine pomagającego kontrolować przedwczesny wytrysk i przedłużajacy stosunek.


Czy używanie Super Cock-a  jest bezpieczne?

Super Cock to lek w pełni bezpieczny, jeżeli tylko jest używany zgodnie z przeznaczeniem i zgodnie z zaleceniami, a także po uprzednim kontakcie z lekarzem. Nie wolno mieszać tego leku z alkoholem, ani przekraczać zalecanej dawki leku. Nie poprzedzać zażycia leku dużym lub tłustym posiłkiem. Więcej informacji znajdziesz w ulotce lub na naszym blogu o lekach na potencję.
Super Cock nie powinny używać osoby z :


- uczulone na sildenafil lub inne składniki Super Cock-a

-chorobą układu krążenia

-choroba niedokrwienna serca

-z ciężką niewydolność wątroby lub nerek

-ze stwierdzoną miażdżycą

-z arytmią komorową

-z kardiomiopatią

-ze zwężeniem zastawki aortalnej lub jej ciężką wadą zastawkową

-ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówk-stosujące leki uwalniające tlenek azotu z grupy nitratów, np. nitrogliceryny, monoazotan i diazotan izosorbidu

-po przebytym zawale serca

-po przebytym udarze mózgu

-z niekontrolowanym i złośliwym nadciśnieniem tętniczym oraz niskim ciśnieniem poniżej 90/50 mmHg


Możliwe skutki uboczne:


-niestrawność

-zaczerwienienie twarzy

-nagła utrata wzroku

-uczucie zatkanego nosa

-ból głowy

-widzenie na niebiesko

-erekcja trwająca ponad 4 godziny

-brak ostrości widzenia

-zaburzenia rytmu serca

-problemy z oddychaniem


Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Super cock nadal jest  bezpiecznym produktem .

 Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

 Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

 Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

 

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Super Cock tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.


Kilka słów o producencie Super Cock 160mg - Shree Venkatesh International Limited.


Shree Venkatesh International Limited jest certyfikowaną przez ISO9001: 2008 firmą zarejestrowaną zgodnie z ustawą o rejestrach spółek , zajmującą się wszystkimi rodzajami eksportu leków generycznych, preparatów farmaceutycznych i leków luzem z Indii mających swoją siedzibę w Gujarat, która jest również znana jako centrum produkcyjne do preparatów farmaceutycznych w Indiach.

Firma zajmuje się oferowaniem markowych leków produkowanych przez międzynarodowe firmy , takie jak Pfizer, Novartis, Abott  GSK, Eli Lily, Merck, a jednocześnie oferuje leki produkowane przez  firmy farmaceutyczne, takie jk Ajanta Pharma, oraz Ranbaxy, Cipla, Wockhardt itp.

Firma ta oferuje również usługi produkcji kontraktowej dla zagranicznych nabywców do produkcji tabletek, kapsułek, zastrzyków, syropów itp. W obiektach certyfikowanych przez WHO-GMP, a także pełni rolę agentów wciągających do dostarczania różnych leków luzem i API, zgodnie z wymogiem zagranicznych nabywców.

Firma ta działa również w imieniu kilku firm brytyjskich w zakresie produkcji kontraktowej w obiektach zatwierdzonych przez MHRA.
Realizują zamówienia na leki dla aptek internetowych we wszystkich wyżej wymienionych produktach.66

Konkretne referencje