cobra-120mg-tabletki
  • cobra-120mg-tabletki
  • king-cobra-120mg-tabletki

King Cobra 120mg

85,00 zł
Brutto

Producent: Vega-Extra limited.

Opakowanie zawiera: 5 Tabletek, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 120mg.

Zniżki cenowe juz od 2 opakowań.

King Cobra w tabletach 120mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 5 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 80,00 zł Aż do 10,00 zł
3 75,00 zł Aż do 30,00 zł
4 70,00 zł Aż do 60,00 zł
5 65,00 zł Aż do 100,00 zł
6 63,00 zł Aż do 132,00 zł
7 61,00 zł Aż do 168,00 zł
8 59,00 zł Aż do 208,00 zł
9 57,00 zł Aż do 252,00 zł
10 55,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Co to jest King Cobra tabletki 120mg?King Cobra, to zupełnie nowy, dużo mocniejszy lek na potencję dla mężczyzn. Jest przeznaczony dla wymagających panów, którym nie wystarczają typowe, znane środki. Dlatego też został opracowany później. W odpowiedzi na informacje od klientów dodano dodatkowe 20 mg substancji, dzięki czemu działa skuteczniej i intensywniej.

Warto przy tym dodać, że King Cobra nie jest żadnym nieznanym, rzadko spotykanym lekiem na potencje. Zawiera tę samą substancję, co popularna Viagra, czyli Sildenafil 120mg. To właśnie ta substancja powoduje, że leki działaja tak jak powinny, dając niepowtarzalne wrażenia każdemu użytkownikowi. Lek ten jest nowocześniejszy, generuje dużo mniej skutków ubocznych i jest jeszcze bezpieczniejszy. Nasi klienci zaobserwowali dużo rzadsze występowanie takich objawów, nudności, ból głowy, zaczerwienie twarzy, zatkany nos.

Główny składnik, który zastosowano w King Cobra 120mg, wpływa nie tylko pozytywnie na erekcję, wzwód, ale przede wszystkim jest skuteczny w leczeniu tego typu zaburzeń. Sprawia, że mężczyzna czuje się pewniej, i lepiej oraz nie odczuwa żadnych problemów z tym związanych. Może również okazać się, że systematyczne użytkowanie tego leku sprawi, że mężczyzna całkowicie pozbędzie się takich problemów. Niepowodzenia w łóżku najczęściej skutkują obniżeniem nastroju, zniechęceniem w związku, kłótniami, depresją, czasami nawet zakończeniem związku.

Leki tego typu zdobywają coraz szerszą popularność. Dzieje się to dlatego że dotykają coraz młodszych mężczyzn. Presja w pracy, problemy finansowe, presja w domu, stres oraz kłótnie sprawiają, że coraz młodsi mężczyźni mają problem z osiągnięciem normalnego wzwodu albo ich członek opada zbyt szybko. Tymczasem tak dobry lek, jak King Cobra, może całkowicie wyeliminować ich przypadłość. W dwudziestym pierwszym wieku szkoda byłoby nie korzystać z tego typu dobrodziejstw, dlatego też warto zapoznać się z ofertą, jaką daje rynek leków na potencje bez recepty. Leki te są szeroko dostępne, można je zamówić bez najmniejszych problemów online. Wystarczy wejść do pierwszego lepszego sklepu internetowe, by zapoznać się z szeroką gamą niedrogich produktów. Leki te najczęściej produkowane są w Indiach, są zgodne z procedurami i dopuszczone przez WHO na terenie EU, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne. Stosują je zarówno przedsiębiorcy, menadżerowie, jak i ludzie na dużo niższych stanowiskach. Warto dodać, że problemy z potencją nie zważają na wiek czy klase społeczną czy zajmowaną pozycję, czy dotychczasowe doświadczenia seksualne. Jest to choroba jak każa inna, dlatego też nie warto koncentrować się na problemach, ale raczej na sposobach walki z nimi. W tym wypadku King Cobra 120mg stanowi ona rozwiązanie idealne.
Pytaj wiele osób jak działa King Cobra 120mg. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że jej działanie jest identyczne, jak innych leków, z tym że dużo silniejsze. Lek rozpoczyna działać po około 30 minutach od zażycia, dzięki czemu jest dużo szybszy od dotychczasowych, znanych preparatów. Działa ponad  nawet 6 godzin a co za tym idzie wystarcza na całą noc.

Mimo swojej siły i nowoczesności, King Cobra 120mg nie będzie odpowiednia dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę ze lekami na potencję. Zaleca się rozpoczynanie od dużo słabszych dawek, dzięki czemu organizm będzie mógł  sie przyzwyczaić się do nowego preparatu a także jego działania. Lek ten można stosować maksymalnie raz na dobę.

Jeśli ktoś chciałby poprawić swoje życie erotyczna i sprawić by jego partnerka byłą jeszcze bardziej zachwycona, powinien przede wszystkim zainwestować w środki na poprawę potencji. Dzięki skuteczności a także potwierdzonemu bezpieczeństwu, King Cobra 120mg idealnie działa poprawę potencji. Skutkuje nie tylko rozszerzeniem naczynek krwionośnych, ale przede wszystkim poprawę samopoczucia, zwiększeniem pewności siebie. W końcu sytuacje w sypialni bardzo wyraźnie wpływają na życie zawodowe i społeczne. Tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn, dlatego też trzeba wziąć pod uwagę fakt, że szczęśliwa kobieta i szczęśliwy mężczyzna, to dużo lepszy związek, dużo większe szanse na dobre relacje w pracy, z przełożonymi czy podwładnymi. Pewność siebie przydaje się w każdej sytuacji nawet w strasowej, nie tylko zawodowej i związkowej. King Cobra może wpłynąć na każdą sytuację naszego życia, na postrzeganie przez partnerkę, znajomych i kumpli. Im szybciej więc zainwestujemy w dobre leki na poprawę potencji, tym szybciej poprawi się nasza sytuacja społeczna. Szczególnie, że tabletki na potencję wcale nie są takie drogie jak kiedyś.


King Cobra 120mg nie powinny używać osoby z :
-Choroby układu krążenia
-Nadciśnienie tętnicze
-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu
-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby
-Niedawno przebyty zawał serca
-Chorobą wieńcową

Możliwe skutki uboczne:
-niestrawność
-ból głowy
-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła
-Osłabienie organizmu oraz omdlenia

Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych.

Cobra King 120mg nadal jest bezpiecznym produktem.

Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.
Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.
Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom King Cobra 120mg tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.

Najczęściej zadawane pytania na temat King Cobry 120mg firmy Vega:

1) Czy można łączyc King Cobre z alkoholem :

Problem po alkoholu z erekcją i wytryskiem to często omawiane zagadnienie. Choć mała dawka alkoholu może ułatwić zbliżenie i zmniejszyć stres, to obfite lub częste spożywanie dużych dawek alkoholu ma berdzo duży wpływ na naczynia krwionośne naszego organizmu i zdolność do uzyskania prawidłowego wzwodu i wytrysku. Jest również rzeczą normalną, że osoba w stanie po użyciu dużej dawki alkoholu, która ma poważne problemy z utrzymaniem równowagi czy mówieniem, nie tylko będzie nie atrakcyjnym partnerem seksualnym, ale też nie będzie zdolna do odbycia stosunku płciowego.

Drugorzędną ważną kwestią to jest, że alkohol w organizmie wyzwala  reakcje o podobnym mechanizmie, co orgazm, więc ciągła stymulacja wywołana bardzo dużym spożyciem tej substancji może zmniejszać wrażliwość na inne bodźce, w tym właśnie pobudzenie seksualne.

Nadomiar złego ciągłe nadużywanie alkoholu jest przyczyną różnych schorzeń wątroby, co wyraźnie zmniejsza ilość wytwarzanego  testosteronu  przez nią. Niedobór tego męskiego hormonu obniża popęd płciowy, co przekłada się na mniejsze zainteresowanie stosunkiem seksualnym i słabszą reakcją na pobudzenie przez partnera.

Sildenafil  składnik King Cobry a alkohol:

Tabletki  na potencję (Cobra czyli sildenafil 120mg) ułatwiają osiągnięcie porządanego wzwodu, odbycie stosunku seksualnego i uzyskanie wytrysku, zażywanie w dużych dawkach alkoholu natomiast  dramatycznie zmniejsza możliwości seksualne. Dlatego podejmując leczenie preparatami na potencję i przedwczesny wytrysk, trzeba zupełnie zrezygnować z picia dużych dawek alkoholu. Pozwala to na pełne wykorzystanie potencjału zawartej w nich substancji i uzyskanie maksymalnego efektu, czyli satysfakcji z odbycia stosunku. Duże dawki alkoholu mogą całkowicie zneutralizować działanie tabletek na potencję, a dodatkowo poprzez interakcje ze składnikami leku mogą tez nasilić działania uboczne i spowodować wystąpienie  powikłań. Należy zaakceptować  fakt, że duże jego dawki są wrogiem udanego stosunku płciowego, to jeden z podstawowych etapów leczenia zaburzeń potencji i erekcji.

Jak działa sildenafil ila kogo taka duża dawka? King Cobra posiada powiększoną dawkę substancji czynnej – sildenafilu o 20mg, która przeznaczona jest przede wszystkim dla tych Panów, u których niestety pozytywnego skutku nie przynosi stosowanie mniejszych dawek i słabszych leków. Substancja czynna sildenafil to niesamowicie mocna substancja, która wpływa pozytywnie na nasze zdolności seksualne. Wpływa ona na możliwość poszerzania się naczyń krwionośnych i co za tym idzie uzyskanie wzwodu, który będzie w zupełności wystarczający do odbycia zadowalającego dla dwojga partnerów stosunku płciowego. Dzięki takiemu działaniu substancja ta jest niesamowicie skuteczna w działaniu i poprawia niemalże wszystkim stosującym ją pacjentom. Sildenafil jako substancja wnika do naczyń krwionośnych umieszczonych w okolicy prącia i umożliwia napłynięcie do nich z powrotem krwi. Dzięki temu członek może uzyskać normalny wzwód, a my znów możemy cieszyć się pełnią życia płciowego. Nasza partnerka na pewno nam za takie decyzje jak rozpoczęcie leczenia podziękuje i będzie wdzięczna, że podeszliśmy do sprawy dokładnie tak jak mężczyźni powinni robić – czyli konkretnie i bez wahania wybierając kuracje, a nie uciekanie przed problemem lub udawanie, że problem ten nie istnieje. Na pewno skorzystanie z tego leku nie rozwiąże całkowicie naszych problemów seksualnych, ale na pewno pozwoli na odzyskanie jej choć w takim stopniu jak to możliwe. To właśnie gwarantuje nam używanie tego typu preparatów. King Cobra 120mg jest najlepszym co może spotkać mężczyzn mających problemy z potencją i zaburzeniami tego typu. Dzięki środkowi temu na pewno odzyskamy wiarę w swoje męskie możliwości i znów będziemy mogli cieszyć się seksem jak nigdy dotąd. Lek działa w podobnym stopniu na osoby w starszym jak również nieco młodszym wieku. Postaw na jakość i zdecyduj się na silny lek, który odpowiednio działa i posiada tak dużą dawkę, by na pewno pomóc w problemach seksualnych tego typu.

                                                                     

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA.
King Cobra 120mg, tabletki powlekane.
Sildenafil w postaci cytrynianu.


Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.


1- Należy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać.
2- Należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty, gdy potrzebna jest rada lub dodatkowa
informacja.
3- Lek ten został przepisany ściśle określonej osobie i nie należy go przekazywać innym, gdyż
może im zaszkodzić, nawet jeśli objawy ich choroby są takie same.
4- Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy
niepożądane niewymienione w ulotce, należy powiadomić lekarza lub farmaceutę.
Spis treści ulotki:
1. Co to jest lek King Cobra 120mg  i w jakim celu się go stosuje.
2. Informacje ważne przed zastosowaniem leku King Cobra 120mg.
3. Jak stosować lek King Cobra 120mg.
4. Możliwe działania niepożądane
5. Jak przechowywać lek King Cobra 120mg.
6. Inne konieczne informacje dotyczące leku King Cobra 120mg.


1 CO TO JEST LEK King Cobra 120mg I W JAKIM CELU SIĘ GO STOSUJE:


King Cobra 120mg należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5.
Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększają c napływ krwi
do prącia podczas podniecenia seksualnego. King Cobra 120mg pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod
warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. KING COBRA   nie powinna być stosowana przez
pacjentów,   u   których   nie   stwierdzono   zaburzeń   erekcji. King Cobra 120mg nie jest lekiem
przeznaczonym dla kobiet.
Lek King Cobra 120mg jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u mężczyzn, czyli impotencji
definiowanej jako niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia
stosunku płciowego.


2. INFORMACJE WAŻNE PRZED ZASTOSOWANIEM LEKU King Cobra 120mg:

 
Kiedy nie stosować leku King Cobra 120mg: 
− Jeśli pacjent przyjmuje azotany, ponieważ ich jednoczesne przyjmowanie może powodować
niebezpieczne obniżenie ciśnienia tętniczego. Należy poinformować lekarza jeśli pacjent
przyjmuje jakiekolwiek leki z tej grupy, leki te są często stosowane w celu łagodzenia
objawów dławicy bolesnej (ból w klatce piersiowej”). W razie wątpliwości należy zwrócić się
do lekarza lub farmaceuty.
− Jeśli pacjent przyjmuje leki uwalniające tlenek azotu (np.: azotan amylu), ponieważ ich
jednoczesne przyjmowanie może również powodować niebezpieczne obniżenie ciśnienia
tętniczego.
− Reakcja alergiczna (nadwrażliwość) na substancję czynną lub którykolwiek ze składników leku
King Cobra 120mg.
- Ciężkie choroby serca lub wątroby.
− Niedawno przebyty udar lub zawał serca oraz w przypadkach niskiego ciśnienia tętniczego krwi.
−  Dziedzicznych   zmian   degeneracyjnych   siatkówki, takich jak zwyrodnienie   barwnikowe
siatkówki (retinitis pigmentosa).
−  Jeśli u pacjenta stwierdzono kiedykolwiek utratę wzroku w wyniku nietętniczej przedniej
niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego.
Kiedy zachować szczególną ostrożność stosując lek King Cobra 120mg. 
Poinformować lekarza o:
− Niedokrwistości sierpowatokrwinkowej (nieprawidłowość dotycząca czerwonych ciałek krwi),
białaczce (choroba nowotworowa krwi), szpiczaku mnogim (choroba nowotworowa szpiku
kostnego)
− Jeśli u pacjenta stwierdzono anatomiczne zniekształcenie prącia lub chorobę Peyroniego.
−  Dolegliwościach ze strony serca. W tym przypadku lekarz powinien ocenić czy stan mięśnia
sercowego pozwala na dodatkowy wysiłek, jaki wiąże się z aktywnością seksualną.
− Chorobie wrzodowej lub zaburzeniach krzepnięcia (jak hemofilia).
−  Jeśli wystąpi nagłe pogorszenie widzenia lub nagła utrata wzroku, należy przerwać
stosowanie leku King Cobra 120mg i niezwłocznie skontaktować się z lekarzem
Leku King Cobra 120mg nie należy stosować jednocześnie z innymi doustnymi lub miejscowymi
rodzajami terapii zaburzeń wzwodu.
Stosowanie leku King Cobra 120mg u dzieci i młodzieży
Leku King Cobra 120mg nie należy stosować u osób w wieku poniżej 18 lat.
Stosowanie leku King Cobra 120mg u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek lub wątroby
Pacjenci z zaburzeniami czynności nerek lub wątroby powinni poinformować o tym lekarza, który
może zadecydować o podaniu mniejszej dawki leku King Cobra 120mg.
Stosowanie innych leków
Należy poinformować lekarza lub farmaceutę o wszystkich przyjmowanych ostatnio lekach, także
tych, które wydawane są bez recepty.
King Cobra 120mg może wykazywać interakcje z niektórymi lekami, zwłaszcza stosowanymi w
leczeniu bólu w klatce piersiowej. W przypadku wystąpienia pogorszenia się stanu zdrowia, należy
poinformować lekarza o za życiu leku King Cobra 120mg. Nie należy przyjmować leku
King Cobra 120mg jednocześnie z innymi lekami, bez zalecenia lekarza.
Nie należy stosować leku King Cobra 120mg jeśli pacjent przyjmuje leki z grupy azotanów, ponieważ ich
jednoczesne  stosowanie może powodować niebezpieczne obniżenie  ci  śnienia  tętniczego. Należy
zawsze poinformować lekarza, jeśli pacjent przyjmuje azotany, które są stosowane w leczeniu dławicy
piersiowej („ból w klatce piersiowej”).
Nie należy stosować leku King Cobra 120mg jeśli pacjent przyjmuje leki uwalniające tlenek azotu (np.:
azotan amylu), ponieważ ich jednoczesne stosowanie może powodować niebezpieczne obniżenie
ciśnienia tętniczego.
W przypadku przyjmowania leków z grupy inhibitorów proteazy, stosowanych w leczeniu zakażeń wirusem HIV, zaleca się rozpoczęcie leczenia od najniższej dawki (25 mg) leku King Cobra 120mg.
U niektórych pacjentów, którzy przyjmuj ą leki α-adrenolityczne z powodu wysokiego ciśnienia krwi
lub rozrostu prostaty może dochodzić do zawrotów głowy lub zamroczenia, które mogą być objawami
niedociśnienia ortostatycznego, polegają cego na spadku ciśnienia krwi podczas szybkiego wstawania
lub siadania. Objawy takie występowały u niektórych pacjentów przyjmujących jednocześnie lek
King Cobra 120mg i leki α-adrenolityczne. Najbardziej prawdopodobne jest to w ciągu 4 godzin od
przyjęcia leku KING COBRA . W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia tych objawów, pacjent
powinien regularnie przyjmować stałe dawki swojego leku α-adrenolitycznego przed rozpoczęciem
leczenia lekiem King Cobra 120mg.


3. Stosowanie leku King Cobra 120mg z jedzeniem i piciem.


Lek King Cobra 120mg może być przyjmowany jednocześnie z posiłkiem lub niezależnie od niego.
Chociaż przyjmowanie leku King Cobra 120mg w czasie spożywania obfitych posiłków może wydłużyć
czas niezbędny do rozpoczęcia działania leku.
Zdolność do uzyskania erekcji może być czasowo zaburzona po spożyciu alkoholu. Aby w sposób
maksymalny wykorzystać możliwości lecznicze leku King Cobra 120mg, nie należy spożywać znacznych
ilości alkoholu przed zażyciem leku.
Ciąża i karmienie piersią.
Lek King Cobra 120mg nie jest przeznaczony do stosowania przez kobiety.
Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn.
Lek King Cobra 120mg może spowodować wystąpienie zawrotów głowy i zaburzeń widzenia. Pacjenci
przed prowadzeniem pojazdów mechanicznych lub obsługiwaniem urządzeń mechanicznych
powinni zorientować się, w jaki sposób reagują na lek King Cobra 120mg.
Ważne informacje o niektórych składnikach leku King Cobra 120mg. 
Pacjent, u którego stwierdzono nietolerancję niektórych cukrów, takich jak laktoza, powinien
zasięgnąć porady lekarza przed przyjęciem leku King Cobra 120mg.


4. JAK STOSOWAĆ LEK King Cobra 120mg.

 
Lek należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy
skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.
Leku King Cobra 120mg nie należy stosować częściej niż raz na dobę.
King Cobra 120mg powinna być przyjęta na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną.
Tabletkę należy połknąć w całości, popijając szklanką wody.
W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić
się do lekarza lub farmaceuty.
King Cobra 120mg umożliwia osiągnięcie erekcji jedynie pod warunkiem pobudzenia seksualnego. Czas,
po którym występuje działanie leku jest różny u różnych pacjentów, zwykle wynosi
od pół godziny do jednej godziny. Działanie może nastąpić później, jeśli lek zostanie przyjęty po
obfitym posiłku.
Nale ży skontaktować się z lekarzem, gdy po zażyciu leku nie dochodzi do erekcji
lub, gdy czas trwania wzwodu nie jest wystarczający do odbycia stosunku płciowego

5. MOŻLIWE DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE


Jak wszystkie leki, także  King Cobra 120mg może wywoływać działania niepożądane, chociaż nie u
każdego one wystąpią. Działania niepożądane zgłaszane w związku ze stosowaniem leku
King Cobra 120mg są zwykle łagodnie lub umiarkowanie nasilone i krótkotrwałe.
Jeśli w czasie stosunku płciowego lub po nim pacjent odczuwa ból w klatce piersiowej:
−   powinien przyjąć półsiedzącą pozycję i spróbować się rozluźnić,
− nie powinien pod żadnym pozorem przyjmować nitratów w celu złagodzenia bólu w klatce
piersiowej,
−   powinien natychmiast skontaktować się z lekarzem.
Wszystkie leki, w tym King Cobra 120mg, mogą wywoływać reakcje alergiczne. Należy natychmiast
skontaktować się z lekarzem, jeśli u pacjenta po za życiu leku wystąpią następujące
objawy: nagły świszczący oddech, trudności w oddychaniu lub zawroty głowy, obrzęk powiek,
twarzy, warg lub gardła.
Istnieją doniesienia o nadmiernie przedłużających się i czasem bolesnych wzwodach po przyjęciu
leku. Jeśli wzwód utrzymuje się ponad 4 godziny, należy natychmiast
skontaktować się z lekarzem.
Jeśli u pacjenta nagle wystąpi pogorszenie lub utrata wzroku, powinien on zaprzestać przyjmowania
leku King Cobra 120mg i natychmiast skontaktować się z lekarzem.
Bardzo częstym działaniem niepożądanym (występującym częściej niż u 1 na 10 pacjentów) jest ból
głowy.
Częste działania niepożądane (występują ce u 1 na 10 do 100 pacjentów) to: nagłe zaczerwienienie
twarzy, niestrawność, zaburzenia widzenia (widzenie z kolorową poświatą, nadwrażliwość na światło
niewyraźne widzenie lub zmniejszenie ostrości widzenia), uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy.
Niezbyt częste działania niepożądane (występujące u 1 na 100 do 1000 pacjentów) to: wymioty,
wysypka skórna, krwawienie do tylnej części oka, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu,
podwójne widzenie, nieprawidłowe odczucia we wnętrzu oka, nieregularne lub szybkie bicie serca,
bóle mięśniowe, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy, dzwonienie w uszach, nudności,
suchość w jamie ustnej, ból w klatce piersiowej oraz uczucie zmęczenia.
Rzadkie działania niepożądane (występujące u 1 na 1000 do 10 000 pacjentów) to: nadciśnienie
tętnicze, niedociśnienie, omdlenia, udar, krwawienie z nosa oraz nagłe osłabienie lub utrata słuchu.
Dodatkowymi działaniami niepożądanymi zgłaszanymi po wprowadzeniu leku na rynek były:
kołatanie serca, ból w klatce piersiowej, nagła śmierć, atak serca lub przejściowe zmniejszenie
przepływu krwi przez niektóre części mózgu. U większości, ale nie u wszystkich pacjentów
występowały zaburzenia czynności serca przed przyjęciem leku. Nie jest
możliwe określenie czy te działania niepożądane miały związek ze stosowaniem leku. Zgłaszano również drgawki lub napady padaczkowe i ciężkie reakcje skórne,charakteryzujące się wysypką, pęcherzykami, złuszczaniem się skóry i bólem, wymagające
natychmiastowej pomocy lekarza.


6. JAK PRZECHOWYWAĆ LEK King Cobra 120mg.


Lek przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 30ºC.
Tabletki należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, chronić przed wilgocią.
Nie należy stosować leku King Cobra 120mg po upływie terminu ważności zamieszczonego na
opakowaniu. Termin ważności oznacza ostatni dzień danego miesiąca. Leków nie należy wyrzucać do kanalizacji lub domowych pojemników na odpadki. Należy zapytać farmaceutę co zrobić z lekami, których się już nie potrzebuje. Takie postępowanie pomoże chronić środowisko.

INNE INFORMACJE


Co zawiera lek King Cobra 120mg.
1- Substancją czynną leku King Cobra 120mg jest sildenafil. Każda tabletka zawiera 120 mg syldenafilu
(w postaci cytrynianu).
2- inne składniki leku to:
1- Rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, wodorofosforan wapnia (bezwodny), sól
sodowa kroskarmelozy, magnezu stearynian.
2-Otoczka:  hypromeloza,   dwutlenek   tytanu (E   171), laktoza, glicerolu trioctan, lak z
indygotyną (E 13

7

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2020-01-27

Polecam

"hula. zaryzykowałem, zobaczymy jak będzie dalej. jest ok"

Oceń 

2020-01-27

"Super"

"Kolejny zakup. Kolejny lek działa prawidłowo . Polecam."

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-27

Biore duzo tego

Zamawiam duzo , mam dobra znizke i wspolpracuje juz 3 lata , poproszono mnie o kometarz wiec wklejam 5 gwiazdek .

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-27

cobra vega

Biore od 2 lat z tej apteki internetowej, poprosili o kometarz to pisze - nigdy tu sie nie zawiedziecie !!!

Oceń 

2020-01-27

Vega 120mg Cobra King

Nie wiem dlaczego ale najbardziej mi przypasował ten Lek .

Oceń 

2020-01-27

King cobra

King Kobra - dobra cena , ktos kto zna ten srodek sie nie rozczaruje.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-27

Zdecydowanie KOBRA

Moje odczucia są obiektywne: Kobra zdecydowanie lepsza od innych. Po kama więcej niepotrzebnych "dolegliwości".. katar itd.. Kobra uważam idealna - ale to moje zdanie. Ja polecam.

Oceń 

2020-01-27

king

Dobre w działaniu moja była doznała szoku.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-27

wybieram kobre

Próbowałem wczesniej kamagrę i kamagre gold, ale po spróbowaniu kobry zdecydowanie zostaje przy kobrze

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-27

Tylko Cobra

Nie miałem po tym żadnych nieprzyjemnych objawów, dlatego zostaje przy Kobrze, a siłę ma to cholerstwo odpowiednią ;)

Oceń 

2020-01-27

Wszystko ok.

Wszystko ok, Cobre otrzymałem szybko, wszystko się zgadzało. Jutro sprawdzam działanie ;)

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-27

Polecam Cobre

Przebija wszystkie inne, polecam.

Oceń 

2020-01-27

kobra

king cobra 120mg. w dzialaniu rewelacyjna

Oceń 

2020-01-27

King Cobra Vega

King cobra moj ulubiony lek, nigdy sie na nie nie zawiodlem, polecam .

Oceń 

2020-01-27

cobra 120 mg

silny lek, dziele tabletke na 2 polowy i mi wystarcza. pozdrawiam

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-27

Cobra 120mg - Vega

KING COBRA jest DOBRA

Oceń 

2020-01-27

czerwona cobra 120 mg

kiedys mialem niebieska cobre, ale ta czerwona jest lepsza

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

King Cobra 120mg

Producent: Vega-Extra limited.

Opakowanie zawiera: 5 Tabletek, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 120mg.

Zniżki cenowe juz od 2 opakowań.

King Cobra w tabletach 120mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 5 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię