snovitra-20-mg-opakowanie-tyl
  • snovitra-20-mg-opakowanie-tyl
  • snovitra-20-mg-opakowanie-przod

Snovitra 20mg

130,00 zł
Brutto

Producent: Dharam Distributors.

Opakowanie zawiera: 10 tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Snovitra 20mg oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.
W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 125,00 zł Aż do 10,00 zł
3 120,00 zł Aż do 30,00 zł
4 115,00 zł Aż do 60,00 zł
5 110,00 zł Aż do 100,00 zł
6 108,00 zł Aż do 132,00 zł
7 106,00 zł Aż do 168,00 zł
8 104,00 zł Aż do 208,00 zł
9 102,00 zł Aż do 252,00 zł
10 100,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Snovitra 20mg
Snovitra to lek w postaci pigułki dla mężczyzn o potencjale opracowanym na podstawie aktywnego składnika Vardenafil. Stosowanie leku pomaga pozbyć się niepokoju a podczas aktywności seksualnej .

Snovitra to Generic ( Levitra z Indii )  zawiera wardenafil w dawce 20 mg. Identyczne właściwości farmakologiczne i efekt terapeutyczny sprawiają, że leki te są podobne. Różnica to koszt. Oryginalny Levitra jest na sprzedaż 3-4 razy droższy od Generic Snovitra.

Twarda moc podczas aktywności seksualnej. Niski koszt nie jest oznaką niskiej jakości. Przyczyną tej różnicy w cenie jest to, że firmy farmaceutyczne stosują już opracowaną i przestudiowaną formułę Vardenafilu i nie wydają pieniędzy na badania kliniczne. Bayer wydał milion dolarów na syntezę i uwolnienie Vardenafilu na rynku. Dlatego też koszt tabletek Levitra wiąże się z wydatkami na rozwój i promocję nowego produktu. Wydatki te są nieobecne podczas opracowywania leku Generic Snovitra i dlatego lek jest tańszy.

Skutki Snovitry są odczuwalne po pierwszym użyciu i jest to jedna z zalet wardenafilu. Lek ten pomaga przywrócić erekcję nawet podczas chorentalnego typu zaburzeń erekcji. Efekt ten osiąga się dzięki działaniu farmakologicznemu wardenafilu, który jest stymulatorem naturalnych procesów fizjologicznych w prąciu.

Co to jest Generic Snovitra 20mg ? .

Działanie SnovitraGeneric Wardenafil jest produktem rozszerzającym naczynia krwionośne, który działa wybiórczo na naczynia krwionośne prącia. Mechanizm działania jest uwarunkowany hamowaniem enzymu PDE5, który zapobiega normalnemu krążeniu krwi w ciałach jamistych. Blokując ten enzym, krążenie krwi jest regulowane w tkankach prącia, a dzięki temu naturalny proces fizjologiczny ulega poprawie podczas podniecenia seksualnego.

Nota bene! Działanie wardenafilu rozpoczyna się tylko podczas stymulacji seksualnej. Nie spodziewaj się wzrostu popędu seksualnego lub podniecenia. Generyczny wardenafil nie jest afrodyzjakiem.

Biorąc tabletki Snovitra 20mg, mężczyzna powinien być gotowy, aby efekt terapeutyczny był odwracalny i działanie będzie trwało przez pewien czas. Ponieważ wardenafil jest najszybszym inhibitorem PDE5, działanie rozpoczyna się po około 15 minutach od podania pojedynczej dawki.

Pojedyncza dawka wardenafilu wynosi 20 mg ( 1 tabletka leku Snovitra 20mg )

Aktywne składniki będą blokować aktywność PDE5 w ciągu najbliższych 6 godzin, a mężczyzna będzie miał dobrą erekcję podczas każdej stymulacji seksualnej. Mężczyzna może mieć 2-3 stosunki seksualne następujące po sobie .
W ciągu 6 godzin wardenafil jest stopniowo wydalany z organizmu, a jego działanie jest zmniejszone. W 8 godzin Snovitra 20mg przestaje stymulować narządy płciowe. Ale mimo to lek można przyjmować ten lek raz dziennie. Nie nadużywaj Snovitry, ponieważ może to powodować działania niepożądane.

Tabletki Snovitra 20mg .

 Lek nie gromadzi się w organizmie i nie powoduje uczucia tkanek wewnętrznych
 Snovitra jest nieszkodliwa i nietoksyczna dla organizmu
 Wardenafil może być stosowany przez długi czas, ponieważ lek nie powoduje uzależnienia
 Odwracalne działanie pomaga aktywować naturalne procesy fizjologiczne bez wpływu na mechanizmy wzwodu.

Zaburzenia erekcji to zaburzenie czasowe, które łatwo można leczyć. Biorąc Vardenafil, człowiek nie zaszkodzi naturalnym procesom. Stosowanie tabletek może zostać zatrzymane po zakończeniu leczenia.

Ze względu na łagodne działanie terapeutyczne leku Snovitra lek jest dozwolony dla starszych mężczyzn, którzy nie mogą przyjmować bardziej intensywnych leków, takich jak syldenafil. Wardenafil jest jedynym inhibitorem PDE5, który nie powoduje wysokiego ciśnienia krwi i tachykardii.

46

Konkretne referencje