• Wyprzedaż!
kamagra-w-zelu-100-mg-oral-jelly-opakowanie-przod
  • kamagra-w-zelu-100-mg-oral-jelly-opakowanie-przod
  • kamagra-w-zelu-100-mg-oral-jelly-opakowanie-zele
  • kamagra-w-zelu-100-mg-oral-jelly-opakowanie

Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100mg

142,00 zł
Brutto

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera:  7 saszetek, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 100mg.

Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 saszetek leku.


Już od 2 opakowań zniżki cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 107,00 zł Aż do 70,00 zł
3 100,00 zł Aż do 126,00 zł
4 93,00 zł Aż do 196,00 zł
5 86,00 zł Aż do 280,00 zł
Ilość

Co to jest Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100mg ?Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100mg to lek, dla mężczyzn, poprawiający potencję seksualną i pozwalający osiągnąć zadowalający wzwód, podczas podniecenia seksualnego. Ten typ Kamagry jest łatwy do przyjmowania i łatwy do połknięcia, dzięki postaci żelu. Lek ten jest sprzedawany w 7 opakowaniach, gdyż jest to kuracja 7-dniowa.


Jak wygląda oryginalny produkt Kamagra w żelu (Oral Jelly) ?

Kamagra w postaci żelu doustnego (w języku angielskim: Kamagra Oral Jelly), to 7 szaszetek wypełnionych galaretowatą substancją, łatwą do połknięcia. Substancja ma kolor. Wszystko to zamknięte jest w prostokątnym opakowaniu, opatrzone hologramem z nazwą producenta, czyli firmą Ajanta Pharma, unikalnym numerem seryjnym, a także datą ważności. Warto zwrócić też uwagę, że oryginalna Kamagra w żelu posiada postacie dwóch osób znajdujących się zaraz przed nazwą produktu na froncie opakowania, jako złotego koloru wybrzuszenia.


Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Kamagra żel doustny 100mg ?

Główną zaletą leków oferowanych w postaci żelu jest jego łatwość przyswajania, co powoduje szybsze i skuteczniejsze działanie już chwilę po zażyciu, a także nie ma konieczności łykania tabletek. Pozostałe działanie tego leku nie różni się w znaczący sposób od oferowanej przez nas Kamagry w tabletkach.

Lek działa rozkurczowo na naczynia krwionośne, odpowiedzialne za transport krwi do męskich organów płciowych, a także pomaga zachować odpowiedni jego poziom przez długi czas.


Jaki jest skład leku Kamagra żel doustny 100mg ?

Substancją odpowiedzialną za wysoką skuteczność leku, jest środek o nazwie Sildenafil. Każda pojedyncza tabletka zawiera 100mg tego środka, co zapewnia odpowiednie działanie na okres około 24 godzin, lecz może się to zmieniać w zależności od wagi ciała, a także przyjmowanych w międzyczasie pokarmów. Sildenafil jest głównym składnikiem leku, inne substancje występują w śladowych ilościach i nie są odpowiedzialne za właściwe działanie leku. Każda tabletka do rozpuszczania posiada inny smak, między innymi ananas, truskawka, banan i inne.Czy używanie Kamagra żel doustny 100mg jest bezpieczne?

Używanie leku Kamagra w postaci żelu doustnego jest w pełni bezpieczne, ale musi być zawsze poprzedzone wizytą u lekarza, któremu należy przedstawić całą swoją historię przebytych chorób, a następnie poinformować go, o obecnym stanie zdrowia, a także poinformować go o chęci przyjęcia określonego preparatu. Zawsze przed zażyciem dostarczonego leku, należy dokładnie przeczytać ulotkę i sprawdzić czy leki nie spowodują uczulenia lub innych niepożądanych skutków ubocznych. Zawsze należy stosować się do zaleceń dotyczących dawkowania leku, a także nie mieszać leków poprawiających potencję z alkoholem i tłustym obfitym posiłkiem. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów należy natychmiast skontaktować się ze swoim lekarzem.


Kamagry w żelu (oral Jelly) 100mg nie powinny używać osoby z :


-Choroby układu krążenia

-Nadciśnienie tętnicze

-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu

-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby

-Niedawno przebyty zawał serca

-Chorobą wieńcową


Możliwe skutki uboczne:


-Niestrawność

-Ból głowy

-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła

-Osłabienie organizmu oraz omdlenia


Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Kamagry w żelu (oral Jelly) 100mg nadal jest  bezpiecznym produktem .


 Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

 Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

 Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki żelu Kamagra 100mg (oral jelly) tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.


Czy można łączyć Kamagre oral Jelly z alkoholem :Problem po alkoholu z erekcją i wytryskiem to często omawiane zagadnienie . Choć mała dawka alkoholu może ułatwić zbliżenie i zmniejszyć stres  , to obfite lub częste spożywanie dużych dawek alkoholu ma bardzo duży wpływ na naczynia krwionośne naszego organizmu i zdolność do uzyskania prawidłowego wzwodu i wytrysku . Jest również rzeczą normalną , że osoba w stanie po użyciu dużej dawki alkoholu , która ma poważne problemy z utrzymaniem równowagi czy mówieniem , nie tylko będzie nie atrakcyjnym partnerem seksualnym , ale też nie będzie zdolna do odbycia stosunku płciowego .

Drugorzędna ważną kwestią to jest , że alkohol w organizmie wyzwala  reakcje o podobnym mechanizmie , co orgazm , więc ciągła stymulacja wywołana bardzo dużym spożyciem tej substancji może zmniejszać wrażliwość na inne bodźce , w tym właśnie pobudzenie seksualne .

Na domiar złego ciągłe nadużywanie alkoholu jest przyczyną różnych schorzeń wątroby , co wyraźnie zmniejsza ilość wytwarzanego  testosteronu  przez nią . Niedobór tego męskiego hormonu obniża popęd płciowy , co przekłada się na mniejsze zainteresowanie stosunkiem seksualnym i słabszą reakcją na pobudzenie przez partnera .


Sildenafil  składnik Kamagry a alkohol :

Tabletki  na potencję ( Kamagra w żelu czyli sildenafil 100mg ) ułatwiają osiągnięcie pożądanego wzwodu , odbycie stosunku seksualnego i uzyskanie wytrysku , zażywanie w dużych dawkach alkoholu natomiast  dramatycznie zmniejsza możliwości seksualne  . Dlatego podejmując leczenie preparatami na potencję i przedwczesny wytrysk , trzeba zupełnie zrezygnować z picia dużych dawek alkoholu . Pozwala to na pełne wykorzystanie potencjału zawartej w nich substancji i uzyskanie maksymalnego efektu , czyli satysfakcji z odbycia stosunku . Duże dawki alkoholu mogą całkowicie zneutralizować działanie tabletek na potencję  , a dodatkowo poprzez interakcje ze składnikami leku mogą tez nasilić działania uboczne i spowodować wystąpienie  powikłań . Należy zaakceptować  fakt , że duże jego dawki są wrogiem udanego stosunku płciowego, to jeden z podstawowych etapów leczenia zaburzeń potencji i erekcji .
Ciekawostki :
Kilka słów na temat producenta Kamagry Oral jelly 100mg :


Ajanta Pharma jest farmaceutyczną specjalistyczną firmą zajmującą się produkcją , opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek światowy wysokiej jakości leków .  Są Zaangażowani w "Serve Health Care Needs Worldwide" , produkują szeroką gamę  produktów specjalistycznych skierowanych do różnych segmentów terapeutycznych w leczeniu pacjentów , dostosowanych do każdego rynku , na którym są obecni . Rozumieją potrzeby swoich klientów i wykorzystują  najnowocześniejsze technologie do wdrażania  innowacyjnych produktów .


Firma Ajanta prowadzi 7 najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych . Pięć w Indiach i dwa na Mauritiusie . Pięć obiektow w Indiach zostały zatwierdzone pomyślnie przez amerykańską Agencja Żywności i Leków . W dalszym ciągu rozszerzają  swoje możliwości produkcyjne , aby sprostać wymaganiom wzrostu w przyszłości .


Markowy generyczny biznes rozprzestrzenia się w Indiach i ponad 30 krajach wschodzących w Europie , Afryce , Bliskim Wschodzie i w Azji Południowo-Wschodniej . W Indiach są obecni w rozwiniętych wysoko specjalistycznych segmentach kardiologii , leczenia bólu , dermatologii i okulistyki w których są w stanie zapewnić niezmiennie innowacyjne produkty , z których wiele jest na pierwszym miejscu na rynku , dla wygody i zdrowia pacjenta .


Na Rynkach wschodzących są głównymi ofiarodawcami markowych produktów generycznych , takie rynki to w Azja i Afryka . Zaprojektowali spersonalizowany koszyk produktów dla każdego z tych rynków i obsługujemy dużą gamę segmentów terapeutycznych , nawet takich jak produkty przeciwmalaryczne , przeciwbakteryjne , przeciwcukrzycowe , kardiologiczne , ortopedyczne , pediatryczne , ginekologiczne , oddechowe i ogólne .


Posiadają również zaawansowane Centrum  Badawczo - Rozwojowe dla gotowych preparatów i syntezę Aktywnego Farmaceutycznego Składnika ( API ) różnych postaci dawkowania . Ich centrum badawczo-rozwojowe ma zespół ponad 860 naukowców pracujących nad innowacyjnymi produktami dla różnych rynków na całym świecie . Zdobyli duże zdolności do opracowywania preparatów generycznych i  procesów chemicznych na przestrzeni lat .


Stopniowo budują większa obecność na amerykańskim rynku dzięki wybranemu portfolio produktów , które obejmują złożone technologiczne produkty , aby uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku . Oczekują , że rynek amerykański będzie ich kluczowym czynnikiem wzrostu w nadchodzących latach .

Instytucjonalna Działalność tej Spółki obejmuje dostawy do różnych organów rządowych w Indiach i dostarczanie produktów przeciwmalarycznych w ramach programów zatwierdzonych przez World Health Organization w Afryce .


Firma Ajanta Pharma Limited zatrudnia ponad 6500 osób na całym świecie , a ich produkty sprzedawane są w ponad 30 krajach. Członkowie zespołu Ajanty są zmuszeni do wypełnienia swojej (misji) czyli  zobowiązanie do " zaspokajania potrzeb globalnej opieki zdrowotnej dzięki empatii, innowacji i technologii " .


Ajanta Pharma mocno wierzy w rozwój swojego najważniejszego aktywa - czyli Ludzi . Firma inwestuje w wiele aspektów związanych z zasobami ludzkimi , czy to osiąganie doskonałości w praktykach wprowadzających , tworzenie wygodnego środowiska pracy , działania angażujące swoich pracowników , podejmowanie nowych wyzwań , ciągłe szkolenia , zwiększanie osobistego rozwoju , budowanie motywacji , dostarczanie okazji do wykorzystania ukrytego talentu w innych dziedzinach , takich jak sport , kultura itp . a przede wszystkim zapewniają najwyższą satysfakcję zawodową z wykonywanych przez nich zadań .

Jednym z takich ważnych programów jest Continuous Learning ( CLP - Ajanta ) , który prowadzony jest dla osób na wszystkich poziomach tej organizacji . Poza szkoleniem w swoich własnych obszarach funkcjonalnych , CLP zapewniają również ekspozycję na tematy ich  rozwoju osobistego , takie jak zdrowie , jedzenie , związki , etykiety, zarządzanie sobą , finanse osobiste itp. Całe to ćwiczenie jest świadomym wysiłkiem z ich strony , aby zbudować jaśniejsza przyszłość nie tylko dla swojej firmy , ale także dla ludzi , którzy przez lata tak rzetelnie jej służyli i którzy nadal służą jej do dnia dzisiejszego .
Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2020-01-27

Nowe saszetki moim zdaniem działaja szybciej od starych

Nowe saszetki moim zdaniem działaja szybciej od starych ale moc taka sama.

Oceń 

2020-01-27

szybkie dzialanie zelu

Żel dziala zdecydowanie szybciej niz tabletka, polecam.

Oceń 

2020-01-27

zelki zawsze robia robote,

dziala super kamagra w zelu

Oceń 

2020-01-27

najlepsza Kamagra Oral Jelly 100 mg. Ajanta Pharma

smak truskawkowy najlepszy ale reszta tez spoko

Oceń 

2020-01-27

Dobre smaki

najlepsza apteka w jakiej zamawialem, zawsze sprawna wysylka, praktycznie na 2 dzien w krakowie i gratisy, dzieki chlopaki

Oceń 

2020-01-27

ŻEL

Najbardziej ich polecam dokonywałem zakupów w innych aptekach i albo wysyłali cos innego albo czekałem 2 tygodnie.

Oceń 

2020-01-27

Kama w żlu

Najlepszy żel na naszym rynku - polecam . Działa 6 godzin. Dobra cena w trej aptece.

Oceń 

2020-01-27

Super sprawa Kamagra żel.

Wszystko na czas i fajnie sie to bierze.

Oceń 

2020-01-27

Oral jelly

Super sprawa ten 7-dniowy pakiet.

Oceń 

2020-01-27

ok

Wszystko ok . Polecam apteke

Oceń 

2020-01-27

szybki zel

Szybki w dzialaniu, juz po 15 min efekt, elegancko :)

Oceń 

2020-01-27

ŻELE siledenafil

Żel jest dla mnie najlepsza forma przyswajalnosci, ktora dziala najszybcie

Oceń 

2020-01-27

ZELE

Dobre owocowe smaki, lekko cierpkie, ale z sokiem idealnie, dziala super.

Oceń 

2020-01-27

Nowe opakowanie Kamagra Orall Jelly

bardzo fajne nowe opakowanie z saszetkami,dobre smaki, dobrze klepie

Oceń 

2020-01-27

Kamagra Orall Jelly

Polecam działa!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-27

Polecam

Smaczny kisielek, taniej nie znalazłem, polecam

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-27

kamagra w zelu

moj chlopak to uzywa..szybko dziala. i dlugo.. super produkt.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-27

kamagra żel

Jak dla mnie najlepsza opcja, dawkujesz sobie ile chcesz, bardziej wydajne niż tabletki

Oceń 

2020-01-27

+ dla tej apteki

Szybko wysłane, dyskretna paczka, leki w porządku, polecam

Napisz swoją opinię

Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100mg

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera:  7 saszetek, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 100mg.

Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 saszetek leku.


Już od 2 opakowań zniżki cenowe.

Napisz swoją opinię