• Wyprzedaż!
kamagra-w-zelu-100-mg-oral-jelly-opakowanie-przod
  • kamagra-w-zelu-100-mg-oral-jelly-opakowanie-przod
  • kamagra-w-zelu-100-mg-oral-jelly-opakowanie-zele
  • kamagra-w-zelu-100-mg-oral-jelly-opakowanie

Kamagra Oral Jelly 100mg (w żelu)

146,00 zł
Brutto

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera:  7 saszetek, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 100mg.

Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 saszetek leku.


Już od 2 opakowań zniżki cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 116,00 zł Aż do 60,00 zł
3 109,00 zł Aż do 111,00 zł
4 102,00 zł Aż do 176,00 zł
5 95,00 zł Aż do 255,00 zł
6 93,00 zł Aż do 318,00 zł
7 91,00 zł Aż do 385,00 zł
8 89,00 zł Aż do 456,00 zł
9 87,00 zł Aż do 531,00 zł
10 86,00 zł Aż do 600,00 zł
Ilość

Co to jest Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100mg ?Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100mg to lek, dla mężczyzn, poprawiający potencję seksualną i pozwalający osiągnąć zadowalający wzwód, podczas podniecenia seksualnego. Ten typ Kamagry jest łatwy do przyjmowania i łatwy do połknięcia, dzięki postaci żelu. Lek ten jest sprzedawany w 7 opakowaniach, gdyż jest to kuracja 7-dniowa.


Jak wygląda oryginalny produkt Kamagra w żelu (Oral Jelly) ?

Kamagra w postaci żelu doustnego (w języku angielskim: Kamagra Oral Jelly), to 7 szaszetek wypełnionych galaretowatą substancją, łatwą do połknięcia. Substancja ma kolor. Wszystko to zamknięte jest w prostokątnym opakowaniu, opatrzone hologramem z nazwą producenta, czyli firmą Ajanta Pharma, unikalnym numerem seryjnym, a także datą ważności. Warto zwrócić też uwagę, że oryginalna Kamagra w żelu posiada postacie dwóch osób znajdujących się zaraz przed nazwą produktu na froncie opakowania, jako złotego koloru wybrzuszenia.


Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Kamagra żel doustny 100mg ?

Główną zaletą leków oferowanych w postaci żelu jest jego łatwość przyswajania, co powoduje szybsze i skuteczniejsze działanie już chwilę po zażyciu, a także nie ma konieczności łykania tabletek. Pozostałe działanie tego leku nie różni się w znaczący sposób od oferowanej przez nas Kamagry w tabletkach.

Lek działa rozkurczowo na naczynia krwionośne, odpowiedzialne za transport krwi do męskich organów płciowych, a także pomaga zachować odpowiedni jego poziom przez długi czas.


Jaki jest skład leku Kamagra żel doustny 100mg ?

Substancją odpowiedzialną za wysoką skuteczność leku, jest środek o nazwie Sildenafil. Każda pojedyncza tabletka zawiera 100mg tego środka, co zapewnia odpowiednie działanie na okres około 24 godzin, lecz może się to zmieniać w zależności od wagi ciała, a także przyjmowanych w międzyczasie pokarmów. Sildenafil jest głównym składnikiem leku, inne substancje występują w śladowych ilościach i nie są odpowiedzialne za właściwe działanie leku. Każda tabletka do rozpuszczania posiada inny smak, między innymi ananas, truskawka, banan i inne.Czy używanie Kamagra żel doustny 100mg jest bezpieczne?

Używanie leku Kamagra w postaci żelu doustnego jest w pełni bezpieczne, ale musi być zawsze poprzedzone wizytą u lekarza, któremu należy przedstawić całą swoją historię przebytych chorób, a następnie poinformować go, o obecnym stanie zdrowia, a także poinformować go o chęci przyjęcia określonego preparatu. Zawsze przed zażyciem dostarczonego leku, należy dokładnie przeczytać ulotkę i sprawdzić czy leki nie spowodują uczulenia lub innych niepożądanych skutków ubocznych. Zawsze należy stosować się do zaleceń dotyczących dawkowania leku, a także nie mieszać leków poprawiających potencję z alkoholem i tłustym obfitym posiłkiem. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów należy natychmiast skontaktować się ze swoim lekarzem.


Kamagry w żelu (Oral Jelly) 100mg nie powinny używać osoby z :


-Choroby układu krążenia

-Nadciśnienie tętnicze

-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu

-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby

-Niedawno przebyty zawał serca

-Chorobą wieńcową


Możliwe skutki uboczne:


-Niestrawność

-Ból głowy

-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła

-Osłabienie organizmu oraz omdlenia


Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Kamagry w żelu (oral Jelly) 100mg nadal jest  bezpiecznym produktem.


 Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

 Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

 Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki żelu Kamagra 100mg (oral jelly) tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.


Czy można łączyć Kamagre oral Jelly z alkoholem :


Problem po alkoholu z erekcją i wytryskiem to często omawiane zagadnienie. Choć mała dawka alkoholu może ułatwić zbliżenie i zmniejszyć stres, to obfite lub częste spożywanie dużych dawek alkoholu ma bardzo duży wpływ na naczynia krwionośne naszego organizmu i zdolność do uzyskania prawidłowego wzwodu i wytrysku. Jest również rzeczą normalną , że osoba w stanie po użyciu dużej dawki alkoholu , która ma poważne problemy z utrzymaniem równowagi czy mówieniem, nie tylko będzie nie atrakcyjnym partnerem seksualnym, ale też nie będzie zdolna do odbycia stosunku płciowego.

Drugorzędna ważną kwestią to jest, że alkohol w organizmie wyzwala  reakcje o podobnym mechanizmie, co orgazm, więc ciągła stymulacja wywołana bardzo dużym spożyciem tej substancji może zmniejszać wrażliwość na inne bodźce, w tym właśnie pobudzenie seksualne.

Na domiar złego ciągłe nadużywanie alkoholu jest przyczyną różnych schorzeń wątroby, co wyraźnie zmniejsza ilość wytwarzanego  testosteronu przez nią. Niedobór tego męskiego hormonu obniża popęd płciowy, co przekłada się na mniejsze zainteresowanie stosunkiem seksualnym i słabszą reakcją na pobudzenie przez partnera.


Sildenafil  składnik Kamagry w połączeniu z alkoholem :

Tabletki  na potencję ( Kamagra w żelu czyli sildenafil 100mg ) ułatwiają osiągnięcie pożądanego wzwodu, odbycie stosunku seksualnego i uzyskanie wytrysku, zażywanie w dużych dawkach alkoholu natomiast  dramatycznie zmniejsza możliwości seksualne. Dlatego podejmując leczenie preparatami na potencję i przedwczesny wytrysk, trzeba zupełnie zrezygnować z picia dużych dawek alkoholu. Pozwala to na pełne wykorzystanie potencjału zawartej w nich substancji i uzyskanie maksymalnego efektu, czyli satysfakcji z odbycia stosunku. Duże dawki alkoholu mogą całkowicie zneutralizować działanie tabletek na potencję, a dodatkowo poprzez interakcje ze składnikami leku mogą tez nasilić działania uboczne i spowodować wystąpienie  powikłań. Należy zaakceptować  fakt, że duże jego dawki są wrogiem udanego stosunku płciowego, to jeden z podstawowych etapów leczenia zaburzeń potencji i erekcji.Ciekawostki :


Kilka słów na temat producenta Kamagry Oral jelly 100mg :


Ajanta Pharma jest farmaceutyczną specjalistyczną firmą zajmującą się produkcją, opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek światowy wysokiej jakości leków. Są zaangażowani w "Serve Health Care Needs Worldwide", produkują szeroką gamę  produktów specjalistycznych skierowanych do różnych segmentów terapeutycznych w leczeniu pacjentów , dostosowanych do każdego rynku, na którym są obecni. Rozumieją potrzeby swoich klientów i wykorzystują najnowocześniejsze technologie do wdrażania innowacyjnych produktów.


Firma Ajanta prowadzi 7 najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych. Pięć w Indiach i dwa na Mauritiusie. Pięć obiektów w Indiach zostały zatwierdzone pomyślnie przez amerykańską Agencja Żywności i Leków. W dalszym ciągu rozszerzają swoje możliwości produkcyjne, aby sprostać wymaganiom wzrostu w przyszłości.


Markowy generyczny biznes rozprzestrzenia się w Indiach i ponad 30 krajach wschodzących w Europie, Afryce, Bliskim Wschodzie i w Azji Południowo-Wschodniej. W Indiach są obecni w rozwiniętych wysoko specjalistycznych segmentach kardiologii, leczenia bólu, dermatologii i okulistyki w których są w stanie zapewnić niezmiennie innowacyjne produkty, z których wiele jest na pierwszym miejscu na rynku, dla wygody i zdrowia pacjenta.


Na Rynkach wschodzących są głównymi ofiarodawcami markowych produktów generycznych, takie rynki to w Azja i Afryce. Zaprojektowali spersonalizowany koszyk produktów dla każdego z tych rynków i obsługujemy dużą gamę segmentów terapeutycznych, nawet takich jak produkty przeciwmalaryczne, przeciwbakteryjne, przeciwcukrzycowe, kardiologiczne, ortopedyczne, pediatryczne, ginekologiczne, oddechowe i ogólne.


Posiadają również zaawansowane Centrum Badawczo - Rozwojowe dla gotowych preparatów i syntezę Aktywnego Farmaceutycznego Składnika ( API ) różnych postaci dawkowania. Ich centrum badawczo-rozwojowe ma zespół ponad 860 naukowców pracujących nad innowacyjnymi produktami dla różnych rynków na całym świecie. Zdobyli duże zdolności do opracowywania preparatów generycznych i  procesów chemicznych na przestrzeni lat.


Stopniowo budują większa obecność na amerykańskim rynku dzięki wybranemu portfolio produktów, które obejmują złożone technologiczne produkty, aby uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Oczekują, że rynek amerykański będzie ich kluczowym czynnikiem wzrostu w nadchodzących latach.

Instytucjonalna Działalność tej Spółki obejmuje dostawy do różnych organów rządowych w Indiach i dostarczanie produktów przeciwmalarycznych w ramach programów zatwierdzonych przez World Health Organization w Afryce.


Firma Ajanta Pharma Limited zatrudnia ponad 6500 osób na całym świecie, a ich produkty sprzedawane są w ponad 30 krajach. Członkowie zespołu Ajanty są zmuszeni do wypełnienia swojej (misji) czyli  zobowiązanie do "zaspokajania potrzeb globalnej opieki zdrowotnej dzięki empatii, innowacji i technologii ".


Ajanta Pharma mocno wierzy w rozwój swojego najważniejszego aktywa - czyli Ludzi. Firma inwestuje w wiele aspektów związanych z zasobami ludzkimi, czy to osiąganie doskonałości w praktykach wprowadzających, tworzenie wygodnego środowiska pracy , działania angażujące swoich pracowników, podejmowanie nowych wyzwań, ciągłe szkolenia, zwiększanie osobistego rozwoju, budowanie motywacji, dostarczanie okazji do wykorzystania ukrytego talentu w innych dziedzinach, takich jak sport, kultura itp. a przede wszystkim zapewniają najwyższą satysfakcję zawodową z wykonywanych przez nich zadań.

Jednym z takich ważnych programów jest Continuous Learning ( CLP - Ajanta ) , który prowadzony jest dla osób na wszystkich poziomach tej organizacji. Poza szkoleniem w swoich własnych obszarach funkcjonalnych, CLP zapewniają również ekspozycję na tematy ich  rozwoju osobistego , takie jak zdrowie, jedzenie, związki, etykiety, zarządzanie sobą , finanse osobiste itp. Całe to ćwiczenie jest świadomym wysiłkiem z ich strony, aby zbudować jaśniejsza przyszłość nie tylko dla swojej firmy, ale także dla ludzi, którzy przez lata tak rzetelnie jej służyli i którzy nadal służą jej do dnia dzisiejszego.


KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2020-01-27

Nowe saszetki moim zdaniem działaja szybciej od starych

Nowe saszetki moim zdaniem działaja szybciej od starych ale moc taka sama.

Oceń 

2020-01-27

szybkie dzialanie zelu

Żel dziala zdecydowanie szybciej niz tabletka, polecam.

Oceń 

2020-01-27

zelki zawsze robia robote,

dziala super kamagra w zelu

Oceń 

2020-01-27

najlepsza Kamagra Oral Jelly 100 mg. Ajanta Pharma

smak truskawkowy najlepszy ale reszta tez spoko

Oceń 

2020-01-27

Dobre smaki

najlepsza apteka w jakiej zamawialem, zawsze sprawna wysylka, praktycznie na 2 dzien w krakowie i gratisy, dzieki chlopaki

Oceń 

2020-01-27

ŻEL

Najbardziej ich polecam dokonywałem zakupów w innych aptekach i albo wysyłali cos innego albo czekałem 2 tygodnie.

Oceń 

2020-01-27

Kama w żlu

Najlepszy żel na naszym rynku - polecam . Działa 6 godzin. Dobra cena w trej aptece.

Oceń 

2020-01-27

Super sprawa Kamagra żel.

Wszystko na czas i fajnie sie to bierze.

Oceń 

2020-01-27

Oral jelly

Super sprawa ten 7-dniowy pakiet.

Oceń 

2020-01-27

ok

Wszystko ok . Polecam apteke

Oceń 

2020-01-27

szybki zel

Szybki w dzialaniu, juz po 15 min efekt, elegancko :)

Oceń 

2020-01-27

ŻELE siledenafil

Żel jest dla mnie najlepsza forma przyswajalnosci, ktora dziala najszybcie

Oceń 

2020-01-27

ZELE

Dobre owocowe smaki, lekko cierpkie, ale z sokiem idealnie, dziala super.

Oceń 

2020-01-27

Nowe opakowanie Kamagra Orall Jelly

bardzo fajne nowe opakowanie z saszetkami,dobre smaki, dobrze klepie

Oceń 

2020-01-27

Kamagra Orall Jelly

Polecam działa!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-27

Polecam

Smaczny kisielek, taniej nie znalazłem, polecam

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-27

kamagra w zelu

moj chlopak to uzywa..szybko dziala. i dlugo.. super produkt.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-27

kamagra żel

Jak dla mnie najlepsza opcja, dawkujesz sobie ile chcesz, bardziej wydajne niż tabletki

Oceń 

2020-01-27

+ dla tej apteki

Szybko wysłane, dyskretna paczka, leki w porządku, polecam

Napisz swoją opinię

Kamagra Oral Jelly 100mg (w żelu)

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera:  7 saszetek, pudełko, ulotka.

Składnik leku: Sildenafil 100mg.

Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 saszetek leku.


Już od 2 opakowań zniżki cenowe.

Napisz swoją opinię