vilitra-60-mg-tabletki-pudelko
  • vilitra-60-mg-tabletki-pudelko
  • vilitra-60-mg-tabletki-blister-tyl
  • vilitra-60-mg-tabletki-blister-przod

Vilitra 60mg

169,00 zł
Brutto

Producent : Centurion Laboratories.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 164,00 zł Aż do 10,00 zł
3 159,00 zł Aż do 30,00 zł
4 154,00 zł Aż do 60,00 zł
5 149,00 zł Aż do 100,00 zł
6 147,00 zł Aż do 132,00 zł
7 145,00 zł Aż do 168,00 zł
8 143,00 zł Aż do 208,00 zł
9 141,00 zł Aż do 252,00 zł
10 139,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Czym jest  Vilitra  60 mg?Lek o nazwie Vilitra 60 zawiera czynną substancję: Vardenafil w dawce 60 mg . Jest to lek najwyższej generacji, gdyż powoduje najmniej skutków ubocznych w porównaniu z innymi substancjami oraz działa nawet po użyciu alkoholu.

Jak należy stosować środek Vilitra 60 mg?

Środek Vilitra 60  należy zażyć około 20-40 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Nie trzeba podjąć czynności seksualnych dokładnie po tym czasie, lecz po tym czasie ma się pewność iż w przypadku podniecenia seksualnego środek ten przywraca prawidłowy, wzwód w wyniku zwiększenia napływu krwi do prącia.

W jakim celu się stosuję  Vilitra 60 mg ?

Środek Vilitra 60 stosowany jest w leczeniu zaburzeń erekcji, polegających na niezdolności doutrzymania lub uzyskania wzwodu prącia ( erekcji ) w stopniu wystarczającym dla osiągnięcia dobrego stosunku płciowego. Warunkiem skuteczności preparatu Vilitra 60mg jest podniecenie seksualne.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Vilitry 60mg ?

Niestety, nawet jeżeli istnieją wskazania do stosowania preparatu, nie zawsze można go stosować. Nie możesz stosować preparatu jeżeli jesteś uczulony (wykazujesz nadwrażliwość) na którykolwiek składnik preparatu.
Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu są również: równoległe stosowanie azotanów lub donorów tlenku azotu w jakiejkolwiek postaci, ciężka niewydolność wątroby, schyłkowa niewydolność nerek wymagająca leczenia dializami, niedociśnienie tętnicze (<90/50 mm Hg ), niedawno przebyty udar mózgu lub zawał serca, niestabilna dławica piersiowa, wrodzone choroby zwyrodnieniowe siatkówki (naprzykład retinopatia barwnikowa), równoległe stosowanie silnych inhibitorów izoenzymu CYP3A4 (indynawir, rytonawir, a u mężczyzn po siedemdziesiątym piątym roku życia także itrakonazolu lub ketokonazolu stosowanego doustnie).
Nie należy stosować preparatu u osób, które utraciły wzrok w jednym oku z powodu nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Nie należy zazwyczaj stosować u osób, u których aktywność seksualna jest niewskazana (na przykład: ciężka niewydolność serca, niestabilna dławica piersiowa).

Jak działa Vilitra 60 mg ?

Erekcja wzwodu prącia jest procesem hemodynamicznym. Podczas pobudzenia seksualnego dochodzi do uwalniania tlenku azotu. Związek ten aktywuje enzym cyklazę guanylową, co prowadzi do zwiększenia stężenia cyklicznego monofosforanu guanozyny  cGMP ) w ciałach jamistych członka. To  powoduje rozkurcz mięśni gładkich prącia pozwalający na większy napływ krwi do niego. Stężenie   GMP zależy od szybkości jego syntezy z udziałem cyklazy guanylowej oraz od szybkości jego rozpadu przez hydrolizujące GMP fosfodiesterazy (PDE). Substancja Wardenafil silnie i selektywnie blokuje fosfodiesterazę 5 (PDE5), specyficzną wobec GMP. Hamuje zatem rozpad GMP i na tej drodze zwiększa jego stężenie w oryganiżmie. Wardenafil znacznie nasila działanie endogennego tlenku azotu w ciałach jamistych wskutek hamowania PDE5. Dlatego w wyniku seksualnego pobudzenia  dochodzi do uwolnienia tlenku azotu, hamowanie PDE5 przez wardenafil powoduje zwiększenie stężenia GMP w jamistych ciałach. Pobudzenie seksualne jest konieczne do wystąpienia korzystnych efektów leczniczych substancją Vardenafil.Vilitry 60 nie powinny używać osoby z :


- wrodzone choroby zwyrodnieniowe siatkówki

- niedawno przebyty udar mózgu

- ciężka niewydolność wątroby

- zawał serca

- niedociśnienie tętnicze (<90/50 mm Hg)

- schyłkowa niewydolność nerek wymagająca leczenia dializami

- dławica piersiowa

- równoległe stosowanie azotanów lub donorów tlenku azotu w jakiejkolwiek postaci

- uczulone na Vardanafil lub inne składniki leku Vilitra 60


Możliwe skutki uboczne:


- efekt czerwonej twarzy

- bóle glowy

-niestrawność

- erekcja trwająca 5 godzin


Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Vilitra 60 mg nadal jest  bezpiecznym produktem.


Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.


 Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Vilitra 60 tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.


Kilka słów o producencie Vilitra 60 mg Centurion Laboratories.

Profil znanej Indyjskiej firmy Centurion Laboratories za zadanie ma zdobyć miejsce wśród najlepszych światowych producentów, dostawców i eksporterów leków przeciwbólowych, na potencje, łysienie, dolegliwości żołądkowo-jelitowych, antybakteryjnych, maści antyseptycznych, na wysokie ciśnienie krwi, ziołowych kremów do skóry, witamin i produktów mineralnych. Koronowany prestiżową certyfikacją ISO 9001: 2000, WHO-GMP, awansują w branży z najlepszą jakością, skutecznością i bezpieczeństwem w produkcji leków przeciwbólowych oraz na dostarczanie świadczeń zdrowotnych i medycznych. Są one pakowane przy użyciu zautomatyzowanych maszyn i procesów, co zapewnia zachowanie oryginalnej wartości leczniczej. Wszystkie ich skuteczne leki farmaceutyczne są eksportowane na cały świat. Z zaangażowaniem w służbę bractwu medycznemu szukają nowych sposobów ulepszania swoich produktów. W naszym dziale leków na potencje produkują z najlepsza starannością i zachowaniem norm Światowej Organizacji Zdrowia takie produkty jak Cenforce 100,150,200 miligram z czynnym składnikiem sildenafil. W swojej ofercie posiadają również leki na poprawe potencji ze skladnikami czynnymi takimi jak tadalafil (Vidalista 20,40,60 mg.), verdenafil (Vilitra 20,40,60 mg.) dapoxetine Vriligy (30,60,90mg.)33

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2023-09-03

Petarda

Petarda polecam - jestem wymagającym klientem i długość działania oraz brak skutków ubocznych zaskakuje...

Oceń 

2023-01-07

Polecam

Super apteka, świetny kontakt .Zamówienie zgodne.

Oceń 

2020-02-02

brałem valetre

Ceny internetowe bardzo dobre, przy mniejszych zamówieniach zdarza się że rezerwują. Czasem zdarza się że towar nie jest dostępny, ale są powiadomienia za ile bedzie wysłany ale na 100 produktów to jest normalne .

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-02

vardenafil

vardenafil w najlepszej i najsilniejszej formie

Oceń 

2020-02-02

rewelacja

Ma kopa, bardzo dobrze sie po tym leku czuje, dziala niesamowice.

Oceń 

2020-02-02

Levitra

w dzialaniu jak levitra tylko 3 x silniejsza

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-02

Suplementy

Często robię zakupy w kamagra.net.pl ponieważ jest duży wybór, korzystne cene (również wyprzedaże) Piszę o swoim doświadczeniu wyłacznie jeśli chodzi o zakup suplementów na potencje dla partnera.

Oceń 

2020-02-02

lek

Cżesto składam zamówienie przez stronę internetową(kiedys przez sms) Najczęściej zamówienie mam do odbioru w dwa dni robocze.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-02

Centurion Laboratories.

Bardzo często składam zamówienia, atrakcyjne ceny, szybka dostawa, dobry kontakt.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-02

Vilitra 60mg Verdenafil

Biore czesto te leki na potencje ponieważ dużo melanżuje i są mi niezbedne po dobrym balecie - a ten środek jest najlepszy ponieważ ma najmniej skutków ubocznych

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-02

Vilitra 60

Najlepsza cena w necie za ten srodek.
Zero uboczności przy użyciu.

Napisz swoją opinię

Vilitra 60mg

Producent : Centurion Laboratories.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię