sextreme-100-mg-100-tabletek-opakowanie-blistry
  • sextreme-100-mg-100-tabletek-opakowanie-blistry

Sextreme 100mg - 100 tabletek .

599,00 zł
Brutto

Producent: Shree Venkatesh LTD.

Opakowanie zawiera: 100 tabletek, pudełko, ulotka.

Sextreme 100mg oryginalne leki na potencję dla Panów.

Najniższa cena na rynku!


Ilość

 SEXTREME 100 mg - 100 Tabletek  (całe opakowanie).
Jest pierwsza w naszej aptece propozycją leku z serii SEXTREME (dotychczas znane dostępne dawki to 50 mg 150mg i najmocniejsza 200 mg). Popularny lek należący do grupy zwanej inhibitorami typ 5. Zanany również jako zamiennik sławnej Viagry. Pomaga przy zaburzeniach erekcji, wspomaga utrzymanie wzwodu. Ogólnie stosowany suplement w leczeniu zaburzeń impotencji u mężczyzn. Kobiety nie powinny go zażywać.
Sprzedawany w postaci tabletek, w blistrach.Substancja czynna jaką zawiera to Sildenafil 100mg.


W jednej kapsułce aż 100mg środka który ułatwia dopływ krwi do prącia dzięki czemu wzwód jest silniejszy. W momencie pobudzenia seksualnego mózg wysyła sygnał do komórek nerwowych u rdzenia prącia, które sterują działaniem mięśni gładkich. Te zazwyczaj ograniczają dostawanie się krwi przez tętnice do ciał jamistych członka. Następnie komórki nerwowe po otrzymaniu z muzgu sygnału , zaczynają wydzielać tlenek azotu. W mięśniach gładkich występuje stałe stężenie substancji – trójfosforanu guanozyny (GTP) i enzymu – cyklaza guanozynowa. Enzym pobudzany jest przez tlenek azotu wytwarzany przez komórki nerwowe. Enzym ten po obudzeniu przekształca GTP w cGMP (cykliczny monofosforan guanozyny). Proces ten uruchamia ciąg przemian penisa i wywołuje jego wzwód. Sildenafil działa przez hamowanie enzymu fosfodiesterazy. Dzięki temu, że sildenafil działa na „końcowym” etapie całego procesu, nie powoduje natychmiastowego pobudzenia i uniesienia członka, lecz nadal potrzebna jest do tego „normalna” stymulacja erotyczna.

Dzięki takiemu zastosowaniu substancji nasza partnerka nie będzie nic podejrzewać, a jakość stosunku ulegnie znacznej poprawie.

SEXTREME 100mg


Jest lekiem przyjmowanym doustnie. Tabletkę należy popić niewielką ilością wody. Oczekiwanego wzwodu możemy spodziewać się już od 30 minut do jednej godziny po spożyciu leku, wszystko jest zależne od organizmu. Działanie może zostać opóźnione jeśli preparat został spożyty po obfitym lub tłustym posiłku,nie należy jeść tez cytrusów.

Substancja utrzymuje się w krwiobiegu od 4 do 8 godzin.
Tabletki należy chronić przed wilgocią i przechowywać w oryginalnym opakowaniu.

57

Konkretne referencje

Komentarze

Napisz swoją opinię

Sextreme 100mg - 100 tabletek .

Producent: Shree Venkatesh LTD.

Opakowanie zawiera: 100 tabletek, pudełko, ulotka.

Sextreme 100mg oryginalne leki na potencję dla Panów.

Najniższa cena na rynku!


Napisz swoją opinię