tadagra-40-mg-tabletki-blister-tyl
  • tadagra-40-mg-tabletki-blister-tyl
  • tadagra-40-mg-tabletki-blister-przod
  • tadagra-40-mg-tabletki-blister

Tadagra Strong 40mg

120,00 zł
Brutto

Producent: Dharam Distributors.

Opakowanie zawiera: 10 tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Tadagra Strong 40mg oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt- oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 115,00 zł Aż do 10,00 zł
3 110,00 zł Aż do 30,00 zł
4 105,00 zł Aż do 60,00 zł
5 100,00 zł Aż do 100,00 zł
6 98,00 zł Aż do 132,00 zł
7 96,00 zł Aż do 168,00 zł
8 94,00 zł Aż do 208,00 zł
9 92,00 zł Aż do 252,00 zł
10 90,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Czym jest Tadagra Strong 40mg ??Prezentowany Preparat o nazwie tadagra strong  ma postać małych żółtych, owalnych tabletek z wytłoczonym na jednej stronie tabletki cyfrę 40 która wskazuje na ilosc w niej zawartego składnika czynnego tadalafil 40mg.

W jakim celu stosuje się Tadagra Strong 40mg?

Preparat Tadalafil jest stosowany w leczeniu zaburzeń tzw. erekcji (zwanych też impotencją).

 U dorosłych mężczyzn, polegających na niezdolności do uzyskania lub utrzymania wzwodu prącia (erekcji) w stopniu wystarczającym dla osiągnięcia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Warunkiem skuteczności preparatu Tadalafil jest stymulacja seksualna.  Jak stosować Tadalafil? Zalecaną dawką preparatu Tadalafil jest 40mg , przyjmowane razem z jedzeniem lub niezależnie od niego ale długość jego wchłaniania się znacząco wydłuża, na pusty żoładek stosuje sie go na co najmniej 30 minut przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Maksymalna zalecana częstotliwość stosowania to jedena tabletka  na dobę. Pacjenci z zaburzeniem czynności wątroby lub ciężkim zaburzeniem czynności nerek powinni przyjmować dawkę nie wiekszą niż  10 mg na 24h. Zdecydowanie odradza się stałe, codzienne przyjmowanie preparatu Tadalafil, ponieważ jego działanie zwykle utrzymuje się dłużej niż jedne dzień czyli do 36h , a bezpieczeństwo długotrwałego stosowania preparatu po wydłużonym codziennym dawkowaniu nie jest wystarczająco znane.


Jak działa Tadagra Strong 40mg ?

Substancja czynna preparatu Tadalafil , należy do grupy leków zwanych „inhibitorami fosfodiesterazy 5 (PDE5)”. Tadalafil hamuje enzym fosfodiesterazy, który normalnie powoduje rozpad substancji znanej pod nazwą cyklicznego GMP (cGMP). Podczas normalnej stymulacji seksualnej cGMP jest produkowany w prąciu, gdzie powoduje rozkurcz mięśni gładkich ciał jamistych (corpora cavernosa), pozwalający na większy napływ krwi do ciał jamistych, co wywołuje erekcję. Hamując rozpad cGMP, preparat Tadalafil przywraca prawidłowy wzwód. Stymulacja seksualna jest jednak nadal potrzebna.


Jak badano składnik leku, czyli Tadalafil??

Preparat Tadalafil badano w sześciu głównych badaniach z udziałem 1328 pacjentów, u których jego działanie porównywano z placebo (leczenie obojętne). Jedno badanie obejmowało jedynie mężczyzn z ©EMEA 2006 2/2 cukrzycą.
Wyznacznikiem skuteczności była zdolność do uzyskania i utrzymania erekcji. Informacje zapisywano w dwóch kwestionariuszach wypełnianych w domu.

Jakie korzyści ze stosowania preparatu zaobserwowano w badaniach ?

We wszystkich badaniach preparat Tadalafil okazał się znacznie bardziej skuteczny niż placebo. W przypadku jednego z kwestionariuszy, w którym maksymalna liczba punktów wynosiła 30 pacjenci którzy uzyskiwali wynik zbliżony do 15 po przyjmowaniu preparatu Tadalafil 40mg uzyskiwali odpowiednio wynik 22,6 lub 25. Ogółem, w badaniach dotyczących populacji ogólnej 80% pacjentów zgłaszało poprawę erekcji po przyjmowaniu preparatu Tadalafil w porównaniu z 34% pacjentów stosujących placebo.

Jakie ryzyko wiąże się ze stosowaniem leku Tadagra Strong 40mg?

Najczęstsze działania niepożądane (u więcej niż 1 pacjenta na 10) to ból głowy i niestrawność. Pełny wykaz wszystkich zgłaszanych działań niepożądanych związanych ze stosowaniem preparatu Tadalafil przedstawiono w ulotce dla pacjenta. Preparatu Tadalafil nie powinny stosować osoby nadwrażliwe (uczulone) na tadalafil lub którykolwiek składnik preparatu i u których nie jest wskazana aktywność seksualna (np. mężczyźni z chorobą serca). Preparatu Scifilnie powinni także przyjmować pacjenci, którzy doznali utraty widzenia spowodowanej zaburzeniami przepływu krwi do nerwu w gałce ocznej (NAION czyli niedokrwienna przednia neuropatia nerwu wzrokowego). Przeciwwskazane jest przyjmowanie preparatu Tadalafil z azotanami (leki stosowane w leczeniu dławicy piersiowej). Lekarz powinien rozważyć potencjalne ryzyko zaburzeń związanych z aktywnością seksualną u mężczyzn z chorobami układu sercowonaczyniowego. Preparatu Tadalafil nie badano u pacjentów, którzy w ostatnich 3 miesiącach przebyli zawał serca lub którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy przebyli udar, lub mieli zaburzenia ciśnienia krwi lub serca (nieregularne bicie serca).
Pełny wykaz ograniczeń przedstawiono w ulotce dla pacjenta.

Na jakiej podstawie zatwierdzono preparat Tadalafil ?

Komitet ds. Produktów Leczniczych Stosowanych u Ludzi (CHMP) zdecydował, że korzyści ze stosowania preparatu Tadalafil przewyższają ryzyko związane z leczeniem mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Komitet zalecił przyznanie pozwolenia na dopuszczenie preparatu Tadalafil do obrotu. Inne informacje o preparacie Tadalafil.
Dnia 12 listopada 2002 r. Komisja Europejska przyznała firmie Lilly ICOS Limited pozwolenie na dopuszczenie do obrotu dla preparatu Tadalafil ważne na terytorium całej Unii Europejskiej

43

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2020-02-02

tadalafil

polecam - jest to tabletka weekendowa, potwierdzam .

Oceń 

2020-02-02

Dharam Distributors.

polecam tego producenta , lek dziala bardzo dlugo

Oceń 

2020-02-02

Tadagra Strong 40mg

mialem juz ten lek, jednak tutaj wszystko jest na plus, szybka wysylka, 2 tabletki do 8 szt. ktore zamowilem i bardzo dobra cena. super

Napisz swoją opinię

Tadagra Strong 40mg

Producent: Dharam Distributors.

Opakowanie zawiera: 10 tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Tadagra Strong 40mg oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt- oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię