• Wyprzedaż!
sextreme-120-mg-zel-oral-jelly-opakowanie-przod
  • sextreme-120-mg-zel-oral-jelly-opakowanie-przod

Sextreme XL 120mg w żelu

140,00 zł
Brutto

Producent: Shree Venkatesh LTD.

Opakowanie zawiera: 7 saszetek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Sextreme żel XL 120mg w saszetce - oryginalne leki na potencję dla Panów. 7 saszetek w opakowaniu, kuracja jednotygodniowa.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 saszetek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Ilość

Sextreme XL 120mg w żelu (oral jelly)

We wspólczesnych czasach  nasze życie jest bardzo często prowadzone w sposób nieodpowiedni i coraz więcej ludzi żyje w zawrotnym tępie dzisiejszego dnia codziennego,praca-dom-praca i nie ma czasu na odpowiednie zadbanie o zdrowy tryb naszego życia ,co za tym idzie jesteśmy ciagle przemeczeni , niewyspani i nadpobudliwi.Prowadzi to w dużej mierze do problemów z erekcja i tak zwanym wytryskiem przedwczesnym. Kiedyś Ta dolegliwośc tyczyła sie tylko ludzi w wieku średnim i podeszłym ,ale w dobie dwudziestego pierwszego wieku zaczyna coraz częsciej dosięgać ludzi młodych nawet przed trzydziestka. Ma też na to duży wplyw sztuczne jedzenie jakie spożywamy i produkty zawierające GMO oraz ogólno dostepne używki.Przez te wszystkie czynniki sprawność sexualna spada a wiele meżczyzn ze wzgledu na wstydliwość wyżej wymienionych przypadłości nie chce sie nawet udać do konkretnego specjalisty - sexuologa.
 

 
Naprzeciw takim przypadłościa wyszły duże firmy farmaceutyczne zajmujące sie produkcją ogólnych leków a na ich czele stoi koncern Shree Venkatesh International Limited z siedzibą w Indiach.Stworzył  produkt o nazwie sextreme 120mg oral jelly tzw. żel doustny,który w swoim składzie posiada 120mg srodka o nazwie sildenafil.


Jest on przyjmowany doustnie w postaci żelu o różnych smakach a waga jednej saszetki nie przekracza pięciu  gram.
Wchłania sie on też prawie trzy razy szybciej niż typowa tabletka a pierwsze działanie możemy zaobserwować już po dziesieciu minutach od jego zażycia.Pakowany jest w kartonowe pudełko tzw. weeck pack (pakiet weekendowy) a na  opakowaniu widnieje unikatowy kod do zdrapania świadczący o oryginalności tego produktu.Żel utrzymuje sie w organizmie człowieka do 24 godzin . Zalecamy wiec stosowac na początek mniejszą dawke niz całe 5 g , czyli jedną saszetkę.

Żel o nazwie sextreme 120mg jest przebadany labolatoryjnie ,a Firma Shree Venkatesh International Limited go produkująca podlega restrykcjom World Health Organization ,dzieki czemu możesz byc bezpieczny o swoje zdrowie.
Przed zastosowaniem należy zapoznać sie z ulotką dołączoną do opakowania lub zasięgnać porady specjalisty,poinformowac go też o przebytych chorobach i posiadanych uczuleniach orza lekach na stałe przyjmowanych.Sextreme XL (oral Jelly) 120mg nie powinny używać osoby z :


-Choroby układu krążenia

-Nadciśnienie tętnicze

-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu oraz inne skladniki Sextreme xl żel

-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby

-Niedawno przebyty zawał serca

-Chorobą wieńcową


Możliwe skutki uboczne:


-niestrawność

-ból głowy

-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła

-Osłabienie organizmu oraz omdlenia


Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Sextreme żel nadal jest  bezpiecznym produktem .


 Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

 Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.


Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki żelu Sextreme 120mg (oral jelly) tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.


Kilka słów o producencie Sextreme XL Oral Jelly (żel) - Shree Venkatesh International Limited.

Shree Venkatesh International Limited jest certyfikowaną przez ISO9001: 2008 firmą zarejestrowaną zgodnie z ustawą o rejestrach spółek , zajmującą się wszystkimi rodzajami eksportu leków generycznych , preparatów farmaceutycznych i leków luzem z Indii mających swoją siedzibę w Gujarat , która jest również znana jako centrum produkcyjne do preparatów farmaceutycznych  w Indiach .

Firma zajmuje się oferowaniem markowych leków produkowanych przez międzynarodowe firmy , takie jak Pfizer , Novartis , Abott , GSK , Eli Lily , Merck , a jednocześnie oferuje leki generyczne produkowane przez Indyjskie firmy farmaceutyczne , takie jak Ajanta Pharma , Ranbaxy , Cipla , Wockhardt itp .
Oferują również produkty OTC , takie jak ciążowe paski testowe , mierniki Accucheck i różne produkty Markowe .

Firma ta  oferuje również usługi produkcji kontraktowej dla zagranicznych nabywców do produkcji tabletek , kapsułek , zastrzyków , syropów itp . W obiektach certyfikowanych przez WHO-GMP , a także pełni rolę agentów wciągających do dostarczania różnych leków luzem i API , zgodnie z wymogiem zagranicznych nabywców .

Firma ta działa również w imieniu kilku firm brytyjskich w zakresie produkcji kontraktowej w obiektach zatwierdzonych przez MHRA .
Realizują zamówienia na leki dla aptek internetowych we wszystkich wyżej wymienionych produktach .

56

Konkretne referencje