• Wyprzedaż!
kamagra-plus-lovegra-zestaw-dla-par
  • kamagra-plus-lovegra-zestaw-dla-par

Kamagra + Lovegra po 4 tabletki - Zestaw dla Pary

99,00 zł
Brutto

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Zestaw zawiera: 4 Tabletki Kamagry i 4 tabletki Lovegry, pudełko, ulotka.


Najlepszy wybór cenowy.

Oszczędzasz prawie 30 zł. Idealny zestaw dla dwojga partnerów. Zwiększ swoje doznania i przeżyjcie wspaniałe chwile wspólnie.

Wspaniały prezent dla niego i dla niej.

Ilość

Kamagra i Lovegra (zestaw dla Par).

Nic tak nie cementuje związku kobiety i mężczyzny jak udany seks. Jednak czasami, z różnych powodów, pożycie nie układa się tak jakbyśmy tego oczekiwali lub zwyczajnie szukamy nowych bardziej intensywnych doznań.

Specjalnie dla takich par przygotowaliśmy zestaw Lovegra+Kamagra w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zestaw ten zawiera 4 różowe tabletki leku Lovegra, przeznaczonego jedynie dla Pań, znacznie poprawiającego libido u kobiet, a także 4 zielone tabletki leku Kamagra, przeznaczonego jedynie dla mężczyzn i poprawiającego potencję u Panów. Dzięki temu zestawowi dużo łatwiej będziecie mogli zgrać się w czasie.

Jak to działa?

U kobiet Lovegra, zwiększa libido, a pobudzenie seksualne następuje szybciej. Kobieta nie potrzebuje długiej stymujacji, aby osiągnąć większe niż zazwyczaj stany uniesienia, doznania są o wiele bardziej intensywne, zwiększa się ukrwienie i pobudzane są miejsca odpowiedzialne za osiągnięcie orgazmu. Orgazm nie następuję szybciej, ale jest dużo bardziej intensywny, przez co przyjemniejszy. Ponowne osiągnięcie orgazmu wymaga mniej czasu niż zazwyczaj. Wszystkie pytane przez nas Panie bardzo pozytywnie oceniają działanie leku.

U mężczyzn Kamagra powoduje poprawę potencji. Facet osiąga pełną sprawność seksualną dużo szybciej niż zwykle, dużo bardziej intensywnie reaguje na dotyk, a przez to jego doznania stają się przyjemniejsze. Wszystko to nie wpływa na prześpieszenie końca stosunku. Za to dużo szybciej mężczyzna dochodzi do ponownej pełnej sprawności seksualnej.

Słyszeliście, jak Wasi znajomi chwalą się, że mogą to robić całą noc? Teraz i Wy możecie !!!

Twoja rzetelna Apteka !

13

Konkretne referencje