sextreme-120-mg-tabletki-opakowanie-przod
  • sextreme-120-mg-tabletki-opakowanie-przod
  • sextreme-120-mg-tabletki-opakowanie-tyl

Sextreme 120mg

80,00 zł
Brutto

Producent: Shree Venkatesh LTD.

Opakowanie zawiera:  10 tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Sextreme Power w tabletach 120mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 5 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 75,00 zł Aż do 10,00 zł
3 70,00 zł Aż do 30,00 zł
4 65,00 zł Aż do 60,00 zł
5 60,00 zł Aż do 100,00 zł
6 58,00 zł Aż do 132,00 zł
7 56,00 zł Aż do 168,00 zł
8 54,00 zł Aż do 208,00 zł
9 52,00 zł Aż do 252,00 zł
10 50,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Sextreme Power 120 mg:Sextreme Power jest lekiem w postaci tabletek, przeznaczonym dla mężczyzn pragnących poprawić swoją sprawność seksualną. Lek charakteryzuje się zwiększoną dawką aktywnego składnika Sildenafilu, a każda tabletka zawiera  120 mg tego środka . Jest to dokładnie 20mg więcej niż w popularnej tabletce Viagra. Sextreme jest obecnie najpopularniejszym lekiem na potencję z sildenafilem dostępnym na rynku, jego skutecznosc jest bardzo wysoka i charakteryzuje sie różnymi dawkami od 100mg aż do 200mg i kolorami tabletek . A jego działanie jest zachwalane przez pacjentów na całym świecie.


Jak wygląda oryginalny produkt Sextreme 120mg ?

Oryginalny lek Sextreme 120mg ma postać tabletek koloru czerwonego, pakowane po 5 tabletek w jednym opakowaniu. Każde opakowanie leku posiada unikalny numer seryjny, datę ważności i czerwony napis swiadczacy o nazwie tego produktu. Na opakowaniu znajdziemy także nazwę producenta leku - Shree venkatesh.


Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Sextreme 120mg ?

Lek ten działa jedynie podczas pobudzenia seksualnego, poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiekszając przepływ krwi i poprawiąjac krążenie. Jednocześnie pomaga osiągnąć wzwód mężczyznom mającym z tym problemy. Sextreme Power jest przeznaczony jedynie dla mężczyzn i jego zażywanie jest szczególnie odradzane kobietom.
Preparatu tego nie powinni używać pacjenci nie mający problemów ze wzwodem i jego utrzymaniem.


Czy używanie Sextreme Power 120mg jest bezpieczne?

Tak dokładnie, używanie tego leku jest bezpieczne, ale tylko pod warunkiem spełnienia kilku poniższych zaleceń. Po pierwsze zawsze przed użyciem jakiegokolwiek leku skontaktuj się z lekarzem i przedstaw jemu wszystkie swoje schorzenia. Skonsultuj się czy zacząć używanie leków na potencję od Sextreme 120mg - leku o w miarę mocnym działaniu. Zawsze przed pierwszym użyciem zapoznaj się z ulotką do niego dołączoną i przeczytaj czy nie zanjdujesz się w grupie osób, którym zazywanie tego leku może nie służyć. I zawsze stosuj się do zaleceń odnośnie zażywania tego leku tj. nie mieszaj Sextreme Power z alkoholem, nie stosuj leku po spożyciu dużego, tłustego posiłku. Nie mieszaj też Sextreme 120mg z żadnym innym lekiem, zwłaszcza innymi lekami na potencję.


Sextreme power 120mg nie powinny używac osoby :


-Choroby układu krążenia

-Nadciśnienie tętnicze

-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu

-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby

-Niedawno przebyty zawał serca

-Chorobą wieńcową


Możliwe skutki uboczne:


-niestrawność

-ból głowy

-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła

-Osłabienie organizmu oraz omdlenia


Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Sextreme 120mg nadal jest  bezpiecznym produktem.


Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu. Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Sextreme 120mg tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.


Kilka słów o producencie Sextreme Power 120mg - Shree Venkatesh International Limited.


Shree Venkatesh International Limited jest certyfikowaną przez ISO9001: 2008 firmą zarejestrowaną zgodnie z ustawą o rejestrach spółek, zajmującą się wszystkimi rodzajami eksportu leków generycznych, preparatów farmaceutycznych i leków  mających swoją siedzibę w Gujarat, która jest również znana jako centrum produkcyjne do preparatów farmaceutycznych.

Firma zajmuje się oferowaniem markowych leków produkowanych przez międzynarodowe firmy, takie jak Pfizer, Novartis, Abott, GSK , Eli Lily , Merck, a jednocześnie oferuje leki generyczne produkowane przez Indyjskie firmy farmaceutyczne, takie jak Ajanta Pharma, Ranbaxy, Cipla, Wockhardt itp.
Oferują również produkty OTC, takie jak ciążowe paski testowe, mierniki Accucheck i różne produkty Markowe.

Firma ta  oferuje również usługi produkcji kontraktowej dla zagranicznych nabywców do produkcji tabletek, kapsułek, zastrzyków , syropów itp . W obiektach certyfikowanych przez WHO-GMP, a także pełni rolę agentów wciągających do dostarczania różnych leków luzem i API, zgodnie z wymogiem zagranicznych nabywców.
Firma ta działa również w imieniu kilku firm brytyjskich w zakresie produkcji kontraktowej w obiektach zatwierdzonych przez MHRA.
Realizują zamówienia na leki dla aptek internetowych we wszystkich wyżej wymienionych produktach.


59

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2020-02-14

Sextreme 120mg

Witam , cobra duzo lepsza od tego leku na potencje.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Sextreme 120mg

Producent: Shree Venkatesh LTD.

Opakowanie zawiera:  10 tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Sextreme Power w tabletach 120mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 5 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię