cenforce-200-mg-tabletki-pudelko
  • cenforce-200-mg-tabletki-pudelko
  • cenforce-200-mg-tabletki-blister-przod
  • cenforce-200-mg-tabletki-blister-tyl

Cenforce 200mg

129,00 zł
Brutto

Producent: Centurion Laboratories.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Cenforce tabletki 200mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 124,00 zł Aż do 10,00 zł
3 119,00 zł Aż do 30,00 zł
4 114,00 zł Aż do 60,00 zł
5 109,00 zł Aż do 100,00 zł
6 107,00 zł Aż do 132,00 zł
7 105,00 zł Aż do 168,00 zł
8 103,00 zł Aż do 208,00 zł
9 101,00 zł Aż do 252,00 zł
10 99,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Cenforce 200mg

Co to jest Cenforce 200mg?

Cenforce 200mg jest to jeden z najmocniejszych leków na poprawę potencji, a zarazem jeden z najbardziej popularnych leków opartych na Sildenafilu na całym świecie. Lek ten staje się liderem sprzedaży wśród leków na poprawę erekcji. Preparat jest zalecany dla dorosłych Panów w celu zwalczania lub wspomagania walki z zaburzeniami erekcji.

Cenforce jest lekiem zawierającym 200mg Cytrynianu Sildenafilu. Środek ten zapewnia znacznie lepsze ukrwienie prącia, wspomagając przepływ krwi przez układ krwionośny.

Jak działa Cenforce 200mg?

Tak jak w przypadku innych Cenforców lek, hamuje działanie enzymów PDE 5. Podczas hamowania enzymu PDE typu 5 uwalnia się tlenek azotu, który pobudza receptory do produkcji związków wysokoenergetycznych (cGMP) i zwiększa ich stężenie, lek dodatkowo "rozkłada je w czasie" w konsekwencji wydłużając okres dużego stężenia - długotrwałej erekcji.

W jakich stężeniach występuje Cenforce?

Cenforce jest dostępny w różnych stężeniach aktywnego środka Sildenafilu, 100mg, 150mg i 200mg. Dawka leku do jednorazowego przyjmowania powinna być specjalnie dostosowana dla każdego pacjenta osobno i powinna być zgodna z zaleceniami lekarza. Zawsze zaczynaj przyjmowanie leku, od dawki mniejszej niż zalecana, a dopiero w przypadku braku efektów ubocznych, zaleca się stopniowe jej zwiększanie, aż do normalnej dawki leku.

Tabletki Cenforce 200mg należy przyjmować doustnie wraz z dużą ilością wody, około 60 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Nie zaleca się przyjmowania leku na pusty żołądek, bez popijania dużą ilością wody. Nie należy także łączyć Cenforce z żadnym innym lekiem, alkoholem, ani wraz z obfitymi posiłkami.

Jakie mogą wystąpić skutki uboczne przyjmowania leku Cenforce 200mg?

Podczas przyjmowania leku mogą wystąpić skutki uboczne i efekty niepożądane, gdyż na lek reaguje na każdy organizm inaczej. Rzadko dochodzi do występowanie działań niepożądanych, jednak należy liczyć się z tym, że takowe mogą wystąpić. Lekkie zawroty i bóle głowy, biegunka, wysypka, odruch wymiotny lub inne niegroźne, ale uciążliwe efekty uboczne. W przypadku przekroczenia dawki leku może wystąpić ból prącia. Sporadycznie mogą pojawić się lekkie zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, delikatne dzwonienie w uszach. Jeżeli objawy nie ustępują przez dłuższy czas, należy skonsultować się z lekarzem. Osoby uczulone na składnik leku Sildenafil nie powinny przyjmować leku.

Kto nie może przyjmować leku? 

Środek ten nie jest przeznaczony do przyjmowania dla kobiet. Równoległe stosowanie leków z grupy azotanów jest zabronione. Pacjenci po udarze lub neuropatii wzrokowej, również nie mogą przyjmować leku. Lek nie jest polecany również w przypadku ciężkiego niedociśnienia, u mężczyzn z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek lub wątroby, arytmią serca, u osób, u których występuje choroba niedokrwienna serca, mężczyźni po zawale mięśnia sercowego.

Po zażyciu Cenforce 200mg, nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych, nie należy spożywać alkoholu i soku z winogron. W przypadku przedawkowania lub innych niepożądanych efektów ubocznych, utrzymujących się przez dłuższy czas, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.


Cenforce 200mg nie powinny używać osoby z:

-Choroby układu krążenia

-Nadciśnienie tętnicze

-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu

-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby

-Mężczyźni po zawale mięśnia sercowego

-Chorobą wieńcową

-Pacjenci po udarze lub neuropatii wzrokowej

-Arytmią serca

-Choroba niedokrwienna serca


Możliwe skutki uboczne:

-Niestrawność

-Ból głowy

-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła

-Osłabienie organizmu oraz omdlenia

-Kołowanie w głowie

-Zatkany nos


Skutki uboczne występują zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Cenforce 200mg nadal jest bezpiecznym produktem.


Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C w ciemnym i suchym miejscu.
Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.


Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce, dzięki tabletkom Cenforce 200mg tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja Rzetelna Apteka.

Kilka słów o producencie Cenforce 200mg Centurion Laboratories.

Profil znanej Indyjskiej firmy Centurion Laboratories za zadanie ma zdobyć miejsce wśród najlepszych światowych producentów, dostawców i eksporterów leków przeciwbólowych, na potencje, łysienie, dolegliwości żołądkowo-jelitowych, antybakteryjnych, maści antyseptycznych, na wysokie ciśnienie krwi, ziołowych kremów do skóry, witamin i produktów mineralnych.

Koronowany prestiżową certyfikacją ISO 9001:2000, WHO-GMP, awansują w branży z najlepszą jakością, skutecznością i bezpieczeństwem w produkcji leków przeciwbólowych oraz na dostarczanie świadczeń zdrowotnych i medycznych. Są one pakowane przy użyciu zautomatyzowanych maszyn i procesów, co zapewnia zachowanie oryginalnej wartości leczniczej. Wszystkie ich skuteczne leki farmaceutyczne są eksportowane na cały świat. Z zaangażowaniem w służbę bractwu medycznemu szukają nowych sposobów ulepszania swoich produktów. W naszym dziale leków na potencje produkują z najlepsza starannością i zachowaniem norm Światowej Organizacji Zdrowia takie produkty jak Cenforce 100, 150, 200 miligram z czynnym składnikiem Sildenafil. W swojej ofercie posiadają również leki na poprawę potencji ze składnikami czynnymi takimi jak Tadalafil (Vidalista 20, 40, 60mg.), Verdenafil (Vilitra 20, 40, 60mg.), Dapoxetine Vriligy (30, 60, 90mg).

Jak się powinno prawidłowo przyjmować tabletki Cenforce 200mg:

W ulotce każdego doustnego produktu leczniczego można znaleźć dość enigmatyczną informację o konieczności jego popicia "odpowiednią ilością płynu". O jaki płyn chodzi? Przede wszystkim absolutnie nie powinno się popijać leków ciepłą herbatą i kawą, ani oczywiście alkoholem. Z jednej strony napoje te zawierają związki mogące wchodzić w interakcje ze składnikami leków, co będzie skutkowało brakiem ich działania lub nasileniem działań ubocznych.
Ciepłe płyny wpływają na trwałość otoczki, jaką powlekane są tabletki, dlatego nie należy nimi popijać leków.

W rezultacie mogą przyspieszać ich rozpuszczanie i uwalnianie substancji leczniczej na niewłaściwym odcinku przewodu pokarmowego (np. leki dojelitowe rozpuszczą się już w żołądku). Taki lek nie zadziała! Dlatego właśnie zaleca się popijać wszelkie produkty lecznicze wodą o temperaturze pokojowej.

Mleko jest niewskazane, gdyż może obniżać kwasowość treści żołądka, wpływając na wchłanianie niektórych substancji leczniczych lub rozpuszczalność otoczki tabletek powlekanych. Poza tym składniki mleka mogą wchodzić w interakcje z niektórymi antybiotykami (np. tetracyklinami), niemal całkowicie hamując ich wchłanianie. A najgorszym wyborem jest sok grejpfrutowy, który wchodzi w interakcje z wieloma lekami, nasilając ich działanie i skutki uboczne. Leki należy popijać ostudzoną wodą.

Czy można rozgryzać tabletki?

Kolejnym błędem podczas zażywania leków jest dzielenie lub rozgryzanie tabletek powlekanych. Absolutnie nie należy tego robić!. Bardzo często są one powlekane specjalną otoczką, która ma ułatwiać połykanie, maskować smak substancji leczniczej, zwiększać odporność tabletki na czynniki atmosferyczne lub po prostu poprawiać jej wygląd. Jednak zdecydowanie najczęstszym celem powlekania tabletek jest opóźnianie uwalniania zawartej w nich substancji leczniczej. Takie tabletki często określa się mianem "dojelitowych". Ich otoczki nie rozpuszczają się w kwaśnym pH żołądka, co pozwala bezpiecznie przetransportować lek do jelit – dopiero tam powłoczka rozpada się uwalniając substancję leczniczą.

Tabletki, które posiadają kreskę lub krzyżyk wskazujące miejsce cięcia, umożliwiają ich podział bez wpływu na działanie otoczki.

24

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2024-05-06

Cenforce 200

Zajebiste

Oceń 

2024-03-14

Dobry Lek na moje dolegliwości

Profesjonalnie i szybko.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2023-01-07

Grubo na mnie zadzialaly te tabletki

Grubo na mnie zadziałały te tabletki - nadmienię ze używałem czegoś takiego pierwszy raz - szok

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2022-05-12

polecam dziala w 200%

Wszystko w porządku. Bardzo szybka realizacja zamówienia, dobrze zapakowane - żadne z opakowań z płynami nie uległo uszkodzeniu. Polecam.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-01-29

200 mg

Najlepszy - co tu wiecej dodawac , spróbujcie sami polecam APTEKE

Oceń 

2020-01-29

Cenforce

Bardzo dobrze dziala z alkoholem.

Oceń 

2020-01-29

Super doznania

Polecam tabletki mega doznania nawet nastepnego dnia działała

Oceń 

2020-01-29

Mega jazda ;-)

Ruszy nawet największy flak hehe ;-) Polecam

Oceń 

2020-01-29

Dla ostrych zawodników

zachecony mega dawka sprobowałem cenforce 200, nie zawiodlem sie, kop jak nic innego i jeszcze dostałem leki z data na 2018 rok - kozak jak dla mnie

Oceń 

2020-01-29

Super Działa

Brałem juz kilka razy i jestem bardzo zadowolony z 200miligram.Troche czerwień mi na twarzy wyskakuje ale to naturalny skutek uboczny.

Oceń 

2020-01-29

CEN 200

To sie nazywa ostra jazda po tych 200miligramach , nie dla początkujących.

Oceń 

2020-01-29

200 mg sildenafil

Najlepszy , najmocniejszy , najtanszy w tej aptece KAMAGRA.NET.PL - WYMIATA.

Oceń 

2020-01-29

ZAJEBISTE TABLETKI

Te tabletki to sa rewacyjne zajebiste tabletki. Az po calej nocy na drugi dzien to myslalem ze ptak mnie tak bolał od kochania sie ze szok. Tabletki na 24H sa. I bardzo polecam te tableki. Jak nikt jeszcze nie bral 200.niech zacznie od 100.dobra rada. Bo po 200 moze nie wytrzymać.

Oceń 

2020-01-29

Cenforce 200

Duglo i mocno dzała ale troche czerwony byłem po nim .

Oceń 

2020-01-29

sildenafil 200

bardzo dobrze dziala

Oceń 

2020-01-29

dobry lek Cenforce 200

bardzo mocny i dziala dlugo nawet 8h :)

Oceń 

2020-01-29

rewelka

Silny i skuteczny sildenafil, super lek .

Oceń 

2020-01-29

rewelacja

Bardzo dobry i silny lek, tak silny ze polowa mi wystarczyla, dziekuje za szybka realizacje zamowienia i gratisy.

Oceń 

2020-01-29

najlepszy :)

Nie ma lepszy tabletek z sildenafilem, najmocniejsze i dobrze dzilaja.

Napisz swoją opinię

Cenforce 200mg

Producent: Centurion Laboratories.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Cenforce tabletki 200mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię