• Wyprzedaż!
tadaga-20-mg-tabletki-blister-tyl
  • tadaga-20-mg-tabletki-blister-tyl
  • tadaga-20-mg-tabletki-blister-przod

Tadaga 20mg

90,00 zł
Brutto

Producent: Dharam Distributors.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.


Tadaga 20mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Ilość

Tadaga 20 mg
Tabletki Tadaga 20mg (Tadalafil 20 mg) pomagają u  większości mężczyzn z zaburzeniami erekcji uzyskać i utrzymać erekcję, gdy stają się podekscytowani seksualnie. W połączeniu ze stymulacją seksualną tabletki te działają wspomagając przepływ krwi do prącia, aby osiągnąć i utrzymać erekcję.

Jak działa Tadaga 20mg. ?

Tadaga 20mg tabletki są zasadniczo silnym lekiem inhibitorowym PDE5, który ma zdolność hamowania aktywności enzymów PDE5 i zapobiegania przerywaniu normalnego łańcucha reakcji powodowanego przez cykliczną GMP w celu umożliwienia prawidłowej erekcji. Te enzymy można znaleźć w naczyniach krwionośnych, które zapewniają wystarczający dopływ krwi do ciała jamistego. Przyjmując lek Tadaga 20mg mięśnie gładkie są rozluźnione tak, że można przepłynąć wystarczającą ilość krwi w kierunku obszaru prącia, utrzymując w ten sposób normalne erekcje podczas podniecenia seksualnego.

Jak to jest używane?

Zazwyczaj stosowana dawka zalecana podczas przyjmowania leku Tadaga wynosi 10 mg. Jednak dawkę tę można zmniejszyć do 2,5 mg lub zwiększyć do 20 mg lub 40 mg, w zależności od tolerancji organizmu i reakcji na lek. Lekarze mogą przepisać odpowiednią dawkę w oparciu o pewne czynniki, takie jak aktualny stan zdrowia, historia medyczna i wiek. A ponieważ dawkowanie preparatu Tadaga jest szczególnie zalecane do leczenia, zdecydowanie zniechęcasz do zmiany dawkowania bez powiadomienia lekarza. Jeśli uważasz, że masz wątpliwości dotyczące dawkowania leku Tadaga, najpierw skonsultuj się z lekarzem.
Zasadniczo tabletka Tadaga może trwać do 36 godzin, ale może to zależeć od dawki, którą pacjent przyjmuje, a także od tego, jak organizm zareaguje na leczenie. Ponieważ lek ma dłuższy okres półtrwania, nigdy nie należy przyjmować tego leku częściej niż raz dziennie. Zaczekaj kilka godzin po zużyciu leku w systemie przed przyjęciem kolejnej dawki. Po zażyciu leku Tadaga należy odczekać co najmniej 15 minut, aby lek zaczął działać.
Powinieneś zażyć Tadaga 20mg. na około godzinę przed planowanym uprawianiem seksu. Połknij całą tabletkę popijając szklanką wody.


W przypadku wrażenia, że ​​działanie leku Tadaga 20mg jest zbyt silne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Tadaga 20mg pomoże Ci uzyskać erekcję jedynie w przypadku pobudzenia seksualnego. Czas potrzebny na podjęcie pracy przez Tadaga 20mg zależy od osoby, ale zwykle trwa od pół godziny do godziny. Może się okazać, że Tadaga 20mg będzie dłużej działać, jeśli weźmiesz ją z ciężkim posiłkiem.


Jakie są możliwe działania niepożądane?

Jak każdy lek, Tadaga 20mg może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Działania niepożądane zgłaszane w związku ze stosowaniem tego leku są zwykle łagodne do umiarkowanych i krótkotrwałe. Wszystkie leki, w tym Tadaga 20 mg, mogą powodować reakcje alergiczne.

Należy natychmiast skontaktować się z lekarzem jeśli wystąpi którykolwiek z następujących objawów po przyjęciu Tadalafilu:
- nagły świąd
- trudności w oddychaniu lub zawroty głowy
- obrzęk powiek, twarzy, warg lub gardła

Jak powinien być przechowywany ?

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w celu ochrony przed wilgocią.
42

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2020-02-02

20mg

bardzo dobra jakosc leku, ktory dzialal bardzo dlugo, ku mojejmu zaskoczeniu :)

szybka wysylka i gratisy,

to juz kolejne moje zamowienie i nie ostatnie,

pozdrawiam

Oceń 

2020-02-02

tadalafil

tadalafil w najlepszy wydaniu, tylko tadalafil po nim nie boli mnie glowa

Oceń 

2020-02-02

tadaga 20

polecam - tansze od cialis a taka sama substancja

Napisz swoją opinię

Tadaga 20mg

Producent: Dharam Distributors.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.


Tadaga 20mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię