Super-Vilitra-80-mg-tabletki-opakowanie
  • Super-Vilitra-80-mg-tabletki-opakowanie
  • Super-Vilitra-80-mg-tabletki-blister-przod-tyl
  • Super-Vilitra-80-mg-tabletka

Super Vilitra 20mg + 60mg

169,00 zł
Brutto

Producent : Centurion Laboratories.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Super Vilitra 80mg w tabletkach - Vardanafil 20mg i Dapoksetyna 60mg - Lek ten nie tylko poprawia potencję, ale także znacząco przedłuża stosunek u mężczyzn.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Ilość

Super Vilitra 20mg + 60mg.

Jest to nowość na rynku leków na poprawę potencji, zaburzeń erekcji i kontrolowaniu przedwczesnego wytrysku. Wyprodukowany w Indiach specyfik stał się hitem sprzedaży, przede wszystkim ze względu na niską cenę w stosunku do skuteczności działania i braku efektów ubocznych.

Pierwszym składnikiem tego leku jest Vardenafil 20mg który odpowiedzialny jest za poprawę potencji poprawia on ukrwienie prącia i funkcjonowanie układu krwionośnego, dzięki czemu podczas podniecenia seksualnego możemy cieszyć się mocną i trwałą erekcją.Drugim składnikiem aktywnym leku Super Vilitra 20mg + 60mg jest środek o nazwie Depoksytyna. Występuje on w niespotykanej do tej pory ilości aż 60mg dla jednej tabletki. Środek ten znany już między innymi z Super Kamagry i Super Vilitra 20mg + 60mg posiada identyczną dawkę ten środka. Największą jaką możemy obecnie znaleźć na rynku. Depoksytyna jest odpowiedzialna za przedłużenie i możliwość kontroli na swoim wytryskiem. Dzięki temu składnikowi możemy w bardzo prosty sposób przedłużać stosunek seksualny i zachować nad nim pełną kontrolę.


Każde opakowanie Super Vilitra 20mg + 60mg zawiera 10 niewielkich rozmiarów, łatwych do połknięcia tabletek, koloru jasno brązowego. Ich niewielki rozmiar sprzyja łatwemu połykaniu i szybko jest przyswajany przez organizm. Każde opakowanie oferowane przez aptekę kamagra.net.pl posiada długi, blisko 3-letni termin ważności leku do spożycia, a to sprawia, że lek ten jest niezwykle popularny wśród kupujących.

Super Vilitra 20mg + 60mg polecamy każdemu kto chciałby przedłużyć swój stosunek seksualny, ale nie ma dużych problemów z utrzymaniem długiej i mocnej erekcji (niska dawka Vardenafilu - 20mg), gdyż 60mg Depoksytyny to dawka odpowiednia w przypadku zaburzeń związanych z przedwczesnym wytryskiem odpowiednia dla każdego dorosłego mężczyzny.

Opakowanie leku nie powinno być przechowywane w temperaturze powyżej 30 stopni. Nie należy leku wystawiać na działanie promieni słonecznych, ani wody.Super Vilitra 20mg + 60mg nie powinny używać osoby z :


- uczulone na sildenafil lub inne składniki Super Vilitra

-chorobą układu krążenia

-choroba niedokrwienna serca

-ze stwierdzoną miażdżycą

-z arytmią komorową

-z ciężką niewydolność wątroby lub nerek

-z kardiomiopatią

-ze zwężeniem zastawki aortalnej lub jej ciężką wadą zastawkową

-ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówk-stosujące leki uwalniające tlenek azotu z grupy nitratów, np. nitrogliceryny, monoazotan i diazotan izosorbidu

-po przebytym zawale serca

-po przebytym udarze mózgu

-z niekontrolowanym i złośliwym nadciśnieniem tętniczym oraz niskim ciśnieniem poniżej 90/50 mmHg


Możliwe skutki uboczne:


-niestrawność

-nagła utrata wzroku

-uczucie zatkanego nosa

-ból głowy

-widzenie na niebiesko

-zaczerwienienie twarzy

-erekcja trwająca ponad 4 godziny

-zaburzenia rytmu serca

-problemy z oddychaniem

-brak ostrości widzenia Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Super Vilitra 20mg + 60mg nadal jest  bezpiecznym produktem.


Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15-25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

 

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Super Vilitra 20mg + 60mg tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.Kilka słów o producencie Super Vilitra 20mg + 60mg Centurion Laboratories.Profil znanej Indyjskiej firmy Centurion Laboratories za zadanie ma zdobyć miejsce wśród najlepszych światowych producentów, dostawców i eksporterów leków przeciwbólowych, na potencje, łysienie, dolegliwości żołądkowo-jelitowych, antybakteryjnych, maści antyseptycznych, na wysokie ciśnienie krwi, ziołowych kremów do skóry, witamin i produktów mineralnych.
Koronowany prestiżową certyfikacją ISO 9001: 2000, WHO-GMP, awansują w branży z najlepszą jakością, skutecznością i bezpieczeństwem w produkcji leków przeciwbólowych oraz na dostarczanie świadczeń zdrowotnych i medycznych. Są one pakowane przy użyciu zautomatyzowanych maszyn i procesów, co zapewnia zachowanie oryginalnej wartości leczniczej. Wszystkie ich skuteczne leki farmaceutyczne są eksportowane na cały świat. Z zaangażowaniem w służbę bractwu medycznemu szukają nowych sposobów ulepszania swoich produktów. W naszym dziale leków na potencje produkują z najlepsza starannością i zachowaniem norm Światowej Organizacji Zdrowia takie produkty jak Cenforce 100,150,200 miligram z czynnym składnikiem sildenafil. W swojej ofercie posiadają również leki na poprawe potencji ze skladnikami czynnymi takimi jak tadalafil (Vidalista 20,40,60 mg.) verdenafil (Vilitra 20,40,60 mg.) dapoxetine Vriligy (30,60,90mg.)


34

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2020-01-29

super lek

Szybko i sprawnie.

Oceń 

2020-01-29

super Vilitra

Doskonale!

Oceń 

2020-01-29

przedłużacz

Atrakcyjne ceny w Internecie. Sprawna realizacja zamówienia.

Oceń 

2020-01-29

Super Vilitra 20+60

dobry kontakt , szybka wysyłka, dobra cena

Oceń 

2020-01-29

S V

Kontakt bardzo dobry, informacje na bieżąco przesyłane .

Oceń 

2020-01-29

Super Vilitra depoxetyna i sildenafil

produkt zgodny z zamówieniem i miła obsługa - lek Oryginalny

Oceń 

2020-01-29

Super Vilitra

Komfortowe zakupy, atrakcyjna cena. Polecam ta strone internetową.

Napisz swoją opinię

Super Vilitra 20mg + 60mg

Producent : Centurion Laboratories.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Super Vilitra 80mg w tabletkach - Vardanafil 20mg i Dapoksetyna 60mg - Lek ten nie tylko poprawia potencję, ale także znacząco przedłuża stosunek u mężczyzn.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię