• Wyprzedaż!
valetra-40-mg-tabletki-opakowanie-przod
  • valetra-40-mg-tabletki-opakowanie-przod
  • valetra-40-mg-tabletki-opakowanie-blister-tyl
  • valetra-40-mg-tabletki-opakowanie-blister-przod

Valetra 40mg

149,00 zł
Brutto

Producent: Shree venkatesh LTD.

Opakowanie zawiera: 10 tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Valetra 40mg -(Verdenafil 40mg) oryginalne leki na potencję dla Panów. Każde opakowanie posiada długi termin ważności.

Niezawodny, łatwo przyswajalny, o długim działaniu i odpowiedniej sile działania. Najbardziej opłacalny wybór, w stosunku ceny do jakości działania.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 144,00 zł Aż do 10,00 zł
3 139,00 zł Aż do 30,00 zł
4 134,00 zł Aż do 60,00 zł
5 129,00 zł Aż do 100,00 zł
6 127,00 zł Aż do 132,00 zł
7 125,00 zł Aż do 168,00 zł
8 123,00 zł Aż do 208,00 zł
9 121,00 zł Aż do 252,00 zł
10 119,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Valetra 40 mgLek stosowany w leczeniu problemów z erekcją, którego głównym składnikiem jest Vardenafil. Produkt jest niezwykle skuteczny ponieważ zawiera wyjątkową dawkę wspomnianej substancji - aż 40 mg czystego Vardenafilu. Większość leków zawierających ten związek, zawiera również w składzie domieszki innych substancji czynnych jednak nie Valetra 40. Dzięki takiemu składowi zwiększa swą skuteczność. Vardenafil pozwala uzyskać i podtrzymać pożądaną erekcję.

Przekazywane do mózgu sygnały pobudzające oraz substancja krążąca krwioobiegu pozwalają na długotrwałe efekty. Dzięki zwiększonej ilości krwi docierającej do penisa gwarantuje silny wzwód i doznania. Występuje w postaci małych żółtych tabletek, zażywanych doustnie.

Wardenafil (INN) jest inhibitorem PDE5 stosowanym przy zaburzeniach erekcji u mężczyzn. Substancja chemiczna, powodująca zmniejszenie lub hamowanie reakcji blokujących erekcję.

Chlorowodorek wardenafil jest substancją stosowaną przy problemach natury męskiej i pomaga w ich przezwyciężeniu. Przeciwdziała wiotczenie mięśni w ścianach naczyń krwionośnych dzięki czemu wzwód jest długotrwały.

Tabletki te zawierają 40mg Vardenafilu, pakowania w pudełka po 10 tabletek. Substancja działa nawet u osób, które doświadczają silnego wysiłku fizycznego lub intensywnie trenują. Stosowany może być także przez mężczyzn z cukrzycą, podwyższonym poziomem cholesterolu oraz nadciśnieniem. Zazwyczaj stosowana w tego typu lekach dawka wynosi 10 mg (w przybliżeniu odpowiada 50 mg sildenafilu). W tym leku znajduje się aż 40 mg co gwarantuje jego skuteczność !

Tabletki Valetra 40mg można przyjmować zarówno na czczo jak i podczas posiłku, wówczas należy jednak pamiętać że może to spowolnić proces wchłaniania substancji czynnych, co może opóźnić działanie. Zaleca się przyjmowanie tabletek minimum 20 min przed planowanym stosunkiem.

Pożądane efekty (poczucie podniecenia, wzwód itp.) pojawiają się w zależności od organizmu czy masy pacjenta od 20 do 60 minut po zażyciu, jednak u niektórych mężczyzn rezultaty mogą być odczuwalne już po 15 minutach. Valetra 40 mg działa aż do 12 godzin dlatego nie zaleca się przyjmowania więcej niż jednej pastylki na dobę.

Wskazania i przeciwwskazania do stosowanie Valetry 40 są takie same jak w przypadku wszystkich innych leków zawierających substancje będące inhibatorami. Ewentualne objawy niepożądane (skutki uboczne) są podobne jak w przypadku innych leków z grupy inhibitorów PDE5.

Najczęściej spotykane to nudności. Mniej popularne to: bóle brzucha, bóle pleców, nadwrażliwość na światło, bóle mięśniowe, zaburzenie widzenia, bóle oka, obrzęki twarzy, niedociśnienie, tachykardia, bóle stawów, wysypki.

Wymienione powyżej ewentualne skutki uboczne mogą nie obejmować wszystkich zgłoszonych do producenta działań niepożądanych. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek niepokojących sygnałów i objawów należy natychmiast skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą ponieważ, każdy lek może okazać się niebezpieczny dla Twojego zdrowia lub nawet życia.


Valerta 40 nie powinny używać osoby z :


- wrodzone choroby zwyrodnieniowe siatkówki

- niedociśnienie tętnicze (<90/50 mm Hg)

- ciężka niewydolność wątroby

- zawał serca

- schyłkowa niewydolność nerek wymagająca leczenia dializami

- niedawno przebyty udar mózgu

- dławica piersiowa

- równoległe stosowanie azotanów lub donorów tlenku azotu w jakiejkolwiek postaci

- uczulone na Vardanafil lub inne składniki leku Valetra 40mg


Możliwe skutki uboczne:


- efekt czerwonej twarzy

- bóle glowy

- niestrawność

- erekcja trwająca 5 godzin


Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Valetra 40 mg nadal jest  bezpiecznym produktem .

Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

 

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Valetra 40mg tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.


Kilka słów o producencie Valetra 40mg - Shree Venkatesh International Limited.


Shree Venkatesh International Limited jest certyfikowaną przez ISO9001: 2008 firmą zarejestrowaną zgodnie z ustawą o rejestrach spółek, zajmującą się wszystkimi rodzajami eksportu leków generycznych, preparatów farmaceutycznych i leków luzem z Indii mających swoją siedzibę w Gujarat, która jest również znana jako centrum produkcyjne do preparatów farmaceutycznych w Indiach.

Firma zajmuje się oferowaniem markowych leków produkowanych przez międzynarodowe firmy , takie jak Pfizer, Novartis, Abott, GSK, Eli Lily, Merck, a jednocześnie oferuje leki generyczne produkowane przez Indyjskie firmy farmaceutyczne, takie jak Ajanta Pharma, Ranbaxy, Cipla, Wockhardt itp.
Oferują również produkty OTC, takie jak ciążowe paski testowe, mierniki Accucheck i różne produkty Markowe.

Firma ta oferuje również usługi produkcji kontraktowej dla zagranicznych nabywców do produkcji tabletek, kapsułek, zastrzyków , syropów itp. W obiektach certyfikowanych przez WHO-GMP, a także pełni rolę agentów wciągających do dostarczania różnych leków luzem i API, zgodnie z wymogiem zagranicznych nabywców.

Firma ta działa również w imieniu kilku firm brytyjskich w zakresie produkcji kontraktowej w obiektach zatwierdzonych przez MHRA.
Realizują zamówienia na leki dla aptek internetowych we wszystkich wyżej wymienionych produktach.


KAMAGRA.NET.PL - Twoja rzetelna apteka.

Konkretne referencje

Komentarze

Napisz swoją opinię

Valetra 40mg

Producent: Shree venkatesh LTD.

Opakowanie zawiera: 10 tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Valetra 40mg -(Verdenafil 40mg) oryginalne leki na potencję dla Panów. Każde opakowanie posiada długi termin ważności.

Niezawodny, łatwo przyswajalny, o długim działaniu i odpowiedniej sile działania. Najbardziej opłacalny wybór, w stosunku ceny do jakości działania.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.

Napisz swoją opinię