kamagra-Effervescent-plusz-100-mg
  • kamagra-Effervescent-plusz-100-mg
  • kamagra-plusz-Effervescent-opakowanie-100mg

Kamagra Effervescent 100mg - Plusz

139,00 zł
Brutto

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera:  7 tabletek musujacych, tuba.

Składnik leku: Sildenafil 100mg.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.


Kamagra tabletki Plusz musujące 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Sprawdź nową Kamagrę w postaci tabletek do rozpuszczania w wodzie. Napój Kamagra łatwo przyswaja się przez organizm, jest smaczny, a jego działanie nie różni się od zwykłej Kamagry w tabletkach do połykania. 

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.


Ilość

Lek Kamagra tabletki musujące 100mg

To substancja przeznaczona dla wymagających mężczyzn uskarżających się na zaburzenie erekcji. Tak jak popularne tabletki z witaminami, magnezem itp. występuje w postaci musującej pastylki do rozpuszczenia w wodzie, dzięki czemu zapewnia dodatkową dyskrecję, nie obciąża żołądka i jest dwa razy szybciej przyswajalna przez organizm.

Czy działa?

Kamagra w pastylkach musujących jest po prostu odpowiednikiem leku Kamagra w zwyczajnych tabletkach. Lek tak samo jak inne leki na potencję poprawia ukrwienie i wzmaga napływ krwi do męskich narządów rozrodczych, dzięki czemu możemy osiągnąć natychmiastową erekcję oraz utrzymać ją znacznie dłużej. Kamagra Plusz nie powoduje widocznego efektu erekcji przez cały czas. Efekty widoczne są tylko i wyłącznie podczas pobudzenia seksualnego, przez co lek może być spokojnie przyjmowany w sytuacjach które nie zawsze kończą się pieszczotami.


Skład Kamagra tabletki musujące 100mg.

Głównym składnikiem jest substancja o nazwie Sildenafil. To właśnie ona jest odpowiedzialna za poprawę ukrwienia. Każda pastylka zawiera aż 100 mg substancji czynnej. Pozostałe składniki to np. substancje pomocnicze smakowe, słodzące itp.
Wszystkie składniki leku wypisano szczegółowo na ulotce załączonej do opakowania leku.


Wygląd oryginalnej tabletki musującej Kamagra 100mg.

Opakowanie leku Kamagra plusz to tuba zawierające 7 pomarańczowych pastylek rozpuszczalnych w wodzie. Tabletka po rozpuszczeniu barwi wodę na lekko pomarańczowy kolor. Dzięki płynnej formie leku jest bardzo prędko przyswajalny przez organizm a działanie szybkie do zaobserwowania.


Kamagra tabletki musujące 100mg jest całkowicie bezpiecznym lekiem.

Przed zażyciem każdego leku na potencję, należy poinformować o tym fakcie lekarza. Ważną informacją jest substancja czynna zawarta w składzie. Gdy przeciwwskazania nie będą występować można bezpiecznie zażyć lek. Dla pełni bezpieczeństwa należy pamiętać by nie łączyć go z alkoholem i innymi lekami.
Kamagry Pluszu 100mg nie powinny używać osoby :

-Uczulone na Cytrynian Sildenafilu
-Po niedawno przebyty zawale serca
-posiadające choroby układu krążenia
-z nadciśnieniem tętniczym
-z ciężkim uszkodzeniem nerek lub wątroby
-z chorobą wieńcową

Mogące wystąpić skutki uboczne:


-Ból głowy
-Niestrawność
-Wypieki / rumień twarzy
-Osłabienie organizmu

Skutki niepożądane występują u zaledwie 2% zażywających. Pomimo wymienionych skutków ubocznych Kamagra 100mg w pluszu nadal jest  bezpiecznym lekiem.

Lek zaleca się przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Temperatura idealna do przechowywania to 15 - 25 st. C najlepiej w ciemnym i suchym miejscu.

Dzięki pastylkom Kamagra 100mg w pluszu zapewniamy długie i upojne noce pełne wrażeń. Tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna Apteka.


Czy można łączyć Kamagre w pluszu z alkoholem :

Problem z erekcją i wytryskiem po alkoholu to często spotykane zagadnienie. Co prawda mała ilość alkoholu może zmniejszyć stres i ułatwić zbliżenie, to już  obfite lub częste spożycie alkoholu ma bardzo duży wpływ na pracę naszych  naczyń krwionośnych i zdolność do uzyskania silnego wzwodu i wytrysku. Jest również rzeczą normalną , że osoba w stanie po spożyciu dużej dawki alkoholu , nie tylko utrzymaniem równowagi będzie problemem, ale sobą ta nie będzie też zdolna do odbycia stosunku płciowego.
Duże spożycie alkoholu  może zmniejszać wrażliwość na inne bodźce, w tym właśnie pobudzenie seksualne.

Ponadto ciągłe nadużywanie alkoholu jest przyczyną różnych chorób wątroby to wyraźnie zmniejsza ilość wytwarzanego testosteronu. Niedobór testosteronu  znacznie obniża popęd płciowy a to przekłada się na mniejsze zainteresowanie sexem  oraz słabszą reakcją na pobudzanie przez partnera.

Tabletki  na potencję (Kamagra  Pluszu – substancja sildenafil 100mg) ułatwiają osiągnięcie dobrego wzwodu, samo odbycie stosunku seksualnego oraz wytrysk. Dlatego stosująć leki na potencję czy przedwczesny wytrysk, należy zupełnie zrezygnować z dużych dawek alkoholu. Pozwoli to w pełni wykorzystać potencjał zawartej w nich substancji czynnej sildenafil i uzyskanie maksymalnie zadawalającego efektu oraz orgazmu.  Duże dawki alkoholu mogą znacznie zneutralizować działanie tabletek na potencję. Należy zaakceptować  fakt, że duże ilości alkoholu są wrogiem udanego i satysfakcjonującego stosunku płciowego, to jeden z podstawowych etapów wyeliminowania i rozpoczęcia leczenia zaburzeń potencji i erekcji.Kilka słów na temat producenta Kamagry w pluszu 100mg :

Ajanta Pharma jest firmą farmaceutyczną specjalizującą się w produkcji, opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek światowy wysokiej klasy leków. Są Zaangażowani w "Serve Health Care Needs Worldwide", wytwarzają szeroką gamę produktów specjalistycznych skierowanych do różnych bloków terapeutycznych, oraz kierowanych do leczenia różnych schorzeń, dostosowanych do każdego rynku, na którym są obecni. Potrafią zrozumieć potrzeby swoich klientów oraz  wykorzystują  najnowocześniejsze technologie do wdrażania  innowacyjnych produktów.

Firma ta - Ajanta prowadzi 7 najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych. Aż pięć znajduje się w Indiach a dwa na Mauritiusie. Te Pięć budynków w Indiach zostało pomyślnie zatwierdzone przez amerykańską Agencję Żywności i Leków. W dalszym ciągu rozszerzają  swoje możliwości produkcyjne, aby sprostać wymaganiom wzrostu w przyszłości oraz wymaganiom klientów.
W Indiach Ajanta jest obecna w rozwiniętych wysoko specjalistycznych segmentach kardiologii, leczenia bólu, dermatologii i okulistyki w których są w stanie zapewnić niezmiennie innowacyjne produkty, z których wiele jest na pierwszym miejscu na rynku, dla wygody i zdrowia pacjenta.
Markowy generyczny biznes bardzo szybko rozprzestrzenia się w Indiach i ponad 30 krajach wschodzących w Afryce, Europie, Bliskim Wschodzie oraz w Azji Południowo-Wschodniej.

Na Rynkach wschodzących są głównymi ofiarodawcami markowych produktów generycznych, takie rynki to Azja i Afryka. Zaprojektowali spersonalizowany koszyk produktów dla każdego z tych rynków i obsługują ogromną gamę segmentów terapeutycznych, a nawet takich jak produkty przeciwbakteryjne, przeciwmalaryczne, kardiologiczne, przeciwcukrzycowe, ortopedyczne, pediatryczne, ginekologiczne itp. Oraz oddechowe i ogólne.

Posiadają również zaawansowane Centrum  Badawczo-Rozwojowe dla gotowych preparatów i syntezę Aktywnego Farmaceutycznego Składnika ( API ) różnych postaci dawkowania. Ich centrum badawczo-rozwojowe ma zespół ponad 860 naukowców pracujących nad innowacyjnymi produktami dla różnych rynków na całym świecie. Zdobyli duże zdolności do opracowywania preparatów generycznych i  procesów chemicznych na przestrzeni lat.

Stopniowo budują większa obecność na amerykańskim rynku dzięki wybranemu portfolio produktów, które obejmują złożone technologiczne produkty, aby uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Oczekują że rynek amerykański będzie ich kluczowym czynnikiem wzrostu w nadchodzących latach.

Instytucjonalna Działalność tej Spółki obejmuje dostawy do różnych organów rządowych w Indiach i dostarczanie produktów przeciwmalarycznych w ramach programów zatwierdzonych przez World Health Organization w Afryce.

Firma Ajanta Pharma Limited zatrudnia ponad 6500 osób na całym świecie, a ich produkty sprzedawane są w ponad 30 krajach. Członkowie zespołu Ajanty są zmuszeni do wypełnienia swojej (misji) czyli  zobowiązanie do " zaspokajania potrzeb globalnej opieki zdrowotnej dzięki empatii, innowacji i technologii".

Ajanta Pharma mocno wierzy w rozwój jednego ze swoich najważniejszych aktyw - czyli Ludzi. Firma inwestuje w wiele aspektów związanych z zasobami ludzkimi, czy to osiąganie doskonałości w praktykach wprowadzających, tworzenie wygodnego środowiska pracy, działania angażujące swoich pracowników, podejmowanie nowych wyzwań, ciągłe szkolenia. Systematycznie zwiększanie osobistego rozwoju, budowanie motywacji, dostarczanie okazji do wykorzystania skrywanego talentu w innych dziedzinach, takich jak sport, kultura itp. a przede wszystkim zapewniają również najwyższą satysfakcję zawodową z wykonywanych/zlecanych przez nich zadań.

Jednym z takich ważnych i wyróżnionych programów jest Continuous Learning ( CLP - Ajanta ), prowadzony on jest dla osób na wszystkich poziomach, szczeblach tej organizacji. Poza szkoleniem w swoich własnych obszarach funkcjonalnych CLP zapewnia również ekspozycję na tematy ich  rozwoju osobistego, takie jak zdrowie, odżywianie się, związki partnerskie, etykietę, zarządzanie sobą, finanse osobiste itp.
Całe to przedsięwzięcie jest celowym wysiłkiem z ich strony, aby zbudować jaśniejsza przyszłość nie tylko dla swojej firmy, ale także dla pracowników, którzy przez lata tak rzetelnie jej służyli i którzy nadal służą jej z oddaniem do dnia dzisiejszego.

KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2024-04-19

Polecam z czystym sumieniem

Bardzo sprawnie i szybko. Polecam ????????????

Oceń 

2023-10-11

Polecam

Bardzo polecam nie za mocne nie za słabe. Dla mnie w sam raz.

Oceń 

2022-08-16

Tabletki

Zamawiałem suplementy, bardzo szybka dostawa. Zamówienie na 2 dzień u mnie w domu.

Oceń 

2020-01-27

Kamagra ,,plusz,,

"Super, polecam tą apteke "

Oceń 

2020-01-27

Kamagra do rozpuszczania w wodzie

"Dziękuję :)"

Oceń 

2020-01-27

plusz

"Wszystko ok , działa, zgodnie z opisem. "

Oceń 

2020-01-27

Wszystko ok

Polecam - tranzakcja przebiegła prawidłowo

Oceń 

2020-01-27

PLUSSSSSZZZZZZZ

Bardzo wydajny środek, jak dla mnie nie opłaca się kupować tabletek. Rozpuszczam 1/4 plusza i mam ten sam stan co po tabletach. Plusszzzz is the best ;)

Oceń 

2020-01-27

Kamagra Effervescent

Najlepiej działa i juz po 20 minutach czuje pierwsze efekty podania.

Oceń 

2020-01-27

Plusz kamagra

Jednym slowem POLECAM !!!

Oceń 

2020-01-27

Super zamiennik tabletki

Bardzo dobry zamiennik tabletek , pije witaminki i nikt nie wie ze to leki.

Oceń 

2020-01-27

Dokladnie taki sam

Otrzymałem dokładnie to co zamówiłem - czyli oryginał .

Oceń 

2020-01-27

Kamagra

Wszystko ok , dobra cena i dluga data waznosci a na tym mi zależało bo dorzucam czasem mojemu Facetowi :)

Oceń 

2020-01-27

Super!

Bardzo opłacalny wybór, dla mnie najlepszy, bo można sobie to dawkować w naprawdę małych porcjach. Polecam !!!

Oceń 

2020-01-27

Tylko plusssszzzzzz ;)

Jak dla mnie najbardziej opłacalny środek, jedną tabletkę dzielę na 4 i działa jakbym brał całą. Polecam :)

Oceń 

2020-01-27

5 gwiazdek

Ode mnie 5 gwiazdek, a nawet więcej. Idealny lek, gdy potrzebujesz tylko lekkiej poprawy potencji, ze względu na dawkowanie, biorę ile chce, żeby działał tylko wtedy kiedy chce i to przez krótko, a nie przez 3 dni.
Jak dla mnie najlepszy!

Napisz swoją opinię

Kamagra Effervescent 100mg - Plusz

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera:  7 tabletek musujacych, tuba.

Składnik leku: Sildenafil 100mg.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.


Kamagra tabletki Plusz musujące 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Sprawdź nową Kamagrę w postaci tabletek do rozpuszczania w wodzie. Napój Kamagra łatwo przyswaja się przez organizm, jest smaczny, a jego działanie nie różni się od zwykłej Kamagry w tabletkach do połykania. 

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.


Napisz swoją opinię