• Wyprzedaż!
ap-calis-20mg-zel-pudelko
  • ap-calis-20mg-zel-pudelko

Apcalis-SX żel 20mg

139,00 zł
Brutto

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera:  7 saszetek, pudełko, ulotka.

Zniżka już od 2 opakowań.

Apcalis-SX żel 20mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 saszetek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Ilość

Apcalis-SX żel

Otral Jelly


Apcalis-SX żel – Oral jelly to środek poprawiający potencję, zalecany mężczyznom, którzy cierpią na zaburzenia erekcji. Środek ten jest przeznaczony jedynie dla dorosłych mężczyzn. Działa poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, co powoduje zwiększenie przepływu krwi do prącia podczas stymulacji seksualnej. Pomaga to osiągnąć i utrzymać odpowiednią erekcję. Składnikiem leku odpowiedzialnym za utrzymanie erekcji jest Tadalafil.

W każdej saszetce o pojemności 5ml zawiera się galaretka w różnych smakach: ananas, pomarańcza, truskawka, czarna porzeczka, mięta, czekolada i mango. Zestaw zawiera kurację 7 dniową, do przyjmowania po jednym żelu na dzień, w odstępach 24-godzinnych. Stosowanie Apcalis-SX żel powinno być zawsze poprzedzone wizytą u lekarza, któremu należy przekazać wszystkie informacje o swoim stanie zdrowia, przebytych chorobach i chęci zażycia odpowiedniego leku.

Leki należy przyjmować doustnie, wraz z posiłkiem lub bezpośrednio po nim. Nie należy przyjmować ich wraz z obfitymi posiłkami, grejpfrutami, czy alkoholem. Najlepsze działanie występuje po 30 min od przyjęcia leku. Lek w przypadku niektórych osób może działać nawet do 36 godzin. Jeżeli stosujesz kurację tygodniową, zawsze bierz lek o tej samej porze dnia. Nie należy przyjmować dwóch dawek na raz.

Przechowywać Apcalis-SX żel należy w temperaturze nieprzekraczającej 25stopni C. Przechowywać z dala od ciepła, wilgoci i światła. Nie przechowywać w łazience. Trzymaj z dala od dzieci i zwierząt domowych. Zawsze przed pierwszym użyciem przeczytaj ulotkę i stosuj się do niej. Sprawdź czy nie jesteś uczulony na którykolwiek ze składników leku.

Wiele osób w dzisiejszych czasach cierpi na problemy z potencją. To zupełnie normalne w dzisiejszych czasach. Medycyna  dwudziestego pierwszego wieku jednak nie jest bezsilna w takich sytuacjach, a pomóc sobie możemy niezwykle często sami, bez udziału lekarza. Oczywiście stanowczo odradzamy nie korzystanie z usług renomowanych specjalistów, gdyż te nakierują nas na najlepsze możliwe drogi wyjścia z tego wstydliwego problemu.
Zaburzenia potencji wynikają często z wielu niewielkich schorzeń, albo z bardzo poważnej choroby. Dlatego też konsultacja z fachowcem bez względu na podjęte działania na własną rękę będzie dla nas konieczna.
Zdecydowanie jednak nie należy pozostawiać jedynie lekarzom wszystkich decyzji. Wiele możemy zrobić sami.
Takimi krokami oczywiście będzie zmiana diety, a diet na potencję znajdziemy w Internecie wiele ale czesto nie działaja jak powinny. Innym sposobem są oczywiście wszelakiego rodzaju specyfiki, dzięki którym nasze życie seksualne wróci do normy i stanu przed rozpoczęciem się naszych kłopotów z potencją. A ukryć się nie da, że często właśnie udane  seksualne życie jest niepodważalnym i stawianym na pierwszym miejscu spoiwem bardzo wielu związków.

Wszystkim, którzy mają tego rodzaju problemy ze wzwodem polecić warto stosowanie odpowiedniej terapii farmakologicznej. Ważne by były one przyjmowane odpowiedzialnie, a w razie wątpliwości i po przeczytaniu dołączonej do leku ulotki dobrze jest porozmawiać jeszcze ze specjalistą, który ma bardzo dużą wiedzę na temat zawartych w nich składników. Środki takie jak Apcalis sx Oral Jelly są środkami bezpiecznymi, które na pewno znacząco ułatwią erekcję, oraz sprawią w tym związku , że życie seksualne znów wejdzie na odpowiedni tor. Właśnie dlatego Apcalis sx Oral Jelly należy do najpopularniejszych leków, z których korzystają osoby z tego rodzaju problemami. Korzystając z tego rodzaju leków należy przede wszystkim pamiętać o ewentualnych przeciwwskazaniach, przez które możemy być skazani na wybranie innego środka (leku).
Są to jednak przeciwwskazania niezwykle wąskie i zazwyczaj dotyczą naprawdę poważnych schorzeń. Dlatego też jeżeli jesteśmy choćby nawet przeciętnie zdrowi, to korzystanie z tych leków będzie dla nas bezpieczne całkowicie, a gwarancja skuteczności, to najważniejsze co wraz z tymi lekami otrzymamy. Środki w nich zawarte są niezwykle proste i skuteczne praktycznie w każdym przypadku. Niezwykle rzadko zdarza się, aby pacjenci korzystający z tych leków narzekali na ich niską skuteczność. Środki są uniwersalne i działają w większości przypadków.
Regularnie stosowane leki takie jak Apcialis sx Oral Jelly również czasami nie tylko doraźnie, ale i na dłuższą metę nam pomogą. Są to leki, które na dodatek kupimy całkowicie dyskretnie.
Nie musimy w tym celu udawać się do stacjonarnej apteki, gdzie zresztą jest nie tylko mniej dyskretnie, ale również znacznie drożej. Takie leki kupimy przez Internet z bardzo dobrym skutkiem. Tu jednak polecamy korzystanie jedynie z renomowanych internetowych sprzedawców, by nie kupić taniej podróbki jakimi czasami nasz rynek jest zalewany.
Takie podrabiane leki mogą nam jedynie zaszkodzić a nie pomóc ,a kilka zaoszczędzonych pieniedzy z pewnością nie zrobi nam kolosalnej różnicy przy wybieraniu właśnie tego rodzaju terapii. Trzeba jeszcze pamiętać, że oryginalne leki posiadają oczywiście unikatowy hologram , date ważności oraz logo producenta który wyprodukowal dany lek, i dlatego możemy być pewni co do zawartości opakowania. Korzystając z takich leków pamiętajmy jednak o ich odpowiednim przechowywaniu, aby nie dostały się w niepowołane ręce. Same leki takie jak Apcalis sx Oral Jelly przypominają smakowe żele wiec warto chronić je przed dziećmi. Lek ten nie wywołają w nas również wielu znanych skutków ubocznych. Oczywiście musimy się z nimi liczyć, ale nie będzie ich wiele, oraz nie powinny być bardzo uciążliwe. Lekkie dolegliwości związane z bólami czy zawrotami głowy chociażby, czyli najpopularniejsze ze skutków ubocznych takich lekarstw są niczym w porównaniu z tym, co zyskujemy dzięki nim.

Korzystając z leków takich jak Apcalis sx Oral Jelly należy pamiętać o regularnym odwiedzaniu specjalistów lekarzy, którzy również doradzą nam pozostałe formy leczenia wstydliwego problemu jakim niewątpliwie jest problem z potencją. Zastosowanie paru metod takich jak odpowiednie leczenie, terapie psychologiczne, oraz te lekowe sprawiają, że rośnie nasza szansa na całkowite i trwałe pozbycie się problemu. Zwłaszcza kiedy jesteśmy osobami młodymi, które powinny być sprawnie seksualne należy jak najmocniej skupić się na podjęciu odpowiednich działań i solidnej terapi.
Dzięki temu szybciej odzyskamy uśmiech na naszej twarzy, który niewątpliwie właśnie tego rodzaju problemy skutecznie nam odbierają. Apcalis sx Oral Jelly wyleczyły już wielu ludzi na całym globie. Teraz również są dostępne w naszej aptece. Właśnie dlatego jeśli oczekujesz szybkiego i konkretnego działania za stosunkowo niskie pieniądze, to właśnie te leki są stworzone dla Ciebie i twoich znajomych. Również ważne , że są bardzo bezpieczne, oraz przede wszystkim sprawdzone przez wielu ludzi z na całym świecie.
Apcalis sx Oral Jelly 20mg nie powinny używać osoby z :


-uczulone na tadalafil lub inne składniki lekuchorobą niedokrwienną serca


-ze zwężeniem zastawki aortalnej lub jej ciężką wadą zastawkową

   
-chorobą układu krążenia


-z ciężką niewydolność wątroby lub nerek


-po przebytym udarze mózgu,ze stwierdzoną miażdżycą


-ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówki


-zniekontrolowanym i złośliwym nadciśnieniem tętniczym oraz niskim ciśnieniem poniżej 90/50 mmHg


-z kardiomiopatią


-z arytmią komorową


-po przebytym zawale serca


-stosujące leki uwalniające tlenek azotu z grupy nitratów, np. nitrogliceryny, monoazotan i diazotan   izosorbidu.

 
Możliwe skutki uboczne:-ból głowy

-zaczerwienienie twarzy

-niestrawność

-uczucie zatkanego nosa

-brak ostrości widzenia ( należy zachować ostrożność podczas obsługiwania urządzeń mechanicznych i prowadzenia pojazdów )

-erekcja trwająca ponad 5 godzin

-problemy z oddychaniem
 
-nagł utrata wzroku

-zaburzenia rytmu serca
Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Apcalis sx Oral jelly nadal jest  bezpiecznym produktem .

 Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

 Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

 Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

 

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki żelu ApCalis Sx 20mg tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.3) Czy można łączyć Apcalis Sx w żelu z alkoholem :Problem po alkoholu z erekcją i wytryskiem to często omawiane zagadnienie . Choć mała dawka alkoholu może ułatwić zbliżenie i zmniejszyć stres  , to obfite lub częste spożywanie dużych dawek alkoholu ma bardzo duży wpływ na naczynia krwionośne naszego organizmu i zdolność do uzyskania prawidłowego wzwodu i wytrysku . Jest również rzeczą normalną , że osoba w stanie po użyciu dużej dawki alkoholu , która ma poważne problemy z utrzymaniem równowagi czy mówieniem , nie tylko będzie nie atrakcyjnym partnerem seksualnym , ale też nie będzie zdolna do odbycia stosunku płciowego .

Drugorzędna ważną kwestią to jest , że alkohol w organizmie wyzwala  reakcje o podobnym mechanizmie , co orgazm , więc ciągła stymulacja wywołana bardzo dużym spożyciem tej substancji może zmniejszać wrażliwość na inne bodźce , w tym właśnie pobudzenie seksualne .

Na domiar złego ciągłe nadużywanie alkoholu jest przyczyną różnych schorzeń wątroby , co wyraźnie zmniejsza ilość wytwarzanego  testosteronu  przez nią . Niedobór tego męskiego hormonu obniża popęd płciowy , co przekłada się na mniejsze zainteresowanie stosunkiem seksualnym i słabszą reakcją na pobudzenie przez partnera .


Tadalafil składnik Apcalisu SX a alkohol :

Tabletki  na potencję (Apcalis w żelu) ułatwiają osiągnięcie pożądanego wzwodu , odbycie stosunku seksualnego i uzyskanie wytrysku , zażywanie w dużych dawkach alkoholu natomiast  dramatycznie zmniejsza możliwości seksualne  . Dlatego podejmując leczenie preparatami na potencję i przedwczesny wytrysk , trzeba zupełnie zrezygnować z picia dużych dawek alkoholu . Pozwala to na pełne wykorzystanie potencjału zawartej w nich substancji i uzyskanie maksymalnego efektu , czyli satysfakcji z odbycia stosunku . Duże dawki alkoholu mogą całkowicie zneutralizować działanie tabletek na potencję  , a dodatkowo poprzez interakcje ze składnikami leku mogą tez nasilić działania uboczne i spowodować wystąpienie  powikłań . Należy zaakceptować  fakt , że duże jego dawki są wrogiem udanego stosunku płciowego, to jeden z podstawowych etapów leczenia zaburzeń potencji i erekcji .


Ciekawostki :


Kilka słów na temat producenta Apcalis Sx w żelu 20mg :


Ajanta Pharma jest farmaceutyczną specjalistyczną firmą zajmującą się produkcją , opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek światowy wysokiej jakości leków .  Są Zaangażowani w "Serve Health Care Needs Worldwide" , produkują szeroką gamę  produktów specjalistycznych skierowanych do różnych segmentów terapeutycznych w leczeniu pacjentów , dostosowanych do każdego rynku , na którym są obecni . Rozumieją potrzeby swoich klientów i wykorzystują  najnowocześniejsze technologie do wdrażania  innowacyjnych produktów .


Firma Ajanta prowadzi 7 najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych . Pięć w Indiach i dwa na Mauritiusie . Pięć obiektow w Indiach zostały zatwierdzone pomyślnie przez amerykańską Agencja Żywności i Leków . W dalszym ciągu rozszerzają  swoje możliwości produkcyjne , aby sprostać wymaganiom wzrostu w przyszłości .


Markowy generyczny biznes rozprzestrzenia się w Indiach i ponad 30 krajach wschodzących w Europie , Afryce , Bliskim Wschodzie i w Azji Południowo-Wschodniej . W Indiach są obecni w rozwiniętych wysoko specjalistycznych segmentach kardiologii , leczenia bólu , dermatologii i okulistyki w których są w stanie zapewnić niezmiennie innowacyjne produkty , z których wiele jest na pierwszym miejscu na rynku , dla wygody i zdrowia pacjenta .


Na Rynkach wschodzących są głównymi ofiarodawcami markowych produktów generycznych , takie rynki to w Azja i Afryka . Zaprojektowali spersonalizowany koszyk produktów dla każdego z tych rynków i obsługujemy dużą gamę segmentów terapeutycznych , nawet takich jak produkty przeciwmalaryczne , przeciwbakteryjne , przeciwcukrzycowe , kardiologiczne , ortopedyczne , pediatryczne , ginekologiczne , oddechowe i ogólne .


Posiadają również zaawansowane Centrum  Badawczo - Rozwojowe dla gotowych preparatów i syntezę Aktywnego Farmaceutycznego Składnika ( API ) różnych postaci dawkowania . Ich centrum badawczo-rozwojowe ma zespół ponad 860 naukowców pracujących nad innowacyjnymi produktami dla różnych rynków na całym świecie . Zdobyli duże zdolności do opracowywania preparatów generycznych i  procesów chemicznych na przestrzeni lat .


Stopniowo budują większa obecność na amerykańskim rynku dzięki wybranemu portfolio produktów , które obejmują złożone technologiczne produkty , aby uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku . Oczekują , że rynek amerykański będzie ich kluczowym czynnikiem wzrostu w nadchodzących latach .

Instytucjonalna Działalność tej Spółki obejmuje dostawy do różnych organów rządowych w Indiach i dostarczanie produktów przeciwmalarycznych w ramach programów zatwierdzonych przez World Health Organization w Afryce .


Firma Ajanta Pharma Limited zatrudnia ponad 6500 osób na całym świecie , a ich produkty sprzedawane są w ponad 30 krajach. Członkowie zespołu Ajanty są zmuszeni do wypełnienia swojej (misji) czyli  zobowiązanie do " zaspokajania potrzeb globalnej opieki zdrowotnej dzięki empatii, innowacji i technologii " .


Ajanta Pharma mocno wierzy w rozwój swojego najważniejszego aktywa - czyli Ludzi . Firma inwestuje w wiele aspektów związanych z zasobami ludzkimi , czy to osiąganie doskonałości w praktykach wprowadzających , tworzenie wygodnego środowiska pracy , działania angażujące swoich pracowników , podejmowanie nowych wyzwań , ciągłe szkolenia , zwiększanie osobistego rozwoju , budowanie motywacji , dostarczanie okazji do wykorzystania ukrytego talentu w innych dziedzinach , takich jak sport , kultura itp . a przede wszystkim zapewniają najwyższą satysfakcję zawodową z wykonywanych przez nich zadań .

Jednym z takich ważnych programów jest Continuous Learning ( CLP - Ajanta ) , który prowadzony jest dla osób na wszystkich poziomach tej organizacji . Poza szkoleniem w swoich własnych obszarach funkcjonalnych , CLP zapewniają również ekspozycję na tematy ich  rozwoju osobistego , takie jak zdrowie , jedzenie , związki , etykiety, zarządzanie sobą , finanse osobiste itp. Całe to ćwiczenie jest świadomym wysiłkiem z ich strony , aby zbudować jaśniejsza przyszłość nie tylko dla swojej firmy , ale także dla ludzi , którzy przez lata tak rzetelnie jej służyli i którzy nadal służą jej do dnia dzisiejszego .
9

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2023-01-07

Fajny

Polecam- szybko dziala.

Oceń 

2022-11-11

Apcalis-SX

Bardzo dobra apteka internetowa. Duży wybór produktów i dobre ceny. Szybka realizacja zamówienia. Apcalis-SX 20mg bardzo szybko zaczyna działać, dlatego taka formę leku preferuje a sam tadalafil 5 gwiazdek.

Napisz swoją opinię

Apcalis-SX żel 20mg

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera:  7 saszetek, pudełko, ulotka.

Zniżka już od 2 opakowań.

Apcalis-SX żel 20mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 7 saszetek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię