• Wyprzedaż!
cenforce-d-160mg-tabletki-opakowanie
  • cenforce-d-160mg-tabletki-opakowanie
  • cenforce-d-160-mg-blister-przod
  • cenforce-d-160-mg-blister-tyl
  • cenforce-d-160-mg-blister-tyl-przod

Cenforce D 160mg

149,00 zł
Brutto

Producent: Centurion Laboratories.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Cenforce D tabletki 160mg 2w1 - oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 144,00 zł Aż do 10,00 zł
3 139,00 zł Aż do 30,00 zł
4 134,00 zł Aż do 60,00 zł
5 129,00 zł Aż do 100,00 zł
6 127,00 zł Aż do 132,00 zł
7 125,00 zł Aż do 168,00 zł
8 123,00 zł Aż do 208,00 zł
9 121,00 zł Aż do 252,00 zł
10 119,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Cenforce D 160mg 2w1.

Cenforce D 2w1 jest to jeden z najmocniejszych dwuskładnikowych leków na poprawę potencji, a zarazem jeden z najpopularniejszych leków opartych na Sildenafilu i Dapoxetynie na całym świecie. Lek ten staje się liderem sprzedaży wśród leków na poprawę erekcji i przedłużenie stosunku. Preparat jest zalecany dla dorosłych Panów w celu zwalczania lub wspomagania walki z zaburzeniami erekcji.

Cenforce D jest lekiem zawierającym 100mg Cytrynianu Sildenafilu i 60mg dapoxetyny. Lek ten zapewnia znacznie lepsze ukrwienie prącia, wspomagając przepływ krwi przez układ krwionośny.

Tak jak w przypadku innych Cenforców lek, sildenafil hamuje działanie enzymów PDE 5. Podczas hamowania enzymu PDE typu 5 uwalnia się tlenek azotu, który pobudza receptory do produkcji związków wysokoenergetycznych (cGMP) i zwiększa ich stężenie, lek dodatkowo "rozkłada je w czasie" w konsekwencji wydłużając okres dużego stężenia , dapoxetyna zaś działa na przedłużenie stosunku w czasie.

Cenforce jest dostępny w różnych stężeniach aktywnego środka Sildenafilu, 50mg, 100 mg, 150 mg i 200 mg i różnych substancji aktywnych sildenafil i dapoxetyna Cenforce D. Dawka leku do jednorazowego przyjmowania powinna być specjalnie dostosowana dla każdego pacjenta osobno i powinna być zgodna z zaleceniami lekarza. Zawsze zaczynaj przyjmowanie leku, od dawki mniejszej niż zalecana, a dopiero w przypadku braku efektów ubocznych, zaleca się stopniowe zwiększanie dawki, aż do normalnej dawki leku.

Tabletki Cenforce D 160mg należy przyjmować doustnie wraz z dużą ilością wody, około 60 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Nie zaleca się przyjmowania leku na pusty żołądek, bez popijania dużą ilością wody. Nie należy także łączyć Cenforce D z żadnym innym lekiem, alkoholem, ani wraz z obfitymi posiłkami.

Podczas przyjmowania leku mogą wystąpić skutki uboczne i efekty niepożądane, gdyż na lek reaguje na każdy organizm inaczej. Rzadko dochodzi do występowanie działań niepożądanych, jednak należy liczyć się z tym, że takowe mogą wystąpić. Lekkie zawroty i bóle głowy, biegunka, wysypka, odruch wymiotny lub inne niegroźne, ale uciążliwe efekty uboczne. W przypadku przekroczenia dawki leku może wystąpić ból prącia. Sporadycznie mogą pojawić się lekkie zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, delikatne dzwonienie w uszach. Jeżeli objawy nie ustępują przez dłuższy czas, należy skonsultować się z lekarzem. Osoby uczulone na składnik leku Sildenafil i Dapoxetyne nie powinny przyjmować leku.

Środek ten nie jest przeznaczony do przyjmowania dla kobiet. Równoległe stosowanie leków z grupy azotanów jest zabronione . Pacjenci po udarze lub neuropatii wzrokowej, również nie mogą przyjmować leku. Lek nie jest polecany również w przypadku ciężkiego niedociśnienia, u mężczyzn z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek lub wątroby, arytmią serca, u osób, u których występuje choroba niedokrwienna serca, mężczyźni po zawale mięśnia sercowego.

Po zażyciu Cenforce D 160mg, nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych, nie należy spożywać alkoholu tłustych posiłków i soku z winogron. W przypadku przedawkowania lub innych niepożądanych efektów ubocznych, utrzymujących się przez dłuższy czas, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Dawkowanie Cenforce D
 
Przed użyciem najlepiej skonsultuje się z lekarzem, ponieważ każdy pacjent posiada inny organizm.
Zalecana dawka leku Cenforce D 160mg to jedna tabletka, przyjmowana doustnie około 1 do 3 godzin
przed zaplanowaną aktywnością seksualną. Tabletkę należy połykać w całości popijając szklanką wody.
Lek może być przyjmowany z posiłkiem lub na czczo należy jednak pamiętać iż posiłki bogate w tłuszcze
będą opóźniać wchłanianie substancji zawartych w tabletce, tym samym zmniejszać jego skuteczność.
Dawka nie może przekroczyć jednej tabletki w ciągu 24 h.


Cenforce D zaczyna działać  po około 45 minutach i trwa od 6 a nawet do 8 godzin.
Do dobrego działania potrzebna jest stymulacja sexualna.


Kilka słów o producencie Cenforce D160mg Centurion Laboratories .


Profil znanej Indyjskiej firmy Centurion Laboratories za zadanie ma zdobyć miejsce wśród najlepszych światowych producentów, dostawców i eksporterów leków przeciwbólowych, na potencje, łysienie, dolegliwości żołądkowo-jelitowych, antybakteryjnych, maści antyseptycznych, na wysokie ciśnienie krwi, ziołowych kremów do skóry, witamin i produktów mineralnych.
Koronowany prestiżową certyfikacją ISO 9001: 2000, WHO-GMP, awansują w branży z najlepszą jakością, skutecznością i bezpieczeństwem w produkcji leków przeciwbólowych oraz na dostarczanie świadczeń zdrowotnych i medycznych. Są one pakowane przy użyciu zautomatyzowanych maszyn i procesów, co zapewnia zachowanie oryginalnej wartości leczniczej.
Wszystkie ich skuteczne leki farmaceutyczne są eksportowane na cały świat. Z zaangażowaniem w służbę bractwu medycznemu szukają nowych sposobów ulepszania swoich produktów. W naszym dziale leków na potencje produkują z najlepsza starannością i zachowaniem norm Światowej Organizacji Zdrowia takie produkty jak Cenforce 100,150,200 miligram z czynnym składnikiem sildenafil. Cenforce D 160mg 2w1 sildenafil + dapoxetyna. W swojej ofercie posiadają również leki na poprawe potencji ze skladnikami czynnymi takimi jak tadalafil (Vidalista 20,40,60 mg.), verdenafil (Vilitra 20,40,60 mg.), dapoxetine Vriligy (30,60,90mg.)25

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2022-06-07

Po 1 zamowieniu

Trudno mi oceniać po jednym zamówieniu ale zamierzam jeszcze skorzystać z usług.

Oceń 

2022-05-13

Cenforce D

Polecam KAMAGRA.NET.PL Pod każdym względem świetnie działa. Ja systematycznie zamawiam tam potrzebne produkty.

Oceń 

2020-02-14

Plus

Ok. Plus za pakowanie w papierowe zabezpieczenia zamiast folli.

Oceń 

2020-02-14

Super apteka

Zdecydowanie polecam !!! Kupuje w tej aptece od dawna i nigdy sie nie zawiodłem. Ceny bardzo dobre, taniej nie znalazelm, czas wysyłki ekspresowy i kontakt taki jaki powinien byc.

Oceń 

2020-02-14

Dobry

Bardzo dobrze i mocno działa , troche skutkow ubocznych ale bardzo mało. Polecam ten lek na potencje.

Oceń 

2020-02-14

cenforce

Daje najlepszą ocenę i moim zdaniem ta firma jest troche lepsza od sextreme.

Oceń 

2020-02-14

Cenforce D

Wziąłem bo to nowość i jestem mile zaskoczony bo brak skutków ubocznych .
Połączyłem też z alkoholem i CENFORCE D działał super.

  • 0 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Cenforce D 160mg

Producent: Centurion Laboratories.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Cenforce D tabletki 160mg 2w1 - oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię