• Wyprzedaż!
lovegra-100-mg-tabletki-dla-pan-opakowanie
 • lovegra-100-mg-tabletki-dla-pan-opakowanie
 • lovegra-100-mg-tabletki-dla-pan

Lovegra 100mg

64,00 zł
Brutto

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera: 4 Tabletki i ulotkę.

Zniżka już od 2 opakowań.

Lovegra dla kobiet 100mg - oryginalne leki na poprawę libido dla Pań.

Najlepszy lek na poprawę libido dla kobiet - hit ostatnich miesięcy w wielu krajach świata.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 4 tabletki leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Ilość

Co to jest Lovegra dla kobiet 100mg ?Kamagra dla Pań czyli Lovegra to środek, który poprawia libido kobiety, a także pozwala czerpać z seksu dużo większą przyjemność niż do tej pory. Jest kobiecym odpowiednikiem męskich leków na potencję, lecz jego skład i działanie są zupełnie inne. Specjalny skład leku zapewnia nie tylko poprawę libido, lecz także jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Każda kobieta próbując raz Lovegrę, zostanie przy tym środku, gdyż przeżycia i opisy kobiet są jednoznacznie bardzo pozytywne. Producentem tego leku jest Ajanta Pharma.


Jak wygląda oryginalny produkt Lovegra dla kobiet 100mg ?

Lovegra ma postać małej, łatwej do połknięcia, tabletki koloru różowego w kształcie rombu. Lovegra jest sprzedawana po 4 tabletki w jednym opakowaniu. Na każdej tabletce odbita jest nazwa producenta, a także ilość aktywnego środka Sildenafilu.


Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Lovegra dla kobiet 100mg ?

Lovegra działa na układ rozrodczy kobiety poprawiając krążenie krwi i ukrwienie łechtaczki, a także intensyfikując doznania odczuwane podczas stymulacji pochwy. To wszystko pozwala osiągnąć większą ilość orgazmów i to dużo bardziej intensywnych nz zazwyczaj. Ochota na seks staje się nieporównywalnie większa, a odczuwanie przyjemności zwiększa się znacząco. Znacząco zmniejsza się również czas oczekiwania na ponowną gotowość do zbliżenia.


Jaki jest skład leku Lovegra tabletki 100mg ?

Skład Lovegry to głównej mierze substancja czynna sildenafil – należąca do inhibitorów fosfodiesterazy typu V. Lovegra posiada specjalnie zmieniony skład substancji pomocniczych, które zapewniają bezpieczne stosowanie tego leku przez płeć piekną.


Czy używanie Lovegra dla kobiet 100mg jest bezpieczne?

Tak, o ile zastosuje się najpierw do kilku porad odnośnie jej używania. Zawsze przed pierwszym użyciem Lovegry należy skonsultować się w lekarzem i przedstwić jemu całą historię wszystkich przebytych chorób. Jeżeli lekarz nie zdecyduje inaczej można nabyć swój lek. Należy wtedy przeczytać uważnie całą ulotkę i sprawdzić czy nie jesteśmy w grupie osób, którym używanie Lovery może zaszkodzić. Dokładnie stosować się do wszystkich zaleceń zawartych w ulotce. A w przypadku jakichkolwiek skutków ubocznych niezwłocznie odstawić przyjmowanie leków i skonsultować się lekarzem. Jednak od początku sprzedaży Lovegry nie zgłoszono nam ani jednego przypadku występowania jakichkolwiek skutków ubocznych.Lovegra 100mg nie powinny używać Panie z :


-Choroby układu krążenia

-Nadciśnienie tętnicze

-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu

-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby

-Niedawno przebyty zawał serca

-Chorobą wieńcową


Możliwe skutki uboczne:


-Osłabienie organizmu oraz omdlenia

-niestrawność

-ból głowy

-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem przez nią ciepłaLek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

Gwarantujemy niezapomniane chwile dzięki tabletkom Lovegra 100mg dla Pań tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja rzetelna apteka.


Ciekawostki :


Kilka słów na temat producenta Lovegry 100mg dla Pań :


Ajanta Pharma jest farmaceutyczną specjalistyczną firmą zajmującą się produkcją , opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek światowy wysokiej jakości leków.  Są Zaangażowani w "Serve Health Care Needs Worldwide", produkują szeroką gamę  produktów specjalistycznych skierowanych do różnych segmentów terapeutycznych w leczeniu pacjentów, dostosowanych do każdego rynku, na którym są obecni. Rozumieją potrzeby swoich klientów i wykorzystują  najnowocześniejsze technologie do wdrażania  innowacyjnych produktów.


Firma Ajanta prowadzi 7 najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych. Pięć w Indiach i dwa na Mauritiusie. Pięć obiektów w Indiach zostały zatwierdzone pomyślnie przez amerykańską Agencja Żywności i Leków. W dalszym ciągu rozszerzają  swoje możliwości produkcyjne, aby sprostać wymaganiom wzrostu w przyszłości.


Markowy generyczny biznes rozprzestrzenia się w Indiach i ponad 30 krajach wschodzących w Europie, Afryce, Bliskim Wschodzie i w Azji Południowo-Wschodniej. W Indiach są obecni w rozwiniętych wysoko specjalistycznych segmentach kardiologii, leczenia bólu, dermatologii i okulistyki w których są w stanie zapewnić niezmiennie innowacyjne produkty, z których wiele jest na pierwszym miejscu na rynku, dla wygody i zdrowia pacjenta.


Na Rynkach wschodzących są głównymi ofiarodawcami markowych produktów generycznych, takie rynki to w Azja i Afryka . Zaprojektowali spersonalizowany koszyk produktów dla każdego z tych rynków i obsługujemy dużą gamę segmentów terapeutycznych, nawet takich jak produkty przeciwmalaryczne, przeciwbakteryjne, przeciwcukrzycowe, kardiologiczne, ortopedyczne, pediatryczne, ginekologiczne, oddechowe i ogólne .


Posiadają również zaawansowane Centrum  Badawczo - Rozwojowe dla gotowych preparatów i syntezę Aktywnego Farmaceutycznego Składnika (API) różnych postaci dawkowania. Ich centrum badawczo-rozwojowe ma zespół ponad 860 naukowców pracujących nad innowacyjnymi produktami dla różnych rynków na całym świecie. Zdobyli duże zdolności do opracowywania preparatów generycznych i  procesów chemicznych na przestrzeni lat.


Stopniowo budują większa obecność na amerykańskim rynku dzięki wybranemu portfolio produktów, które obejmują złożone technologiczne produkty, aby uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Oczekują, że rynek amerykański będzie ich kluczowym czynnikiem wzrostu w nadchodzących latach.

Instytucjonalna Działalność tej Spółki obejmuje dostawy do różnych organów rządowych w Indiach i dostarczanie produktów przeciwmalarycznych w ramach programów zatwierdzonych przez World Health Organization w Afryce.


Firma Ajanta Pharma Limited zatrudnia ponad 6500 osób na całym świecie, a ich produkty sprzedawane są w ponad 30 krajach. Członkowie zespołu Ajanty są zmuszeni do wypełnienia swojej (misji) czyli zobowiązanie do " zaspokajania potrzeb globalnej opieki zdrowotnej dzięki empatii, innowacji i technologii ".


Ajanta Pharma mocno wierzy w rozwój swojego najważniejszego aktywa - czyli Ludzi. Firma inwestuje w wiele aspektów związanych z zasobami ludzkimi, czy to osiąganie doskonałości w praktykach wprowadzających, tworzenie wygodnego środowiska pracy, działania angażujące swoich pracowników, podejmowanie nowych wyzwań, ciągłe szkolenia, zwiększanie osobistego rozwoju, budowanie motywacji, dostarczanie okazji do wykorzystania ukrytego talentu w innych dziedzinach, takich jak sport, kultura itp. a przede wszystkim zapewniają najwyższą satysfakcję zawodową z wykonywanych przez nich zadań.

Jednym z takich ważnych programów jest Continuous Learning (CLP - Ajanta), który prowadzony jest dla osób na wszystkich poziomach tej organizacji. Poza szkoleniem w swoich własnych obszarach funkcjonalnych, CLP zapewniają również ekspozycję na tematy ich  rozwoju osobistego, takie jak zdrowie, jedzenie, związki, etykiety, zarządzanie sobą, finanse osobiste itp. Całe to ćwiczenie jest świadomym wysiłkiem z ich strony, aby zbudować jaśniejsza przyszłość nie tylko dla swojej firmy, ale także dla ludzi, którzy przez lata tak rzetelnie jej służyli i którzy nadal służą jej do dnia dzisiejszego.

KAMAGRA.NET.PL - Twoja rzetelna apteka.


12

Konkretne referencje

Komentarze

Oceń 

2020-02-14

viagra dla kobiet

mam wieksza ochote i juz mnie nie boli glowa :)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-14

Warto !!!

Było nam z mężem wspaniale, a podniecona byłam nawet następnego dnia rano, nie wspominając, że miałam ochotę przelecieć każdego napotkanego przystojniaka w drodze do pracy. Zdecydowanie polecam i sama na pewno jeszcze wrócę po ten środek.

Warto swojemu facetowi zrobić prezent np. super kamagrę lub king cobrę, żeby mógł za wami nadążyć ;) wtedy cała noc pełna dobrej zabawy.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-14

Lovegra

Zdecydowanie polecam, intensywność orgazmów jest nie z tej ziemi!!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-14

Polecam ;)

Pierwszy mój kontakt z tym preparatem był magiczny, a na wszelki wypadek brałam pół tabletki :) zdecydowanie polecam :)

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-14

Uwaga

Nie bierzcie Lovegry więcej niż jednej na raz, ja popełniłam ten błąd i przeleciałam męża dwa razy, a wcale nie było mi mało. Nie da się po tym nad sobą panować :) baaaardzo przyjemny stan...

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-14

PaulaZ

Długo się opierałam swojemu facetowi, który namawiał mnie do spróbowania lovegry, ale moje obawy nie były zasadne, dziewczyny polecam !!! :)

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-14

Lowegra

Koleżanka twierdzi, że te tabletki nic na nią nie podziałały, ja spróbowałam jedną z tego samego opakowania i mam całkiem inne zdanie. To chyba działa różnie na innych ludzi.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-14

Do: Aga Niewiadomska

My i bez tego jestesmy nakreceni na siebie jak po viagrze. Jak radzicie wziac pol czy cala?

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-14

Do: Aga Niewiadomska

Agnieszko, jeśli to Twój pierwszy raz z lovegrą to zdecydowanie polecam najpierw brać połowę ;) na niektóre dziewczyny to działa bardzo mocno, tak jak na mnie, na niektóre mniej. Dobrej zabawy!!!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-14

LOVEGRA 100mg

Nie mogłam się doczekać kiedy przetestuje lovegre ale troszkę się zawiodłam. Za pierwszym razem wzięłam pól i nic, na drugi dzień zwiększyłam dawkę o cała i nic. Widocznie na mnie nie działa. Sklep oczywiście polecam. Szybka wysyłka. Mąż ze swojego zakupu zadowolony i ja tez;D wiec będziemy wracać na pewno ale niestety nie po lovegre;p

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2020-02-14

Lov

Biore juz ten środek od 3 lat - sporadycznie oczywiście i zawsze podnosi moje LIBIDO.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Lovegra 100mg

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera: 4 Tabletki i ulotkę.

Zniżka już od 2 opakowań.

Lovegra dla kobiet 100mg - oryginalne leki na poprawę libido dla Pań.

Najlepszy lek na poprawę libido dla kobiet - hit ostatnich miesięcy w wielu krajach świata.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 4 tabletki leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz swoją opinię