kamagra-gold-100-mg-opakowanie
  • kamagra-gold-100-mg-opakowanie
  • kamagra-gold-blister
  • kamagra-gold-tyl-blistra
  • kamagra-gold-przod-tyl-blistra
  • kamagra-gold-tyl-opakowania

Kamagra Gold 100mg

44,00 zł
Netto

Producent: Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera : 4 Tabletki , pudełko , ulotka.

Składnik leku : Sildenafil 100mg .


Kamagra Gold w tabletkach 100mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Nowy produkt na rynku !!! Polecamy przez specjalistów z branży farmaceutycznej.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 4 tabletki leku.

Upusty cenowe dostępne przy zakupie 2, 3, 4, 5 i 10 opakowań. W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosimy o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
3 39,33 zł Aż do 14,01 zł
4 34,50 zł Aż do 38,00 zł
5 31,00 zł Aż do 65,00 zł
6 30,00 zł Aż do 84,00 zł
7 29,29 zł Aż do 102,97 zł
8 28,50 zł Aż do 124,00 zł
9 27,67 zł Aż do 146,97 zł
10 27,00 zł Aż do 170,00 zł
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Co to jest Kamagra Gold ?
Kamaga Gold to lek poprawiający ukrwienie i przepływ krwi do prącia, co przekłada się na zwiększenie potencji u mężczyzn w każdym wieku. Lek pozwala osiągnąć wiele lepszy wzwód, co pozwoli znów czerpać radość z życia seksualnego. Lek ten może być stosowany przez mężczyzn, którzy ukończyli 18 rok życia.

Jak wygląda oryginalny produkt Kamagra Gold ?


Oryginalna Kamagra Gold posiada opakowanie zawierające 4 tabletki leku, barwy zielono-niebieskiej. Każda tabletka posiada kształt rombu i na każdej jest jest wytłoczone logo producenta AP (Ajanta Pharma). Zaś po drugiej stronie każdej tabletki znajdziemy symbol KGR 100. Każde oryginalne opakowanie Kamagra Gold posiada szczególne cechy, a są to: hologram z nazwą producenta, unikalny numer seryjny, a także datę ważności leku.

Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Kamagra Gold ?


Kamagra Gold powoduje rozkurcz naczyń krwionośnych odpowiadających za ukrwienie męskich narządów rozrodczych. Działanie leku nie jest stałe, a jedynie uaktywnia się w momencie podniecenia seksualnego, przez co można bezpiecznie używać tego leku nie tylko bezpośrednio przed stosunkiem seksualnym. Najlepsze efekty lek ten pokazuje po około 30 minut po zażyciu, czas ten może ulec zmianie w zależności od organizmu pacjenta. Nie poleca się spożywać tłustych posiłków, a także alkoholu, wraz z Kamagrą Gold, gdyż może to skutkować obniżoną skutecznością działania leku.

Jaki jest skład leku Kamagra Gold ?


Kamagra Gold zawiera 100mg aktywnego środka na poprawę potencji o nazwie Sildefafil. To właśnie dzięki tej substancji lek ten zachowuje swoją skuteczność.  Kamagra nie zawiera żadnych szkodliwych substancji pomocniczych

Czy używanie Kamagry Gold w tabletkach 100mg jest bezpieczne?


Tak, używanie Kamagry Gold jest bezpieczne, ale tylko wtedy, gdy spełnimy wszystkie poniższe zalecenia. Trzeba pamiętać, że Kamagra Gold jest lekiem i tak samo jak w przypadku zażywania jakiegokolwiek innego leku, należy zawsze poprzedzić to wizytą u lekarza specjalisty. Należy koniecznie poinformować lekarza o wszystkich przebytych chorobach i aktualnym stanie zdrowia. Bezwzględnie należy także stosować się do zalecanej przez lekarza dawki leku. zawsze przed użyciem leku Kamagra Gold należy bardzo uważnie przeczytać ulotkę dołączoną do leku.


Kamagry Gold 100mg nie powinny używać osoby z :

-Choroby układu krążenia

-Nadciśnienie tętnicze

-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu

-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby

-Niedawno przebyty zawał serca

-Chorobą wieńcową


Możliwe skutki uboczne:

-Niestrawność

-Ból głowy

-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła

-Osłabienie organizmu oraz omdlenia
Skutki uboczne występują u zaledwie u 2%  przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Kamagra Gold nadal jest  bezpiecznym produktem .

 Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

 Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

 Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

 

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Gold Kamagra tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.


Najczęściej zadawane pytania na temat Kamagry Gold 100mg :


1) Czym różni się  Kamagra Gold od zwykłej   :Różnica pomiedzy zwykłą kamagra 100mg a kamagra Gold 100mg to przede wszystkim przy tej drugiej mniej skutków ubocznych !!! Kamagra Gold to limitowana wersja kamagra zwyklej . Ajanta Pharma wprowadzila do produkcji troche inna edycje swojego glównego produktu o nazwie kamagra 100mg . Te dwa produkty tej renomowanej Indyjskiej firmy nie różnia sie składem opisanym na opakowaniu ulotce i tzw. blistrze (listku).
Różni sie tylko wykonaniem samego blistra oraz troche wyzsza cena . Na obu blistrach powinna być czerwona kreska przechodzaca wzdłuż opakowania oraz mieniacy sie w slańcu hologram firmy Ajanta Pharma Limited - który świadczy o orginalnosci tego produktu .
Wygląd tabletki w obu przypadkach jest taki sam . Ponizej prezentujemy różnice w ich wykonaniu.
 

Wygląd  samego Blistera Kamagry ZWYKLEJ 100MG i Kamagry GOLD.


Kamagra Gold :

Na oryginalnej Kamagrze Gold tak samo jak w przypadku zwyklej kamagry mamy na odwrocie podane daty produkcji np. M05/2014 i ważności np.E04/2018
oraz numer seryjny producenta np.No.MH/DRUGS/NKD/108A i hologram. Blister Golda na awersie ma natloczone poprzeczne napisy Gold na całej jego powierzchni.
Natomiast na jego odwrocie jest też zielona kreska w ksztalcie litery Z przechodzaca przez caly blister  . Tabletka powinna mieć kolor jasno zielony
Z logiem producenta na jednej stronie i z napisem KGR-100 na drugiej.


Kamagra zwykla 100mg:

Na orginalnej Kamagrze zwyklej  powinna być wytlaczona wyraznie data produkcji na dole blistra oznaczona literka M np: M09/2017 i zaraz obok data ważnosci produktu oznaczona literka E  np: E08/2021 . Na odwrocie z góry blistra powinien być też wytloczony numer serii  np: BN BN00771  jest tez oznaczenie producenta : Ajanta pharma limited oraz ostrzeżenie w języku Angielskim SCHEDULE DRUGS :warning: to be sold by retail onthe prescription of a registered Medicalpractitioner only. Kolor tabletki powinien być jasno zielony z logiem producenta na jednej stronie , a z napisem KGR-100 na drugiej.2) Dlaczego warto wybrać właśnie Kamagre Gold :

Jeśli zamierzamy kupić i użyć leki na potencje , to powinniśmy się zastanowić , które z tych medykamentów są najlepsze dla naszego organizmu i jak działają , dzięki temu będziesz bardziej zadowolony z ich użytkowania , bo będą bardziej skuteczne . Jeśli chodzi o leki na potencję , to nie należy sugerować się tylko i wyłącznie ich ceną ale składnikiem z którego są zrobione i dopasować dany składnik do swojego organizmu . Często niektóre z tych tabletek na mają swoje tańsze odpowiedniki i czasem warto po nie sięgnąć . Często takim dobrym zamiennikiem jest Kamagra , czyli lustrzane odbicie popularnej Viagry . Ich skład jest dokładnie taki sam , dlatego oba te leki są tak samo skuteczne , z tym że Kamagra firmy Ajanta Pharma jest znacznie tańsza i można ją kupić bez recepty . Jeśli więc szukasz leku tak samo skutecznego jak popularna ale droga niebieska pigułka warto postawić na ten lek . Leki na potencje nie tylko kupisz w naszej aptece internetowej online poprzez różne sposoby wysyłki , ale także możesz ja odebrać na dowolnej wybranej poczcie Polskiej - wybór należy tylko do Ciebie . Jeśli chodzi o naszą aptekę internetową to mamy zdecydowanie najlepszą cenę .  Kamagra zawiera sildenafil w czystej postaci  o dawce 100 miligram .
Substancja ta powoduje, że wzwód jest dłuższy i mocniejszy , dzięki temu odbycie stosunku seksualnego jest możliwe i o wiele dłużej trwa . Sildenafil zawiera niemal każdych lek w tabletkach na potencję , występuje też w postaci żelu czy tabletek do rozpuszczania w wodzie . Jeśli chcesz, by tabletki , żele lub plusze które przyjmujesz , były skuteczne, to postaw na te , które są oparte na bazie tej substancji , a na pewno nie będziesz zawiedziony .

3) Czy można łączyć Kamagre Gold z alkoholem :
Problem po alkoholu z erekcją i wytryskiem to często omawiane zagadnienie . Choć mała dawka alkoholu może ułatwić zbliżenie i zmniejszyć stres  , to obfite lub częste spożywanie dużych dawek alkoholu ma bardzo duży wpływ na naczynia krwionośne naszego organizmu i zdolność do uzyskania prawidłowego wzwodu i wytrysku . Jest również rzeczą normalną , że osoba w stanie po użyciu dużej dawki alkoholu , która ma poważne problemy z utrzymaniem równowagi czy mówieniem , nie tylko będzie nie atrakcyjnym partnerem seksualnym , ale też nie będzie zdolna do odbycia stosunku płciowego .

Drugorzędna ważną kwestią to jest , że alkohol w organizmie wyzwala  reakcje o podobnym mechanizmie , co orgazm , więc ciągła stymulacja wywołana bardzo dużym spożyciem tej substancji może zmniejszać wrażliwość na inne bodźce , w tym właśnie pobudzenie seksualne .

Na domiar złego ciągłe nadużywanie alkoholu jest przyczyną różnych schorzeń wątroby , co wyraźnie zmniejsza ilość wytwarzanego  testosteronu  przez nią . Niedobór tego męskiego hormonu obniża popęd płciowy , co przekłada się na mniejsze zainteresowanie stosunkiem seksualnym i słabszą reakcją na pobudzenie przez partnera .

Sildenafil  składnik Kamagry a alkohol :

Tabletki  na potencję ( Kamagra Gold czyli sildenafil 100mg ) ułatwiają osiągnięcie pożądanego wzwodu , odbycie stosunku seksualnego i uzyskanie wytrysku , zażywanie w dużych dawkach alkoholu natomiast  dramatycznie zmniejsza możliwości seksualne  . Dlatego podejmując leczenie preparatami na potencję i przedwczesny wytrysk , trzeba zupełnie zrezygnować z picia dużych dawek alkoholu . Pozwala to na pełne wykorzystanie potencjału zawartej w nich substancji i uzyskanie maksymalnego efektu , czyli satysfakcji z odbycia stosunku . Duże dawki alkoholu mogą całkowicie zneutralizować działanie tabletek na potencję  , a dodatkowo poprzez interakcje ze składnikami leku mogą tez nasilić działania uboczne i spowodować wystąpienie  powikłań . Należy zaakceptować  fakt , że duże jego dawki są wrogiem udanego stosunku płciowego, to jeden z podstawowych etapów leczenia zaburzeń potencji i erekcji .Ciekawostki :


Kilka słów na temat producenta Kamagry Gold 100mg :
Ajanta Pharma jest farmaceutyczną specjalistyczną firmą zajmującą się produkcją , opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek światowy wysokiej jakości leków .  Są Zaangażowani w "Serve Health Care Needs Worldwide" , produkują szeroką gamę  produktów specjalistycznych skierowanych do różnych segmentów terapeutycznych w leczeniu pacjentów , dostosowanych do każdego rynku , na którym są obecni . Rozumieją potrzeby swoich klientów i wykorzystują  najnowocześniejsze technologie do wdrażania  innowacyjnych produktów .

Firma Ajanta prowadzi 7 najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych . Pięć w Indiach i dwa na Mauritiusie . Pięć obiektow w Indiach zostały zatwierdzone pomyślnie przez amerykańską Agencja Żywności i Leków . W dalszym ciągu rozszerzają  swoje możliwości produkcyjne , aby sprostać wymaganiom wzrostu w przyszłości .

Markowy generyczny biznes rozprzestrzenia się w Indiach i ponad 30 krajach wschodzących w Europie , Afryce , Bliskim Wschodzie i w Azji Południowo-Wschodniej . W Indiach są obecni w rozwiniętych wysoko specjalistycznych segmentach kardiologii , leczenia bólu , dermatologii i okulistyki w których są w stanie zapewnić niezmiennie innowacyjne produkty , z których wiele jest na pierwszym miejscu na rynku , dla wygody i zdrowia pacjenta .

Na Rynkach wschodzących są głównymi ofiarodawcami markowych produktów generycznych , takie rynki to w Azja i Afryka . Zaprojektowali spersonalizowany koszyk produktów dla każdego z tych rynków i obsługujemy dużą gamę segmentów terapeutycznych , nawet takich jak produkty przeciwmalaryczne , przeciwbakteryjne , przeciwcukrzycowe , kardiologiczne , ortopedyczne , pediatryczne , ginekologiczne , oddechowe i ogólne .

Posiadają również zaawansowane Centrum  Badawczo - Rozwojowe dla gotowych preparatów i syntezę Aktywnego Farmaceutycznego Składnika ( API ) różnych postaci dawkowania . Ich centrum badawczo-rozwojowe ma zespół ponad 860 naukowców pracujących nad innowacyjnymi produktami dla różnych rynków na całym świecie . Zdobyli duże zdolności do opracowywania preparatów generycznych i  procesów chemicznych na przestrzeni lat .

Stopniowo budują większa obecność na amerykańskim rynku dzięki wybranemu portfolio produktów , które obejmują złożone technologiczne produkty , aby uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku . Oczekują , że rynek amerykański będzie ich kluczowym czynnikiem wzrostu w nadchodzących latach .

Instytucjonalna Działalność tej Spółki obejmuje dostawy do różnych organów rządowych w Indiach i dostarczanie produktów przeciwmalarycznych w ramach programów zatwierdzonych przez World Health Organization w Afryce .

Firma Ajanta Pharma Limited zatrudnia ponad 6500 osób na całym świecie , a ich produkty sprzedawane są w ponad 30 krajach. Członkowie zespołu Ajanty są zmuszeni do wypełnienia swojej (misji) czyli  zobowiązanie do " zaspokajania potrzeb globalnej opieki zdrowotnej dzięki empatii, innowacji i technologii " .

Ajanta Pharma mocno wierzy w rozwój swojego najważniejszego aktywa - czyli Ludzi . Firma inwestuje w wiele aspektów związanych z zasobami ludzkimi , czy to osiąganie doskonałości w praktykach wprowadzających , tworzenie wygodnego środowiska pracy , działania angażujące swoich pracowników , podejmowanie nowych wyzwań , ciągłe szkolenia , zwiększanie osobistego rozwoju , budowanie motywacji , dostarczanie okazji do wykorzystania ukrytego talentu w innych dziedzinach , takich jak sport , kultura itp . a przede wszystkim zapewniają najwyższą satysfakcję zawodową z wykonywanych przez nich zadań .

Jednym z takich ważnych programów jest Continuous Learning ( CLP - Ajanta ) , który prowadzony jest dla osób na wszystkich poziomach tej organizacji . Poza szkoleniem w swoich własnych obszarach funkcjonalnych , CLP zapewniają również ekspozycję na tematy ich  rozwoju osobistego , takie jak zdrowie , jedzenie , związki , etykiety, zarządzanie sobą , finanse osobiste itp. Całe to ćwiczenie jest świadomym wysiłkiem z ich strony , aby zbudować jaśniejsza przyszłość nie tylko dla swojej firmy , ale także dla ludzi , którzy przez lata tak rzetelnie jej służyli i którzy nadal służą jej do dnia dzisiejszego .2

Konkretne referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: