cenforce-200-mg-tabletki-pudelko
  • cenforce-200-mg-tabletki-pudelko
  • cenforce-200-mg-tabletki-blister-przod
  • cenforce-200-mg-tabletki-blister-tyl

Cenforce 200mg

120,00 zł
Netto

Producent: Centurion Laboratories.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.


Cenforce tabletki 200mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 115,00 zł Aż do 10,00 zł
3 110,00 zł Aż do 30,00 zł
4 105,00 zł Aż do 60,00 zł
5 100,00 zł Aż do 100,00 zł
6 98,00 zł Aż do 132,00 zł
7 96,00 zł Aż do 168,00 zł
8 94,00 zł Aż do 208,00 zł
9 92,00 zł Aż do 252,00 zł
10 90,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Cenforce 200mg

Cenforce 200mg jest to jeden z najmocniejszych leków na poprawę potencji, a zarazem jeden z najbardziej pularnych leków opartych na Sildenafilu na całym świecie. Lek ten staje się liderem sprzedaży wśród leków na poprawę erekcji. Preparat jest zalecany dla dorosłych Panów w celu zwalczania lub wspomagania walki z zaburzeniami erekcji.

Cenforce jest lekiem zawierającym 200mg Cytrynianu Sildenafilu. Środek ten zapewnia znacznie lepsze ukrwienie prącia, wspomagając przepływ krwi przez układ krwionośny.

Tak jak w przypadku innych Cenforców lek, hamuje działanie enzymów PDE 5. Podczas hamowania enzymu PDE typu 5 uwalnia się tlenek azotu, który pobudza receptory do produkcji związków wysokoenergetycznych (cGMP) i zwiększa ich stężenie, lek dodatkowo "rozkłada je w czasie" w konsekwencji wydłużając okres dużego stężenia - długotrwałej erekcji.

Cenforce jest dostępny w różnych stężeniach aktywnego środka Sildenafilu, 100 mg, 150 mg i 200 mg. Dawka leku do jednorazowego przyjmowania powinna być specjalnie dostosowana dla każdego pacjenta osobno i powinna być zgodna z zaleceniami lekarza. Zawsze zaczynaj przyjmowanie leku, od dawki mniejszej niż zalecana, a dopiero w przypadku braku efektów ubocznych, zaleca się stopniowe zwiększanie dawki, aż do normalnej dawki leku.

Tabletki Cenforce 200mg należy przyjmować doustnie wraz z dużą ilością wody, około 60 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Nie zaleca się przyjmowania leku na pusty żołądek, bez popijania dużą ilością wody. Nie należy także łączyć Cenforce z żadnym innym lekiem, alkoholem, ani wraz z obfitymi posiłkami.

Podczas przyjmowania leku mogą wystąpić skutki uboczne i efekty niepożądane, gdyż na lek reaguje na każdy organizm inaczej. Rzadko dochodzi do występowanie działań niepożądanych, jednak należy liczyć się z tym, że takowe mogą wystąpić. Lekkie zawroty i bóle głowy, biegunka, wysypka, odruch wymiotny lub inne niegroźne, ale uciążliwe efekty uboczne. W przypadku przekroczenia dawki leku może wystąpić ból prącia. Sporadycznie mogą pojawić się lekkie zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, delikatne dzwonienie w uszach. Jeżeli objawy nie ustępują przez dłuższy czas, należy skonsultować się z lekarzem. Osoby uczulone na składnik leku Sildenafil nie powinny przyjmować leku.

Środek ten nie jest przeznaczony do przyjmowania dla kobiet. Równoległe stosowanie leków z grupy azotanów jest zabronione. Pacjenci po udarze lub neuropatii wzrokowej, również nie mogą przyjmować leku. Lek nie jest polecany również w przypadku ciężkiego niedociśnienia, u mężczyzn z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek lub wątroby, arytmią serca, u osób, u których występuje choroba niedokrwienna serca, mężczyźni po zawale mięśnia sercowego.

Po zażyciu Cenforce 200mg, nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych, nie należy spożywać alkoholu i soku z winogron. W przypadku przedawkowania lub innych niepożądanych efektów ubocznych, utrzymujących się przez dłuższy czas, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.


Cenforce 200mg nie powinny używać osoby z :


-Choroby układu krążenia

-Nadciśnienie tętnicze

-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu

-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby

-Mężczyźni po zawale mięśnia sercowego

-Chorobą wieńcową

-Pacjenci po udarze lub neuropatii wzrokowej

-Arytmią serca

-Choroba niedokrwienna serca


Możliwe skutki uboczne:

-niestrawność

-ból głowy

-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła

-Osłabienie organizmu oraz omdlenia

-kołowanie w głowie

-zatkany nos


Skutki uboczne występują  zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Cenforce 200mg nadal jest  bezpiecznym produktem .


Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.


Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Cenforce 200mg tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.


Kilka słów o producencie Cenforce 200  Centurion Laboratories .
Profil znanej Indyjskiej firmy Centurion Laboratories za zadanie ma zdobyć miejsce wśród najlepszych światowych producentów , dostawców i eksporterów leków przeciwbólowych , na potencje , łysienie , dolegliwości żołądkowo-jelitowych , antybakteryjnych , maści antyseptycznych , na wysokie ciśnienie krwi , ziołowych kremów do skóry , witamin i produktów mineralnych . Koronowany prestiżową certyfikacją ISO 9001: 2000, WHO-GMP, awansują w branży z najlepszą jakością , skutecznością i bezpieczeństwem w produkcji leków przeciwbólowych oraz na dostarczanie świadczeń zdrowotnych i medycznych . Są one pakowane przy użyciu zautomatyzowanych maszyn i procesów , co zapewnia zachowanie oryginalnej wartości leczniczej . Wszystkie ich skuteczne leki farmaceutyczne są eksportowane na cały świat . Z zaangażowaniem w służbę bractwu medycznemu szukają nowych sposobów ulepszania swoich produktów . W naszym dziale leków na potencje produkują z najlepsza starannością i zachowaniem norm Światowej Organizacji Zdrowia takie produkty jak Cenforce 100,150,200 miligram z czynnym składnikiem sildenafil . W swojej ofercie posiadają również leki na poprawe potencji ze skladnikami czynnymi takimi jak tadalafil (Vidalista 20,40,60 mg.) , verdenafil (Vilitra 20,40,60 mg.) , dapoxetine Vriligy (30,60,90mg.)


Jak się powinno prawidłowo przyjmować tabletki Cenforce 200mg :


W ulotce każdego doustnego produktu leczniczego można znaleźć dość enigmatyczną informację o konieczności jego popicia " odpowiednią ilością płynu " . O jaki płyn chodzi ? Przede wszystkim absolutnie nie powinno się popijać leków ciepłą herbatą i kawą  ( ani oczywiście alkoholem ) . Z jednej strony napoje te zawierają związki mogące wchodzić w interakcje ze składnikami leków , co będzie skutkowało brakiem ich działania lub nasileniem działań ubocznych .
Ciepłe płyny wpływają na trwałość otoczki , jaką powlekane są tabletki , dlatego nie należy nimi popijać leków .

W rezultacie mogą przyspieszać ich rozpuszczanie i uwalnianie substancji leczniczej na niewłaściwym odcinku przewodu pokarmowego ( np . leki dojelitowe rozpuszczą się już w żołądku ) . Taki lek nie zadziała ! Dlatego właśnie zaleca się popijać wszelkie produkty lecznicze wodą o temperaturze pokojowej .

Mleko jest niewskazane , bo może obniżać kwasowość treści żołądka , wpływając na wchłanianie niektórych substancji leczniczych lub rozpuszczalność otoczki tabletek powlekanych . Poza tym składniki mleka mogą wchodzić w interakcje z niektórymi antybiotykami ( np . tetracyklinami ) , niemal całkowicie hamując ich wchłanianie . A najgorszym wyborem jest sok grejpfrutowy , który wchodzi w interakcje z wieloma lekami, nasilając ich działanie i skutki uboczne . Leki należy popijać ostudzoną wodą .

Czy można gryźć leki?

Kolejnym błędem podczas zażywania leków jest dzielenie lub rozgryzanie tabletek powlekanych . Absolutnie nie należy tego robić ! . Bardzo często są one powlekane specjalną otoczką , która ma ułatwiać połykanie , maskować smak substancji leczniczej , zwiększać odporność tabletki na czynniki atmosferyczne lub po prostu poprawiać jej wygląd . Jednak zdecydowanie najczęstszym celem powlekania tabletek jest opóźnianie uwalniania zawartej w nich substancji leczniczej . Takie tabletki często określa się mianem " dojelitowych ". Ich otoczki nie rozpuszczają się w kwaśnym pH żołądka , co pozwala bezpiecznie przetransportować lek do jelit – dopiero tam powłoczka rozpada się , uwalniając substancję leczniczą .

Tabletki, które posiadają kreskę lub krzyżyk wskazujące miejsce cięcia , umożliwiają ich podział bez wpływu na działanie otoczki .

24

Konkretne referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: