• Wyprzedaż!
cenforce-150-mg-tabletki-pudelko
  • cenforce-150-mg-tabletki-pudelko
  • cenforce-150-mg-tabletki-blister-tyl
  • cenforce-150-mg-tabletki-blister-przod

Cenforce 150mg

110,00 zł
Netto

Producent: Centurion Laboratories.

Opakowanie zawiera: 10 Tabletek, pudełko, ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.


Cenforce tabletki 150mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.


Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.


W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 105,00 zł Aż do 10,00 zł
3 100,00 zł Aż do 30,00 zł
4 95,00 zł Aż do 60,00 zł
5 90,00 zł Aż do 100,00 zł
6 88,00 zł Aż do 132,00 zł
7 86,00 zł Aż do 168,00 zł
8 84,00 zł Aż do 208,00 zł
9 82,00 zł Aż do 252,00 zł
10 80,00 zł Aż do 300,00 zł
Ilość

Cenforce 150mg:Cenforce 150mg jest to jeden z najbardziej popularnych leków opartych na Sildenafilu zarówno w Indiach, jak i ostatnio w Europie. Lek stał się hitem sprzedaży wśród leków na poprawę potencję i zwiększenie erekcji.

Cenforce jest lekiem zawierającym 150mg Cytrynianu Sildenafilu w czystej postaci. Środek ten zapewnia znacznie lepsze ukrwienie naczyń krwionośnych, wspomagając przepływ krwi w obszarze męskich narządów odpowiedzialnych za poprawną erekcję.

Cenforce jest znany jako lek, hamujący działanie enzymów PDE 5. Podczas hamowania enzymu PDE typu 5 uwalnia się tlenek azotu, który pobudza receptory do produkcji związków wysokoenergetycznych (cGMP) i zwiększa ich stężenie, lek dodatkowo "rozkłada je w czasie" w konsekwencji wydłużając okres dużego stężenia - długotrwałej erekcji.


Wskazania do stosowania Cenforce 150 mg. Preparat jest zalecany do skutecznego zwalczania lub wspomagania walki z zaburzeniami erekcji.


Dawkowanie leku. Cenforce jest dostępny w różnych stężeniach aktywnego środka Sildenafilu, 100 mg, 150 mg i 200 mg. Dawka leku do jednorazowego przyjmowania różni się dla każdego pacjenta i powinna być zgodna z zaleceniami lekarza. Zawsze zaczynaj przyjmowanie leku, od dawki minimalnej, a dopiero w przypadku braku efektów, zaleca się zwiększenie dawki.

Tabletki Cenforce 150mg należy przyjmować doustnie popijając dużą ilością wody, około godzinę przed planowanym stosunkiem. Nie zaleca się przyjmowania leku na pusty żołądek, ani wraz z obfitymi, tłustymi posiłkami.

Podczas przyjmowania leku mogą wystąpić skutki uboczne i efekty niepożądane, gdyż na lek reaguje na kazdy organizm inaczej. Działania niepożądane jakie mogą wystąpić to: lekkie zawroty i bóle głowy, biegunka, wysypka, odruch wymiotny. W przypadku przekroczenia dawki leku może wystąpić wydłużony czas erekcji, który może powodować ból prącia. Sporadycznie mogą pojawić się zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, delikatne dzwonienie w uszach.

Przeciwskazania. Jeśli przyjmowane są jednocześnie leki z kategorii inhibitorów CYP3A4. Jeśli zażywane są leki stosowane przy infekcjach przeciwgrzybicznych (Flukonazol, Barbiturany, Fenobarbital Nitrates, azotany lub nitrogliceryny monowęglika). Osoby uczulone na składnik leku Sildenafil.

Środek ten nie jest przeznaczony do stosowania u kobiet, ani tym bardziej dzieci. Równoległe stosowanie leków z grupy azotanów jest zabronione.

Środki ostrożności po zażyciu Cenforce 150mg, nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych, nie należy spożywać alkoholu i soku z winogron. W przypadku przedawkowania lub innych niepożądanych efektów ubocznych, utrzymujących się przez dłuższy czas, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.Cenforce 150mg nie powinny używać osoby z :


-Choroby układu krążenia

-Nadciśnienie tętnicze

-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu

-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby

-Mężczyźni po zawale mięśnia sercowego

-Chorobą wieńcową

-Pacjenci po udarze lub neuropatii wzrokowej

-Arytmią serca

-Choroba niedokrwienna serca


Możliwe skutki uboczne:

-Niestrawność

-Ból głowy

-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła

-Osłabienie organizmu oraz omdlenia

-Kołowanie w głowie

-Zatkany nos


Skutki uboczne występują zaledwie u 2% przebadanych pacjentów . Pomimo wielu efektów ubocznych, Cenforce 150mg nadal jest  bezpiecznym produktem .


 Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

 Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.


Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Cenforce 150mg tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.Kilka słów o producencie Cenforce 200  Centurion Laboratories .Profil znanej Indyjskiej firmy Centurion Laboratories za zadanie ma zdobyć miejsce wśród najlepszych światowych producentów , dostawców i eksporterów leków przeciwbólowych , na potencje , łysienie , dolegliwości żołądkowo-jelitowych , antybakteryjnych , maści antyseptycznych , na wysokie ciśnienie krwi , ziołowych kremów do skóry , witamin i produktów mineralnych . Koronowany prestiżową certyfikacją ISO 9001: 2000, WHO-GMP, awansują w branży z najlepszą jakością , skutecznością i bezpieczeństwem w produkcji leków przeciwbólowych oraz na dostarczanie świadczeń zdrowotnych i medycznych . Są one pakowane przy użyciu zautomatyzowanych maszyn i procesów , co zapewnia zachowanie oryginalnej wartości leczniczej . Wszystkie ich skuteczne leki farmaceutyczne są eksportowane na cały świat . Z zaangażowaniem w służbę bractwu medycznemu szukają nowych sposobów ulepszania swoich produktów . W naszym dziale leków na potencje produkują z najlepsza starannością i zachowaniem norm Światowej Organizacji Zdrowia takie produkty jak Cenforce 100,150,200 miligram z czynnym składnikiem sildenafil . W swojej ofercie posiadają również leki na poprawe potencji ze skladnikami czynnymi takimi jak tadalafil (Vidalista 20,40,60 mg.) , verdenafil (Vilitra 20,40,60 mg.) , dapoxetine Vriligy (30,60,90mg.)Jak się powinno prawidłowo przyjmować tabletki Cenforce 200mg :W ulotce każdego doustnego produktu leczniczego można znaleźć dość enigmatyczną informację o konieczności jego popicia " odpowiednią ilością płynu " . O jaki płyn chodzi ? Przede wszystkim absolutnie nie powinno się popijać leków ciepłą herbatą i kawą  ( ani oczywiście alkoholem ) . Z jednej strony napoje te zawierają związki mogące wchodzić w interakcje ze składnikami leków , co będzie skutkowało brakiem ich działania lub nasileniem działań ubocznych .
Ciepłe płyny wpływają na trwałość otoczki , jaką powlekane są tabletki , dlatego nie należy nimi popijać leków .

W rezultacie mogą przyspieszać ich rozpuszczanie i uwalnianie substancji leczniczej na niewłaściwym odcinku przewodu pokarmowego ( np . leki dojelitowe rozpuszczą się już w żołądku ) . Taki lek nie zadziała ! Dlatego właśnie zaleca się popijać wszelkie produkty lecznicze wodą o temperaturze pokojowej .

Mleko jest niewskazane , bo może obniżać kwasowość treści żołądka , wpływając na wchłanianie niektórych substancji leczniczych lub rozpuszczalność otoczki tabletek powlekanych . Poza tym składniki mleka mogą wchodzić w interakcje z niektórymi antybiotykami ( np . tetracyklinami ) , niemal całkowicie hamując ich wchłanianie . A najgorszym wyborem jest sok grejpfrutowy , który wchodzi w interakcje z wieloma lekami, nasilając ich działanie i skutki uboczne . Leki należy popijać ostudzoną wodą .Czy można gryźć leki?

Kolejnym błędem podczas zażywania leków jest dzielenie lub rozgryzanie tabletek powlekanych . Absolutnie nie należy tego robić ! . Bardzo często są one powlekane specjalną otoczką , która ma ułatwiać połykanie , maskować smak substancji leczniczej , zwiększać odporność tabletki na czynniki atmosferyczne lub po prostu poprawiać jej wygląd . Jednak zdecydowanie najczęstszym celem powlekania tabletek jest opóźnianie uwalniania zawartej w nich substancji leczniczej . Takie tabletki często określa się mianem " dojelitowych ". Ich otoczki nie rozpuszczają się w kwaśnym pH żołądka , co pozwala bezpiecznie przetransportować lek do jelit – dopiero tam powłoczka rozpada się , uwalniając substancję leczniczą .Tabletki, które posiadają kreskę lub krzyżyk wskazujące miejsce cięcia , umożliwiają ich podział bez wpływu na działanie otoczki .
23

Konkretne referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: