Kamagra 100mg

Nowy

Producent : Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera : 4 Tabletki , pudełko , ulotka.

Składnik leku : Sildenafil 100mg .

Kamagra 100mg w tabletkach - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Najtaniej na rynku !!! Każde opakowanie posiada długi termin ważności.

Niezawodny, łatwo przyswajalny, o długim działaniu i odpowiedniej sile działania. Najbardziej opłacalny wybór, w stosunku ceny do jakości działania.

Minimalne zamówienie to dwa opakowania, zawierając po 4 tabletki leku, czyli razem 8 tabletek.

Upusty cenowe dostępne przy zakupie od 3 do 10 opakowań. W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosimy o kontakt bezpośredni - oferujemy bardzo duże zniżki.

Więcej szczegółów

42,00 zł

-18,00 zł

60,00 zł

UWAGA !!! Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo (1 opakowanie), jedynie w ilości od dwóch blistów i więcej. Obowiązuje jednak cena promocyjna dla 2 lub więcej produktów!!! This product is not sold individually. You must select at least 2 quantity for this product. 2 quantity for this product.

Dodaj do listy zakupów

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
10 35,00 zł Do 350,00 zł
9 34,00 zł Do 306,00 zł
8 33,50 zł Do 268,00 zł
7 33,00 zł Do 231,00 zł
6 32,50 zł Do 195,00 zł
5 32,00 zł Do 160,00 zł
4 28,00 zł Do 112,00 zł
3 25,00 zł Do 75,00 zł
2 22,00 zł Do 44,00 zł

Opis

Producent: Ajanta Pharma
Aktywny składnik leku: Sildenafil
Ilość aktywnego składnika: 100mg
Działa po: około 30 min
Działa do: 6 h
Ilość: 4 tabletki
Lek w postaci: Tabletki

Więcej informacji

Kamagra to zdecydowanie najbardziej popularny lek na poprawę potencji, sprzedawany przez naszą aptekę. Jej przewaga jest niepodważalna, a cena niezwykle atrakcyjna. Wielu zadowolonych pacjentów wybrało ten skuteczny specyfik. Dowiedz się jak działa Kamagra 100 mg, jak ją stosować, co zrobić przez pierwszym jej zażyciem i jak rozpoznać oryginalne leki produkowany przez Ajanta pharma limited. 

Co to jest Kamagra 100mg w tabletkach ?

Kamagra 100mg w tabletkach to lek, przeznaczony dla dorosłych mężczyzn, cierpiących na zaburzenia erekcji. Lek wyprodukowany na bazie składnika, który zawiera medykament na poprawę potencji - Viagra. Szybko stał się tańszą, a wcale nie gorszą alternatywą dla tego najbardziej popularnego środka.

Kamagra jest dla mężczyzn, którzy pragną poprawić swoją łóżkową formę, prawdziwym objawieniem, gdyż jej działanie jest niezwykle skuteczne, a jednocześnie otrzymujemy ten lek w cenie o wiele mniejszej niż porównywalne tego typu środki na poprawę erekcji. Ilość zadowolonych pacjentów stale się zwiększa, wraz z nowymi postaciami w jakich występuje ten lek. A warto wiedzieć, że Kamagrę można, zażywać również w postaci żelu doustnego, napoju z rozpuszczalnych tabletek typu pluszz lub w postaci cukierków dla ssania.

Kamagra trafiła do aptek na całym świecie w roku 2010, od razu stając się hitem sprzedaży. Zdecydowanie największą popularność zdobyła zwłaszcza w USA, gdzie jej sprzedaż przekroczyła wszelkie przewidywania. 

Jak wygląda oryginalny produkt Kamagra 100mg ?

Kamagra w tabletkach ma postać czterech zielono-niebieskich, łatwo przyswajalnych przez organizm, pastylek. Zamknięte w szczelnym opakowaniu, na którym zawsze widnieje data ważności leku do spożycia oraz hologram producenta z nazwą produktu. Każda pojedyncza pastylka posiada oznaczenie z skrótem nazwy środka (KGR), w postaci niewielkiej wklęsłości, a po drugiej stronie oznaczenie ilości aktywnego środka o nazwie Sildenafil (w przypaku Kamagry jest to 100mg), odpowiadającego za osiągniecie i utrzymanie erekcji. Każdy oferowany przez nas produkt, posiada długi termin ważności do spożycia, sięgający nawet do dwóch lat. Przykładamy szczególną wagę, aby nigdy do Twoich rąk nie trafił produkt, nie posiadający wszystkich oznak oryginalności.  

Jakie działanie wywołuje zażywanie leku ?

Kamagra u osób cierpiących na zaburzenia erekcji przywraca sprawność fizyczną, wywołując odpowiednie ukrwienie i nie dopuszczając do nadmiernego odpływu krwi z prącia. U osób bez wykrytych zaburzeń ze wzwodem środek ten powoduje poprawę jakości erekcji i jej trwania, a także jej intensywności. Zwiększone również jest odczuwanie czułości po żażyciu tego środka.  Lek ten pokazuje swoje działanie po około 30 do 120 minut po zażyciu, w zależności od organizmu osoby przyjmującej środek. Jeśli lekarz nie zaleci innej dawki, pacjent powinien przyjąć jedną tabletkę. Nie wolno przekraczać dawki 100mg czyli jednej tabletki na dobę, ale warto też robić przerwy przy dłuższym używaniu tego leku. Kamagra nie powinna być używana po obfitym, tłustym posiłku, gdyż znacząco osłabia to jej wpływ. Jej działanie objawia się jedynie w momencie podniecenia seksualnego, a nie przez cały czas po zażyciu leku, co pozwala na normalne funkcjonowanie pacjenta. Silna i stabilna erekcja utrzymuję się przez około cztery do sześciu godzin. Mężczyznie jest również znacznie łatwiej przejść do ponownego ponownego stosunku, gdyż regeneracja nie trwa tak długo jak bez użycia Kamagry. 

Jaki jest skład leku Kamagra 100mg w tabletkach?

Kamagra to środek oparty na bazie aktywnego środka o nazwie Sildenafil, który występuje z nim w postaci cytrynianu. 100mg w opisie naszego środka oznacza właśnie ilość Cytrynianu Sildenafilu. Inne składniki leku to, występujące w małych dawkach to: celuloza mikrokrystaliczna, wodofosforan wapnia, sól sodowa kroskarmelozy, magnez stearynianu, hypromeloza, dwutlenek tytanu, laktoza, glicerol trioctan, lak z indygotyną. Wszystkie te skłądniki są bezpieczne dla ludzi na nich nie uczulonych. Przed używiem leku warto przeczytać ulotkę i sprawdzić czy w składzie leku nie występują śladowe ilości innych potencjalnie niebezpiecznych składników, na które możemy być uczuleni. Jego właściwa nazwa z jezyka Angielskiego to Sildenafil Citrate IP i dokładnie taką nazwę powinno zawierac oryginalne pudelko kamagry 100mg Indyjskiej Firmy Ajanta pharma limited.

Czy używanie Kamagry w tabletkach jest bezpieczne?

Jeżeli przyczytasz i zastosujesz się do umieszczonych w ulotce lub na naszej stronie informacji, to używanie Kamagry jest w pełni bezpieczne. Zawsze przed pierwszym użyciem skontaktuj się w lekarzem, opowiedź jemu o swoim stanie zdrowia. Poinformuj go jednocześnie o wszystkich przebytych do tego czasu chorobach i dolegliwościach. Nie mieszaj Kamagry z sokiem z grajfrutów, gdyż jego właściwości zaburzają dziłanie leku. Dalece niewskazane jest stosowanie tego leku wraz z alkoholem czy innymi używkami zmieniającymi świadmość. Nie warto spożywać Kamagry po obfitym posiłku, lek wtedy może nie spełnić swojego zadania.  Warto popić lek dużą ilością niegazowanej wody. Prześpieszy to jego działanie i poprawi przyswajalność leku przez organizm.

Kamagry 100mg nie powinny używać osoby z :

-Choroby układu krążenia

-Nadciśnienie tętnicze

-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu

-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby

-Niedawno przebyty zawał serca

-Chorobą wieńcową

Możliwe skutki uboczne:

-Niestrawność

-Ból głowy

-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła

-Osłabienie organizmu oraz omdlenia

Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Kamagra 100mg nadal jest  bezpiecznym produktem .

 Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

 Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

 Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

 

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Kamagra 100mg tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.

Najczęściej zadawane pytania na temat Kamagry :

1) Czym różni się zwykła Kamagra 100mg od Golda  :Różnica pomiedzy zwykłą kamagra 100mg a kamagra gold 100mg to przede wszystkim przy tej drugiej mniej skutków ubocznych !!! Kamagra gold to limitowana wersja kamagra zwyklej . Ajanta Pharma wprowadzila do produkcji troche inna edycje swojego glównego produktu o nazwie kamagra 100mg . Te dwa produkty tej renomowanej Indyjskiej firmy nie różnia sie składem opisanym na opakowaniu ulotce i tzw. blistrze (listku).
Różni sie tylko wykonaniem samego blistra oraz troche wyzsza cena . Na obu blistrach powinna być czerwona kreska przechodzaca wzdłuż opakowania oraz mieniacy sie w slańcu hologram firmy Ajanta Pharma Limited - który świadczy o orginalnosci tego produktu .
Wygląd tabletki w obu przypadkach jest taki sam . Ponizej prezentujemy różnice w ich wykonaniu.
 

Wygląd  samego Blistera Kamagry ZWYKLEJ 100mg i Kamagry GOLD.

Kamagra zwykla 100mg:

Na orginalnej kamagrze zwyklej  powinna być wytlaczona wyraznie data produkcji na dole blistra oznaczona literka M np: M09/2017 i zaraz obok data ważnosci produktu oznaczona literka E  np: E08/2021 . Na odwrocie z góry blistra powinien być też wytloczony numer serii  np: BN BN00771  jest tez oznaczenie producenta : Ajanta pharma limited oraz ostrzeżenie w języku Angielskim SCHEDULE DRUGS :warning: to be sold by retail onthe prescription of a registered Medicalpractitioner only. Kolor tabletki powinien być jasno zielony z logiem producenta na jednej stronie , a z napisem KGR-100 na drugiej.

Kamagra Gold :

Na oryginalnej kamagrze gold tak samo jak w przypadku zwyklej kamagry mamy na odwrocie podane daty produkcji np. M05/2014 i waznosci np.E04/2018
oraz numer seryjny producenta np.No.MH/DRUGS/NKD/108A i hologram. Blister golda na awersie ma natloczone poprzeczne napisy gold na całej jego powierzchni.
Natomiast na jego odwrocie jest też zielona kreska w ksztalcie litery Z przechodzaca przez caly blister  . Tabletka powinna mieć kolor jasno zielony
Z logiem producenta na jednej stronie i z napisem KGR-100 na drugiej.

2) Dlaczego warto wybrac właśnie Kamagre :

Jeśli zamierzamy kupić i użyć leki na potencje , to powinniśmy się zastanowić , które z tych medykamętów są najlepsze dla naszego organizmu i jak działają , dzięki temu będziesz bardziej zadowolony z ich użytkowania , bo będą bardziej skuteczne . Jeśli chodzi o leki na potencję , to nie należy sugerować się tylko i wyłącznie ich ceną ale składnikiem z którego są zrobione i dopasowac dany składnik do swojego organizmu . Często niektóre z tych tabletek na mają swoje tańsze odpowiedniki i czasem warto po nie sięgnąć . Często takim dobrym zamiennikiem jest Kamagra , czyli lustrzane odbicie popularnej Viagry . Ich skład jest dokładnie taki sam , dlatego oba te leki są tak samo skuteczne , z tym że Kamagra firmy Ajanta Pharma jest znacznie tańsza i można ją kupić bez recepty . Jeśli więc szukasz leku tak samo skutecznego jak popularna ale droga niebieska pigółka warto postawić na ten lek . Leki na potencje nie tylko kupisz w naszej aptece internetowej online poprzez różne sposoby wysyłki , ale także możesz ja odebrać na dowolnej wybranej poczcie Polskiej - wybór należy tylko do Ciebie . Jeśli chodzi o naszą apteke internetową to mamy zdecydowanie najlepszą cenę .  Kamagra zawiera sildenafil w czystej postaci  o dawce 100 miligram .
Substancja ta powoduje, że wzwód jest dłuższy i mocniejszy , dzięki temu odbycie stosunku seksualnego jest możliwe i o wiele dłużej trwa . Sildenafil zawiera niemal każdych lek w tabletkach na potencję , wystepuje też w postaci żelu czy tabletek do rozpuszczania w wodzie . Jeśli chcesz, by tabletki , żele lub plusze które przyjmujesz , były skuteczne, to postaw na te , które są oparte na bazie tej substancji , a na pewno nie będziesz zawiedziony .

3) Czy możn łączyć Kamagre z alkoholem :

Problem po alkoholu z erekcją i wytryskiem to często omawiane zagadnienie . Choć mała dawka alkoholu może ułatwić zbliżenie i zmniejszyć stres  , to obfite lub częste spożywanie dużych dawek alkoholu ma berdzo duży wpływ na naczynia krwionośne naszego organizmu i zdolność do uzyskania prawidłowego wzwodu i wytrysku . Jest również rzeczą normalną , że osoba w stanie po użyciu dużej dawki alkoholu , która ma poważne problemy z utrzymaniem równowagi czy mówieniem , nie tylko będzie nie atrakcyjnym partnerem seksualnym , ale też nie będzie zdolna do odbycia stosunku płciowego .

Drugorzedną ważną kwestią to jest , że alkohol w organizmie wyzwala  reakcje o podobnym mechanizmie , co orgazm , więc ciągła stymulacja wywołana bardzo dużym spożyciem tej substancji może zmniejszać wrażliwość na inne bodźce , w tym właśnie pobudzenie seksualne .

Nadomiar złego ciągłe nadużywanie alkoholu jest przyczyną różnych schorzeń wątroby , co wyraźnie zmniejsza ilość wytwarzanego  testosteronu  przez nią . Niedobór tego męskiego hormonu obniża popęd płciowy , co przekłada się na mniejsze zainteresowanie stosunkiem seksualnym i słabszą reakcją na pobudzenie przez partnera .

Sildenafil  składnik Kamagry a alkohol :

Tabletki  na potencję ( Kamagra czyli sildenafil 100mg ) ułatwiają osiągnięcie porządanego wzwodu , odbycie stosunku seksualnego i uzyskanie wytrysku , zażywanie w dużych dawkach alkoholu natomiast  dramatycznie zmniejsza możliwości seksualne  . Dlatego podejmując leczenie preparatami na potencję i przedwczesny wytrysk , trzeba zupełnie zrezygnować z picia dużych dawek alkoholu . Pozwala to na pełne wykorzystanie potencjału zawartej w nich substancji i uzyskanie maksymalnego efektu , czyli satysfakcji z odbycia stosunku . Duże dawki alkoholu mogą całkowicie zneutralizować działanie tabletek na potencję  , a dodatkowo poprzez interakcje ze składnikami leku mogą tez nasilić działania uboczne i spowodować wystąpienie  powikłań . Należy zaakceptować  fakt , że duże jego dawki są wrogiem udanego stosunku płciowego, to jeden z podstawowych etapów leczenia zaburzeń potencji i erekcji .

Ciekawostki :

Kilka słów na temat producenta Kamagry 100mg :

Ajanta Pharma jest farmaceutyczną specjalistyczną firmą zajmującą się produkcją , opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek światowy wysokiej jakości leków .  Są Zaangażowani w "Serve Health Care Needs Worldwide" , produkują szeroką gamę  produktów specjalistycznych skierowanych do różnych segmentów terapeutycznych w leczeniu pacjentów , dostosowanych do każdego rynku , na którym są obecni . Rozumieją potrzeby swoich klientów i wykorzystują  najnowocześniejsze technologie do wdrażania  innowacyjnych produktów .

Firma Ajanta prowadzi 7 najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych . Pięć w Indiach i dwa na Mauritiusie . Pięć obiektow w Indiach zostały zatwierdzone pomyślnie przez amerykańską Agencja Żywności i Leków . W dalszym ciągu rozszerzają  swoje możliwości produkcyjne , aby sprostać wymaganiom wzrostu w przyszłości .

Markowy generyczny biznes rozprzestrzenia się w Indiach i ponad 30 krajach wschodzących w Europie , Afryce , Bliskim Wschodzie i w Azji Południowo-Wschodniej . W Indiach są obecni w rozwiniętych wysoko specjalistycznych segmentach kardiologii , leczenia bólu , dermatologii i okulistyki w których są w stanie zapewnić niezmiennie innowacyjne produkty , z których wiele jest na pierwszym miejscu na rynku , dla wygody i zdrowia pacjenta .

Na Rynkach wschodzących są głównymi ofiarodawcami markowych produktów generycznych , takie rynki to w Azja i Afryka . Zaprojektowali spersonalizowany koszyk produktów dla każdego z tych rynków i obsługujemy dużą gamę segmentów terapeutycznych , nawet takich jak produkty przeciwmalaryczne , przeciwbakteryjne , przeciwcukrzycowe , kardiologiczne , ortopedyczne , pediatryczne , ginekologiczne , oddechowe i ogólne .

Posiadają również zaawansowane Centrum  Badawczo - Rozwojowe dla gotowych preparatów i syntezę Aktywnego Farmaceutycznego Składnika ( API ) różnych postaci dawkowania . Ich centrum badawczo-rozwojowe ma zespół ponad 860 naukowców pracujących nad innowacyjnymi produktami dla różnych rynków na całym świecie . Zdobyli duże zdolności do opracowywania preparatów generycznych i  procesów chemicznych na przestrzeni lat .

Stopniowo budują większa obecność na amerykańskim rynku dzięki wybranemu portfolio produktów , które obejmują złożone technologiczne produkty , aby uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku . Oczekują , że rynek amerykański będzie ich kluczowym czynnikiem wzrostu w nadchodzących latach .

Instytucjonalna Działalność tej Spółki obejmuje dostawy do różnych organów rządowych w Indiach i dostarczanie produktów przeciwmalarycznych w ramach programów zatwierdzonych przez
World Health Organization w Afryce .

Firma Ajanta Pharma Limited zatrudnia ponad 6500 osób na całym świecie , a ich produkty sprzedawane są w ponad 30 krajach. Członkowie zespołu Ajanty są zmuszeni do wypełnienia swojej (misji) czyli  zobowiązanie do " zaspokajania potrzeb globalnej opieki zdrowotnej dzięki empatii, innowacji i technologii " .

Opinie

Oceń 
2018-03-10

Sildenafil 100

Kamagra to jest najlepszy lek na potencje dla osób takich jak ja po 50ątce.

Oceń 
2018-01-06

Kamczina

Wszystko ORG a produkt to klasyk dla mnie.

Oceń 
2017-12-10

Najtaniej

Uzywam duzo tego srodka - szukalem dlugo , tylko oni maja tak tanio. Polecam brac powyzej 10 listkow.

Oceń 
2017-06-23

dobry sprzedawca

Polecam wszystkim niezdecydowanym a będącym w potrzebie.Wszystko w porządku,towar orginalny z długą datą ważności.Bardzo szybka przesyłka- już na drugi dzień po zamówieniu.Na pewno wrócę tam jeszcze raz przynajmniej.Wielka POCHWAŁA !

Oceń 
2017-02-04

sprawdze

spr i dam znac

Oceń 
2016-11-09

kamagra

wszysko ok

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-10-19

Ok

Raz juz tu kupilem i bylo ok, potem zamowilem gdzie indziej i się nadziałem 3x.... na szczescie w poczcie meilowej znalazlem te strone :D

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-09-23

Rewelacja

Zakupiłem, spróbowałem. Najpierw pół tabletki, na próbę. Efekt był ale słaby lecz następnego dnia wziąłem całą. Efekt niesamowity. Erekcja jak skała a po wszystkim 10 minut przerwy i jeszcze raz. Po 4 i pół godzinie powtórka. Jak jakiś nastolatek. Żadnego opadania członka w trakcie a z tym był największy problem. Czas stosunku też się wydłużył. Panowie jeśli macie takie problemy jak ja wynikające z przemęczenia, ciężkiej harówki co dzień, stresu to warto zainwestować tę parę złotych i cieszyć się seksem jak za młodych lat a kobieta zaspokojona to kobieta szczęśliwa. Polecam.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-07-21

Bradzo polecam kamagra.net.pl

W 3 dni robocze dostalem towar, opakowanie oryginalne, lek nie przeterminowany, bardzo rzetelna firma jakich tu malo w internecie, jestem bardzo zadowolony i bede zamawial sobie wiecej. Polecam goraco.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-07-20

polecam

działa

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-06-15

Ok

Działa

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-05-29

kamagra

super:)

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-05-09

Polecam

Wartko zakupić :)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-04-17

Polecam

Można śmiało polecić, wysyłka błyskawiczna, działa bez zastrzeżeń

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-04-13

Kama

Apteka super. Towar igła. Polecam.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-03-21

Polecam

Wszystko w porządku, polecam tą aptekę ;)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-02-29

Super

Super

Oceń 
2016-02-03

Super

Wszystko jak należy. Sklep godny polecenia. Po dwóch nieudanych próbach zamówienia oryginalnej kamagry zwątpiłem ale do trzech razy sztuka. Działa niesamowicie i kobieta w 100% zadowolona:)

Oceń 
2016-01-20

Kama

Cena super, lek oryginalny, wysyłka szybko i ok, polecam

Oceń 
2015-12-11

Kamagra

:)

Oceń 
2015-10-07

SUPER

Dziękuję za perfekcyjna obsługę. Wszystko jak należy. Realizacja zamówienia wręcz wzorowa .
Polecam przez duże P. )

Oceń 
2015-09-22

Oryginal

Pokazałem tabletki bratu, który jest farmaceutą. Tabletki oryginalne. Polecam ten sklep.

 • 0 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2015-09-11

kamagra.net.pl

Bardzo pozytywne podejscie do klienta...100% profesionalizmu ...polecam serdecznie...

Oceń 
2015-09-04

Kamagra

Miód malina

Oceń 
2015-08-23

kamgara

Świetne tabletki na potencje!!!
po 30 min.wzwód bez żadnego podniecania się...Będę zawsze tu kupował....

Oceń 
2015-08-18

Dziękuję.

Zgodnie z umową zamieszczam pochwałę :) bardzo dziękuję za b.szybką wysyłkę. Dotarła do mnie jeszcze w piątek, więc załatwiliście to całkowicie po mojej myśli :) szczerze mówiąc nie wierzyłam, że Wam się uda :) pozdrawiam Was serdecznie

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2015-07-21

Romeo

Transakcja jak najbardziej w porządku ,produkty 100% pewne i jak w opisie działają super.Dla nie zdecydowanych powiem tylko tyle -naprawdę warto jeżeli się ma chwilowe problemy.Jedyny sprzedawca z którym jest kontakt a to ważne.Polecam tą Apteke.

Oceń 
2015-07-10

...

Chcę Wam bardzo podziękować za pozytywne dla mnie załatwienie sprawy, i do tego bardzo szybko. Na pewno będę Was polecał. Dziękuje i pozdro.

Oceń 
2015-06-14

Kamagra

Jestem pod wrażeniem szybkości obsługi w czwartek rano zamówienie w piątek wieczorem do odbioru. SUPER od innego dostawcy dużo dłużej a ostatnio 2 tygodnie i zero odzewu.POLECAM

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2015-05-30

Polecam !

Trochę miałem obaw, przed złożeniem zamówienia, ale okazało się wszycho ok. Polecam. Dostałem kamagrę z datą ważności na 2016!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2015-04-07

Pozytyw

Wszystko przebiegło sprawnie, polecam.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2015-03-05

Najtaniej !!!

Szukałem dziś długo kto ma kamagre najtaniej dostępną i wychodzi że macie najtaniej. Czekam na przesyłkę ;)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2014-10-29

Polecam

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie, leki w porządku. Polecam !!!

 • 3 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Kamagra 100mg

Kamagra 100mg

Producent : Ajanta Pharma Limited.

Opakowanie zawiera : 4 Tabletki , pudełko , ulotka.

Składnik leku : Sildenafil 100mg .

Kamagra 100mg w tabletkach - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Najtaniej na rynku !!! Każde opakowanie posiada długi termin ważności.

Niezawodny, łatwo przyswajalny, o długim działaniu i odpowiedniej sile działania. Najbardziej opłacalny wybór, w stosunku ceny do jakości działania.

Minimalne zamówienie to dwa opakowania, zawierając po 4 tabletki leku, czyli razem 8 tabletek.

Upusty cenowe dostępne przy zakupie od 3 do 10 opakowań. W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosimy o kontakt bezpośredni - oferujemy bardzo duże zniżki.

Napisz opinię

Zobacz też inne nasze produkty: