Cenforce D 160mg

Nowy

Producent : Centurion Laboratories .

Opakowanie zawiera : 10 Tabletek , pudełko , ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań .

Cenforce D tabletki 160mg 2w1 - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Więcej szczegółów

160,00 zł

300,00 zł za 2

Dodaj do listy zakupów

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
10 30,00 zł Do 300,00 zł
9 28,00 zł Do 252,00 zł
8 26,00 zł Do 208,00 zł
7 24,00 zł Do 168,00 zł
6 22,00 zł Do 132,00 zł
5 20,00 zł Do 100,00 zł
4 15,00 zł Do 60,00 zł
3 13,00 zł Do 39,00 zł
2 10,00 zł Do 20,00 zł

Więcej informacji

Cenforce D 160mg 2w1 .Cenforce D 2w1 jest to jeden z najmocniejszych dwuskładnikowych leków na poprawę potencji, a zarazem  jeden z najpopularniejszych leków opartych na Sildenafilu i Dapoxetynie na całym świecie. Lek ten staje się liderem sprzedaży wśród leków na poprawę erekcji i przedłużenie stosunku. Preparat jest zalecany dla dorosłych Panów w celu zwalczania lub wspomagania walki z zaburzeniami erekcji.

Cenforce D jest lekiem zawierającym 100mg Cytrynianu Sildenafilu i 60mg dapoxetyny. Lek ten zapewnia znacznie lepsze ukrwienie prącia, wspomagając przepływ krwi przez układ krwionośny.

Tak jak w przypadku innych Cenforców lek, sildenafil hamuje działanie enzymów PDE 5. Podczas hamowania enzymu PDE typu 5 uwalnia się tlenek azotu, który pobudza receptory do produkcji związków wysokoenergetycznych (cGMP) i zwiększa ich stężenie, lek dodatkowo "rozkłada je w czasie" w konsekwencji wydłużając okres dużego stężenia , dapoxetyna zaś działa na przedłużenie stosunku w czasie.

Cenforce jest dostępny w różnych stężeniach aktywnego środka Sildenafilu, 50mg, 100 mg, 150 mg i 200 mg i różnych substancji aktywnych sildenafil i dapoxetyna Cenforce D . Dawka leku do jednorazowego przyjmowania powinna być specjalnie dostosowana dla każdego pacjenta osobno i powinna być zgodna z zaleceniami lekarza. Zawsze zaczynaj przyjmowanie leku, od dawki mniejszej niż zalecana, a dopiero w przypadku braku efektów ubocznych, zaleca się stopniowe zwiększanie dawki, aż do normalnej dawki leku.

Tabletki Cenforce D 160mg należy przyjmować doustnie wraz z dużą ilością wody, około 60 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Nie zaleca się przyjmowania leku na pusty żołądek, bez popijania dużą ilością wody. Nie należy także łączyć Cenforce D z żadnym innym lekiem, alkoholem, ani wraz z obfitymi posiłkami.

Podczas przyjmowania leku mogą wystąpić skutki uboczne i efekty niepożądane, gdyż na lek reaguje na każdy organizm inaczej. Rzadko dochodzi do występowanie działań niepożądanych , jednak należy liczyć się z tym, że takowe mogą wystąpić. Lekkie zawroty i bóle głowy , biegunka , wysypka, odruch wymiotny lub inne niegroźne, ale uciążliwe efekty uboczne. W przypadku przekroczenia dawki leku może wystąpić ból prącia . Sporadycznie mogą pojawić się lekkie zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, delikatne dzwonienie w uszach. Jeżeli objawy nie ustępują przez dłuższy czas, należy skonsultować się z lekarzem. Osoby uczulone na składnik leku Sildenafil i Dapoxetyne nie powinny przyjmować leku.

Środek ten nie jest przeznaczony do przyjmowania dla kobiet . Równoległe stosowanie leków z grupy azotanów jest zabronione . Pacjenci po udarze lub neuropatii wzrokowej , również nie mogą przyjmować leku . Lek nie jest polecany również w przypadku ciężkiego niedociśnienia , u mężczyzn z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek lub wątroby , arytmią serca , u osób , u których występuje choroba niedokrwienna serca , mężczyźni po zawale mięśnia sercowego .

Po zażyciu Cenforce D 160mg , nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych , nie należy spożywać alkoholu tłustych posiłków i soku z winogron . W przypadku przedawkowania lub innych niepożądanych efektów ubocznych , utrzymujących się przez dłuższy czas , należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem .

Dawkowanie Cenforce D
 
Przed użyciem najlepiej skonsultuje się z lekarzem, ponieważ każdy pacjent posiada inny organizm.
Zalecana dawka leku Cenforce D 160mg to jedna tabletka , przyjmowana doustnie około 1 do 3 godzin
przed zaplanowaną aktywnością seksualną . Tabletkę należy połykać w całości popijając szklanką wody .
Lek może być przyjmowany z posiłkiem lub na czczo należy jednak pamiętać iż posiłki bogate w tłuszcze
będą opóźniać wchłanianie substancji zawartych w tabletce, tym samym zmniejszać jego skuteczność.
Dawka nie może przekroczyć jednej tabletki w ciągu 24 h .


Cenforce D zaczyna działać  po około 45 minutach i trwa od 6 a nawet do 8 godzin.
Do dobrego działania potrzebna jest stymulacja sexualna.


Kilka słów o producencie Cenforce D160mg Centurion Laboratories .


Profil znanej Indyjskiej firmy Centurion Laboratories za zadanie ma zdobyć miejsce wśród najlepszych światowych producentów , dostawców i eksporterów leków przeciwbólowych , na potencje , łysienie , dolegliwości żołądkowo-jelitowych , antybakteryjnych , maści antyseptycznych , na wysokie ciśnienie krwi , ziołowych kremów do skóry , witamin i produktów mineralnych . Koronowany prestiżową certyfikacją ISO 9001: 2000, WHO-GMP, awansują w branży z najlepszą jakością , skutecznością i bezpieczeństwem w produkcji leków przeciwbólowych oraz na dostarczanie świadczeń zdrowotnych i medycznych . Są one pakowane przy użyciu zautomatyzowanych maszyn i procesów , co zapewnia zachowanie oryginalnej wartości leczniczej . Wszystkie ich skuteczne leki farmaceutyczne są eksportowane na cały świat . Z zaangażowaniem w służbę bractwu medycznemu szukają nowych sposobów ulepszania swoich produktów . W naszym dziale leków na potencje produkują z najlepsza starannością i zachowaniem norm Światowej Organizacji Zdrowia takie produkty jak Cenforce 100,150,200 miligram z czynnym składnikiem sildenafil . Cenforce D 160mg 2w1 sildenafil + dapoxetyna . W swojej ofercie posiadają również leki na poprawe potencji ze skladnikami czynnymi takimi jak tadalafil (Vidalista 20,40,60 mg.) , verdenafil (Vilitra 20,40,60 mg.) , dapoxetine Vriligy (30,60,90mg.)
Opinie

Oceń 
2018-04-20

Dobry

Bardzo dobrze i mocno działa , troche skutkow ubocznych ale bardzo mało. Polecam ten lek na potencje.

Oceń 
2018-03-08

cenforce

Daje najlepszą ocenę i moim zdaniem ta firma jest troche lepsza od sextreme.

Oceń 
2018-03-06

Cenforce D

Wziąłem bo to nowość i jestem mile zaskoczony bo brak skutków ubocznych .
Połączyłem też z alkoholem i CENFORCE D działał super.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Cenforce D 160mg

Cenforce D 160mg

Producent : Centurion Laboratories .

Opakowanie zawiera : 10 Tabletek , pudełko , ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań .

Cenforce D tabletki 160mg 2w1 - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz opinię

Zobacz też inne nasze produkty: