Super Vikalis 80mg VX

Nowy

Producent : Shree venkatesh LTD.

Opakowanie zawiera : 10 tabletek , pudełko , ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Super Vikalis VX - bardzo skuteczny lek na poprawę potencji i przedłużenie stosunku seksualnego dla Panów. Cena za 10 tabletek w jednym opakowaniu. Każda tabletka zawiera 20mg Tadalafilu i 60mg Depoxetine.  

Więcej szczegółów

140,00 zł

270,00 zł za 2

Dodaj do listy zakupów

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
10 30,00 zł Do 300,00 zł
9 28,00 zł Do 252,00 zł
8 26,00 zł Do 208,00 zł
7 24,00 zł Do 168,00 zł
6 22,00 zł Do 132,00 zł
4 15,00 zł Do 60,00 zł
3 10,00 zł Do 30,00 zł
2 5,00 zł Do 10,00 zł

Opis

Producent: Shree Venkatesh
Aktywny składnik leku: Tadapox + Depoksytyna
Działa po: około 30 min
Działa do: 36 h
Ilość: 10 tabletek
Lek w postaci: Tabletki

Więcej informacji

Super Vikalis VX

Masz problemy z impotencją? Nie możesz ostygnąć erekcji lub utrzymać jej przez długi czas ? A być może Twoim problemem jest przedwczesny wytrysk? Wszystkie z powyższych problemów pomoże Ci rozwiązać właśnie ten lek Super Vikalis VX. Wyjątkowe połączenie, aż dwóch substancji czynnych Tadalafilu 20 mg i Depoxetine 60 mg gwarantuje niezawodne efekty.

Suplement należy do grupy leków zwanych inhibitorami typu 5. Tadalafil to organiczny związek chemiczny, pomaga w zaburzeniach erekcji. Należy do grupy leków nazywanych. Po stymulacji seksualnej, Tadalafil pomaga w rozszerzeniu naczyń krwionośnych członka. W wyniku tego dochodzi do poprawy erekcji.  Podczas seksualnej stymulacji substancja pobudza przepływ krwi w organizmie kumulując ją w obrębie penisa. W ten sposób osiągamy zadowalającą nas sztywność prącia. Dodatkowym składnikiem czynnym jest Depoksetyna - wielofunkcyjny organiczny związek chemiczny wykorzystywany w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Substancja zapewnia znaczne przedłużenie czasu stosunku dzięki opóźnieniu wytrysku. Połączenie tych dwóch czynników w jednej tabletce gwarantuje spektakularne efekty w walce z impotencją.

Lek przeznaczony jest do stosowania doustnego. Tabletkę należy połknąć popijając najlepiej dużą ilością wody. Środek można zażywać wedle uznania w trakcie jak i po posiłku. Leku nie stosujemy u pacjentów poniżej 18 roku życia. Działanie pożądane wywoływane jest już po 30 min od spożycia a utrzymuje się aż do 24 godzin. Dlatego tabletkę możesz połknąć nawet 12 godzin przed planowanym stosunkiem. Nie zaleca się przekraczania dzienne dawki czyli max jednej tabletki.

Super Vikalis-u nie powinny używać osoby z :

- uczulone na sildenafil + dapoksetyny lub inne składniki  Super Vikalis VX 80mg

-chorobą układu krążenia

-choroba niedokrwienna serca

-z ciężką niewydolność wątroby lub nerek

-ze stwierdzoną miażdżycą

-z arytmią komorową

-z kardiomiopatią

-ze zwężeniem zastawki aortalnej lub jej ciężką wadą zastawkową

-ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówk-stosujące leki uwalniające tlenek azotu z grupy nitratów, np.   nitrogliceryny, monoazotan i diazotan izosorbidu

-po przebytym zawale serca

-po przebytym udarze mózgu

-z niekontrolowanym i złośliwym nadciśnieniem tętniczym oraz niskim ciśnieniem poniżej 90/50 mmHg

Możliwe skutki uboczne:

-niestrawność

-zaczerwienienie twarzy

-nagła utrata wzroku

-uczucie zatkanego nosa

-widzenie na niebiesko

-erekcja trwająca ponad 4 godziny

-brak ostrości widzenia

-zaburzenia rytmu serca

-problemy z oddychaniem

-Bóle głowy

 Skutki uboczne występują u zaledwie u 2% przebadanych pacjentów. Pomimo wielu efektów ubocznych, Super Vikalis VX nadal jest  bezpiecznym produktem .

 Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

 Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

 Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Super Vikalis VX 80mg tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.

Nasza apteka ceni sobie bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów dlatego wszelkie substancje dostępne na tej stronie są cenionymi na rynku i oryginalnymi preparatami dzięki którym poprawisz jakość swojego życia seksualnego.

Kilka słów o producencie Super Vikalis 80mg - Shree Venkatesh International Limited.

Shree Venkatesh International Limited jest certyfikowaną przez ISO9001: 2008 firmą zarejestrowaną zgodnie z ustawą o rejestrach spółek , zajmującą się wszystkimi rodzajami eksportu leków generycznych , preparatów farmaceutycznych i leków luzem z Indii mających swoją siedzibę w Gujarat , która jest również znana jako centrum produkcyjne do preparatów farmaceutycznych  w Indiach .

Firma zajmuje się oferowaniem markowych leków produkowanych przez międzynarodowe firmy , takie jak Pfizer , Novartis , Abott , GSK , Eli Lily , Merck , a jednocześnie oferuje leki generyczne produkowane przez Indyjskie firmy farmaceutyczne , takie jak Ajanta Pharma , Ranbaxy , Cipla , Wockhardt itp .
Oferują również produkty OTC , takie jak ciążowe paski testowe , mierniki Accucheck i różne produkty Markowe .

Firma ta  oferuje również usługi produkcji kontraktowej dla zagranicznych nabywców do produkcji tabletek , kapsułek , zastrzyków , syropów itp . W obiektach certyfikowanych przez WHO-GMP , a także pełni rolę agentów wciągających do dostarczania różnych leków luzem i API , zgodnie z wymogiem zagranicznych nabywców .

Firma ta działa również w imieniu kilku firm brytyjskich w zakresie produkcji kontraktowej w obiektach zatwierdzonych przez MHRA .
Realizują zamówienia na leki dla aptek internetowych we wszystkich wyżej wymienionych produktach .

Opinie

Oceń 
2018-02-27

Zastąpilem cialis 20mg

Zastąpilem mój stały srodek na super vikalis 20+60 i jestem bardzo zadowolony , dziala bardzo długo i jak potrzeba .

Oceń 
2017-08-15

vx

Naprawdę rewelacja! Brak skoków ciśnienia. Efekt przekracza oczekiwania. Jedna na weekend i nic dodać nic ująć. Dodaję do zakładek "ulubione"

Oceń 
2017-02-10

Niezly Kozak

Super viki 80 - normalnie najlepszy i nie podnosi tak cisnienia

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Super Vikalis 80mg VX

Super Vikalis 80mg VX

Producent : Shree venkatesh LTD.

Opakowanie zawiera : 10 tabletek , pudełko , ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań.

Super Vikalis VX - bardzo skuteczny lek na poprawę potencji i przedłużenie stosunku seksualnego dla Panów. Cena za 10 tabletek w jednym opakowaniu. Każda tabletka zawiera 20mg Tadalafilu i 60mg Depoxetine.  

Napisz opinię

Zobacz też inne nasze produkty: