Cenforce 150mg

Nowy

Producent : Centurion Laboratories .

Opakowanie zawiera : 10 Tabletek , pudełko , ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań .

Cenforce tabletki 150mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Więcej szczegółów

110,00 zł

210,00 zł za 2

Dodaj do listy zakupów

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
10 30,00 zł Do 300,00 zł
9 28,00 zł Do 252,00 zł
8 26,00 zł Do 208,00 zł
7 24,00 zł Do 168,00 zł
6 22,00 zł Do 132,00 zł
5 20,00 zł Do 100,00 zł
4 15,00 zł Do 60,00 zł
3 10,00 zł Do 30,00 zł
2 5,00 zł Do 10,00 zł

Opis

Producent: Centuries Laboratories
Aktywny składnik leku: Sildenafil
Ilość aktywnego składnika: 150mg
Działa po: około 1 h
Działa do: 10 h
Ilość: 10 tabletek
Lek w postaci: Tabletki

Więcej informacji

Cenforce 150mg :

Cenforce 150mg jest to jeden z najbardziej popularnych leków opartych na Sildenafilu zarówno w Indiach, jak i ostatnio w Europie. Lek stał się hitem sprzedaży wśród leków na poprawę potencję i zwiększenie erekcji.

Cenforce jest lekiem zawierającym 150mg Cytrynianu Sildenafilu w czystej postaci. Środek ten zapewnia znacznie lepsze ukrwienie naczyń krwionośnych, wspomagając przepływ krwi w obszarze męskich narządów odpowiedzialnych za poprawną erekcję.

Cenforce jest znany jako lek, hamujący działanie enzymów PDE 5. Podczas hamowania enzymu PDE typu 5 uwalnia się tlenek azotu, który pobudza receptory do produkcji związków wysokoenergetycznych (cGMP) i zwiększa ich stężenie, lek dodatkowo "rozkłada je w czasie" w konsekwencji wydłużając okres dużego stężenia - długotrwałej erekcji.

Wskazania do stosowania Cenforce 150 mg. Preparat jest zalecany do skutecznego zwalczania lub wspomagania walki z zaburzeniami erekcji.

Dawkowanie leku. Cenforce jest dostępny w różnych stężeniach aktywnego środka Sildenafilu, 100 mg, 150 mg i 200 mg. Dawka leku do jednorazowego przyjmowania różni się dla każdego pacjenta i powinna być zgodna z zaleceniami lekarza. Zawsze zaczynaj przyjmowanie leku, od dawki minimalnej, a dopiero w przypadku braku efektów, zaleca się zwiększenie dawki.

Tabletki Cenforce 150mg należy przyjmować doustnie popijając dużą ilością wody, około godzinę przed planowanym stosunkiem. Nie zaleca się przyjmowania leku na pusty żołądek, ani wraz z obfitymi, tłustymi posiłkami.

Podczas przyjmowania leku mogą wystąpić skutki uboczne i efekty niepożądane, gdyż na lek reaguje na kazdy organizm inaczej. Działania niepożądane jakie mogą wystąpić to: lekkie zawroty i bóle głowy, biegunka, wysypka, odruch wymiotny. W przypadku przekroczenia dawki leku może wystąpić wydłużony czas erekcji, który może powodować ból prącia. Sporadycznie mogą pojawić się zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, delikatne dzwonienie w uszach.

Przeciwskazania. Jeśli przyjmowane są jednocześnie leki z kategorii inhibitorów CYP3A4. Jeśli zażywane są leki stosowane przy infekcjach przeciwgrzybicznych (Flukonazol, Barbiturany, Fenobarbital Nitrates, azotany lub nitrogliceryny monowęglika). Osoby uczulone na składnik leku Sildenafil.

Środek ten nie jest przeznaczony do stosowania u kobiet, ani tym bardziej dzieci. Równoległe stosowanie leków z grupy azotanów jest zabronione.

Środki ostrożności po zażyciu Cenforce 150mg, nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych, nie należy spożywać alkoholu i soku z winogron. W przypadku przedawkowania lub innych niepożądanych efektów ubocznych, utrzymujących się przez dłuższy czas, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Cenforce 150mg nie powinny używać osoby z :

-Choroby układu krążenia

-Nadciśnienie tętnicze

-Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu

-Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby

-Mężczyźni po zawale mięśnia sercowego

-Chorobą wieńcową

-Pacjenci po udarze lub neuropatii wzrokowej

-Arytmią serca

-Choroba niedokrwienna serca

Możliwe skutki uboczne:

-Niestrawność

-Ból głowy

-Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła

-Osłabienie organizmu oraz omdlenia

-Kołowanie w głowie

-Zatkany nos

Skutki uboczne występują zaledwie u 2% przebadanych pacjentów . Pomimo wielu efektów ubocznych, Cenforce 150mg nadal jest  bezpiecznym produktem .

 Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

 Nie używać po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

Gwarantujemy niezapomniane chwile i upojne noce dzięki tabletkom Cenforce 150mg tylko od KAMAGRA.NET.PL - Twoja  rzetelna apteka.

Kilka słów o producencie Cenforce 200  Centurion Laboratories .

Profil znanej Indyjskiej firmy Centurion Laboratories za zadanie ma zdobyć miejsce wśród najlepszych światowych producentów , dostawców i eksporterów leków przeciwbólowych , na potencje , łysienie , dolegliwości żołądkowo-jelitowych , antybakteryjnych , maści antyseptycznych , na wysokie ciśnienie krwi , ziołowych kremów do skóry , witamin i produktów mineralnych . Koronowany prestiżową certyfikacją ISO 9001: 2000, WHO-GMP, awansują w branży z najlepszą jakością , skutecznością i bezpieczeństwem w produkcji leków przeciwbólowych oraz na dostarczanie świadczeń zdrowotnych i medycznych . Są one pakowane przy użyciu zautomatyzowanych maszyn i procesów , co zapewnia zachowanie oryginalnej wartości leczniczej . Wszystkie ich skuteczne leki farmaceutyczne są eksportowane na cały świat . Z zaangażowaniem w służbę bractwu medycznemu szukają nowych sposobów ulepszania swoich produktów . W naszym dziale leków na potencje produkują z najlepsza starannością i zachowaniem norm Światowej Organizacji Zdrowia takie produkty jak Cenforce 100,150,200 miligram z czynnym składnikiem sildenafil . W swojej ofercie posiadają również leki na poprawe potencji ze skladnikami czynnymi takimi jak tadalafil (Vidalista 20,40,60 mg.) , verdenafil (Vilitra 20,40,60 mg.) , dapoxetine Vriligy (30,60,90mg.)

Opinie

Oceń 
2018-01-07

Wszystko sprawnie.

Wszystko przebieglo odpowiednio, tylko przez in post czekalemm na przesylke 3 dni.

Oceń 
2017-12-11

cen

Bardzo jestem zadowolony z zakopow, tranzakcja natychmiastowa juz na 2 dzien mialem to w rekach .

Oceń 
2017-11-29

zajebisty

Brak slow zeby opisac dzialanie

Oceń 
2016-01-27

Moim zdaniem najlepszy z Cenforcow .

Tabletki Cenforce 150mg zdecydowanie najlepiej dzialaja na moj organizm , wyposrodkowane dzialanie , pomiedzy niebieskim 100mg a czarnym 200mg. Troszke tylko boli glowa na 2 dzien.

Oceń 
2016-01-25

Dobry, ale nie warto płacić za droższego

Lek ok, ale nie widzę żadnej róznicy w porównaniu z cenforce100. Polecam kupić tańszy bo działa tak samo.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Cenforce 150mg

Cenforce 150mg

Producent : Centurion Laboratories .

Opakowanie zawiera : 10 Tabletek , pudełko , ulotka.

Zniżki cenowe już od 2 opakowań .

Cenforce tabletki 150mg - oryginalne leki na potencję dla Panów.

Minimalne zamówienie to jedno opakowanie, zawierające 10 tabletek leku.

W przypadku chęci zamówienia więcej niż 10 opakowań prosi o kontakt - oferujemy bardzo duże upusty cenowe.

Napisz opinię

Zobacz też inne nasze produkty: